ברוכים הבאים, אורח

אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת 3322 צפיות

אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71558

• eliasor
  • חבר קבוע
אין דבר יותר מעניין מזה , זה נותן לי חיות , זה מושך , נותן לי צבע לחיים לרגעים אחדים , עולם פנטזי שאתה משחרר את הלחצים שלך מהיום יום , עולם שבלי כל יגיעה אתה נהנה .
מאידך לפעמים ההתמכרות אינה תאוותנית כלל , אלא התרגלות מסוימת , יכול להיות שבתוך תוכך אינך תאוותן כלל לזה , פשוט קפצה איזה תמונה והמוח התרגל לקפוץ ישירות למועדפים במוח .

זה מדליק לך את האור כפל כפליים מהמקום שאתה נמצא , ואחר כך מכבה לך אותו כפל כפליים מאיפה שהיית .

אני מבולבל , אני יודע שאם אני אפסיק עם זה לתקופה מכובדת ולאחר מכן אתחתן זה יעבור (אולי זה סתם מחשבה של טירון) , כי אני פשוט אוהב נשים , בלי סרט טוב , אפילו לא פורנוגרפי אני מרגיש צבע אפרפר , אולי בגלל זה אני צריך לצאת מזה ולהתחתן וכך זה יעבור .
לפעמים אני כבר לא רוצה להפסיק , למה לי ? זה קשה , זה מעייף , וצריך לחכות כמה שנים עד שאתחתן (17) , אנחנו גם ככה הדור האחרון , כולם חלשים , תן לי קצת לפנטז , אולי יגיע איזה אמורא מדורות קודמים ויכניס אותי ל50 שערי קדושה , אבל אני ? אולי אני יכול לצאת בעצמי , אבל למה ? יש מילוני צרות בחוץ , זה מרגוע נפשי , זה נותן לך את השקט שלך , אז למה לי להפסיק בעצם ?

מה אני יעשה , אני נמשך כ"כ חזק למין הנשי , אני אוהב יופי , אני אוהב גמרא , בתוך תוכי אני זוכר שאני רוצה את אלוהים רק הכל מטושטש כאן , לאן מכאן ? אני חרדי , מה לי ולבנות בגיל הזה , אבל בנים לא מעניינים אותי , אולי פה ושם בדיחות קצת וכו , אבל הם פשוט לא מעניינים , לאן מכאן ? לאן ? אני נזכר בתקופת המתיוונים ורואה את עצמי כסוג של אחד כזה כבר , ותמיד רציתי להיות מה5 שנשארו , אבל הבנתי כבר שאולי אני לא כזה , אני לא חזק אולי , אולי אני לא יכול ללמוד כבר , אולי עדיף שנשאיר את העבודה לאחרים וזהו , אבל אני יודע שאת העבודה שלי אף אחד לא יכול לעשות , יש לי כוחות יותר מהרבה 'פועלים' אם אני אממש אני יכול לעשות משהו גדול , אבל תאוות נשים , אני לא יכול , אני רוצה רק .. רק .. אוי .. שנזכה לפחות להיגאל ..

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71559

הכאב של הסתירה הפנימית מאוד מורגש אצלך. אבל יש פתרון! תישאר כאן איתנו ונזכה לראות את האור! אל תתייאש, הגעת למקום הנכון.
אני אמנם לא נשוי, אבל מניסיון של הרבה נשואים פה זה לא תמיד (ואפילו' בד''כ לא) מפסיק  אחרי החתונה, אולי לתקופה מסוימת. חזק ואמץ!

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71560

שלום לך

איני מכירך, ואיני יודע אם אכן אתה נכלל בגדר 'מכור', אם זו ההגדרה שלך אז לפי עדות הכותבים כאן השורות דלהלן לא יועילו לך, וחבל לך לקרוא הלאה, אבל אם אינך בגדר הנ"ל שווה לך לקרוא את השורות דלהלן:

התחושות שהנך מתאר מוכרות עד לכאב, הסתירה והמלחמה הפנימית, אינך משונה ותחושות אלו לא נולדו לראשונה אצלך, ימיהן כימי עולם, מאז בריאת האדם הראשון בעולם השתיל בו הקב"ה שתי כוחות מנוגדים, יש להן הרבה כינוים וצורות ביטוי בחז"ל ובספרי הקודש, יש קוראים להם יצר הרע ויצר הטוב, יש שמגדירים אותם כנפש הבהמי מול הנפש האלוקי או השכלי, יש מבטאים זאת כחומר וצורה, וכו' וכו', הצד השוה שבהן, כך הקב"ה ברא את האדם, כדי שילחם ויתגבר על כוחות הרע, ולכן האדם יכול להרגיש בו זמנית הרגשות ומשיכות נוגדות לחלוטין מצד אחד הנו נמשך לקרבת אלוקים ולעשות רצונו בלב שלם, כמיהה עזה לרוחניות, ובאותו רגע גם מרגיש משיכה עזה לכל הרע והתיעוב.

תפקידנו לדעת זאת ולמצוא דרכים איך להתגבר על כך, כמובן בראש ובראשונה להגביר את האסמים שבתוכנו עם טונות של תורה ויראת שמים, אבל לא רק, כפי שציינת יכול להיות  שישנם כל מיני הרגלים או משקעים משנות הילדות שגורמים לך להשתמש מתוך הרגל, אז חלק מהתפקיד שלנו הוא גם להיוועץ עם ברי סמכא בתחום המבינים בחכמת הנפש ולבדוק מה המניע והדחף המסתתר מאחורי זה, לדעת מה הדבר שגורם לנו ליפול, לזהות את האויב מבעוד מועד ולהרוג אותו בעודו באיבו.

אני ראיתי על עצמי שהמודעות לבעיה והכרת המאפיינים שבדרך כלל גורמים לי ליפול עזרו לי מאד לזהות את הנפילה ממרחק סביר, ונתן לי את הזמן והכח לעצור מבעוג מועד טרם ההתנגשות הכואבת.

שיהיה לך בהצלחה ידידי היקר

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71586

• eliasor
  • חבר קבוע
שוב פעם נפלתי , לא מתוך תאווה , מתוך הרגל / התמכרות פסיכולוגית ... מה אני אמור לעשות ?! מה ?

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71587

אני ממליץ לך להיות בקשר פה באתר עם כמה אנשים, יש פה פתרון.
תעבור על פוסטים של אנשים ותראה מה עבד להם, תוריד את המדריך של שמור עיניך ותנסה את הכלים שמציעים שם, ואםמרגיש שאתה מכור, יש את תוכנית 12 הצעדים שעזרה לרבים פה.
חזק ואמץ ושמור על קשר!

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71589

חשוב להבין שאנחנו שואפים את זה כמו סם. מי שלא רוצה להיות נרקומן צריך לעשות משהו ומהר.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71714

• eliasor
  • חבר קבוע
אני מודה בזה ! אני לא שולט על זה ! גם כשלא בא לי אני פשוט נשאב , אלוהיםםם תעזור לי

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71723

שלום,

אני קראתי,,גם את מה שלא כתבת,,

היו היה בחור בן 17 ששמו אריאל שאמר ש,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,"אני מבולבל , אני יודע שאם אני אפסיק עם זה לתקופה מכובדת ולאחר מכן אתחתן זה יעבור (אולי זה סתם מחשבה של טירון) , כי אני פשוט אוהב נשים , בלי סרט טוב , אפילו לא פורנוגרפי אני מרגיש צבע אפרפר , אולי בגלל זה אני צריך לצאת מזה ולהתחתן וכך זה יעבור .
לפעמים אני כבר לא רוצה להפסיק , למה לי ? זה קשה , זה מעייף , וצריך לחכות כמה שנים עד שאתחתן (17) , אנחנו גם ככה הדור האחרון , כולם חלשים , תן לי קצת לפנטז , אולי יגיע איזה אמורא מדורות קודמים ויכניס אותי ל50 שערי קדושה , אבל אני ? אולי אני יכול לצאת בעצמי , אבל למה ? יש מילוני צרות בחוץ , זה מרגוע נפשי , זה נותן לך את השקט שלך , אז למה לי להפסיק בעצם ?"

אז ככה שתדע,,
אם אתה באמת לא מסוגל להפסיק,,[ואת זה רק אתה יודע,,]אז תדע שזה ל-א הולך להפסיק לך אף פעם !!!
זה ילווה אותך עד הקבר ח"ו,, אני עברתי את אותו הסיפור פחות או יותר, רק שאני קצת המשכתי הלאה והתחתנתי עם הבעיה הזאת,, ונהיה רק הרבה יותר גרוע,,,, כמו עוד כ-ל החברים כאן !!!
אין לך ברירה אם חפץ חיים אתה, והגעת לנקודת השבירה, הפיתרון בישיג ידך,
תשאל-תתקשר-תברר-תכתוב ויעזרו לך לצאת מהבעיה הצורה עליה לא חלמת,,

בהצלחה,
אריאל,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71725

• eliasor
  • חבר קבוע

שלום,

אני קראתי,,גם את מה שלא כתבת,,

היו היה בחור בן 17 ששמו אריאל שאמר ש,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,"אני מבולבל , אני יודע שאם אני אפסיק עם זה לתקופה מכובדת ולאחר מכן אתחתן זה יעבור (אולי זה סתם מחשבה של טירון) , כי אני פשוט אוהב נשים , בלי סרט טוב , אפילו לא פורנוגרפי אני מרגיש צבע אפרפר , אולי בגלל זה אני צריך לצאת מזה ולהתחתן וכך זה יעבור .
לפעמים אני כבר לא רוצה להפסיק , למה לי ? זה קשה , זה מעייף , וצריך לחכות כמה שנים עד שאתחתן (17) , אנחנו גם ככה הדור האחרון , כולם חלשים , תן לי קצת לפנטז , אולי יגיע איזה אמורא מדורות קודמים ויכניס אותי ל50 שערי קדושה , אבל אני ? אולי אני יכול לצאת בעצמי , אבל למה ? יש מילוני צרות בחוץ , זה מרגוע נפשי , זה נותן לך את השקט שלך , אז למה לי להפסיק בעצם ?"

אז ככה שתדע,,
אם אתה באמת לא מסוגל להפסיק,,[ואת זה רק אתה יודע,,]אז תדע שזה ל-א הולך להפסיק לך אף פעם !!!
זה ילווה אותך עד הקבר ח"ו,, אני עברתי את אותו הסיפור פחות או יותר, רק שאני קצת המשכתי הלאה והתחתנתי עם הבעיה הזאת,, ונהיה רק הרבה יותר גרוע,,,, כמו עוד כ-ל החברים כאן !!!
אין לך ברירה אם חפץ חיים אתה, והגעת לנקודת השבירה, הפיתרון בישיג ידך,
תשאל-תתקשר-תברר-תכתוב ויעזרו לך לצאת מהבעיה הצורה עליה לא חלמת,,

בהצלחה,
אריאל,,

אני רוצה לרצות להפסיק , אני לא רוצה מספיק  :-\

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71735

לדעתי אין סיכוי,,
רק אם יכאב לך שתסכים לעשות הכל, אבל הכל,,,,,,,,,,,,,,,,, בשביל לצאת מהברוך,,
כי התאווה כ"כ חזקה ומושכת ואם אתה לא מספיק חזק בהחלטה שאתה עושה הכל בשביל לצאת אז למה שהיא לא תצליח עליך?? [ אני בגלל זה עדיין נופל,, בגלל שאני לא מספיק נכנע ומוותר על הכל, רק לאט לאט אני מוותר על עוד ועוד דברים,, כי אני יודע שאין לי ברירה אחרת,,]
כך אמרו לי וככה אני מרגיש בעצמי,,,

מקווה שתחלים איתנו,,,

אוהב אריאל,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71736

• eliasor
  • חבר קבוע
אני יודע שבתוך תוכי אני כן רוצה , אבל כשמגיע התאווה התוך תוכך הזה הולך ללמוד , אני רוצה לדעת סיבות למה צריך וכדאי וחשוב להפסיק!

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71738

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
1. אני גם רוצה תאווה, אבל היום אני יודע שאני סובל "מפיגור שכלי"
אני כבר בן 31.5 ואני חושב כמו ילד קטן,
זהו אני לא שפוי,
2. למה להפסיק? לא יודע, אבל כשאני משתמש כל הרגשות שלי נכבים,
3. אם אני מחובר חיבור חזק לאלוקים, וזה אפשרי בשבילי רק ע"י השמת בחיי יום יומי את 12 צעדים, אפי' שאני רוצה תאווה,
"רק להיום אני יכול לוותר על זה"
.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71740

ל-מ-ה    ל-ה-פ-ס-י-ק ???

,,,,,,,,

שמעתם מה הוא שואל ,,,,,,,,
למה????

כי אם אני לא אפסיק,,,, אז אני אגמור את החיים שלי או בישיבה בכלא,,, או בה-ת-א-ב-ד-ות,,,,,,
פעם חשבתי כמוך שזה יעבור,,חתונה,,,ילדים,,

זה ל-א עובר !!!
זה רק מחמיר !!

אריאל,,
אריאל,

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71745

• eliasor
  • חבר קבוע
אני מרגיש דווקא שירד לי התאווה ו3 סיבות שעולות לכך : 1. התבגרתי קצת , אז האובססיה לזה ירדה 2. תפלות 3. נפילות בזמן האחרון (שהרוב לא בגלל תאווה)

אני בתוכי רוצה אבל כבר הרגשות התפוגגו קצת ואני לא יודע איך להחזירם שוב , אני מנסה , אבל אני נתקל בלחץ כזה ואני מבין שזה לא זה , אני צריך תדרוך קצת איך לרצות ולממש את זה בדרך הנכונה

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71746

• eliasor
  • חבר קבוע

1. אני גם רוצה תאווה, אבל היום אני יודע שאני סובל "מפיגור שכלי"
אני כבר בן 31.5 ואני חושב כמו ילד קטן,
זהו אני לא שפוי,
2. למה להפסיק? לא יודע, אבל כשאני משתמש כל הרגשות שלי נכבים,
3. אם אני מחובר חיבור חזק לאלוקים, וזה אפשרי בשבילי רק ע"י השמת בחיי יום יומי את 12 צעדים, אפי' שאני רוצה תאווה,
"רק להיום אני יכול לוותר על זה"
.

1. מסכים .
2. אפשר יותר פירוט ? (אני רוצה לדחות את התאווה על ידי טענות חזקות של ההיגיון)
3. יצא לי מדבריך תובנה קטנה , אני אנסה ליישם בזמן ההתקפה .

תודה רבה על התגובות !! מי שהקים את הפורום הזה אני מקנא בו , כמה זכויות ! פשוט תרומה ענקית לדורנו , וכל הכבוד שאנשים פה אף על פי שכבר גמרו עם זה עוזרים לאנשים אחרים , אני אישית לא חושב שהייתי עושה את זה , זה המון סבלנות , כל הכבוד ויישר כוח גדול !
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן