ברוכים הבאים, אורח

איך לעצור נפילה ללא שליטה??
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך לעצור נפילה ללא שליטה?? 1364 צפיות

איך לעצור נפילה ללא שליטה?? לפני 10 שנים, 3 חודשים #53196

שלום אחים יקרים

היום לראשונה כתבתי בפורום. forum.gye.org.il/index.php?topic=5086.0

אשמח לעצתכם..

אין ספור פעמים קרה לי שהייתי בתקופה נקייה ובשליטה. ואז מספיק שהסתכלתי על אשה חצי שנייה עם מחשבת תאווה או ראיתי בטעות תמונה מגרה- מיד הייתי מתרסק נופל ממשיך להתסכל ובסופו של דבר נופל לגמרי.
השאלה שלי היא למה זה קורה?  מה קורה אצלי שגורם לזה?
ועל ידי איזה פעולות אני יכול למנוע את התרסקות הזאת מכל מעידה הכי קטנה?

צמא לעצתכם..
הכל לטובה.

בעניין: איך לעצור נפילה ללא שליטה?? לפני 10 שנים, 3 חודשים #53201

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
הי הכל לטובה

גם אצלי זה ככה, אני רואה תמונה חטופה של משהו חצי מגרה והמוח המעוות שלי כבר עושה מזה מטעמים.

השיטה שעובדת עלי זה להיות עסוק במשהו (פתאום לעשות ספונג'ה בכל הבית, לתקן את האוטו, לשטוף כלים, לרוץ 10 קילומטר העיקר לעשות איזה פעילות פיזית מעייפת ואינטנסיבית שלא נותנת מקום למחשבות) אחרי זה אם אישתי בבית לבקש ממנה שתקלח את אחד הילדים באמבטיה לילדים(יש לנו גיגית שהילדים ממש נהנים לשחק שם במים, ולהתקלח כשהם מנצאים שם (אני לא מעז להתקלח כשאשתי לא בחדר האמבטיה) ואז ללכת לישון, במיטה להתחיל את מחזור השינה עם מחשבה על חדר חשוך, מאוד, ללא חלונות(זו הדרך שלי לרוקן את הראש ממחשבות) ולקבל את חוסר ההכרה המבורך שבא בעקבות זה.

אצלי כל חריגה מהסדר הזה יכולה להגמר בנפילה, אם אשתי לא בחדר האמבטיה אני הולך לישון ללא מקלחת.
הרעיון הוא שהתמונה שעלולה לגרום לך לנפילה מאוכסנת במוח בזיכרון לטווח קצר שהוא אם לא חושבים על זה שוב ושוב  נעלם מהמוח לאחר בין 40 דקות לשעה וחצי.
אם חושבים על זה לעומק זה עובר לזיכרון לטווח בינוני שלוקח לו בערך 3-4 ימים לדהות ואז הנפילה היא כמעט וודאית (לי אין סיכוי נגד נסיון של כמה ימים).
במקרה שאתה רואה שאתה מתחיל לנפול תנסה לנשום נשימות קצרות במהירות זה מעלה את קצב פעימות הלב ומפריע לריכוז

מקווה שהמידע הזה עוזר לך

מאחל לך סיעתה דשמיה גדולה מאוד

ולילה נטול ארועים

בעניין: איך לעצור נפילה ללא שליטה?? לפני 10 שנים, 3 חודשים #53203

כלומר, אתה אומר שזה תהליך שמתרחש במוח שגורם לקושי להמשיך הלאה מבלי להמשיך ולהתדרדר.
עד היום חשבתי שזה נגרם בגלל סוג של יאוש..  כלומר,  בגלל שנפלתי פעם אחת אני נכנס לסוג דכאון שגורם לי להמשיך וליפול ומונע ממני להשאר בשליטה..

בעניין: איך לעצור נפילה ללא שליטה?? לפני 10 שנים, 3 חודשים #53208

• newbody
  • דירוג פלטיניום
זה שהסברתי את התהליך שקורה במוח לא מתאר את הסיבה

זה רק מסביר איך המוח פועל ואיך אפשר לנצל את הידע הזה כדי לנסות לעצור את הנפילה

אם תצליח או לא ומה שבשליטה מתואר באתר הזה בהרחבה רבה

העובדה היא שאנחנו צריכים עזרה להשתלט על המכונית הזו שנקראת הגוף
הנשמה לא רוצה לתת לגוף ליפול
ומה שרשמתי זה מה שעובד אצלי. בגלל שאני מכיר את ההרגשה שתיארת אז תיארתי מה אני עושה

בעניין: איך לעצור נפילה ללא שליטה?? לפני 10 שנים, 3 חודשים #53211

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לא יודע מה נכון עבורך אבל עבורי אין שום טריקים בדברים האלו. אני כל כך מכור לתאווה, ששום עיסוק או פעילות לא תעצור אותי מנפילה. כך גם כח הרצון והרגש ושאר כל המנגנונים שאמורים היו לעזור לי לא לעשות את מה שאני לא רוצה לעשות.

במקום זה למדתי שאני צריך להיכנע לגמרי. להודות שאני חסר אונים מול התאווה - ואז להתנהג כחסר אונים. לי אין כח, אבל לאלוקים יש כח והוא שומר עליי נקי, כל פעם שאני עושה את הפעולות הנכונות. מי יתן ואמצא אותו היום.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: איך לעצור נפילה ללא שליטה?? לפני 10 שנים, 3 חודשים #53214

• newbody
  • דירוג פלטיניום
לא אמרתי שזה אמת אבסולוטית, רק אמרתי שזה עובד אצלי

מכיוון שמה שהכל תיאר נשמע לי מוכר רשמתי מה עובד אצלי, אני לא טוען לרגע שאני בשליטה רק שלפעמים התהליך הזה עוצר אותי לפעמים.

שהשם ישמור אותי חמותי הזמינה אותנו לארוחת ערב, אותנו ואת כל הנשים של המשפחה אני מרגיש כמו זאב בגמילה מתרנגולות. שכולאים אותו בלול, שהשם יעזור לי לא להסתכל בינתיים אני תוקע את העיניים במסך
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן