ברוכים הבאים, אורח

צעדים ראשונים
(0 צופה) 

נושא: צעדים ראשונים 12045 צפיות

בעניין: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 12 חודשים #73443

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
cleaneyes10 כתב on 07 מאי 2015 08:46:

כבר כמה ימים שלא כתבתי, אבל ברוך השם היום ספרתי את היום ה-23 ברוך ה' . הייתי בהתמודדות לא פשוטה עם אישתי היקרה מאז שנכנסתי לתוכנית היא הרגישה שסדר העדיפויות שלי השתנה. שהתוכנית יותר חשובה לי ממנה. אני יודע שטעיתי ואני עובד קשה לכפר על הטעות הזו. !!!!

חבר יקר אוהבים
אני צריך לזכור שהתוכנית אמורה להיות חשובה לי יותר מכל דבר בחיים כולל אשתי והילדים.
התכנית היא כמו מטרייה,  ככל שיותר דברים יהיו מתחתיה הם יישמרו מוגנים.
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 12 חודשים #73444

• מוישלה
  • דירוג פלטיניום

. אני ממליץ בחום לכל הנשואים שבנינו, אל תתנו לנשים שלכם להרגיש שאתם לא מתייחסים אליהן מספיק...

אני לא אומר לפגוע באישתי בידיעה שהתוכנית מעל לכל, אבל הדברים אמורים להיות ברורים בצורה מכבדת, שכל עוד התכנית לא תהיה אצלי במקום הראשון מי שתהיה שם היא לא אישתי אלא התאווה.
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.

בעניין: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 12 חודשים #73446

• מוישלה
  • דירוג פלטיניום

. עכשיו אני ואישתי מרגישים יותר טוב וכמובן שזה תומך בי ומחזק אותי.

אני צריך לזכור שההחלמה שלי לא תלויה בשום דבר חיצוני לי,  כולל המצב רוח של אישתי,  רק באלוהים. 

תשובה: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 11 חודשים #73641

• cleaneyes10
  • רצף ניקיון נוכחי: 260 ימים
  • חבר ותיק
שמח ומאושר ספרתי היום את המספר 30!!!!! תודה ענקית לה' יתברך ולכל אחד מכם אנשי החיל... אני מלא תפילות הודיה לה' ומאידך אני מתפלל בכל ליבי שהשאננות לא תחדור. משימתי ניצבת בפניי רק להיום, הימים הקודמים שייכים לעבר על אף מתיקותם, והעתיד עדיין עלום ולא ידוע... ה' עזור לי בשעות הקרובות שאני עדיין ער, אני חסר אונים מול התאווה ואני מוסר אותה בידיך... אוהב את כולכם!!!
אל יקר,
ככל שאני מתבגר, כששעותיי מתהוות לימים,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

אל נא תתן לשעותיי להתנהל ריקם.
תן לי לחוות חיים מלאים, כדי שאוכל להיות- האדם שיועדתי להיות.

תשובה: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 11 חודשים #73647

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
איזה יופי!
מצטער שלא הספקתי לחזור אליך...

דרך אגב, מאז שאני בתוכנית אני יותר מאנשי החיל (חיריק באות חי"ת, מלשון פחד וחוסר אונים) ופחות מאנשי החיל (פתח באות חי"ת, מלשון כח וגבורה)...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 11 חודשים #73730

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
היי, כבר הגעתי ליום ה-34!! וואו רציני. שום יום לא מובןמאליו...
מאוד קשה לי
אני מרגיש שאני לא יודע להתמודד עם הקשיים השוטפים שיש בחיים, אני כועס המון על אישתי ואני מתפלל לאלוקים שימצא עבורי את הדרך הנכונה להתמודד. אני מאוד שמח על תהליך הגמילה למרות שהוא מאוד קשה ולא רגיל... אבל בדבר אחד אני בטוח, כאן בפורום המבורך הזה אני זוכה לאהבה ללא תנאים ללא מגבלות... זה נותן בי המון כוחות. תזכו למצוות ושאלוקים יהיה איתכם תמיד
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

תשובה: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 11 חודשים #73741

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
אוווופ אני משתגע, קראתי הבוקר פוסט של חבר שכתב על עצמו שהוא נגמל מהתאווה לשנתיים, היה לו ממש טוב בחיים והכל, הוא הפסיק עם הספונסר, הצעדים הקבוצה וכו' ואחר כך הכל חזר ובגדול... אני מלא ייאוש בגלל זה אני מת להיות חופשי מהדבר הזה בלי שהוא יהרוס לי את החיים.
מה אני עושה כדי לא להיכנס לשאננות? איך אני מתמיד בעקרונות ובצעדים גם כשאני מרגיש שהכל מתפקד על הצד הטוב ביותר. אני רוצה כל כולי את ההחלמה אבל האם זה באמת משהו שנשאר בתוכנו לכל החיים?! אני רוצה להתחבר לחברים להתחבר לאלוקים ולהשתחרר מהתאווה הארורה הזו.
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

תשובה: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 11 חודשים #73744

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
"רק להיום!"

אני מאמין שבהמשך הדרך תשמע מבפנים גם את התשובות לגבי כל החיים, או לפחות לגבי השנים הקרובות.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 11 חודשים #73801

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
תודה טהרני על התזכורת החשובה!!!
כעת אני מבין הרבה יותר טוב את המשמעות של "רקלהיום" בעצם כשאנחנו חושבים לקחת על עצמנו פרוייקטים ארוכי טווחאנחנו מעמיסים על עצמנו עומס שלא בטוח שנדע איך להתמודד איתו... אני אוהב אתכם ומודה לאלוקים שסייע בעדי למצוא אתכם. שה' יהיה איתנו תמיד אמן.
אגב הגעתי ל36 ימים!!!
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

תשובה: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 11 חודשים #73949

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
שמח ומאושר הגעתי ליום ה42 רק להיום אסירות תודה ענקית לבורא עולם על כל רגע ורגע שאני זוכה להישאר נקי.... יש קצת קשיים של שאננות והרגשה כאילו הכל כבר קטן עלי, אני חסר אוני מול זה ומבקש מה' יתברך לתת לי כוחות מתאימים שימצא עבורי את הדרך הנכונה.
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

תשובה: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 11 חודשים #73980

מזדהה.
אחרי 70 ימים בדיוק אותה הרגשה, עד שחטפתי [ועדיין חוטף,,] ימים עם קריזים משוגעים שכחוט השערה מבדיל ביני לבין נפילה .

אוהבים.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 11 חודשים #74001

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
אוופ, התאווה הזו נמצאת בכל מקום!!! אסירות תודה לאלוקים ששומר אותי נקי כלכך הרבה זמן! שום דקה לא ברורה לי מאליו... אני חייב לשתף שהתאווה גדולה עלי. קראתי הבוקר כתבה על ספורט ודפדפתי לסוף העמוד לראות אם יש כתבה נוספת מעניינת. אבל- בסוף העמוד חיכתה לי תמונה תאוותנית... מהר סגרתי את האינטרנט קראתי כמה פרקי תהילים ואני מתפלל לה' שייקח ממני את הדבר הנוראי הזה
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

תשובה: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 11 חודשים #74086

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
ברוך ה' שמזכה אותי כבר 47 יום בצלילות ובנקיות, אתמול בלילה הייתי עצבני מתוסכל ועייף, היו דברים לא פשוטים בשבת שהייתי צריך להירגע מהם. באסירותודה לא נגעתי באינטרנט ואפילו את הדמיונות התאוותניות שהיו לי הקב"ה הסיר מעיני. אין לי מושג איך זה! זה פשוט נס מעל הטבע!!!
היום אני לבד בבית ואני מלא בכי בתפילה ובתחנונים לה' יתברך שיזכה אותי לסיים את היום הזה נקי. אני מנסה לדמיין לעצמי את התאווה כמו תפוח עץ שנראה רענן ומתוק כלפי חוץ אבל באמת הוא רעיל והרסני אבוי למי שינגס ממנו... בהצלחה לכולנו
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

תשובה: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 11 חודשים #74094

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
והתפוח לא נופל רחוק מהעץ...
תפוח התאווה לא פחות רעיל מהעץ שמצמיח אותו: טינה, רחמים עצמיים ושאר גישות שליליות.
לפעמים אני חושב שהעץ אפילו רעיל יותר מהתפוח, שהרי הוא זה שהצמיח אותו...

"לפעמים אני יכול להישבע שאני מכור לטינה יותר משהייתי אי פעם מכור לתאווה..." (הספר הלבן, עמ' 50).

מאחל לך צמיחה והתחדשות. הספונסר שלי אומר שהבן אדם הישן שהייתי יחזור להשתמש. כדי לא לחזור להשתמש, אני צריך להיות בן אדם חדש.

תשובה: צעדים ראשונים לפני 8 שנים, 11 חודשים #74181

• cleaneyes10
  • חבר ותיק
איזה יום מלא תהפוכות עובר עלי... קמתי בתחושה טובה שהנה מגיע עוד יום שיסתיים בנקיות, אבל אז, ב9:00 בבוקר אשתי מזכירה לי לנדנד לאיזה עמותה שחייבת לי כסף ועושה ממני צחוק, נותרתי חסר אונים עם מדורה של שמן מבעבע ורותח, לא ידעתי מה לעשות עם עצמי... התפללתי לאלוקים, שיתפתי חברים, קיבלתי עצות טובות ובאסירות תודה הצלחתי להישאר נקי ומפוכח. הערב אשתי יצאה לחתונה של חברה שלה. אני מפחד להישאר לבד בבית אבל אני לא רוצה למנוע ממנה ללכת... היא הלכה כבר לפני שלוש שעות ואני עדיין בנקיות, הרדמתי את הילד התקלחתי, למדתי, שיתפתי חברים ואסירות תודה לה' יתברך ולכם שאני עדיין צלול בדעתי... אוהב אתכם ומתפלל עבור כולנו ליום אחד נוסף
אל יקר,
ימים לשבועות,
שבועות לחודשים,
חודשים לשנים.

זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן