ברוכים הבאים, אורח

מגשים חלום
(0 צופה) 

נושא: מגשים חלום 11945 צפיות

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54126

אני מרגיש אחרת.בימי הנקיות אני מתחיל להרגיש את החיים עצמם. הכל נהיה פתאום בהיר. רואה דברים אחרת ממה שראיתי עד עכשיו. מתחיל לגלות דברים על עצמי שלפני לא שמתי לב אליהם.  אני אסירתודה על כך. אני אסירתודה שה' נתן לי את הכוח לעבוד על פגמי האופי שלי. מנסה לצאת מהעצמיות שלי, מהאגו. להבין שלא הכל סובב סביבי. תמיד ניסיתי להרשים את כולם, שיראו אותי ויסתכלו עליי. אני חסר אונים מול הצורך הזה של האגו שכולם יראו אותי. אני מוסר את זה לרצון ה' ומקווה שייקח את זה ממני.
אני מרגיש שאולי אני לא באמת מכור. הרי אני נקי כבר תקופה ארוכה אז אולי אני סתם עם יצר הרע. אבל אני יודע שאלו תירוצים שאני מספר לעצמי כדי להפסיק לעבוד בתוכנית ולהפסיק לשתף.  כל רגע התאווה יכולה לתפוס אותי במצב נחות ולנצל זאת לטובתה.
אני אסירתודה לה' שאני מפוכח מספיק כדי לראות את זה.
מתפלל לה' להיות נקי רק להיום! 46
( היה לי טעות בספירה אתמול)
"אלי אני מוותר על התאווה שלי ומבקש ממך להשאיר אותי מפוכח מהתאווה שלי רק להיום,כי אני לא יכול אבל רק בעזרת כוחך אני יכול"
"לְךָ אֵלִי תְּשׁוּקָתִי בְּךָ חֶשְׁקִי וְאַהֲבָתִי"

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54157

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
מדהים !
הבורא חומל על חולם

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54193

תודה רבה לחברים על התמיכה. זה מאוד מחזק.
אני מרגיש בימים האחרונים שהגלים של התאווה נהיים יותר חזקים וגדולים. אני צריך לצלול יותר עמוק על מנת שיעברו מעליי.
הצלילה הזאת לעומק מאוד קשה. אני צריך להבין שאני חסר אונים מול התאווה וזו הדרך היחידה להחלים.אני מקווה שחלומות שווא לא ידברו. ושאני יוכל לעבור את הגלים האלה רק להיום רק לעכשיו.
קשה לי לקבל את העובדה שאני מכור.שאני חולה.
יש בי צד שמתכחש לזה ואני חושב שאני יודע מאיפה הוא בא. הוא תוצאה של שברי הגלים האלו שהצלחתי לשרוד אותם.
אני רוצה לחיות חיים שפויים מפוכחים ואמיתיים לא עוד דמיונות ובריחות. רוצה לדעת מהו טוב ומהו רע ולא שיכור עדלאידע מהתאווה. אני מתחנן לאבא שיתן לי עוד יום שפוי ונקי!
רבונו של עולם רחם עליי. עשה שאתאווה רק אליך. שאזכה לראות את הפנימיות שבכל דבר ואדע שזה מאיתך. שאזכה להיות אמיתי בלי מסיכות. שאזכה לשלווה. שאצליח לתת ולא רק לקבל.
מתחיל את היום ה 47 . בחסדו יתברך רק להיום!

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54220

• יגל לבי
  • דירוג זהב
ראית את המאמר של עוג ?
מאוד עזר לי......... מצ"ב הלינק forum.gye.org.il/index.php?topic=4476.0

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54319

תודה לך יגל ליבי, קראתי את הסיפור והיה ממש מעניין.
יש לי הרגשה שעם כל גל של תאווה שאני מצליח לעבור (רק ברצונו של אלוקים), אולי אני לא מכור כמו שאר המכורים כאן.
אולי ההתמכרות שלי היא ברמה יותר חלשה מכולם. אולי אני בכלל לא מכור. אולי אני סובל מפיצול, חלק אחד באמת מכור וחלק אחר לא.
זה לא באמת מעניין אותי אם אני  מכור.
אז נגיד ואני לא מכור אז מה? עכשיו אני יודע שטוב לי. החיים שלי אחרים. אמיתיים. אני יכול לדבר עם אנשים ולחייך כי הצל הזה של התאווה והשימוש, שעד עכשיו היה מלווה אותי ורק אני ראיתי אותו כששוחחתי עם אחרים, נעלם.
אני שלם. "עוג" כבר מחובר אליי בחבל יותר דק מבעבר.
אין בכל הדברים שלעיל כדי להמעיט בקשיים שיש לי עדיין. אני עדיין חסר אונים מול התאווה. כל דבר הכי קטן ברחוב גורם לי להתלהטות של ממש. את זה אני לא יכול להכחיש. 
הדברים היו רק לברר לעצמי שגם אם אני לא מכור,
( כמו שמשהו בתוכי רוצה לטעון, אולי זה ליחשושים של "עוג") אני רוצה חיים יותר משמעותיים ואמיתיים. ומה שהתוכנית מציעה זה חיבור יותר משמעותי לעצמי ולבורא עולם. אני רואה את זה על עצמי ולא צריך הוכחות לכך.
אני אסירתודה על התוכנית ועל החברים.
רק להיום, בחסדי אבא אוהב ,  אני נקי 49 ימים ( כנגד מ"ט שערי טומאה) ומתפלל רק לעוד יום שפוי,מפוכח ונקי אחד!

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54426

סיפור קצר :
ערב אחד, תפילותיה של המשפחה הענייה נענו.
נשמעה דפיקה בדלת, ובחוץ עמדו עשרות אנשים. 
"מי אתם?" שאל האב.
"אני שמחה, זו אמונה, ההוא שם זה אושר, זה בריאות, הגבוה שם זה הצלחה, הבריון הוא עוצמה" (וכך מנה את כולם).... "אנחנו המשאלות שלכם", אמרו לבני הבית ההמומים "אבל, אתם יכולים לבחור רק אחת".
בני הבית התלבטו לגבי מה עדיף: הצלחה או בריאות? אושר או עוצמה? שמחה או כסף? בסופו של דבר, יצא האב אל המשאלות ואמר: בחרנו באמונה.
אמונה נכנסה הביתה, אבל אחריה התחילו להיכנס כל שאר המשאלות. "מה קורה פה?" נדהם האב: "אמרת שאפשר לבחור רק משאלה אחת". "זה נכון. אפשר לבחור רק במשאלה אחת", הסבירה השמחה, "אבל לאן שהולכת האמונה, אנחנו הולכים אחריה...
"הגענו לאמונה כי כוח חזק מאיתנו יביא אותנו לשפיות"
אני מקווה שעם זה יגיעו עוד כמה משאלות ותקוות אחרות.
אסירתודה על התוכנית וב"ה זכיתי בספונסר. אני מודה לאלוקים על שיחה מאוד מועילה ומרפאת.
בחסד אלוקים אוהב נקי רק להיום 52 ימים . אני אסירתודה על כך.
"ואילו פינו מלא שירה כים...אין אנחנו מספיקין להודות.."

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54463

• יגל לבי
  • דירוג זהב
חזק !!!!!!!!!!

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54510

יש לי פחד. יש בי צד שמפחד להודות במחלה.
הוא גם מפחד להגיע לקבוצות חיות. חושש מה יגידו שם? מי יהיה שם? אולי אני ירגיש איזה יצור משונה מבין כולם? איך אני ידבר וישתף, בתור מישהו שמאוד ביישן, ועוד במיוחד בנושא התאווה? אולי יהיה מישהו שאני מכיר? איך אני  אתמודד עם זה?                         
אומנם בקבוצות הטלפוניות אני עולה ומשתף(למרות שכל יום אני מתמודד מחדש עם השאלה אם לעלות ולשתף או רק להאזין),אבל זה אחרת לגמרי בקבוצות החיות( ככה אני חושב). זה כבר להביא את כל כולך ולהודות במחלה. זה להיות חלק מהעניין על כל חלקיך השונים ושוב,יש בי חלק שמתכחש למחלה.
בספר הלבן רשום שבתור התחלה העיקר זה להביא את הגוף,אח"כ הרגשות יתחילו לדבר.
אני מתפלל לאומץ לעשות את הצעד הזה, וכמו שמישהו אמר היום בקבוצה הטלפונית,לעלות מצעד 1- ל 0. ובעזרת האומץ אוכל להתגבר על הפחד.
"מקור כל חולשה, כל רפיון חומרי מוסרי ושכלי, הוא רק הפחד העובר את גבולו. הוא יאיים על האדם שלא יעשה כל דבר לישועתו, שלא ינקוף אצבע להצלתו - שמא ינזק, שמא יביא עליו רעה לא יוכל כפרה - עד שהוא עושהו לחלש ומלא רפיון, עד שמעצלות ואפס מעשה הוא נופל בכל רע." (הראי"ה קוק, אדר היקר)
רק בחסדו,רצונו ושמירתו אני נקי 53 ימים ומתפלל רק לעוד יום אחד של נקיות,שפיות ומפוכחות.

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54526

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
במייל החיזוק היומי מס' 549 יש בדיוק סרטון שמדבר על הפחד 

באהבה

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54568

• יגל לבי
  • דירוג זהב
שלום חולם.

אצלי ההתנגדות מתמוגגת וחולפת, החומות נפלו וההחלטה נעשתה כבר, אני אלך השבוע פעם ראשונה !
אני יודע שיהיה קשה, אבל משער לעצמי שכמכור כבד אני נצרך לזה.

בהצלחה

יגל המחלים

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54592

חולם להחלים
כמוני כמוך פוחד מהפגישות האלו
מתפלל לה' שיהיה לי את הכוחות לכך
בינתים נקי כבר 36 יום

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54594

תודה רבה לכולם. אני מאוד מעריך את התמיכה הזאת-לא מובן מאליו. יגל אני מקווה שגם אצלי החומות ייפלו ובסוף השבוע שנינו עוד נעביר חוויות מהקבוצות החיות.

אבא אהוב. אפתח בתודה ענקית על כל הטוב שיש לי. ללא רצונך לא היה לי כלום.
פונה אני אליך בתחינה ובקשה.
אנא היה עימי בכל אשר אפנה. חזק אותי אליך שאדע שהכל זה  מאיתך. בידך הכוח לתת רפואה והחלמה.
קשה לי בזמן האחרון. אני רוצה להחלים אך זה דורש הקרבה. עד עכשיו הייתי אדם "בריא" ועכשיו אני צריך להודות במחלה הידועה לפניך.
אנא חזק אותי שאזכה באומץ להודות בלב שלם לפניך ולפני אחרים במחלה הזאת. זכני להיכנע בפני התאווה ויותר מכך, להיכנע לפני עצמי.
זכני להיפתח בפני אחרים ולא להסתגר בתוכי.
תן לי אומץ להגיע לקבוצות החיות ולהתגבר על הפחד המדומה.                           
תן לי להבין כל רגע רגע שאין לי מה לנסות להרשים אחרים.
זכני לעשות את מה שנכון עבורי ועבור החלמתי.
למד אותי לצמוח מתוך הקשיים ולהיבנות מתוך הכישלונות.
אין לי על מי לסמוך חוץ ממך אבא אוהב. 
רק אתה יודע את כל תעלומות נפשי הסוערת בתוך ים התאווה.
אנא עזור לי לעזור לעצמי, עשה רצוני כרצונך כדי שרצונך ייעשה ולא רצוני.         
תודה לך אבא,על עוד יום מחלים ומפוכח!
נקי 54 יום , רק להיום!

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54681

אני מאוכזב. הבטחתי לעצמי שאלך לקבוצה חיה, הפחד השתלט עליי ולא איפשר לי להגיע מהמון תירוצים שונים ומשונים. אני צריך להפסיק לפחד ולהתמודד עם המציאות כפי שהיא. לא לברוח לעולמות דמיוניים ולחשוב שההחלמה  תגיע לבד.
אני מקווה להתחדשות בעבודת ה'. להתחבר יותר חזק אל אבא. להתפלל אליו לעוד יום שפוי ומפוכח. בחסדו יתברך העניק לי 55 ימים של נקיות! תודה לך אבא!

כך היה מספר רבי נתן מברסלב על רבו, 
רבי נחמן: "והיה רגיל להתחיל בכל פעם מחדש. דהיינו כשנפל ממדרגתו לפעמים לא היה מייאש עצמו בשביל זה, רק אמר שיתחיל מחדש כאילו לא התחיל עדיין כלל לכנוס בעבודתו יתברך, רק עתה הוא מתחיל מחדש. וכן בכל פעם ופעם תמיד היה רגיל להתחיל מחדש. והיה לו כמה התחלות ביום אחד, שגם ביום אחד לפעמים נפל מעבודתו, והיה מתחיל מחדש, וכן כמה פעמים ביום אחד..." (שבחי הר"ן ו').

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54710

• יגל לבי
  • דירוג זהב
לאט אבל בטוח ! זה המוטו בקשר לקבוצות החיות,

אתמול נפגשתי עם מישהוא מהקבוצה המקומית עם החלטה שהיום כבר אלך לקבוצה החיה, יצאתי מהפגישה עם הרגשה מזופתת, בינתיים נראה לי שאלך רק שבוע הבא.

החומות עוד לא נפלו ! אולי זה יותר קשה ממה שהערכתי.

בהחלמה
יגל

בעניין: מגשים חלום לפני 10 שנים, 2 חודשים #54725

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
כל הכבוד גיבור
לי עדיין אין אומץ לקבוצות החיות
בקושי אני אוזר אומץ לדבר בקבוצות הטלפוניות
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן