ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 62477 צפיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 חודשים, 1 שבוע #150206

אם זה עובד לך 
סבבה...

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 חודשים #150222

בהמשך למה ששיתפתי כאן, ישנם עוד כמה דברים שקשורים לבחירות שיכולים להוות אצלי טריגר לטינות, והיה לי קשה עם כמה דברים מסויימים בכניסת שבת, [דברים שחלקם לא קשורים אליי בכלל, ואין בהם שום פגיעה אישית, אך היה קשה לי לראות אנשים שמדברים שטויות, ומאמינים בתמימות לכל דבר שמוכרים להם, ובכל זאת למרות שזה לא קשור אליי, זה הטריד אותי].
כשנכנסתי לביהכנ"ס בליל שבת ביקשו ממני לגשת לקבלת שבת, ורציתי לסרב, אך היה גם חבר מהתוכנית שרימז לי לעלות לעמוד, והרגשתי שיש כאן דיבור מה' יתברך להיות בשירות ולצאת מהרצון עצמי והאנוכיות שלי שגורמת לי לרגשות השליליים. ואסירות תודה שעשיתי את זה והשתחררתי מאד מאד בס"ד. גם בהמשך השבת הייתי הרבה יותר שפוי בכל הנוגע לעניינים הנ"ל.
אני מתפלל להמשיך לעשות את המוטל עליי מה' יתברך, ולהרפות בשאר הדברים שאינם שייכים אליי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 2 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 חודשים #150227

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 252 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מתחיל שוב.
לא ידעתי שאתה חזן ...
להרבה אנשים זה קשה התקופות של בחירות.
אתמול חבר תכנית נקי 11 שנה והוא חסיד שיתף שהוא לעולם לא יכול להשתתף בהפגנות של קנאות ששאר החברים שלו (שלא מהתכנית) משתתפים.
אוהב אותכם !

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 חודשים #150234

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתחיל היקר והאוהב.
לא שיתפתי בפורום כבר כשבועיים. ולא בגלל שלא הייתי צריך, אלא ההפך. מקווה שאוכל לשתף היום בשירשור שלי. 
אבל נכנסתי וראיתי שיש הודעה ממך מיד קפצתי לקרוא.
כן אני חושב שזה עוד דבר משותף, הרדיפה אחרי הצדק התסכול מהשקר והרשע. גם לי תקופת בחירות מאד מאד קשה, אולי זה חלק נכבד מהסיבה שהתקופה האחרונה קשה לי. 
אתה צודק להטיח באנשים לא נותן כלום. 
תמשיך לקבל את האמת שלך ברוגע. אוהב ומעריך אותך מאד מאד. 
אלי שומר

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 חודש, 4 שבועות #150244

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מתחיל
מזדהה, בערפול תחושות
אסירות תודה שממשיכים בדרך

כנס חורף 2024 לפני 1 חודש, 2 שבועות #150299

בוקר טוב,
עוד מעט אני יוצא לכנס חורף של SA. אני מתפלל לשלוה ולרוגע, להיות מחובר ולהיות בשירות בעז"ה.
אסירות תודה לה' על הכנסים הללו שמחברים אותי מאד ועושים לי טוב.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: כנס חורף 2024 לפני 1 חודש, 2 שבועות #150308

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 13 מרץ 2024 05:23:

בוקר טוב,
עוד מעט אני יוצא לכנס חורף של SA. אני מתפלל לשלוה ולרוגע, להיות מחובר ולהיות בשירות בעז"ה.
אסירות תודה לה' על הכנסים הללו שמחברים אותי מאד ועושים לי טוב.

ב"ה חזרתי מהכנס עם הרבה חוויות טובות, ותוכניות להתקדם ולצמוח בעז"ה.

פורים תשפ"ד לפני 1 חודש #150379

בוקר טוב חברים יקרים ואהובים.
אני מתפלל לה' להיות מחובר ושפוי (עד כמה שאפשר עם האלכוהול...), להשתדל כמה שיותר להיות בנתינה ובאהבה.
להרפות ולוותר גם על דברים שקשה לי, העיקר שלי ולכל הסובבים אותי יוכל להיות יותר שמח ורגוע.
אסירות תודה שאני מרגיש שאני מגיע לפורים מאד מחובר, למדתי כמה וכמה ספרים על ענין הפורים, ובכל זאת אני מתפלל לקבל את עצמי. היום בלילה אני צריך להגיד וורט קצרצר בביתו של הראש כולל וזה מלחיץ אותי מעט, אני מתפלל גם שם לשפיות, ואני רוצה לזכור שגם כל השבת הייתי לחוץ מהמסר שהייתי אמור למסור בקבוצה במוצ"ש, ובס"ד המסר היה מצויין, והתברר כמו תמיד, שהפחדים שלי אינם אלא בתוך הראש שלי.

פורים שמח לכולם
אוהב מאד וצריך אתכם
מתחיל שוב - וצועד לאלוקים

3300 לפני 2 שבועות, 2 ימים #150539

קשה לי להאמין.
3300 יום "רק להיום"
ובנוסף לזה, היום 9 שנים ליום שבו לראשונה דיברתי עם מישהו מעבר לעצמי על הבעיה שלי, ושם בס"ד התחיל אצלי הפתרון. הקב"ה גלגל את אותו אירוע כדי שאזכה למתנת הנקיון, כשבתחילה המפגש היה אמור למטרות אחרות והפוכות. ודוקא במקום ההוא, ה' תפס אותי בפינצטה והפך לי את הקערה על פיה, שם לי מראה מול הפנים והראה לי להיכן אני נופל ונופל יורד ויורד, עובר עוד קו אדום ועוד קו אדום, ושוב דבר לא עוזר בשביל להפסיק את הרס החיים שלי.
ואז במשך כמה ימים דשדשתי עד שזכיתי לעלות על דרך בחסדו הגדול של אבא אוהב.
אין לי מושג איך הנסים הללו קורים כל יום ויום וכל רגע ורגע.
אך אני יודע ומאמין באמונה שלמה שהכל מאלוקים הכל יכול, ומתוככי הקרקעית הוא תפס אותי והעלה אותי, וממשיך להעלות אותי עוד ועוד בחסדו הגדול והאוהב.
אבל, אני צריך לזכור שאני צריך את אבא אוהב כל רגע ורגע, ואני צריך להמשיך לפנות אליו, להיכנע אליו ולמסור לו את כל חיי ורצונותיי גם בעת הזו ובכל רגע ורגע.
אני מתפלל להמשיך 'רק להיום' הלאה בדרך הנפלאה הזאת של הצעדים.
תודה לך אבא אוהב על כל הניסים והנפלאות, על כל הימים, השעות הדקות השניות וחלקיקי השניות, שבכולם מתחדשים עוד ועוד ניסים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 שבועות, 1 יום #150547

מזל טוב
הסיפור שלך נותן לי הרבה השראה ואופטימיות

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 2 שבועות #150551

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

ה' יברך אותך בעוד הרבה שנים טובות ונקיות. מלאות זיכוי הרבים.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 1 שבוע, 2 ימים #150577

הטוב כי לא כלו רחמיך והמרחם כי לא תמו חסדיך.
ואילו פינו מלא שירה כים ולשונינו רנה כהמון גליו ושפתותינו שבח כמרחבי רקיע ועינינו מאירות כשמש וכירח וידינו פרושות כנשרי שמים ורגלינו קלות כאילות, אין אנחנו מספיקין להודות לך ה' אלוקינו ואלוקי אבותינו ולברך את שמך על אחת מאלף אלפי אלפים וריבי רבבות פעמים הטובות שעשית עם אבותינו ועמנו.

י' בניסן תשע"ה יומו של שבת הגדול שבו נעשו נסים גדולים לעם ישראל במצרים, זכיתי אף אני מאותו יום ואילך לנסים גדולים ומתמשכים.
ועתה הנני עומד ביום י' בניסן תשפ"ד, ואיני מכיר את האדם שאני היום למול האדם שהייתי בעבר. אלוקים לקח אותי כמו שלקח את עם ישראל ממצרים, והעלה אותם מתוך מ"ט שערי טומאה, כך גם אני זכיתי שאלוקים הרים וגאל אותי מתוך המחלה שלי, וקירב אותי אליו עוד ועוד.
אני מתפלל להמשיך לזכור את המחלה שלי, ושהפתרון למחלה שלי הוא כניעה לאלוקים.

יודו לה' חסדו ונפלאותיו לבני אדם

אגב, הבוקר ביקשתי מהגבאי בביהכנ"ס עליה לרגל ציון דרך 9 שנים שלי, והוא שאל אותי 'האם גם הבאת לחיים?'.
אל תדאגו, הגבאי המדובר הוא הספונסר שלי......

זמן ליצירת דף: 1.67 שניות

Are you sure?

כן