ברוכים הבאים, אורח

תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,,
(0 צופה) 

נושא: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, 22418 צפיות

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70435

אוהב אותך אריאל.

שמעתי מחבר ותיק שאמר 'אלוקים אוהב אותך אם אתה נופל או לא, החברים יאהבו אותך אם אתה נופל או לא, זה אתה שלא תהיה מסוגל לאהוב את עצמך אם תיפול'

זה עוזר לי להרגיש את עוצמת הכאב, התאווה הזו מבלבלת ורבת עוצמה, אין לי מושג רגע לפני שזה קורה למה לא כדאי שזה יקרה, אני בטוח שזה הדבר הכי טוב שצריך ויכול לקרות, ורגע אחרי כבר לא נשאר לי כלום.

אומרים הרבה חברים וגם אצלי זה קרה, הגעתי לתוכנית ולא התחלתי באמת לעשות אותה, ונפלתי, והנפילה הזו הייתה כה כואבת שהכאב נצרב וחדר לי עמוק בעצמות וההבנה העמוקה שזה שחור לבן ואין יותר אמצע.

היום תוך כדי שאני קורא אותך אני נזכר בכאב הזה וזה טוב לי, בדיוק היום הראש שלי מספר לי כמה זה בכלל לא בעיה לפעול על תאווה בצורות שונות שזה ממש לא נקרא תאווה וכו'..... באבא מיישעייס, ואני מאמין, ורק שאני מספר לחבר והוא מגחך אני מבין שזה טיפשות.

מאחל לך לזכור הייטב את הכאב ו''לצמוח'' מתוכו, אל תתיאש, מכאן יכולה להגיע צמיחה מחודשת ואיכותית, ותלוי בהתמדה שלך בתוכנית, קח ספונסר ועוף על התוכנית בלי לראות ממטר, ושלא יהיה 'איכפת' לך מאף אחד.

מאחל לך את הטוב שבעולם.

חיבוק
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70452

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר,
אני נמצא בקבוצות כבר יותר משנה וחצי, היה לי נקיות של 5 חודש ועוד תקופות די ארוכות,
וכרגע אני נקי רק 56 יום,
קבלה, אני מכור וכל זמן שאני לא חי את 12 צעדים בכל החיים שלי, אני לא יכול להיות נקי,
כי אני עשיתי את כל הפעולות של החלמה ובכל זאת נפלתי,
תמשיך לבוא, תהיה מחובר עם החברים,
וצעדים ועוד פעם צעדים,
והחלמה יבוא בעז"ה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70472

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
חזק ואמץ
ויהי רצון שמקרקעית זו רק תעלה מעלה מעלה במעלות...
אמן
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70477

ברוך ה',

שלום חברים,
שלום לכולכם,,

הצהרת נקיות - יום 1 רק להיום,,,,,,,,

אז ככה ,,
ברוך ה' הטוב והמטיב ואני מאמין באמונה שלימה [ אחרי שיחה ארוכה ,,, עם חבר[-ספונסר?] מהתוכנית,]
שגם הנפילה הזאת היתה לטובתי ואני עוד אראה את הטוב שבה,
אתמול מאוחר בלילה התקשרתי לחבר שענה בכזאת חביבות,כנות,נכונות,הבנה,חיזוק,תמיכה, [ בא נגיד שפעמים אחרות בהם נפלתי והתקשרתי למדריך[לא משמור עיניך] והתגובה המחזקת היתה, אוי אוי,,תלך מחר למקווה,, ותתגבר,,כאילו שלא רציתי,,],
הוא פשוט העלה אותי במילים פשוטות [ לא! הוא לא החמיא לי על הנפילה, ממש לא, זה עדיין כואב לי,,, רק]הראה לי את הדרך הנכונה במסילה הסלולה ע"י רבים אחרים שצעדו בה כמוני.
וכן,  היתה בעצם הזדהות מוחלטת בין 2 צדדי הטלפון,
והעצבות הנוראה [ שהיתה גוררת אותי הלאה לעוד פעם כידוע ליודעי ח"ן [חוכמת נפילות],,]
פשוט נהפכה להרגשה חיובית,ולהתקדם הלאה.

וכאן אני מצהיר חברים,
נפלתי,,,,,
אבל גם קמתי !!!
אני היום השתתפתי בקבוצה הטלפונית [ למרות הבושה,,ןהשלומזליות,,]
אני היום הולך אי"ה לקבוצה של SA, אנסה להצהיר נקיות של יום,,,
אני ממשיך הלאה,ממשיך להכנע,,, 

נ.ב.
אני מרגיש במובן מסוים שהתחלתי,, להבין מה זו הכניעה,, פשוט חוויתי אותה,,

תודה לכולכם על העידוד הכל כך גדול שאני מקבל ממכם,
תודה חותרים,[ גם על אתמול,]
תודה יהושע,[מה עם הטלפון ?]
תודה אבי,
תודה אור,
תודה גם מוטי,

אריאל,

הוי אריאל,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70481

יודעי ח''ן... Like

שלחתי לך בפרטי שאלות ועוד לא הגבת לי עליהם... מחכה לתשובה...

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70482

תודה,,

לא ראיתי .
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70522

ב"ה

שלום חברים,
שלום לכולם,

אני חושב לעשות שניה רוורס מסוים,,
אני אסביר,
כשהגעתי לכאן המוקם הנפלא הזה שמור עיניך, הייתי בטוח [וכך גם הבנתי שיש חברים כאילו,] שמהיום חסל סדר הנפילות,התאוות,הבעיות,,
מה שאני רואה זה ככה [ תקנו אותי אם אני טועה,],

אין שום סיבה שלא תיפול,גם אתה בקבוצה,
גם אם אתה עולה לטלפון,
גם אם יש לך ספונסר,[ אין לי עדיין וזה עוד כואב לי,,]
וגם ,,,
יש כאן הרבה דברים מסביב שיכולים לעזור לך לצאת מאיפה שאתה נמצא בו, [קרי,  אצלי: ישיבה מול המחשב לצורך דברים בעלמא,, לעבור לחדשות ומשם לאתרים אסורים כשהכל מגיע בהקשה קלה אחת,,,ואז אתה חוטא,, נהנה א-ו-ל-י,, לרגע ומיד חוזרת ההרגשה הקבועה של האוווווווווווףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף,,
אין שום סיבה שבעולם שתוכל לעצור אותך, גם אתה רוצה,

ברור דבר נוסף,
אם תלך ותיישם מה שאתה לומד כאן, אתה לא אמור ליפול  [ ויעידו על זה מאות ואלפי המכורים שנגמלו,] ז"א אוטומטית אם אתה עובד על הצעדים ומיישם אותם עם ספונסר
עם קבוצה, בפורום,בטלפון, בשעת נסיון אתה מתקשר לעזרה [  כן  כן ,, לא כמוני היום שניסיתי להתקשר בשעת קושי לחבר + חבר-ספונסר ושניהם לא ענו לי,,, 5 פעמים לכל אחד,, והפסקתי ונפלתי,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,    רק להתקשר זה אומר שאתה מתקשר לכל עשרות הטלפונים ששמורים אצלך בטלפון
של חברי הקבוצה או SA ,, בלי בושה ובלי חשבון,, 
כי אם יש בושה ויש חשבון זה אומר שאתה עדיין לא מכיר בזה שאין לך סיכוי ואתה לא מספיק מוכן לתת שישחררו אותך,,
[פה אני לא יודע כ"כ כי אני ג"כ מאוד מאוד רציתי היום,, רק רצתי לתאווה בזרועות פתוחות,,תסממי אותי,, תתני לי להנות לדקה ,, וכו' אבל בעומק ידעתי שאסור לי ליפול,, אז,,??? לא יודע ,,]

בקיצור אני שונא ממש שונא לבשר בשורות רעות ומעציבות ולהמשיך ככה ללכת עצוב ומושפל כל היום אבל ככה אני מרגיש עכשיו,
לא נעים לי ללכת היום לקבוצה, מה אני אגיד שם ???
אני מרגיש בן אדם זבל, שלא יכול לעמוד במילה שלו,
ר-ע פשוט ר-ע,,,
לעצמי,אישתי, חברים,,,,,,,
אוףףףףף.

אריאל
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70523

קראתי עכשיו קצת בספר הלבן,
אתם יודעים לכפר על מה שעשיתי מקודם,,,,,,,

אני מבטיח שהיום אני הולך לקבוצה ובעזרת ה' אני הולך לספר הכל הכל הכל !!!
זהו הדבר ממנו אני הכי מפחד הכי לא נעים לי הכי,,,, אני הולך בעזרת ה' לעשות את זה
תתפללו עלי שאצליח !
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70524

גיליתי שלספר למישהו את הדברים שמביישים אותי במחלה, עוזר להוריד מהלב את האשמה (שכמובן האשמה זה אחד הטריגרים הטובים לנפילה...)

נראה לי שמה שתיארת זה משהו שכל אחד פה מתמודד איתו.. אין במה להתבייש.

שה' ייתן לך כוחות!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70526

אתה צודק שכולם מתמודדים איתו,

- אני יכול לספר על מה שקרה לי לפני שנה,שנתיים, חודש,חודשיים,,
לא על מה שקרה ה-י-ו-ם....
זה  הרגשה של כלומניק,,,של דפוק,,
- אי מאוד מאוד ביישן ומופנם מטבעי,,

תודה ,
מתי מדברים קצת ??
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70536

איי, לא נעים בכלל. אני זוכר את הנפילה הראשונה שלי אחרי שהגעתי לתכנית אחרי 180 יום. היא לא הייתה דומה לאף אחת מאלפי הנפילות שהיו לי עד אותו יום. הכאב החד פילח את הלב בלי רחמים. הרגשתי מושפל עד עפר כמו ילד סורר שנשלח לפינה מול כל הכיתה. היינו אז כמה חברים שהתחילו יחד את העסק הזה במסגרת שמור עיניך והרגשתי כמו גדול את חוויית הנקיות המשמעותית הראשונה בחיי. זה הרים אותי לגבהים דמיוניים. לא האמנתי שתתכן נפילה שוב. והיא הגיעה בסערה ריסקה אותי ללא רחמים על קרקע המציאות הקשה. משפילה לי את האגו.

למחרת עליתי לקבוצה ובקול נכאים של קדוש מעונה שיתפתי את החברים בדרמטיות על הנפילה. התבוססתי בתוך הררי רחמים עצמיים ומתוכם שמעתי את הברותיהם המעודדות של החברים. והתחלתי שוב פעם לעלות על דרך עד לנפילה הבאה בתור אחרי 4 חודשים. בכל הזמן הזה התקדמתי עוד כמה צעדים והרפיתי. לא ממש הפנמתי שהתכנית עובדת אך ורק כשעובדים אותה. רציתי לרצות לעשות את הפעולות אבל לא תמיד עשיתי. כשעשיתי אותם בזמן זה עבד יופי. קיבלתי אנרגיות של החלמה שהעיפו אותי למעלה ואפשרו לי לחוות את החיים בצורה מדהימה. אבל כמו להרגיז משהו בפנים איבד את המומנטום אחרי תקופה ושעון העצר החל את מסעו לקראת הנפילה הבאה. עוד 3 חדשים ועוד 9 חדשים ועוד ועוד.

אין ספק שהנפילות שבתוך התכנית כואבות הרבה יותר. הגוף שכבר התחיל להתרגל לחיים נקיים בלי סם חוטף שוק בכל פעם מחדש כשהוא נאלץ לחזור לשימוש סדיר... הנפילות גם כואבות יותר משום שכבר חווינו את הדרך החוצה והתסכול גדול מכך ששוב הגענו למקומות שלא רצינו להגיע אליהם. אבל יחד עם זאת כבר יש את אותה תקווה שמתחילה לנבוט בתוכנו. האמונה בכך שיש סיכוי, שאנו לא חייבים להישאר כל חיינו במצולות היגון והכאב. טבעה של התקווה שהיא נותנת כח להתחיל שוב מחדש.

עובדה שמעבר לכל דמיון, כנגד כל סיכוי, על אף הייאוש הנורא ולמרות שהייתי כבר בטוח שהתכנית (שלא עבדתי כראוי) אינה בשבילי. אלוקים אוהב שב לחייך אלי כבר במשך 185 יום נוספים וחיוכו הולך ומתרחב מיום ליום.

יש סיכוי חבר יקר,

אוהבים,

שתמשיך בדרך ההחלמה למרות הנפילה.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70537

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
הי אריאל

ההבדל בינך לפני שנה לבינך היום הוא רק שאתה יודע שיש דרך...צריך אומץ ללכת בערפל לדעת רק שהשביל הזה מוביל החוצה מבלי לראות את החוץ.
אחת המתנות שקיבלתי מהתוכנית היא שלא להתאכזב מעצמי, כי לי אין כוחות להשלים כלום, אני יכול להחליט אבל התוצאות לא עלי

מאחל לך שתוציא את עצמך זכאי מחמת הספק במשפט שדה שאתה עושה לעצמך בראש, או כמו שירדנה ארזי פעם שרה באירוויזיון "אדם הוא רק אדם ורוב ימיו לילות..."

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70539

אני לא יודע אם ראית את ההודעה הפרטית ששלחתי לך, אבל אין לי אפשרות כרגע להתקשר לחו''ל, אלא באחד מהאופציות החינמיות (דרך האינטרנט בסמרטפון) - Viber, hangouts וכו'. אם תשלח לי מספר עם אחת מהאופציות האלה אני יותר מאשמח לדבר איתך!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70570

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר,
אני נפלתי המון בתכנית, אני מתפלל בשבילך שתעלה יותר מהר על הדרך ממני,
אבל אני עשיתי כל הפעולות, (ראה הפוסט שלי forum.gye.org.il/index.php?topic=3557.270),
ונפלתי - הלכתי לקבוצה, נפלתי - הלכתי לקבוצה,
אין ברירה, אם אני רוצה לחיות, אני צריך להבין לא משנה כמה יום אני נקי, קבוצה זה החמצן שלי,
ובשבילך,
נכנסת לפה, וכתבת שאתה בנפילות אין סופיות, ועכשיו נפלת אחרי 18 יום,
מתי זה היה לך פעם אחרונה נקיות של 18 יום?
אני לדוגמה שנה אחרונה סיכמתי לעצמי שנפלת כ 10 פעמים במשך כל השנה, כשלפני התכנית השתמשתי כמעט באופן יום יומי,
אז התקדמתי או לא?
התשובה ידועה,
אוהבים
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 2 חודשים #70575

ב"ה

שלום חברים,

אני נקי ב"ה יום אחד,,
היה יום די קל בלי המון התמודדויות,
ב"ה היה גם התקדמות בנושא הספונסר, וה' יעזור שייגמר בשלום,

אתמול הלכתי לקבוצה חיה שוב [ פעם 5 !] ושם בשיתוף החלטתי שאני משתף ויהי מה [ רק להזכיר שנפלתי אתמול פעמיים,,,,]
כל אחד שיתף בערך 2 דקות, הם כמעט דילגו עלי כי אני לא משתף,, ואז ביקשתי להגיד משהוא ושיתפתי בערך רבע שעה !! עלי ועל החיים שלי
ועל זה שנפלתי היום ,, פעמיים אפילו,, נהייתי אדום באמצע עשר פעמים אבל זה עבר בשלום תוך שקט מוחלט מצד כולם,
וזה בהחלט עזר לי אני ממש מרגיש שאני מתקדם בעזרת ה' למרות הכל !!
תודה לכולכם על כל כל העזרה ועל כל יום שאני נקי בו !

שלכם אריאל,,
אריאל,
זמן ליצירת דף: 0.71 שניות

Are you sure?

כן