ברוכים הבאים, אורח

לא הכול מתחיל הטוב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא הכול מתחיל הטוב 142 צפיות

לא הכול מתחיל הטוב לפני 4 חודשים, 2 שבועות #149407

שלום שמי יוסף 
אני היום בן 20 וחצי לצערי הרב התחיל לי הנפילות מגיל 13 וחצי ההורים שלי לא אמרו כלום 
כמובן שבגיל צעיר זה לא נראה בעיה אלה אפילו כיף מאוד 
אחרי תקופה בגיל 14 אבא שלי ברח לחו"ל והשאיר את אמא שלי הגונה 4 שנים 
ואז אתחילו נסיונות וקשיים מכול הסוגים והמינים.
מכסף שלפני היה בשפע פתעום כלום, מריבות אם חברים, דכאונות חרדות וכו’ 
טוב עבר תקופה ולאט לאט השתקמתי ב"ה ואז בגיל 15 נודע לי שזה אסור וזה ממכר וזה גורם לדכונות וקשיים רבים  וכ’ וודאי שלא בכמות וברמה שאלה נפלתי בממוצע 8-11 בשבוע אפילו כמה פעמיים ביום.
טוב נסיתי להפסיק ולא הלך ניסתי בכול דרך שרק שמעתי כול אפשרות שרק היתי 
היה הצלחות והמון המון נפילות טוב אחרי תקופה של כ4 שנים בגיל 19 המצב היה של נפילות בערך פעם ב3 ימים ולפעמים פחות לפעמים יותר. 
אחרי שניסתי אין ספור של דרכים באמת 4 שנים של עבודה וראיתי שאני לא מתקדם כמעט כלום התיאשתי לגמרי הפסקתי לנסות למרות שאני נופל אחת ל3 ימים בערך לא היה מזיז לי
היום אני בגיל 20 וחצי לפני מספר ימים ראיתי את האתר הזה והחלטתי לתת עוד נסיון אחד אחרון אני באמת מקוה שאני יצליח וזה לא יהיה עוד נסיון כושל בעזרת ה’
מהחל לי ולכולם בהצלחה

תגובה: לא הכול מתחיל הטוב לפני 4 חודשים, 2 שבועות #149411

שלום אח יקר ואהוב
ליבי איתך על השיתוף הכנה והכואב הזה
אני מאוד מעריך את זה שפתחת ושיתפת זה צעד טוב
בעזרת ה' תמצא את הדרך שלך
יש תקווה
אוהב משה

תגובה: לא הכול מתחיל הטוב לפני 4 חודשים, 2 שבועות #149414

ברוך הבא חבר יקר ואהוב
מאחל לך הצלחה רבה.
תעבור כאן באתר על הכלים ועל ההודעות בפורום,

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: לא הכול מתחיל הטוב לפני 4 חודשים, 2 שבועות #149416

• live1
  • משתמש

לגבי המשפט האחרון שלך
"לתת עוד נסיון אחרון... מקוה שזה יצליח וזה לא יהיה עוד נסיון כושל". 
אני רק יגיד לך אין כזה דבר נסיון בהתמכרות. יש תהליך, יש דרך, לפעמים היא ארוכה ולפעמים קצת פחות.
כשנכנסים לתוכנית וחושבים שתוך דקה הכל ייפתר, זה להכשיל את התוכנית מראש.
ההתמכרות כפי שהיא מתחילה היא לא מתחילה ישר על הכי גבוה, זה הרבה זמן שנתת להתמכרות לשלוט ולכבוש עוד ועוד חלקים על המוח וכעתאתה רוצה לכבטש חזרה את אותם תאים ולהעיף את ההתמכרות, אז כפי שההתמכרות לא קרתה ביום אחד אלא זה תהליך של זמן שעבר ככה גם הגמילה.

ממליץ לך להנות מהדרך, מהתהליך, ללמוד הרבה גם על עצמך ובעזרת ה' עם הרבה כח רצון זה יקרה!

אגב בגלל גילך הצעיר הייתי ממליץ לך להיעזר באיש מקצוע פיזי כי אם יהיה חלק דברים שלא תבין או שלא תצליח ליישם אתה חלילה עלול למצוא עצמך בגיל הרבה יותר מאוחר נמצא באותו מקום אבל אז הדרך כבר הרבה יותר קשה (כפי שקרה איתי)
יש אירגונים טובים כמו 'קוויתי' שמטפלים בשלל תחומים וגם בתחום הזה של ההתמכרות לפורנו או להתנהגות מינית שנותנים מענה עם יועץ אישי ודיסקרטי.

תגובה: לא הכול מתחיל הטוב לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149441

תודה חממת את ליבי

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן