ברוכים הבאים, אורח

אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת 3320 צפיות

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71748

"אני רוצה לדחות את התאווה על ידי טענות חזקות של ההיגיון"

אני חושב שאי אפשר לדחות את התאווה ע"י טענות חזקות של ההגיון, דבר שבא מצד השכל וההגיון ניתן להפריך ולדחות ע"י הגיון יותר חזק, אבל דבר שבא מצד משיכת הלב והתאוה שום הגיון לא ידחה אותו, כך נראה לי.

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71767

שלום,

- דבר ראשון, סליחה שאני כתבתי בכזו בוטות אתמול,,, פשוט השתגעתי מזה שתיתכן מציאות כזאת של אחד שבדיוק במצב שלי
ויש לו זמן לחקור ולשאול ולהבין ולרצות להמשיך בדרך הישנה,, אבל כתבתי מדי בוטה בלי טיפת התחשבות,,, סליחה !
- שנית, אני באמת אומר לך, אנני אחזתי בדיוק במצב שלך בישיבה בגיל שלך, [ הכל בלי מחשב,,] והיום הגעתי ל,,,ה' ירחם ולא ייתן כזה נסיון לאף אחד מבניו,
אבל הגעתי עד פירוק הבית ובריחה אל מעבר להרי החושך,,להתאבדות,,[ אני חי חיים נורמליים מאוד כלפי חוץ ואף אחד לא יודע כלום עלי או על ההתמודדויות שלי,ממש כמוך]
וכשראתי תוכנית כזאת שעונה על הצרכים שלי, פשוט נתפסתי עליה עם כל הנשמה שלי, כי אני י-ו-ד-ע שאין לי שום ברירה אחרת,
עכשיו, אם תשתכנע, ניצלת בשלב מוקדם ויהיה לך יותר קל עם הכל לפני ששקעת עוד ועוד בתוך הביצה ממנה לא יוצאים,,,
אם לא, כנראה שאתה עדיין לא בקרקעית ואם כן, שום מילת הסבר לא תעזור [ חוץ מלהתחזק לעוד שבוע-שבועיים ושוב,,, ושב,, כמו כולנו כאן,,] ונחכה איתך יחד עד שא-ת-ה ויצר החיות שלך יגיד ד-י  ,  ד-י  ,  אני לא יכול להמשיך ככה, ואז תבא הגאולה ,,,

בהצלחה חבר,,

אוהב ומעריך תמיד,
אריאל,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71794

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
eliasor כתב on 18 מרץ 2015 21:07:

2. למה להפסיק? לא יודע, אבל כשאני משתמש כל הרגשות שלי נכבים,

2. אפשר יותר פירוט ? (אני רוצה לדחות את התאווה על ידי טענות חזקות של ההיגיון)

כשאני משתמש, 1. אני רוצה וחייב להשתמש עוד פעם באותו יום, אפי' 3 -4 פעמים ביום,
2. לא מצליח להקשיב לילדיי ולאישתי,
3. אין לי כוח לעבוד,
4. לא מצליח להתרכז,
5. והרשימה ארוכה............
בקיצור חיים משוגעים, בא לי למות אחרי שימוש,
כל קושי של החיים נראה לי כפיל,
תמשיך לבוא.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71830

• eliasor
  • חבר קבוע
אני רוצה לרצות !! באמת ! אבל כבר אני שקוע ופשוט הרצון נגמר , התרגלתי משעמם לי זה מה שאני עושה , ולא בדיוק שאני מכור תאוותנית , זה הברירת מחדל שלי בבית , משעמם ? סרט / משחק , אחרי זה משעמם ? שער ה50

אני צריך למלא את החור שנוצר שם , בלי זה כל הזמן אני אחזור לשם .... בבקשה הצעות אין למלא את זה קצת ולאט לאט 'להחליף' את התאווה במשהו אחר ...

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71834

eliasor היקר!
אני ממש ממליץ לך לנסות לגשש לגבי התוכנית של 12 הצעדים. גם אני לא באמת רציתי להפסיק, ותוך מעט מאוד זמן הרצון חזר (חלקית).
בנוסף התוכנית מציעה פעולות פשוטות בכדי למלא את עצמך במקום בתאווה ב... אלוקים! כן, כן! ממש ככה.
אבל היא לא עובדת אם לא לוקחים אותה ברצינות.
אם תרצה ליצור קשר עם מישהו כאן, רק תשאיר לו הודעה פרטית והוא ישמח לעזור לך! בשביל זה הוקם הפורום.

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71844

• eliasor
  • חבר קבוע
אני רוצה לחזק את שריר המוח לעניין הזה ... למה זה לא טוב ... אני יודע שזה לא טוב .. אבל צריך סיבות חזקות כדי לשים מטרה מול העיניים ולא משהו לא כ"כ ברור ... אני בטוח שאם אצליח להעמיד במוח שלי שהדבר הזה הוא איננו טוב במאת האחוזים אני אתחיל להשתפר משמעותית .. אבל הנה היום ... בין הזמנים .. אתה בבית .. השתעממת כבר מכל המשחקים ... אם אני אצליח בעזרת השם להעמיד במוח שלי שזה דבר שהוא לא טוב לגמרי ואמצא משהו אחר שישלים את החלל הענקי הזה ודאי שאני אצא ...

עוד משהו שהבחנתי (ואמרתי אותו כבר) , שאני פשוט אוהב את המין הנשי מאוד , ולכן זה גורם לי לקצת בעיות עם חיבור לאנשים רגילים .. אני לא מוצא עניין , ולא שאצל המין הנשי כל מה שמעניין אותי זה - ההתמכרות - פשוט יותר מעניין , וזה הדבר היחיד שאני מכיר את המין השני , הרי אני חרדי ואני לא יכול לדבר עם המין השני ... אוי אמנם לא הייתי כ"כ ברור .. אבל אני פשוט פורק קצת מחשבות ... תתחשב בי  :D

תודה רבה על היחס !!

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71867

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום.
חיזוק שרירי המוח לא עובד לי בגלל שהבעיה שלי, או לכל הפחות חלקה, היא בשרירים של המוח שלי.
המשמעות של המחלה שלי היא בדיוק זה- שרירי המוח שלי הגיוניים וחזקים בכל התחומים חוץ מתחום אחד, בהם הוא 'מאבד את זה' - היכולת לזכור שזה רע לי.
יש אנשים שקשה להם עם הידיים, יש אנשים שקשה להם עם הרגשות, לא קשה מאוד עם המחשבה. אני לא מסוגל לזכור שזה רע לי. זוהי הבעיה. לא מפתיע, אם כך, שאיני מצליח. מזה אני סובל - מחוסר הצלחה לאימוץ שרירי המוח.

בנוגע לעניין נוסף שהזכרת, אני גיליתי שכל עוד איני מסוגל להתעניין בדברים באופן ישיר וכנה, אז אני טועם בהם טעם איסור, ומים גנובים ימתקו. אם אני מרגיש שאני רוצה לראות סרט אקשן, אבל אני מרגיש שאני בן תורה ואני מתבייש בזה, ואז אני מוצא את עצמי רואה את סרט האקשן מאוחר בלילה, ולא מספר לאף אחד שראיתי אותו, אז יש לי בו עניין מוגבר, אבל גם יש לי סוד.
הסוד, גורם לבושה, הבושה - להסתרה ולפחד שיגלו, והמכלול כולו - גורם לי לכאב.

בהחלמה
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71960

• eliasor
  • חבר קבוע

שלום.
חיזוק שרירי המוח לא עובד לי בגלל שהבעיה שלי, או לכל הפחות חלקה, היא בשרירים של המוח שלי.
המשמעות של המחלה שלי היא בדיוק זה- שרירי המוח שלי הגיוניים וחזקים בכל התחומים חוץ מתחום אחד, בהם הוא 'מאבד את זה' - היכולת לזכור שזה רע לי.
יש אנשים שקשה להם עם הידיים, יש אנשים שקשה להם עם הרגשות, לא קשה מאוד עם המחשבה. אני לא מסוגל לזכור שזה רע לי. זוהי הבעיה. לא מפתיע, אם כך, שאיני מצליח. מזה אני סובל - מחוסר הצלחה לאימוץ שרירי המוח.

בנוגע לעניין נוסף שהזכרת, אני גיליתי שכל עוד איני מסוגל להתעניין בדברים באופן ישיר וכנה, אז אני טועם בהם טעם איסור, ומים גנובים ימתקו. אם אני מרגיש שאני רוצה לראות סרט אקשן, אבל אני מרגיש שאני בן תורה ואני מתבייש בזה, ואז אני מוצא את עצמי רואה את סרט האקשן מאוחר בלילה, ולא מספר לאף אחד שראיתי אותו, אז יש לי בו עניין מוגבר, אבל גם יש לי סוד.
הסוד, גורם לבושה, הבושה - להסתרה ולפחד שיגלו, והמכלול כולו - גורם לי לכאב.

בהחלמה
נתן במתנה

זהו ... אני רוצה לבדוק לאחר שאני אחזק את שרירי המוח למה הדבר הזה ההפך מהטוב לחלוטין נראה לי שאני אצליח ... (כן אני טירון)
ולגבי הסרטים ... אני נמצא במקום מסובך ברוחניות ... אז לפחות את זה מאשר ... מקווים לטוב !

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71997

• eliasor
  • חבר קבוע
אוףף אני כ"כ בתקופה של בלבול .. אני כ"כ בתקופה שאני צריך יד תומכת (בנושאים אחרים) שפשוט זה מושך אותי גם בלי תאווה ... מה לעשות מה ?!!

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #71999

• eliasor
  • חבר קבוע
כמובן ... נפלתי שוב ...  :-\ אין לי כוח לטפס כבר ... שנים הבעיה הזאת על גבי ... פשוט נחכה ןלבואו של משיח ונסיים שם
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #72003

אני עוקב וקורא בתשומת לב,
אני מברכך רק בדבר אחד,
שתזכה כבר להגיע לקרקעית כמו שמכנים את זה כאן,
וכשתגיע לשם ותרגיש שמבחינתך זה או אתה[האני הפנימי שלך ]או היא,הערמומית הזאת,
אתה כבר תרוץ לכאן ולקבוצות ולאלוקים שכל כך אוהב אותך ומחכה לך,
שתחזור אליו,,,,,

בציפיה לגאולה-גאולתך-גאולתינו,
אריאל,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #72011

ואילו אני מאחל לך שתזכה להגיע לפסגה מבלי להגיע לקרקעית, הבנתי היטב למה התכוון אריאל היקר, אבל למה ללכת לכיוון הזה, להיפך בואו ונאחל לכולנו שנוכל לזכות לאור לגאולה ולחירות עולם מבלי להגיע לקרקעית.

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #72013

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
הקרקעית = המקום ממנו אני יעשה הכל כדי לא להמשיך לשקוע...

forum.gye.org.il/index.php?topic=3604.msg37384#msg37384
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #72015

הושיעה היקר

תודה רבה על ההבהרה, אני כמובן הבנתי אחרת, אתה אנציקלופדיה מהלכת לצעדים (ולצועדים).

לא שכחתי ממך, אבל אתה יודע טרדות ערב החג, אני עמוס בעבודה, נהיה בקשר.

בעניין: אין משיכה כמשיכת התאווה הזאת לפני 9 שנים, 1 חודש #72028

תודה על ההבהרה הושיעה,
אני חושב שמי שמסתובב בקבוצות יודע מה הכוונה ולא חשבתי שצריך להבהיר,,
הקרקעית יכולה להיות לכל אחד גם אם הנפילות שלו מתבטאות "רק" בשוטטות ברחוב,,
תלוי איפה קיבל את התחושה העמוקה שאני לבד לא יכול יותר !!
בד"כ למרבה הצער זה לא מגיע אחרי שוטטות פשוטה ברחוב,,,,
אריאל,
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן