ברוכים הבאים, אורח

יומן חדש, הפעם ללא גאווה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יומן חדש, הפעם ללא גאווה 2428 צפיות

יומן חדש, הפעם ללא גאווה לפני 9 שנים #73465

ביומן הקודם שלי ציפיתי ישר שאצליח להתמודד מול התאווה ולנצח אותה בלי בעיות. ובכן הבנתי שזו לא הדרך לעשות זאת.
עלי לבוא ממקום צנוע יותר ולא לפתח ציפיות. בתקווה לשרוד את היום ושבת. אעדכן במוצ"ש.

בעניין: יומן חדש, הפעם ללא גאווה לפני 9 שנים #73467

ביומן הקודם שלי ציפיתי ישר שאצליח להתמודד מול התאווה ולנצח אותה בלי בעיות. ובכן הבנתי שזו לא הדרך לעשות זאת.
עלי לבוא ממקום צנוע יותר ולא לפתח ציפיות. בתקווה לשרוד את היום ושבת. אעדכן במוצ"ש.

בהצלחה רבה, חבר יקר.

אוהבים.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: יומן חדש, הפעם ללא גאווה לפני 9 שנים #73471

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני צריך לזכור שאם בפעם הקודמת נפלתי ולא הוצלחתי להישאר נקי, אז למה עכשיו אני כן יצליח,
אני באופן אישי נכשלתי, ובגדול, כשאני יודע שאני לא יכול להביא יום נקי,
אני צריך לפנות לפעולות אחרות ששמה בעז"ה אמליח להביא יום נקי,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: יומן חדש, הפעם ללא גאווה לפני 8 שנים, 12 חודשים #73479

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
רוצה שינוי. אהבתי מאוד את הכותרת שלך.
מאוד נגעה בי, וגם מאוד צרבה לי, כשהזכירה לי כמה אני רחוק מלכתוב ללא גאווה.
מאחל לך הצלחה בדרך ושאלוקים יהיה איתך!
"וְאֶל זֶה אַבִּיט אֶל עָנִי וּנְכֵה רוּחַ וְחָרֵד עַל דְּבָָרִי" (ישעיה סו,ב).
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: יומן חדש, הפעם ללא גאווה לפני 8 שנים, 12 חודשים #73482

תודה רבה לכם על התגובות. שישי שבת עברו חלק אבל הלילה אני מרגיש כאילו אני עומד להפסיד...

בעניין: יומן חדש, הפעם ללא גאווה לפני 8 שנים, 12 חודשים #73490

ב"ה שרדתי . מקווה להישאר נקי גם היום.

בעניין: יומן חדש, הפעם ללא גאווה לפני 8 שנים, 12 חודשים #73519

היה יום שקט דווקא.. עד שעברתי בסלון ואחי הקטן ראה סדרה מצוירת עם דמות נשית, לצערי התאווה התעוררה. זה כל מה שהיה צריך להעיר את התאווה! דמות מצוירת?!?!!! נפלתי. אולי זה אומר משו. עלי המכור, אולי אני עסוק ככ בלדמיין ולצייר בראש אישה מושלמת..
בכל מקרה, לא רק רע יצא מהנפילה הזו.. אחרי שהתקלחתי והתנקיתי, פתאום היה לי צורך עז להניח תפילין, דבר שלא עשיתי כמעט חצי שנה..התהליך הזה מוציא ממני דברים גדולים...

בעניין: יומן חדש, הפעם ללא גאווה לפני 8 שנים, 12 חודשים #73520

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12

בכל מקרה, לא רק רע יצא מהנפילה הזו.. אחרי שהתקלחתי והתנקיתי, פתאום היה לי צורך עז להניח תפילין, דבר שלא עשיתי כמעט חצי שנה..התהליך הזה מוציא ממני דברים גדולים...

אכפרה פניו במנחה...
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן