ברוכים הבאים, אורח

בעז"ה יחד נצליח
(0 צופה) 

נושא: בעז"ה יחד נצליח 14705 צפיות

תשובה: בעז לפני 8 שנים, 11 חודשים #74029

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
הכובש כתב:
הספונסר שלי אמר לי שאני חייב לעזוב מקומות כאלו כי זה בשבילי כמו פורנו...

נשמע שהספונסר שלך צודק...
חבל! דווקא חשבתי לכתוב סדרת מאמרים מוצלחת (ובעיקר חדה ומושחזת) בעניין.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: בעז לפני 8 שנים, 11 חודשים #74035

[quote="טהרני"
חבל! דווקא חשבתי לכתוב סדרת מאמרים מוצלחת (ובעיקר חדה ומושחזת) בעניין.[/quote]

כשהייתי בישיבה קטנה היה בחור שהתחילו לו שאלות באמונה וכו'. הוא היה בחור מעולה מאוד. כשרוני ברמות מטורפות. אמרתי לעצמי, "אני אהיה זה שאחזירו למוטב". התחלתי לשוחח איתו, לדובב אותו, לנסות לשכנע אותו ולהשפיע עליו - עד ש... ובכן, עד שהושפעתי אני והתחלתי להתדרדר יחד איתו. בחסד ה' זה נעצר מתי שהוא והסתובבתי אחורנית.

בכל מקרה, מכיר את המחשבה הזאת שאני אהיה זה שאציל את השיטה... :-) אבל מסכים גם עם המסקנה שלפעמים זה מסוכן. גם אני - שאני סקרן מטורף, נרוקמן של טקסטים (לא רק של תאווה ;-( ) לא עולה בדעתי לקרוא את המאמר של הרב טל. חלילה לי!

ולך הכובש, ריגשת!! משמח ומעודד לקרוא את תהליך שלך ואת הנקודה הנוכחית בו.
מעודד אותי ברמה האישית, אחרי כאבים נוראיים רגשים שהגיעו לרמה הפיזית! שחוויתי אמש, לקרוא את התהליך הנפלא שה' מחולל לך. מתפלל עבורך שזה יימשך!
אוהבים!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי מנסה להבריא.

תשובה: בעז לפני 8 שנים, 11 חודשים #74037

מסכים לגמרי עם הספונסר שלך...
אתמול אמרתי לחברים אחרי שחזרתי עוד פעם לכתבה, ואף הגדלתי לעשות וקראתי את החוברת,
שמסתבר שאני אוהב לעשות שוב ושוב דברים שאני יודע שיפגעו בי...
נשמע מוכר?

תשובה: בעז לפני 8 שנים, 11 חודשים #74051

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
מוכר לגמרי. אני לא יודע בדיוק אם אני אוהב את זה, אבל אני פשוט עושה את זה.
בתקופה האחרונה לפני שהגעתי לתוכנית, שימושים רבים בתאווה התחילו במחשבה "טוב, הפעם אני לא הולך לעשות את זה!..." מלווה בהאצה של פעימות הלב מההתרגשות הפיזית והנפשית ממנת הסם הבאה.

ולמנסה להבריא, כאחד שטעה בכתיבתו בפורום בהשחזת המילים יתר על המידה, וכאחד שזכה להיות בקשר עמך, ואוהבך מקירות ליבו, אסב את תשומת לבך לכך, שהתבטאויות מפורשות כאלה, בפרט כנגד אישי ציבור ידועים (בין אם מסכימים איתם ובין אם לא) מזיקות לפורום. כך למדתי מאחרים (ועדיין אני עצמי מתקשה בכך, ורוצה לשפוך אש וגופרית מילוליות על החוברת המדוברת...).

אם תרצה, תוכל להשמיט את המשפט ההוא בהודעתך באמצעות אפשרות ה"עריכה".
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי טהרני.

תשובה: בעז לפני 8 שנים, 11 חודשים #74282

• הכובש
  • דירוג כסף
שלום חברים, הכינוי שלי זה הכובש ואני סקסוהוליסט.
בחסד אלוהים לא מובן מאליו, אני נקי רק להיום 108(!) יום!!!!!
לא מובן מאליו בכלל.

בעצת והכוונת הספונסר שלי לקחתי ספונסי, הוא לא כ"כ מתקשר ואני, באופן אירוני, שמח על כך כי אני מפחד מזה, שאני לא אדע מהלומר לו ושאני לא באמת יהיה ספונסר טוב... מתפלל לאלוהים לקבל את עצמי כמו שאני, ושייתן לי את הכח לעזור לאחרים!!

חוץ מזה עברה עליי שבת לא משהו, ואני מאוד שמח על כך שלא עשיתי מזה עניין וזה לא קשה לי כ"כ. מרגיש שהתלות שלי באשתי קצת פוחתת ומתפלל לאלוהים למסור לו את עוצמותיי כוחותיי וחיי ולא להיות תלוי באנשים- שלא מסוגלים למלאות אחר דרישותיי הבלתי הגיוניות...

עדיין לא סיפרתי לאשתי ואני מתפלל לאלוקים לעשות את זה בזמן הנכון במקום הנכון ולומר את הדברים הנכונים. לזכור שאני אחראי רק לפעולות ולא לתוצאות...
תודה רבה.
אוהבכם,
הכובש

לחץ לחץ לחץ, וגם חוסר אונים מול אשתי.. לפני 8 שנים, 10 חודשים #74929

• הכובש
  • דירוג כסף
שלום חברים,
אני הכובש ואני מכור לתאווה!!
בחסד עליון לא מובן מאליו אני נקי רק להיום 136 יום(!)

ובכן, סיפרתי לאשתי..
לא יודע אם זה היה מוקדם מידי, כך אני מרגיש..
אני מרגיש כל הזמן שאני עכשיו עושה את התכנית בצורה מלאכותית כדי שהיא תראה כבר שזה עובד ולא באמת בשבילי בשביל לחיות...
לא כ"כ יודע מה לעשות עם זה ואני מתפלל לאלוהים שיהיה איתי ושיעזור לי לתלות את יהבי בו ולא באשתי.

חוץ מזה, אני עכשיו בתקופה די לחוצה, צריך לעשות המון דברים- ב"ה דברים טובים אבל מכיוון שאלו הרבה דברים אז זה מאד מלחיץ אותי ואני די חסר אונים מול כל זה...
אני גם מרגיש קצת מנותק בזמן האחרון, לא מספיק קורא בספרות וכדו' מתפלל לאלוהים שייתן לי את הכח ואת הנכונות לעשות את הדברים הנכונים ואת האומץ לשנות את שביכולתי.
אנא אלי, עזור לי להתחבר לדרכך. להבין שאינני הבמאי אלא בסה"כ עוד שחקן שרוצה/צריך למלא את רצונך...אנא אלי עשה אותי כלי לשלחותך..
תודה חברים יקרים!!!
אוהבכם,
הכובש
זמן ליצירת דף: 0.91 שניות

Are you sure?

כן