ברוכים הבאים, אורח

שהדיכאון משתלט
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שהדיכאון משתלט 1260 צפיות

שהדיכאון משתלט לפני 9 שנים, 2 חודשים #70590

איזה דיכאון עובר עליי(נקי מעל שבועיים) ,אני רושם רק בשביל לשחרר מהלב נורא קשה לי להמשיך לשמור .. חשבתי שעברתי את החלק הקשה מסתבר שלא , תמיד שהייתי עצוב שהייתי שמח שהייתי משועמם בכול מצב בחיים זה ליווה אותי.. עכשיו אני מנסה להתנתק מהדיכאון בכוחות עצמי מהייאוש מחוסר הצלחה בחיים
אין אני יושב וחושב כמעט שעה האם שווה לי לחזור לזה לתאווה לפורקן
תפללו עליי שאחזיק מעמד ..

בעניין: שהדיכאון משתלט לפני 9 שנים, 2 חודשים #70593

מזדהה איתך לגמרי!!
תמיד כשהעצבות נופלת עלי אני בורח לתאוה. זה כמעט חסר סיכוי. אחת השיטות שלי זה פשוט ללכת לישון ואז אני קם יותר אופטימי. הייתי שמח אם חברים מנוסים ממני יכתבו ויתנו לנו עצות איך להציב אלטרנטיבה אחרת לעצבות.
היה חזק אחי!
ועצם זה שאתה בפורום זה כבר רעיון טוב שיכול להסיח מעט את הדעת.. אוהב

בעניין: שהדיכאון משתלט לפני 9 שנים, 2 חודשים #70601

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
מוכר מאוד. לקחו לי את המוצץ. את המשחק שהפיג את שעות הבדידות, את הסם שכסה על הפחדים.
כשאנחנו לא בורחים, אנחנו עומדים מול עצמנו לראשונה. וזה קשה.
לכן אסור להישאר שם! צריך לגעת בדברים ולעבוד איתם.
בתוכנית 12 צעדים זכיתי לא רק להימנע מתאווה, אוננות וכו', אלא גם לעבוד ישירות על הפחדים והכעסים שלי ועוד הרבה דברים, שמהם מגיע הרצון לברוח לתאווה. וכשעושים את זה, וזה תהליך ולא פעולה חד פעמית, יש יותר ויותר שחרור גם מהתאווה וגם מהתחושות הקשות שבפנים.
אתה מוזמן!
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: שהדיכאון משתלט לפני 9 שנים, 2 חודשים #70612

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
כאבי גמילה קשים, רק תזכור שכמה שזה כואב עד שלא תעבור את זה בפעם הבאה שתהייה שבועיים נקי זה יהיה קשה בדיוק באותה המידה

לכל אחד יש את החריין (החזרת) שלו לאכול, אשרי מי שאוכל את שלו עם הדגים ולא מחכה לקומפוט :-)

בעניין: שהדיכאון משתלט לפני 9 שנים, 2 חודשים #70625

תודה על התמיכה וההזהות וואלה זה ממש עוזר ומרגיע שאני לא לבד בכול זה
הרבה חברים פה רושמים על ה12 צעדים לא יודע אם זה מה שיתאים לי אבל בעזרת השם אני יבדוק את זה , אולי זה באמת משהו ככה שיכול לעזור לי כי התאווה הזו נהייתה זאתי שמנהלת לי את החיים בהרבה עניינים וצריך טיפול שורש בשביל באמת להצליח
תודה על העצות וההקשבה!!..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן