ברוכים הבאים, אורח

צריך אתכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צריך אתכם 187 צפיות

צריך אתכם לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149437

• dangello
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

היי אני בן 26 אני מכור לפורנו ולאוננות בערך מגיל 13. היו תקופות של עליות וירידות אבל בערך מגיל 20 זה נתפס אצלי ברמה שאני לא מסוגל לעבור יותר משבוע בלי לצפות ובדרך כלל באופן יומיומי.
התחלתי את התכנית לפני שנה אני הולך קבוע לקבוצות פעמיים בשבוע ולפעמים גם יותר. החיים שלי חוו שיפור עצום ומדהים מאז שהתחלתי את התכנית אך לצערי עדיין יש נפילות קשות וכואבות.
מאז שהתחלתי לבוא לקבוצות בשנה האחרונה השיא שלי הוא 10 ימים בלבד של נקיון ללא פורנו.

רואה ושומע על המספרים היפים שאנשים מגיעים אליהם וזה מעודד אותי ומוריד אותי בו זמנית בתקווה שיום יבוא וגם אני אוכל להחזיק משך נקיון ארוך.
החלטתי להתחיל לשתף פה כדי שיהיה לי עוד כלי של החלמה שיכול לעזור לי בדרך.

כרגע אני במילואים ברצועת עזה ושם ההתמודדות קשה במיוחד עם הלחץ והסטרס וחוסר הוודאות ואני נופל שם כמעט בכל יום אבל אני מנסה לא לשפוט את עצמי ולהבין שזאת תקופה מאתגרת במיוחד ולא שגרתית וגם אין לי יכולת להגיע לקבוצות שם. 

בכל אופן תודה שקראתם, אני צריך אתכם ואני מקווה שתגיבו ושתתינו לי כוח מניסיונכם. כל תגובה והתייחסות מחזקת אותי ונותנת עוד כוח.

כרגע אני נקי יום וחצי.
אלוהים אני מתפלל תן לי נקיון רק להיום.

תגובה: צריך אתכם לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149438

אוהבים אותך מאד
בהצלחה רבה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: צריך אתכם לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149439

• yochco
  • משתמש

אח יקר.
תהיה חזק!!!
עצם הרצון לעשות שינוי הוא כבר דבר גדול מאוד.
אנחנו פה איתך בתהליך ונצא כולנו מחוזקים בעזרת השם יתברך.

תגובה: צריך אתכם לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149440

ציפרלקס עוזר ממש לאוננות יתר לפחות במקרה שלי קח תרופות מהקב"ן תנסה ללמוד לפחות שעה ביום

תגובה: צריך אתכם לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149444

• dangello
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש
מטטרון כתב on 17 דצמ' 2023 23:27:

ציפרלקס עוזר ממש לאוננות יתר לפחות במקרה שלי קח תרופות מהקב"ן תנסה ללמוד לפחות שעה ביום

תודה, אבל פחות מעדיף ללכת לכיוון הזה. ניסיתי בהמלצת מישהו אחר לקחת תרופה אחרת שנקראת פבוקסימול וזה לא עשה לי טוב. מעדיף להתמודד עם זה בכוחות ״טבעיים״ ולא לקחת דברים שמשפיעים עלי בצורה מלאכותית, לא מתחבר לדרך הזאת כל כך. אבל כמובן אם לך זה עוזר אז אני שמח בשבילך.

חברים תודה רבה על התגובות אתם נותנים כוח לדעת שאני לא לבד, נקי 48 שעות בחסד אלוהים אוהב שעוזר לי.
מתפלל שיתן לי עוד יום נקי.
היום אני לבד בבית בחופשה מהמילואים אז אני מנסה למלא את הזמן ולא להיות לבד, מקווה שהיום הזה יעבור בשלום.

תגובה: צריך אתכם לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149458

• hersh
  • משתמש

כל הכבוד לך!
חזק ואמץ, אל תירא ואל תפחד,
עם כזה כח רצון שאתה מתאר, בטוח לי שתצליח, ובגדול.
קח לעצמך את הזמן, לראות את הנצחון שבסוף!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן