ברוכים הבאים, אורח

יומן מסע - לבחור נכון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יומן מסע - לבחור נכון 195 צפיות

יומן מסע - לבחור נכון לפני 5 חודשים #149279

• live1
  • משתמש

יומן מסע - יציאה לדרך
בדרך כלל כל אדם שנמצא במשבר בחייו ויש לו איזה רצון לעשות שינוי הוא נכנס לזה בכל הכח אבל אם הזמן ההתלהבות הראשונית יורדת ואז יש דעיכה וירידה מהירה למטה.
ככה קרה לי מספר פעמים בהתמודדות שלי עם הנושא הזה וכל פעם שהחלטתי שעכשיו זה קורה וזה הסוף, זה התפוצץ לי בפרצוף כשהשטן צוחק בכל גדול.
 בתקופת החגים אמרתי לעצמי עכשיו זה זמן של קדושה וטהרה ובטוח תהיה לי את היכולת לשמור אבל כאמור זה התפוצץ פעם אחר פעם נכון אולי הנפילות לא היו בתדירות גבוהה אבל כשזה קרה המשבר היה עמוק וכואב.
הדבר שאני הכי רציתי ורוצה זה לסמן וי על 40 יום נקיים וטהורים וגם זה עדיין לא קרה.
באחד הפעמים בימים של בין כסה לעשור מצאתי את עצמי יושב ובוכה במשך שעה ובפעם הראשונה העזתי לשתף מישהו (דמות רבנית) במה שעובר עלי מאז צעירותי ועד היום העידוד נתן לי תקווה לא לאורך זמן.
כשקרה האסון הייתי בטוח שזהו יתכן והגיע זמן הגאולה תופס את עצמי מחדש אבל שוב ושוב ושוב זה התפוצץ בפרצוף.
היום החלטתי שאולי אם יהיה לי מקום לשתף כמה פעמים בשבוע את הדרך שלי, השאלות שלי, הקשיים שלי ובעזרת ה' את הצלחות שלי, אם זה לא יועיל, בטוח זה לא יזיק ואני בהחלט מאמין שזה יכול לעזור ולכן החלטתי להתחיל לכתוב - יומן מסע.
הכותרת שלי הייתה סוף מעשה במחשבה תחילה משפט שאנו אומרים מידי שבוע בשבת בלילה בקבלת שבת ואולי לא תמיד מצליחים ליישם את הרעיון של זה שאם לפני כל נפילה היינו נמצאים כביכול בתחושה של אחרי הנפילה אז אולי היינו נמנעים. כשיש טריגר המוח מפסיק לפעול וכאן  השאלה הגדולה כיצד נמנעים מהמוח להיכנס למצב של קיפאון וכיצד אפשר לצאת לדרך חדשה מבלי להיות מונח בחשש שאולי עוד רגע תגיע נפילה?

שאלה טכנית כיצד כותבים פוסט נוסף כדי להמשיך את היומן מאותו נקודה?

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים, 2 שבועות על ידי live1.

תגובה: סוף מעשה במחשבה תחילה לפני 5 חודשים #149281

שלום וברכה וברוך הבא.
לשאלתך הטכנית, מתחת לכל הודעה יש אפשרות של "הגב לנושא" או "תגובה", ועי"ז תוכל לכתוב הודעות נוספות בהמשך להודעה הזאת.
בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: סוף מעשה במחשבה תחילה לפני 5 חודשים #149291

• 9625
  • דירוג זהב

לדעתי טייס משנה יכול לעזור לך בהתמדה לאורך זמן.
תחפש לוח מחפשי טייס משנה בפורום.
הרבה הצלחה!!!
אפי

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן