ברוכים הבאים, אורח

אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת 3321 צפיות

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #72044

• כבר הייתי כאן (לילה כיום יאיר)
eliasor כתב on 25 מרץ 2015 16:11:

אוףף אני כ"כ בתקופה של בלבול .. אני כ"כ בתקופה שאני צריך יד תומכת (בנושאים אחרים) שפשוט זה מושך אותי גם בלי תאווה ... מה לעשות מה ?!!

eliasor כתב on 25 מרץ 2015 17:40:

כמובן ... נפלתי שוב ...  :-\ אין לי כוח לטפס כבר ... שנים הבעיה הזאת על גבי ... פשוט נחכה ןלבואו של משיח ונסיים שם

איש יקר, אני חייב לומר לך משהו, אם הבנתי נכון אתה בסך הכל בן 17.
קודם כל, אל תתיאש ובמיוחד אל תחשוב שאתה רע או שאלוהים שונא אותך אחרי שאתה נופל.

אני זוכר שפעם כל יום שבו הייתי נופל היה יום שרוף כזה, הרגשתי שלא מגיע לי כלום וכל דבר קטן שהייתי צריך לעשות הרגשתי שלא מגיע לי להצליח כי אני צריך עונש מאלוהים.
ואז למחרת הייתי חוזר לעצמי ואז בדרך כלל אחרי כמה ימים שוב נפילה ושוב אותו סיפור.

אני מקווה בשבילך שאתה לא חושב ככה כי זה שטויות.

יחד עם זאת, לדעתי אתה חייב למצוא מישהו לדבר איתו ולשתף אותו בדברים האלה וגם בדברים אחרים שגורמים לך בלבולים.
בלי קשר אם אתה מכור או לא, אתה עוד צעיר וסביר להניח שלא הגעת למקומות נמוכים.

שיהיה לך בהצלחה.

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #72045

• eliasor
  • חבר קבוע
אני מפחד מה'לא לפחד' אני כבר לא כ"כ נרעש אחרי זה .. אני די יציב שכלית .. אבל אני באובססיה שאני כבר אתרחק כ"כ שלא יהיה אכפת לי מכלום כבר אז לפעמים אני מכריח את עצמי להצטער ונוצר פה סלט גדול שלפעמים זה לא אני לפעמים כן ... כמו שאמרת .. אני בן 17 .. עברתי עוד הרבה דברים חוץ מזה ... ואני מתמודד עם משקל של הרבה טונות על הגב .. אני לא מדבר עם אף אחד כי אף אחד לא מבין אותי ... כל אדם שאני מדבר איתו הוא על כוכב אחר ... לפעמים זה טוב לי .. כי ברוך השם יש לי שכל , ואני פשוט קשה לי להתחבר לאנשים וכו ... אבל לפעמים זה כ"כ קשה ... הלב שלי נשבר ... אני מתלבט ומתייעץ עם עצמי , אני מתמודד עם דברים רגשיים / שכליים לבד .. ולעלום לא פגשתי עדין מישהו שאני אוכל לדבר איתו על זה ... אני כמובן יהודי ואחד הסממנים שלי שהייתי ביישן עד כה ... ירד לי מלפני כמה חודשים ... אבל פשוט לא מתחבר לאף אחד בחברה / בסביבה ... לפעמים הייתי מעדיף להיות קצת טיפש וכמו 'כולם' אבל להיות בריא חברתית ... לפעמים לא ... אחח הכל סלט ולפעמים הכל טוב .. אני מתפלל על עצמי ורואה ישועה לפעמים ... נקווה לטוב

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #72051

שלום חבר יקר,

אני מנסה להבין אותך ולהתחבר לרגשות שלך וקצת נזכר במצב שלי בגילך לפני כמה שנים,,
אם תרצה לדבר יותר פתוח בפרטי,ולנסות אולי אוכל לעזור,

שלך אריאל.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים #72948

• eliasor
  • חבר קבוע
אחרי כשבוע בערך של ניקיון ... איך מחזיקים את זה ?

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים #72949

מהנסיון הקצרצר שלי בחיים,
רק התוכנית בינתיים החזיקה אותי יותר נקי יותר משבוע,
אז תנסה אותה,
אולי ממנה תבא גם לך הישועה,
בהצלחה.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים #72960

• eliasor
  • חבר קבוע
אני פשוט ... אוהב בנות , בלי קשר למין .. אני אוהב את היופי .. אני אוהב את הרגשיות ואת כל מה שכלול בבת .. פשוט לפעמים זה הדבר שמפרק לי את הצורך הזה להתקרב אליהם ...

מה אני אמור לעשות ? אני רואה סרטים (לא פורונגרפיים) רק בשביל הקטע של 'הבחורה' וכו ... לפעמים זה בא מתאווה לפעמים זה פשוט בגלל הצורך להתקרב למין הזה ללא קשר לסטיות , איך מתומדדים עם זה ? איך ??

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים #72968

• eliasor
  • חבר קבוע
היית לי אתמול נפילה בראיה אבל לא ב'מעשה' , התגברתי על עצמי , ומה שקורה לי בדרך כלל שאני נופל זה שאני בלילה חולם על מקרים שונים אבל שגם בהם אני נופל (עם אשה ולא רק 'מעשה') , אבל היום היה לי ניסיונות בלילה (כן זה קורה לי - ניסיון בחלום) ופשוט לא נפלתי !! התגברתי על עצמי ... אני מקווה שאצליח להישאר מפוקח , הדבר הזה מעוות את המחשבה .

תודה על ההקשבה

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים #73018

• eliasor
  • חבר קבוע
craashhheeddd ! נפלתי ... gad help us

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים #73019

אוהבים! יש תקווה!
יש כאן תוכנית מדהימה שכל כולה פנייה לאלוהים לבקשת עזרה.
אני חושב שמאוד כדאי לך לשקול לנסות אותה.

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים #73029

• eliasor
  • חבר קבוע
אני לא מודה בזה שאני מכור , כי אני חושב שאני באמת לא כזה ... אני מנסה למצוא תעסוקה אחרת .. אבל אני לא מצליח , וזה גם כבר משעמם אותי אבל כנראה בגלל שזה אסור יש בזה גישמאק

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים #73036

• רצונך ייעשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2760 ימים
  • דירוג כסף
eliasor כתב on 23 אפר' 2015 19:19:

אני לא מודה בזה שאני מכור , כי אני חושב שאני באמת לא כזה ... אני מנסה למצוא תעסוקה אחרת ..

לא יודע אם ראית,אבל באתר עצמו של "שמור עיניך" (לא כאן,באתר הפורום) יש כמה דברים שיכולים לעזור להתגבר אם אתה לא מכור... (שיטת "תפסיק",מייל  חיזוק יומי וכהנה וכהנה). נסה לראות אם משהו שם יכול להתאים לך.
בהחלמה!

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים #73065

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
eliasor כתב on 23 אפר' 2015 19:19:

אני לא מודה בזה שאני מכור ,

עקב הגיל הצעיר שלך גיל 17 (ככה נראה לי שכתבת) גם לא הייתי ממליץ לך לשים עליך חותמת של מוכר,
אבל יש פתרונות, אולי תחפש יועץ שיעזור לך וכו',
ובפרט שמצאת את המקום הזה, יש לך עם מי להתייעץ עם אתה בכייון לצאת מזה או לא,
בכל מקרה אל תזניח את עצמך, וכל יום שתהיה נקי, אתה תחיה יותר טוב,
אשמח להיות איתך בקשר,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן