ברוכים הבאים, אורח

מוטיבציה יומית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מוטיבציה יומית 111 צפיות

מוטיבציה יומית לפני 2 שבועות #150594

• גילאל
  • חבר חדש

שלום לכולם!
אחרי הרבה מאוד ניסיונות החלטתי לנסות דרך חדשה. 
בכל יום (בלנ"ד) אעלה תוכן מעניין בנוגע לבעיה של כולנו.
ממליץ לעקוב כדי לחזק את המודעות.

תגובה: מוטיבציה יומית לפני 2 שבועות #150595

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מוטיבציה יומית לפני 2 שבועות #150596

• גילאל
  • חבר חדש

היום בחרתי להציג סטטיסטיקה של מחקר שבו השתתפו 9,752 בני אדם (הגרף נעצר ב-90 יום מטעמי עיצוב ונוחות אע"פ שבמחקר הוא ממשיך עד ל-700 ימים).
מתאריך מסוים, מחקר זה עקב אחר קבוצת משתתפים שניסו להימנע מאוננות ומצפייה מפורנוגרפיה.
ע"פ הנתונים ניתן לראות:
8,168 אנשים (83.67%) לא הצליחו לעבור את השבועיים הראשונים.
9,514 אנשים (97.55%) לא הצליחו לעבור את יום מס' 90.
רק 1 מ-40 הצליח את האתגר
אם אתם רוצים להצליח אתם צריכים לבוא בגישה מנצחת 
אם תסתכלו בגרף תשימו לב שככל שממשיכים זה רק נהיה קל יותר עם הזמן.

מקורhttps://forum.nofap.com/index.php?threads/chart-of-the-streaks-of-over-9k-people.210744/

נערך לאחרונה: לפני 2 שבועות על ידי גילאל. סיבה: הוספת קובץ

תגובה: מוטיבציה יומית לפני 1 שבוע, 6 ימים #150612

• גילאל
  • חבר חדש

היום אני ביום מס' 3 ואני רוצה לשתף עם הפורום אסטרטגיות שכתבתי לעצמי שבעז"ה יעזרו

· אין לצפות או להאזין לפורנו (תוכן מיני מגרה).

· אין לגעת בעצמי באיבר (מותר לסבן אותו במקלחת ובשירותים אם נוגע במהלך הניגוב או החזקת האיבר במהלך השתנה), למקם את עצמי בתנוחה או בזוויות מסויימת באופן מעורר מיני.

· להימנע מלהתפקס על דברים מיניים אם הם לא נשים אמיתיות בעולם האמיתי (כאלה שאני יכול לדבר איתם ולהתחבר איתם כמו אל אנשים נורמליים).

· אין לפנטז על דברים מיניים בתודעה שלי. פשוט לא!

תגובה: מוטיבציה יומית לפני 1 שבוע, 5 ימים #150616

• גילאל
  • חבר חדש

שבוע טוב היום יום מס' 5 מוצאי חג המצות. אני עדיין סבבה. היה לי קצת קשיים בחג מבחינת בנות משפחה וכו'. אבל באופן כללי אני נקי ושמרתי על עצמי. אז כן...
בכל מקרה, משתף ששמעתי לגבי הרהורים שהם יעברו בין אם תתייחסו אליהם ובין אם לא תתייחסו אליהם. לא יודע עד כמה זה עזר לי אבל מנסה להמשיך את הרצף של הכתיבה פה. שיהיה המשך שבוע טוב

תגובה: מוטיבציה יומית לפני 1 שבוע, 4 ימים #150625

• גילאל
  • חבר חדש

טוב, אז מסתבר שהיום יום מס' 5
היום אני מרגיש קצת ריקנות ושיעמום ויש לי חופש מהעבודה בחוה"מ בבית. 
אני די חדור מוטיבציה מבחינת האתגר למרות שהגוף שלי זועק לדופמין מרגיש ממש משעמם בהווה שלי.

בכ"מ קצת מוטיבציה להיום, אני אנסה לחפש משהו וכשאמצא אכתוב בהמשך ההודעה פה. חושב שפשוט אראה סרטון מוטיבציה ביוטיוב כדי לשמור על מודעות 
משתף סרטון שורט שצפיתי כי הייתי קצת עצלן לצפות במשהו ארוך (אין לכם צורך לצפות בו הוא לא מרגיש לי חזק) www.youtube.com/shorts/LbQAsLhthmY
www.youtube.com/watch?v=u4j2d7iLWsw
כן בסוף צפיתי בכחצי שעה תוכן ביוטיוב קצת מחכה כבר להיות שם ביום 90. אומרים שלא צריך להתייחס למספר אז כן, אני רק רוצה את היתרונות לא את המספרים, אבל גם להגיע ליום 90 זה משהו שאני חושק בו. לדעת שהתאווה כבר די מאחורי
שיהיה בהצלחה לכולם

נערך לאחרונה: לפני 1 שבוע, 4 ימים על ידי גילאל. סיבה: הוספת תוכן

תגובה: מוטיבציה יומית לפני 1 שבוע, 3 ימים #150645

• גילאל
  • חבר חדש

ערב טוב. תודה על הזכות לכתוב פה.
היום הרגשתי קצת יותר אנרגטי מאז תחילת האתגר.
הרגשתי גם קצת יותר עצבני וחסר סבלנות.
היום לא הפריע לי שאני רק ביום 6/90. 
התחלתי קצת יותר לחזור לעצמי ולשגרת החיים.
בהצלחה לכולם!!

תגובה: מוטיבציה יומית לפני 1 שבוע, 1 יום #150658

• גילאל
  • חבר חדש

שבוע טוב, היום יום 8. 
הטיפ היומי: פרופורציות (בלי קשר לנושא)

תגובה: מוטיבציה יומית לפני 6 ימים, 7 שעות #150672

• גילאל
  • חבר חדש

אני כרגע ביום 10 מרגיש מפוצץ באנרגיה והתעורר בי רצון עז לצפות בפורנו בלי לאונן (ת'כלס אוננות זו הבעיה המרכזית כי זה מרוקן). נכון לעכשיו הצלחתי להתגבר על התאווה. אבל אני מפחד מבחינת כוח הרצון שלי מה לעשות אם היא תמשיך לדפוק לי בדלת. תודה לכם. המשך שבוע טוב

תגובה: מוטיבציה יומית לפני 2 ימים, 15 שעות #150707

• גילאל
  • חבר חדש

טוב, אז נפלתי כל יום 5 פעמים בשלושה ימים האחרונים חחח.
כל יום חזרתי מהעבודה ובזבזתי כמה שעות בצפייה בתכנים מיניים חדשים ואיכותיים שאיכשהו מצאתי איזה אתר וכו'...
קיצור, החלטתי לנסות כיוון אחר למסע שלי.

מעכשיו המטרה שלי תהיה לא לצפות בפורנו ולאונן רק מהדימיון רק בימי שישי בערב לאחר הסעודה.
אם לא ארגיש צורך לאונן אז הפעם הבאה תהיה בשישי הבא.

אז כן, מעכשיו מתחיל מסע ללא פורנו שזה החלק הלא טבעי בכל הזבל הזה.
מה שאומר שאני לא מבצע חיפושים של תוכן מיני באינטרנט ואם יהיה מולי במחשב משהו מגרה במחשב אני אסגור אותו או אסיט ממנו את המבט. זה האתגר שאני הולך לעבור עכשיו.

שתהיה שבת שלום (היום אני לא אאונן בערב אני כבר סיימתי לאונן היום חח)

נערך לאחרונה: לפני 2 ימים, 15 שעות על ידי גילאל.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן