ברוכים הבאים, אורח

תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,,
(0 צופה) 

נושא: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, 22421 צפיות

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71599

שלום חברים,

24 יום בנקיות [ ממש לא מפוכחות,,],
כמעט שהפסקתי לספור בגלל ההרגשה שאני פשוט מרמה את עצמי וכולם מסביבי כאילו אני נקי בשעה שאני בעצם מתאווה ללא שיעור ולא מוותר כמעט,,
אבל אני חושב שזה רק יוריד אותי בשלב הזה ועדיף לי לחיות כך בהכחשה מסוימת,, ולנסות להוציא את המיטב ממה שיש לי,

*אפיזודה קטנה מהיום- המחשב שלי חסום מזה שבוע , וחוץ מ-2 אתרים בהם אני יכול לבא על סיפוקי הרוחני הלקוי והחולה, אין לי עוד מקום אחר,וזה אוכל אותי, ואני כל הזמן מוצא את עצמי מנסה לפתוח עוד אתרים בהיתר,,,
היום בבוקר סוףכלסוף גיליתי שאתר אחד לו אני באמת [ על אמת,,] נזקק לעבודה חסום,,, איזה אסון,,, מיד טלפון לחברה ואמרתי שאני לא יכול כך שזה מדי חסום,, טוב פתחו לי את האתר,  עכשיו אני מנסה להוציא מהם עוד היתר, [ בא לא נדבר על זה שמי שענה לי שם זו אישה והאנדרלין שלי כבר בשיאו,,,,,,,,,,,] 
אז אני אומר שמשום מה הכל כ"כ כבד והאתרים לא עולים חלק ו,,, ו,,, אני מחפש מה עוד להתלונן ע"מ שתבין את הרמז ותוריד כמה שיותר,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, בסוף היא מסכימה ומתחילה להוריד ושואלת אותי אם זה כבר אוקיי ואם המחשב כבר יותר טוב,,, ואז אני אומר שכן,, ומסתער על המחשב בחיפושי התאווה ,,,,
אוףףףףףףףףףףףף,,,,,,,,,,,,,

אז לא מצאתי כלום,,, רק אני מרגיש שאני כל הזמן מ-ח-פ-ש איפה אני יכול ליפול,, איפה אני יכול להשתחרר,, איפה אני יכול לראות עוד ,,ואיפה למלאת את הסיפוקים שכל כך חסרים לי,,
בלי לקלוט שמדובר בחוסר נפשי ש-ש-ו-ם תאווה בעולם לא תמלא אותו !!!!!

אז ישבתי וביזבזתי עוד שעה על אותם שני אתרים משוגעים שמטריפים אותי וגונבים את כל זמני היקר,,

אלוקים,
אני רוצה כבר להתחיל להתרצן ולוותר ולהכניס אותך אל תוכי ולהסתפק ממך במקום אותם רגשות שליליים !
עזור לי אלוקים,,,

אריאל
אוי אריאל,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71615

אריאל היקר, בסוף תגיע אל הפיתרון, אלוקים רואה למעלה ומכוון אותך, תשתדל, תתפלל, תחפש פיתרון, הוא נמצא בסוף תנצח!! אתה תגיע אל השלווה!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71643

אריאל יקירי.

יעצו לי בתחילת ההחלמה לכבות מנועים.

המנועים שלי עבדו בעוצמה, ניסיתי לכוון את עוצמתם לכיוון ההחלמה וזה לא עזר.

יעצו לי. ל-ה-א-ט. פשוט לכבות מנועים ולהכנס להילוך איטי, לעשות הכל בקצב איטי.

אפילו את הנהיגה, נהגתי בכביש רק עד למהירות המותרת (כמו הזקנים שיושבים עם שני הידים על ההגה)

לאט לאט לאט קיבלתי פרופורציות.

דבר נוסף, ברגע שתכבה מנועים לא תדרוש מעצמך כל כך הרבה, התמכרנו במשך שנים וההחלמה גם לוקחת זמן, אל תצפה כבר להיות קדוש אס איי, וזה גם לא קורה אחרי שנים, זה רק נהיה טוב מיום ליום, רק להיום

בהחלמה

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71647

אריאל היקר!

אני מצטרף לדברי 'אור בקצה המנהרה', בעברית אומרים 'לאט אבל בטוח' בערבית אומרים 'שוויע שוויע', אני זוכר שבשעתו אמר לי מישהו רעיון יפה, שכתוב 'מאויבי תחכמני' כלומר שנלמד מדרכי היצה"ר איך להלחם נגדו, ודרכו של יצה"ר שאינו בא לאדם ואומר לו בבת אחת לך תעבור עבירה חמורה, אלא 'היום אומר לו עשה כך, ולמחר אומר לו עשה כך, עד שאומר לו לך עבוד עבודה זרה', וכך שאנחנו נלחמים נגדו צריכים להשתמש עם אותם טקטיקות, היום מתגברים קצת ולמחרת עוד עד שמצליחים להתגבר עליו עוד יותר.

שיהיה לך המון הצלחה, האנרגיות שלך משפיעות על כולנו, המשך במסע הנפלא שלך, 

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71648

בל נשכח שלמחלה שלנו יש טריקים שיצר הרע עדיין לא מכיר 

אם אני מנסה לעבוד נגד המחלה בתכסיסי יצר הרע, המלחמה אבודה.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71649

מבלי כל קשר לנושא הנדוש עד לזרא אם המחלה קשורה ליצה"ר - היצה"ר מכיר את כל הטריקים וכל השטיקים, יש לו נסיון וותק שאין לאף אחד מאתנו, הוא ערמומי ונוכל, אני לא יכול לכתוב על חשבונם של אחרים, לי באופן אישי הועיל מאד הידיעה שאני מנהל מערכה נגד היצה"ר, בד בבד עם הידיעה שהקב"ה העמיד אותי בנסיון קשה שלא כל א' קיבל, והחולי שלי הוא הנסיון שלי למצוא דרכים - למשל הצעדים או כדומה - כדי להתגבר עליו.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71653

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
כל הגדול מחברו, יצרו גדול ממנו 

יצה"ר, לא יצה"ר תן לי רק לעבור את היום נקי...
אריאל מפוכחות עוד תבוא, נקיות היא תנאי החרכי לכך אך לא מספיק
צריך לעבוד לעבוד לעבוד....כמו הסיפור על סיזיפוס המלך
וכדברי השיר "הדרך ארוכה ומפותלת, אני נופל וקם, נופל וקם, נופל וקם...אף פעם לא אפסיק ללכת, אני עומד איתן בראש מורם"(שבק"ס - כנען 2000)

שיהיה בהחלמה
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71663

שלום חברים,

תודה רבה לכולם על התגובות החמות כל כך,

ראשית, אני נקי בחסד ה' יום 1,,,,,

אתמול בשעת ערב ישבתי על המחשב וכהרגלי גלשתי קצת לאתר שעונים שם על שאלות של אנשים וגם בנושאים שמאוד מעניינים אותי,,,,,
דבר שעשיתי אותי במהלך כל השלוש שבועות האחרונים ובפרט מאז שחסמתי הכל חוץ מזה,,
פתאום אני מגלה שכבר אין לי דרך חזרה,,נפלתי,,
אקצר ולא אאריך כי מה שיש לי להאריך כתבתי לעצמי ולספונסר,

רק אני יכול להגיד שהרגשתי איזשהוא תחושה של הקלה,של אני לא מרמה את עצמי, אני לא הייתי מפוכח כל אותה התקופה, ניסיתי להנות ממקורות לא טובים כל הזמן,,
אני יודע שהנפילה הזאת בעצם דחפה אותי חזק חזק חזרה לתוך התוכנית ,,, כי אין לי דרך אחרת ,, אני מכור [ יותר אוהב להשתמש במילים "חסר אונים לחלוטין" ] מול התאווה [ יותר נכון השיטוט/אובססיה] משהוא שימלא לי את מה שחסר לי שם עמוק בפנים,,, ואני מנסה שוב ללכת לצעד ראשון וללמוד שוב לוותר,,,כן לוותר על הזכות שיש לי בדקות אלו להתאוות ולחטוא כי יש לי את כל הסיבות שבעולם לחטא,, כי זה כיף לי,,,
אבל אני יודע שזה רע לי,, שזה גומר אותי ,, שאין לי דרך חזרה,, שאני חייב פשוט חייב לעצמי לחיים שלי את ההתנערות האיטית והמחושבת מתוך הבוץ בו אני נמצא שנים כה ארוכות,,,

ארצה לשמח אותכם עם בשורות יותר טובות כמו זה שאני חושב להגיע לכנס ביום א',,,, :D :D :D :D
נתראה שם,,

למרות הכל,
אריאל,,,,,,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71669

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום אריאל,
אוהבים.
אסירותודה על הכנות שלך גם לפני הנפילה.
בתכנית למדתי שיש דברים שאני לא יכול מולם ולכן לא נכנס לשם. כל אחד יכול לדעת מה זה אצלו.
בהחלמה.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71704

שלום חברים,
שלום ותודה על התמיכה !!
אני נקי בחסד ה' 2 ימים,, [ חלק מהזמן מפוכח וחלק לא כ"כ,,,]
משתדל לוותר כמה שיותר ולהתקשר לחברים,,
מיום ליום אני מגלה עד כמה אני ממש מ-כ-ו-ר,,  וזה פשוט מזעזע אותי,, אני לא מכור בכלל למין או תאווה או כל דבר אחר,
אני מגלה שאני מכור לשוטטות-לחיפוש-להנאה-לחוסר נפשי-למשהוא שימלא אותי-ל,,,
ואני מדומיין [כבר עשור שנים,,] שמשם אקבל את המילוי הזה,, אני ממש מרגיש שזו מחלה ערמומית ורבת עוצמה,,מצאנו שזו המלחמה של החיים שלנו,,, ממש ככה,,,,

אני מודה לאלוקים ששלח אותי לכאן, אני מרגיש שלמרות כל הנפילות אני ממש מתקדם בתוכנית ומחלים לאט לאט,,

בע"ה אני מפסיק לגלוש [כמעט לחלוטין,] באינטרנט, כי אני ח-ס-ר א-ו-נ-י-ם מולו,
[ גם עם חסימות הכי חזקות,,אני יכול לשבת שעות בשביל לחפש משהוא,, אולי אמצא משהוא פרוץ או איזושהי מילה/תמונה שתעורר אותי ותתן לי את הסיפוק לו אני זקוק,,]

אוהב ומודה אריאל,, 
הוי אריאל,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71707

אוהב ומחזק אותך! שנזכה לראות את האור שראו פה רבים וטובים!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71722

שלום חברים,
שלום גם לך אריאל,,,[ אני מתחיל ללמוד שיש מישהוא בתוכי שאני לא כל כך מכיר,בעצם בכלל לא מכיר וצריך לאט לאט להכיר אותו,,,]

ב"ה 3 ימי נקיות, רק להיום,,

בשורה משמחת אחרי ה-מ-ו-ן התלבטויות והתחבטויות קניתי כרטיס לנסיעה לכנס !!
אני כל כך נרגש,,,
אני כל כך מפחד,,
אני כל כך הרבה חושב על זה,,
אני כל כך הרבה מצפה לזה,,

מחכה לראותכם אריאל,,
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71761

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מחכים לך עם חיבוק ענק,,,,,, 
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71766

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
מחכה לראותך
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71770

שלום חברים,

4 ימי נקיות,

בא נגיד שאני מפחד לראות אותכם, חברים וירטואליים,בפרט את אלו שעזרו לי בתוכנית ואני מרגיש[ אחד מפגמי האופי הכי הכי חזקים אצלי,
שהשתרשו אצלי במהלך השנים חזק חזק חזק !!!]פחד מכל אלו שאני חושב/מרגיש שהם מעלי,
למה מעלי?? ככה,, זה יכול להיות מישהוא שיש לו קצת יותר כסף ממני, או מעמד, או כבוד, או פה גדול, או יותר מבוגר,
או שאני חושב שיש לו איזושהיא תכונה שבה אני לקוי [ ואני הרי מרגיש שאני לקוי בהמון המון תכונות !] והוא חזק בה,
אוטומטי אני א-פ-ס לידו,,,,,

אני מחכה להגיע,ומפחד להגיע, אבל אני חושב שזה יתן לי המון דווקא ההתמודדות הזאת עם אלה שמהם אני מפחד,,
בכלל ההיפגשות הזאת עם כל כך הרבה אנשים שמכירים היטב ואני מגיע כמו איזה זר ומוזר למקום,,אני תמיד בורח מכאילו התמודדויות,,
לא מסוגל,, זה גומר אותי,,אני פשוט בורח או החוצה,, או למקום הידוע,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

הפעם זה יהיה שונה אי"ה !!
כי אני משתנה,, ככה אני מרגיש בכל הגוף שלי,, עוברים על ימים טובים שכבר לא חוויתי שנים,,,

תודה לכולכם ומקווה להיות נקי רק להיום [ בפרט במקומות ההומים בהם אסתובב,ויש לי כבר נסיון מר בהם,,]

אריאל,,
הוי אריאל,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,
זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן