ברוכים הבאים, אורח

קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד
(0 צופה) 

נושא: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד 16705 צפיות

קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 1 חודש #56062

אהלן כולם

מתחיל היום ספירה חדשה ורוצה לנסות לצעוד יחד..
מי מצטרף?
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 1 חודש על ידי .

אשמח להצטרף לפני 10 שנים, 1 חודש #56066

אמנם כבר הצטרפתי לקבוצה אבל לצערי לא התקדמתי איתם ולכן זה היום הראשון לנקיות שלי ובעז"ה עוד יבואו הרבה.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

סכנה! לפני 10 שנים, 1 חודש #56087

המח שלי דוהר לכל מיני מחוזות מסוכנים אני מפחד להישאר איתו לבד!
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

נכשלתי- שוב! לפני 10 שנים, 1 חודש #56099

מדהים כמה קיוויתי לנהל 'יומן מסע' לכתוב בו כמה התקדמתי כל יום... אבל  אני לא זוכה לזה אני רק מעדכן כל יום באיזה שעה בדיוק נפסקה הספירה שלי. אולי אני בכלל לא עובד נכון עם כל הסיפור הזה...
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 1 חודש #56114

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
משובה שלימה, תעקוב אחרי הנפילות ותבדוק אם אתה יכול לרווח קצת את מרווחי הזמן ביניהן

אני מנסה משום מה בזמן האחרון זה ממש יומיומי אם לא פעמים ביום לפני 10 שנים, 1 חודש #56117

אני לא כל כך מצליח.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 1 חודש #56121

לאחר נפילה לוקח לי כמה ימים עד שהכאב שוכח והראש שלי מקבל קצת סדר.
היום אני הפוך,  קמתי ב11. המוח שלי מבולגן..
לאט לאט מתחיל למצוא את הצפון.  מרגיש טוב את כאב הנפילה.
איך זה שאני שוכח כל כך מהר איפה הייתי..  נראה לי השכחה הזאת היא חלק מההתמכרות ולכן אני צריך להזכיר לעצמי באופן קבוע מאיפה באתי..
אסירות תודה שיש קבוצה היום שתעשה לי קצת סדר בראש..

מבקש מה' שיעזור לי לסיים  רק את היום מפוכח עם קצת שפיות..

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 1 חודש #56125

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
תשובה שלימה - אני ממש מציע לך להיות בקשר טלפוני יומיומי עם חברים, בייחוד כאלה שמתקדמים בתוכנית, ומציע לך גם להגיע לקבוצות חיות. עדיף להתבייש קצת עכשיו מאשר להתבייש הרבה בהמשך  :-\

דרך אגב, אתה רווק? (נשמע כך...)
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 1 חודש #56136

לטהרני- תודה על העצה, אין לי ספק שאתה צודק אבל עדיין קשה לי להביא את עצמי לזה. בע"ה אשתדל ל תגבר על הבושה הזאת כמה שיותר מהר.

וכן אני רווק.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 1 חודש #56148

• אביר
  • חבר חדש
מצטרף אליכם ,אחרי 30 יום היה לי שבוע וחצי קשה מתחיל מ-0.
בעז"ה לא ניפול שוב.

אני לא מצליח לעצור את עצמי לפני 10 שנים, 1 חודש #56151

זה בכלל לא נשלט אני יושב לי ועובר על הפורום (!) ולפתע בלי אזהרה מוקדמת האצבעות בעצמן חוזרות לגוגל נכנסות לאן שנכנסות וזהו בשתי שניות איבדתי שליטה לחלוטין על כל מה שקורה איתי. אין לי שליטה על האיברים אין לי שליטה על המח... אני לא יודע אם יש לי שליטה על הרצון..

מאז שהתחלתי לנסות להתקדם פה בעזרת הפורום לא הצלחתי לסיים יום נקי אחד. אני לא יודע אם זה בגלל שהתאווה מנסה יותר בכח לשמור על המקום שלה או שאני עמוק בנפש הבהמית מסרב להפטר ממנה. אבל זה המצב וזה ממש שובר אותי.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 1 חודש #56161

• הר-אל
  • חבר ותיק
תהיה חזק אחי!

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 1 חודש #56168

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
תשובה שלימה - חזק ואמץ ואל תתייאש!

האם לפני שהגעת לכאן כן הצלחת לשמור יותר ימים נקיים?

גם אם כן, זה עדיין לא אומר שזה לא המקום שלך.

רבי נחמן כבר דיבר על בלבול של אדם שמתחיל מהלך של תיקון ואז יש לו נפילות:

"מְּבַלְבֵּל אֶת הָאָדָם, כְּשֶׁנִּכְנָס לִקְדֻשָּׁה גְבוֹהָה, כְּגוֹן כְּשֶׁמִּתְקָרֵב לְצַדִּיק הָאֱמֶת וְכַיּוֹצֵא, אֲזַי דַּיְקָא יִקְרֶה לֹוֹ מִקְרֶה בִּלְתִּי טָהוֹר".

(ליקוטי מוהר"ן תנינא תורה קיז)
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

היו זמנים בהחלט לפני 10 שנים, 1 חודש #56172

לא שאני חושב שיש לי מה לעשות זה שפה אני חולה לא אומר שיהיה לי טוב בחוץ הבודד והפרוץ להיפך זה אומר שיש יותר על מה להלחם. אבל בכל זאת זה כואב...
תודה לילה טוב.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצה לאחד הטרקים היפים באיזור יוצאת עכשיו-זמן משוער : יום אחד בלבד לפני 10 שנים, 1 חודש #56185

תשובה שלמה מזדהה אם תחושת אובדן השליטה על חייך.
אני גם אבדתי לחלוטין שליטה והתאווה עשתה בי כרצונה.  התחושה הזו שאנו חסרי אונים מול התאווה ושכבר אין לנו שליטה על החיים
היא הבסיס והצעד הראשון בתוכנית הזאת.
אני מבין היום שאין לי שום יכולת להלחם בתאווה, מספיק שאני מסתכל על תאווה יותר משניה בצירוף מחשבה קטנה והמוח שלי מתחיל לייצר את הסם שלו, מכאן הדרך לנפילה קצרה ובלתי נמנעת  אני כבר לא יכול לעצור את עצמי.
ולכן בעקבות ההבנה הזאת הדבר הראשון שאני צריך לעשות הוא להפסיק לתת למוח שלי את השלוק הראשון שמדליק אותו.
אני כבר לא נלחם בתאווה אלא בורח ומוותר עליה - כי אין לי שום סיכוי מולה.
הדבר השני שאני עושה זה מטפל  בכמיהה שלי  ל"לשלוק הראשון"  (שאר הצעדים)  אני מתחיל עם שיתוף החברים בקושי שלי מה שעוזר לי לצאת קצת מהראש לי ולהשתחרר מהכמיהה. ולהתפלל לה' שישחרר אותי רק היום.

כתבתי קצת מנסיוני הדל מקווה שעשיתי מעט סדר..

בחסד ה' ובעזרת החברים והספונסר נקי רק להיום  יום אחד.
אסירות תודה על הקבוצה אתמול שטענה אותי בכוחות מחודשים.
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן