ברוכים הבאים, אורח

תחילת המסע
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תחילת המסע 2307 צפיות

תחילת המסע לפני 9 שנים #73041

• נסתר
  • חבר חדש
לפני כמה ימים התחלתי את המסע, (מר"ח אייר) לאחר שראיתי באתר כמה אני מכור וכמה המצב שלי גרוע וכמה יהיה קשה לשנות אותו.
הכי קשה זה הבדידות הנוראה, 16 שנים בלי לשתף אף לא אדם אחד...
בינתיים הדפסתי את המאמרים באתר אני חוזר ומשנן אותם.
מקוה שהתחילה עכשיו דרך חדשה באמת.
בינתיים אני בעצבות גדולה לאיזה שפל הגעתי ואני כל הזמן חושב איך להתמודד, מה שלא מוציא לי את המחשבות על זה מהראש.
אשתי כמובן מרגישה, אבל מבחינתי הפחד הכי גדול הוא שהיא תדע על זה. נראה לי שהיא תגיב בצורה נוראית.
מצפה לישועה...

בעניין: תחילת המסע לפני 9 שנים #73042

ברוך הבא למקום מציל חיים
בע"ה תעשה ותצליח
יש כאן חברים נפלאים
תוכל למצוא כאן המון עזרה ותמיכה
למצבים אלו
תשאר עימנו

בעניין: תחילת המסע לפני 9 שנים #73043

שמחים שנצטרפת למסע!

שתזכה לעלות על דרך חדשה!

בעניין: תחילת המסע לפני 9 שנים #73044

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
שלום חבר

עשית צעד חשוב, התחלת לשתף מאחל לך שהאתר הזה יעזור לך כמו שהוא עזר לרבים וטובים וגם לי 
אני ממליץ לך לשבת ולכתוב את הסיפור שלך, ללא פרטים מזהים או ציוריים מידי, פשוט שאנשים יכירו אותך, הזדהות יוצרת קשר מהיר וחזק ונותנת סוג של אמינות מסויימת, אם אתה עברת מה שאני עברתי אז אני מבין אותך, אם אתה סובל אז גם אני ויש לנו משהו במשותף, אם אתה בדרך אז אנחנו איתך.

תחזיק חזק כי לרכבת הרים הזו אין מעקה בטיחות, מי שמשחרר קצת יכול ליפול חזק.

הכי חשוב זה ההתמדה, כמו הסיפור של רבי עקיבא שהמים חצבו בסלע, תמשיך לבוא, גם אם לא בא לך, גם אם אתה רוצה להיות לבד, גם אם אין לך אפשרות, תכתוב, תשחרר, תשתחרר ותמשיך הלאה.
יש לך ימים טובים, נהדר, שתף אותנו.

גם אם תישאר וגם אם לא
אוהבים אותך
שיהיה בהחלמה

בעניין: תחילת המסע לפני 9 שנים #73050

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ברוך הבא חבר יקר!

אני לא מכיר את הסיפור האישי שלך, אבל אני יכול לומר לך שאחרי 18 שנות התמכרות אינטנסיבית, בהן כן פניתי לרבנים ולאנשי מקצוע (אחרי כשבע שנות בושה. וואו! אני שם לב עכשיו, שלא הייתי עם זה לבד זמן רב כל כך כפי שחשבתי, אבל אז זה היה נראה נצח!). שום דבר לא עזר לי להישאר נקי לאורך זמן, ואז הגעתי לכאן. האמת שממש הופתעתי שיש כלים שלא הכרתי ושהם עובדים. מאז אני נקי 437 ימים, ה"שיא" שלי בכל הזמנים!
אחד הדברים שמאוד עזר לי בהתחלת הדרך, שהוא חסד אלוקי שלגמרי אינו מובן מאליו, הוא לקחת את זה ברצינות. לאמץ את כל הכלים המוצעים, "לקפוץ למים", להיות בקשר עם חברים, להגיע לקבוצה חיה, לקחת ספונסר וכדו'. אני מאמין שהנכונות הזו, שהיא מתנת אלוקים (אבל אפשר לבקש אותה ממנו) מאוד עזרה לי. יש כמה חברים, שהגיעו קצת אחריי, עם נכונות רבה וממש הצליחו. לפעמים, התחושה שלי היא, שלמרות שרק אלוקים יודע מי יישאר נקי ומי לא (הוא זה שמשאיר את כולם נקיים!), אפשר גם קצת "להמר" מי יצליח, לפי המידה בה התוכנית הופכת להיות חלק חשוב בחיי המתמודד עם התאווה. (אם אפול בימים הקרובים זו לא ראייה, כי אני כרגע במצב של חוסר לקיחת אחריות על ההחלמה שלי... :-\).
אני מציע לך גם להצטרף במלוא הרצינות לתכנית. כל הכיוון הזה עלה לי בעקבות דבריך:

בינתיים הדפסתי את המאמרים באתר אני חוזר ומשנן אותם. מקוה שהתחילה עכשיו דרך חדשה באמת.

אני חושב שאם תתהלך בפורום לארכו ולרחבו, תראה שאין כמעט חברים שנשארים נקיים על סמך מעורבות בפורום בלבד. אני מציע לך, מאהבתך ודרישת טובתך, שתבדוק בשורות ובין השורות בפורום מה כן עובד לחברים שנקיים פרק זמן משמעותי.
בהצלחה!
נ.ב. כפי ששלחתי לך כבר בהודעה פרטית, אשמח להיות איתך בקשר אם תרצה.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן