ברוכים הבאים, אורח

מתחיל מחדש
(0 צופה) 

נושא: מתחיל מחדש 10567 צפיות

תשובה: בעניין: מתחיל מחדש לפני 8 שנים, 10 חודשים #74972

למה חייבים להתחיל מחדש?.

אני מכיר את ההרגשה הזאת שיש בשמירה מוחלטת להרבה זמן, אני מכיר את זה בלי קשר ל12 הצעדים, אלא מצעדים עצמיים שעשיתי לעצמי בכל מיני גדרים, ונכון שיש משהו טוב בלהתחיל מחדש, בהרגשה המרוממת שכך וכך אני נקי לגמרי, אבל מצד שני, יש בדרך הזאת סיכון, כי אז האדם אומר לעצמו, כמה כבר הסיכויים שלא אפול בכלל שוב?

האין דרך ליצור אמנם דף חדש, אבל גם משהו שענינו המשך עם הקודם, אולי לספור שתי ספירות, ספירה של רמה א' הרמה הכי טובה של שמירה מוחלטת, אז בשביל זה אכן צריך להתחיל מחדש, אבל גם ליצור איזה רמה של שמור באופן כמעט מוחלט שלזה יהיה ספירה שתכלול גם את הימים הקודמים, וכך לא יהיה לאדם הרגשה שהכל הלך לפח.

תשובה: בעניין: מתחיל מחדש לפני 8 שנים, 10 חודשים #74973

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
תודה יעקב.

אכן אפשר ואפשר.
אני אישית מרגיש קצת כמו חבר חדש וקצת כמו חבר שממשיך בדרך.

אני מאמין שאפשר גם ל"התחיל מחדש" מבלי לאפס או ליפול, רק שעוד לא ניסיתי את זה עלי.

בהצלחה ובהחלמה
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

תשובה: בעניין: מתחיל מחדש לפני 8 שנים, 10 חודשים #74987

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני די מתחבר עם מה שאתה אומר יעקב.
לי זה עוזר לא להסתכל על כל ניסיון כניסיון נפרד אחרי ניסיון שכשל אלא המשך של התקדמות במסע הנקיות.

דרך אגב, בטבלה של ה90 יום באתר יש חוץ מהספירה בסבב הנוכחי, חשבון של הימים המצטברים. אולי כדאי לך להירשם לשם.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן