ברוכים הבאים, אורח

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים
(0 צופה) 

נושא: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים 62659 צפיות

מלחמת תשפ"ד לפני 6 חודשים, 2 שבועות #149000

ערב טוב,
יש לי כל כך הרבה דברים לשתף, הרבה בלבול, חששות, עצבים, ושוב פעם בלבול, אני כבר כמה שעות יושב על הספה בסלון ולא עושה כלום, בגלל ספיקות ואי ודאות מה קורה איתנו מחר מבחינה טכנית, עם מוסדות הילדים והעבודה של אשתי וכו'.
אני יודע שזה מצחיק לשתף על הדברים הפעוטים האלה, בזמן שרבים רבים מבני עמנו אפילו עדיין לא זכו להגיע כבר לקבורה, ועוד רבים הפצועים, והמלחמה הקשה חיה ונושמת... אבל בכל זאת אני משתף את זה, כי זה לא טוב להישאר לבד עם כל הרגשות הללו.
ומלבד זאת, יש לי גם הרבה תחושות על כל המלחמה כולה, אלא שאני מרגיש שאני לא יודע מהיכן להתחיל, יש שם כל כך הרבה תחושות ורגשות שונים ומשונים, אני מתפלל לקבל את הרגשות הללו המשתנים מרגע לרגע, הכאב גדול ועצום, ואני מתפלל לה' להמשיך במתנת הנקיון, וזה אסירות תודה גדולה שאני לא בורח לתאווה ולא חושב על הכיוון הזה, ואפי' שגם המלחמה בעצמה הוסיפה איזשהו טריגר של תאווה.
בשורות טובות
אוהב אתכם מאד

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מלחמת תשפ"ד לפני 6 חודשים, 2 שבועות #149009

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב .
אני חושב שזה נכון ורצוי לשתף כאן את התחושות והרגשות, 
כי אם לא , פשוט שיופנו למקום אחר. 
אוהבים ומבינים אותך ..

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149058

צהריים אני רוצה לשתף שאני עובר ביום האחרון קושי רגשי ונפשי מאד גדול, משהו בתוך המשפחה, שמישהו מחזיק כנראה בתמימות גדולה סטיק עם אינטרנט פתוח לגמרי בלי שום סינון, שאני כנראה אצטרך לפעול שם למען ה' יתברך, למרות שזה יהיה לי מאד קשה כי מישהו יכול להיפגע מזה, אבל ההכרח לא יגונה.
כנראה שהלחץ הזה הביא אותי לפעול על תאווה, באותו סטיק בעייתי, כי רק נכנסתי למחשב הנ"ל כדי לבדוק האם משתמשים בו לתאווה וכדו' ...... גם ראיתי כמה שניות פורנו.
אני מתפלל להשתחרר ממה שראיתי שם ומהרגשות שיש לי כלפי זה, ואני מתפלל לאלוקים להכוונה לעשיית הפעולה הנכונה הבאה, בענין הזה בפרט ובכל העניינים בכלל.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149064

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהביםם. 
לא פשוט בכלל , אהבתי את הכנות שלך , ולזה קוראים החלמה. 
ה' יתן לך כוח לוותר רק להיום

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149069

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה צדיק אתה.
לראות קצת ולהפסיק. 
גם אצלי הרבה נפילות התחילו בתור משגיח כשרות של חברות חסימה, של מחשבים של אחרים. 
האמת כמה פעמים היה מתסכל לבדוק אנשים פשוטים ולראות שבחיים לא חשבו להסתכל מה שלא  צריך. כמה אני מקנא בתמימים הללו שלא מכירים את הסיאוב.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149074

איזה כנות,
איזה עוצמה,
אתה אחד הדמויות שלי באתר, אני קורא את הפוסטים הקודמים שלך ומתחזק,
אוהב אותך ומתפלל עליך!

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149081

ערב טוב חברים יקרים ואהובים.
אתמול בערב עשיתי את הפעולה הנ"ל שכתבתי בהודעה הקודמת שלי כאן. לפני זה התייעצתי הרבה עם אחד מבני המשפחה, וכן התפללתי הרבה לה' לכוון אותי לפעולה הנכונה, האם לומר ומה לומר, ואימתי לומר וכו' וכו'. אסירות תודה שהדברים נאמרו בצורה ברורה, נעימה וטובה. וגם בס"ד גדולה זה נשא פרי באופן מסויים. אמנם לא חשבתי שהכל הכל יסתדר, אבל חלק גדול ממכלול הבעיות שהיו בנושא הזה בעז"ה בדרך לפתרון טוב.
אני מודה לה' על שהיתה לי את הנכונות לעשות את הדבר הנכון למרות הקושי הגדול, ואני מודה לה' על כך שהוא נתן לי את הכוחות לעשות את הדבר הנכון.
יש עוד כמה דברים שאני חושש להם בסיפור הזה, ביחס לאחד אחר מבני המשפחה שאולי לא יהיה לו נח בפעולה הזאת שעשיתי, ואני רוצה למסור את זה לה', ולא להיות מנוהל מאנשים אחרים יהיו אשר יהיו, כאשר אני יודע שעשיתי את הדבר הנכון שה' רוצה ממני, ושעשיתי את הדבר למען שמו יתברך.
אני מתפלל להמשיך בנקיון, בשפיות, בשלוה וברוגע.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149085

אתה יודע, אתה כותב הרבה על למען שמו וכו...
מה איתך? איפה אתה בסיפור הזה הרי גם לך זה מפריע ומאתגר 
כפי שבאומץ רב חשפת פה על הכמה שניות שראית פורנו?

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149086

משה שלמה היקר,
תודה על השאלה.
אשמח מאד אם תוכל להסביר מה בדיוק התכוונת לשאול? ומה השייכות ללמען שמו?

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149095

התכוונתי לשאול למה אתה כותב שאתה עושה למעו שמו יתברך ולא למענך 
ציטוט: "ושעשיתי את הדבר למען שמו יתברך"
          "לפעול שם למען ה' יתברך"
אוהבים ישר כח

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149107

הסיבה שעשיתי את הפעולה הנ"ל לא היתה בשביל לפתור את הבעיה האישית שלי עם תאווה, לא זו היתה הבעיה וגם לא זה הפתרון שלי.
אני לא אפנה לשכנים שלי או לשאר מקומות וכדו' שיש שם אינטרנט פתוח ואשכנע אותם לחסום את זה, כי אני סקסהוליסט. הסיפור כאן ממש דומה לזה. 
הסיבה שהזכרתי את המעידה שהיתה לי שם, היא רק בגלל שהרגשתי צורך לשתף את הרגשות המעורבבים שהיו לי שם, שמצד אחד אני בודק איך אפשר לעשות שהסטיק יהיה עם סינון למען שמו יתברך, ומצד שני אני עצמי באותו זמן ממש מועד בו.
(סיפרתי את הסיפור בצורה מאד לא ברורה, כי אני לא חושב שכדאי שאספר אותו בדיוק על כל פרטיו, לכן מן הסתם לא הובנו כ"כ הדברים).
אני מקווה שכעת הדברים ברורים

נ.ב. היום בצהריים ביצעתי פעולה טכנית בענין הנ"ל, אמנם לא בסטיק עצמו, אבל במחשב אחר באותו בית שג"כ היה צריך ג"כ לדאוג שם לסינון טוב יותר (ושוב, לא בשביל לפתור את הבעיה שלי).

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149108

אינטרנט פתוח הוא אף פעם לא בעיה
הבעיה היא תמיד אני
אבל השאלה היא אם יש כאן משהו
שמפריע לה' יתברך או גם מפריע לך וזכותך לומר את מילתך בעניין

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149113

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום
משה שלמה כתב on 02 נוב' 2023 22:45:

אינטרנט פתוח הוא אף פעם לא בעיה
הבעיה היא תמיד אני
אבל השאלה היא אם יש כאן משהו
שמפריע לה' יתברך או גם מפריע לך וזכותך לומר את מילתך בעניין

בתחילת שהותי בפורם הייתי סבור, שכיון שאנחנו לא מכירים אחד את השני, אפשר לדון ולהתווכח ולמתוח ביקורת בלי הקדמות של כבוד. במשך השנים כאן למדתי, שהמלכת את חבריך עליך בכבוד נוהג גם בפורם. למדתי זאת בשני צורות, גם מאיך חברים הגיבו על מה שכתבתי, ויותר שהיו פעמים שאני נפגעתי מאחרים.
לכן אני מקדים לך משה שלמה, שאני מעריך אותך ומכבד אותך. אבל אני רוצה להגיב על שני נקודות בדבריך.
הביטוי אינטרנט פתוח הוא אף פעם לא הבעיה וכו', משפט זה נובע מקיצוניות. אני מסכים שחסימה לא פותרת את הבעיה, והטיפול בבעיה צריך להיות בנו. וכן, יש כאלה שהסיאוב אצלם הוא במרחק הקלקה והאם לא חשבו על זה אף פעם, ובמשך השלוש שנים שאני בפורום הנושא הזה עולה ויורד אצלי לאורך כל הדרך. - אבל אין ספק שחובה לדאוג לכל אינטרנט לחסימה. גם אותו אחד שלא נפל מעודו בחיים, עלול בכל זאת לקפוץ לו פעם אחת משהו שאח''כ ימשוך אותו לתהומות אין סופיות. וק''ו לנו, שעם כל העבודה חובה עלינו שיהיה לנו חסימה. [אני אומר זאת אחרי שהיה לי חודשים אינטרנט פתוח לידי ונשמרתי נקי כשהיית כאן - ראה פוסט שלי סכין מפלסטיק]
והדבר השני שאתה מחפש את ידידינו הצועד אל אלוקים, למה התכוון, האם מחשבותיו שלמות למען ה' או לא. - זה מזכיר לי את שיטות המוסר של קלם וכדומה, שעברו מהעולם. אם אנחנו עושים משהו 99% בשביל עצמינו ו 1% לשם שמים, אנחנו צריכים להתפס בלשם שמים כדי להתרומם משם. 
אוהב ומעריך את כולכם.

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים על ידי אלי שומר.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149116

משה שלמה האהוב
אשמח מאד שתסביר את השאלה שלך, ולא רק תכתוב לי מילים. יש לי יותר מדי אופציות להבין מה התכוונת לשאול, כיון  שאני רואה שלמרות כל מה שכתבתי אתה עדיין נשאר בשאלה. אז כדאי שאדע מה בדיוק התכוונת לשאול, ובעז"ה אענה לך.

תגובה: מתחיל שוב - וצועד לאלוקים לפני 6 חודשים #149119

קודם כל ישר כח על הסבלנות וההשקעה להבין את השאלה
שאלתי היא האם לפי דרך חייך המדהימה (12 הצעדים)
יש מקום לאמירה כדוגמת יש משהו שמפריע לי ואני רוצה לשנות את זה 
או שהאני שלי תמיד אנוכי ולא שפוי והכל תלוי רק ברצונו יתברך
נ.ב. רצוי להבהיר
שהשאלה היא מתוך הערכה ורצון ללמוד, 
כי יש אנשים ששאלה בעיניהם נתפשת כחיפוש ורצון להקניט
שוב ישר כח
משה

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים על ידי משה שלמה.
זמן ליצירת דף: 0.82 שניות

Are you sure?

כן