ברוכים הבאים, אורח

תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,,
(0 צופה) 

נושא: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, 22424 צפיות

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71779

מחכה לפגוש אותך! והאמת שגם אני קצת מפחד...

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71781

אריאל היקר

אף אחד לא מעליך, אכן האדם יראה לעיניים אבל ה' יראה ללבב, והוא יודע ומכיר את התכונות והאופי ש'הוא' שתל בך, אני מאד מסופק אם אלו ש'מעליך' היו יכולים להתמודד בגבורה עם מה שאתה מתמודד.

חזק ואמץ

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71859

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
לפי צעד שתיים כל מי שהוא מחוץ אלי הוא כח גדול ממני...
מה שאומר בהכרח שגם אני כח גדול של כל אחד אחר

שיהיה בהחלמה

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71864

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום.
סקרן מאוד לשמוע חוויות על איך שהיה אתמול בכנס, אחרי החששות שתיארת...
לי היה מאוד מיוחד לפגוש אותך.
יש משהו הפוך באופן הפגישה הזה. בדרך כלל האדם יראה לעינים וה' יראה ללבב. כאן בפורום, אחרי שאני פותח את הלב, מתאר וחושף, התהליך הפוך. אתם כבר מכירים אותי, ופתאום רואים אותי.
עבורי, זה יוצר מעין תחושה של קרבה בלתי אפשרית לאדם שפיזית נראה לי זר. זו חוויה עוצמתית וייחודית.
היה לי מיוחד לפגוש אותך.
מקווה שהיה לך לתועלת

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71880

ב"ה,

ש-ל-ו-ם    ח-ב-ר-י-ם !!!!!

ב"ה 8 ימי נקיות, ממש ממש לא מכוחי,ה' מציל אותי כל היום !!

הגעתי לפני 3שעות הביתה,, אחרי שהייתי איתכם,,,

רצתי לעסק להספיק להשלים טיפונת,, ממה שהחסרתי כל הימים שלא הייתי [ טונות של עבודה ] אני עובד פה כבר שעתיים ברצף קשה [ גם פיזי,,],
בעיקרון אין לי זמן לכתוב עכשיו-היום כלום,,אבל אני לא מסוגל,,

אני אפוף ועמוס המון המון המון המון רגשות,,,,,
אני לא יודע מאיפה להתחיל,, מה לכתוב ? למי ? על מי ? על מה ?-- ???
בא נגיד שזה חסר אונים לחלוטין,, אבל אני כל כך רוצה קצת להביע מהעוצמות של מה שאני מרגיש,,
אני חושב שאצטרך לחלק את זה לכמה ימים כי גם אני בתוכי עדיין לא התחלתי לעבד מה שחוויתי,,,
אולי אוציא חוברת "מהתכנסות [בתוך עצמי] לכינוס [החברים]" [כמו החוברת משיעבוד להחלמה,נראה לי שיש לי המון תוכן למלאת שם,,],

אנסה כעת לכתוב בשורה אחת, כי אני מרגיש שאלוקים ששלח אותי לשם רוצה שאני עכשיו אעשה את המוטל עלי ולא מה שא-נ-י רוצה, אולי אמשיך היום מאוחר ואם לא אז בימים הבאים,

מוטי,,,זלמן,,,נתן,,,אסירות,,,מוישלה,,,אור,,,יחזקאל,,,הושיעה,,,טהרני,,,דוקטור,,,יהושע,, ,ניסים,,,אלי,,,נפתלי,,,אבי,,,אבי,,,ישראל,,, ועוד ועוד רבים רבים אחרים,, שחלקם לא הספקתי להכיר וחלקם אני לא זוכר עכשיו ואזכר רק מחר [ ישנתי בימים האחרונים בין 3-4 שעות ללילה + נסיונות הירדמות שכשלו בטיסה,,]חלק התחבאו [ממני?],  חלק לא הגיעו [יובל,,נו נו נו,, ;)],  הפרצופים שלכם רצים לי לסירוגין בראש כשברקע מככב ראביי טווערסקי והרב שפירא,,  כל כך המון שכל אחד זה עולם בפני עצמו,

אוהב אותכם,
אריאל,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
א-ו-י  אריאל,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71892

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
היי,,, אריאל,,, חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71920

אתה אדם מיוחד, שמחתי לפגוש ולהכיר אותך.
אוהב ומעריך מאד.
קדשנו במצותך ותן חלקנו בתורתך, שבענו מטובך ושמח נפשנו בישועתך וטהר ליבנו לעבדך באמת.
אני מאמין באמונה שלמה, שהבורא התברך שמו הוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה ועושה ויעשה לכל המעשים.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71943

ב"ה

שלום חברים אוהבים ואהובים,,
9 ימי נקיות בחסד ה',,התמודדות כל יום,, ו,,
עכשיו בדקות אלו ממש לדוגמא שוב [ נכשלתי במידה מסוימת,,] ולא הייתי מפוכח לבערך 20 דקות בהם שוטטתי באינטרנט במקומות לא ראויים למרות שהם "אמורים" להיום גם חסומים,,,
היה לי נסיון אחד בבוקר ואחרי דקה של מחשבה [ שגם היא בזכות התוכנית ובעבר הייתי ישר נופל בלי הדקה הזו לחשוב,,] מסירה לאלוקים וויתור וחשבתי אם ככה לא צריך להתקשר, ואני מייד נזכר "אתה מתקשר כשאתה חושב שאתה ל-א צריך להתקשר" ומרים טל' לחבר יקר ומוסר את הוויתור ומקבל בחזרה "אוהבים",, והכל נרגע לשלוש שעות עד עכשיו ש,, וכאן כבר קצת נפילה,,אני הולך להתקשר ולספר עכשיו לאחר מעשה.
"קלי תן בי את השלווה,,, אומץ,, ואת התבונה,,"
אריאל,,
הוי אריאל,,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71948

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אריאל, היה תענוג לפגוש אותך. תודה על המאמץ שעשית, ובאמת שאשמח להמשיך להיות איתך בקשר.

אאחל לך את מה שאני מאחל לעצמי - יום אחד של נקיות, שפיות ומפוכחות.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71991

ב"ה,

שלום חברים אהובים,

ב"ה 10 ימי נקיות, רק להיום.
אני ממש ממש עסוק בימים אלו בעבודה התובענית, כך שאני מקצר,,

תודה נתן,זלמן,אסיר תודה,
שמחתי לראות אתכם, התחברתי אליכם,אשמח להמשיך להיות בקשר,

אני רוצה להתחיל לכתוב את הרשמים שלי מהכנס העוצמתי הזה,אני מקווה שייצא משהוא לפני פסח,ואם לא יש לי זמן בחוה"מ ויסלחו לי החברים על האיחור ויקבלו את זה בהבנה,,
אוהב ומאמין אריאל,
נ.ב.
למישהוא יש הקלטות מהכנס ? 
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #71992

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שמואל מארצות הברית אמר לי שהוא הקליט הכל. כדאי לבדוק איתו.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72055

ברוך ה',

אני אריאל, סקסהוליסט, נקי החסד ה' 11 יום,

- לפעמים אני כל הזמן צריך להזכיר לעצמי שאני סקסוהליסט,[מושג כ"כ מוזר בשבילי]
אני במצב סכנה תמידי, אני כל הזמן רוצה להתאוות,לחטוא,להנות,לא לתרום כלום לסביבה שלי,ככה אני,,
ובשביל לא להכנס מזה לדיכאון עמוק,אני חייב לזכור שאני חולה ואני בבעיה וב"ה בדרך להחלמה,ואין בי איזה פגם בעצם כי אני כן רוצה להיות טוב וזה שכל כך לא טוב לי עם זה מראה שאני בעצם טוב,,
- עכשיו אני יושב ובא לי,פשוט בא לי להתאוות ולחטוא ואני כ"כ רוצה לוותר ולתת את זה לה' שיציל אותי לשלוש שעות הקרובות עד הקבוצה לפחות, ואם לא זה אז לשעה הקרובה עד ש,, ואם לא אז לכמה דקות הקרובות,, כי אני לא יכול לבד !!!!!!!!!!!!!
- מגיע גם פסח, כל שנה אני מתכונן כל כך, ומתחבר לחג בצורה כ"כ קדושה והשנה חוץ מלכתוב בפורום ולבכות בטלפון שאני רוצה לוותר אני לא עושה כלום [ גם לא עוזר כמעט כלום בבית,,],קשה לי עם זה, למרות שאני יודע בפנים שאני עושה נכון וזה מה שראוי לעשות .
- אני מקווה שלפחות בליל[ות] הסדר, ארגיש בכל גופי רוחי נפשי ונשמתי את הרגשת הכיסופין של "לפיכך חייב אדם לראות עצמו כאילו יצא ממצרים" מה שלא כ"כ הרגשתי כל שנה [הייתי כ"כ עמוק בתוך המצרים,,]למרות שעדיין לא יצאתי ואני רק בדרך לצאת,,

עד כאן בינתיים מעט הגיגים מרעיונות ליבי,,
אריאל,,,
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72060

אוהבים!

במשך שנים רבות הכרחתי את עצמי בכח להרגיש ולהתרגש מכל הזדמנות רוחנית. כשזה לא ממש קרה כמו שחשבתי שזה צריך לקרות הייתי מתוסכל. כשזה כן קרה הייתה ההתרגשות מהולה באשמה נוראה ובתחושות קשות מנשא על מי ומה שאני.

לאט לאט אני מבין שגם מול זה צריך להרפות ולמסור לאלוקים. לא בטוח שכל אותן רגשות סוערות ומטלטלות שחויתי באו ממקום בריא. יתכן מאד שהם היו סוג של ריצוי וכפרה מהולים באשמה רעילה.

אז נכון שגם אני חונכתי להרגיש את החויות הרוחניות ולהתרומם טפח מע"ג הקרקע בתפילת "אתה בחרתנו" או בברכת שהחיינו, אבל אני מרגיש פחות צורך לעשות את זה בצורה מאולצת וחיצונית. אלוקים נמצא בכל מצב גם כשאני לא משוטט בשמי שמים. למדתי להרגיש אותו גם בתוך השלוה.

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72061

יש משהו לא כנה בשיתופים שהם תמיד מלאי החלמה ואופטימיות. כולנו יודעים הייטב שהדרך אינה פשוטה כלל ועיקר. בזמנים שפויים ומחוברים קשה לפעמים להבין איך הייתי לא מכבר בחוסר אונים מוחלט.[ ציטוט מתוך קטע שכתב אדם יסודו],
אני לא רוצה לשתף כאן על זה, ולכן אני משתף עכשיו,,
ישבתי כעת על המחשב בחיפוש נואששששש אחרי התאווה המתוקה שלי ול-א רציתי להתקשר,, לא לא לא!!  רציתי פשוט לחטוא,למה?כי זה עושה לי טוב,לשחרר וזהו זה,מה יהיה עם התוכנית אנלא יודע בכל מקרה יש לי רק 11 יום אז ממחר אתחיל שוב,,,,,,, והחברים יבינו ו,,
וככה ישבתי וחיפשתי וראיתי [ ממה שנשאר לי אחרי החסימה החזקה שעשיתי בעצת הספונסר,]והתאוויתי למשהוא שייתן לי סיפוקקקקקק אוהו איזה סיפוק שרציתי,,, [ אני עוד עכשיו בדקות אלו כ"כ מתאווה !] וברגע האחרון ממש ממש לפני נפילה סגרתי הכל [ את כל החלונות בהם חיפשתי,כידוע למכורים שכשמחפשים זה רק בכמה וכמה חלונות,,] וטילפנתי לחבר, וכמעט בכיתי שאני כ"כ רוצה כבר להוציא את כל תוכי החוצה ואין לי כבר כוח, אני כ"כ ח-ס-ר אונים !! הוא הקשיב ורק אמר "אוהבים אותך אריאל,,
זהו כאן אני אוחז,,
תודה,
אריאל,

בעניין: תחילת ההחלמה ,, כמה כואב ,, כמה בונה ,, לפני 9 שנים, 1 חודש #72063

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אוהבים אותך אריאל! :D
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
זמן ליצירת דף: 0.68 שניות

Are you sure?

כן