ברוכים הבאים, אורח

משיעבוד לחרות עולם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: משיעבוד לחרות עולם 425 צפיות

משיעבוד לחרות עולם לפני 5 חודשים, 1 שבוע #149206

שלום
אז הגיעו ימים קשים, אחרי האופוריה של ההתחלה, 
אתמול הגעתי ל68 ימי נקיות, ברוך השם לא נכשלתי אתמול אבל מעדתי קשות, ומאז אני חלש הרבה יותר ופגיע מאוד,
אני מרגיש מגורה וחסר, פתאום אני רוצה את זה שוב,
אבל למה אני רוצה דברים כאלו אפלים? למה זה מה שחסר לי?

לרגל בואם של הימים הקשים פתחתי יומן מסע, ואשתדל לשתף בו בקביעות,
מייחל ומצפה לחרות עולם מהיצרים והתאוות

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 5 חודשים, 1 שבוע #149208

היי! בהצלחה עם זה!

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 5 חודשים, 1 שבוע #149212

• nbym
  • דירוג זהב

חרותעולם מצפה בקוצר רוח לראות את ההתקדמות. זו החלטה מופלאה. ישר כוח. 
שאלת "למה אני רוצה דברים כאלו אפלים"? ובכן... 
אתה כותב כאן אז כנראה שאתה לא באמת רוצה. תפריד בין הגירוי והתאווה לבין מי שאתה באמת. ואתה זהב! כל הרצון והתאווה הן תוצר לוואי של המעידה אבל היא לא אתה יקירי. לא להתרגש מהיצר שמנסה למשוך אותך עוד. 
מה שקרה - קרה, תמיד אפשר לחזור להתחלה. מאחל לך הצלחה ושיתוף פורה. מחכה לעדכונך. 

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 5 חודשים, 1 שבוע #149220

תודה על החיזוקים,
mbym היקר אני יודע היטב שזה לא אני, רק שיתפתי את רגשותי באותו זמן.
מעדכן שטיפה יצאתי מהחולשה, מרגיש יותר חזק ובטוח.
הטעות שלי היתה שפתחתי מחשב עם אינטרנט פתוח, וגם הייתי באותו זמן עייף ומשועמם,
במהלך כל הימים השתמשתי גם עם אינטרנט פתוח ולא נפלתי, אבל אני לומד מהמעידה האחרונה על בשרי את מה שאמרו חז"ל "אין אפוטרופוס לעריות" ועלי להתרחק ממצבים מסוכנים גם כשאני מרגיש חזק ובטוח.
אני בערב יום ה70 ועוד 20 יום ל90...

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 5 חודשים, 1 שבוע #149234

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזכיר לי את עצמי בתחילת הדרך, אתה יכול לראות את זה ביומן שלי.
בהתחלה חזקים, וגולשים אפילו בלי חסימה כי הרי העיקר זה העבודה. אבל אחרי הכל אנחנו זה אנחנו, וצריכים חיזוק, ושמירה.
אתה עושה הכי חכם שאפשר, אין לי מה לומר לך אלא שאנחנו אוהבים אותך ומתפללים להצלחה שלך. 

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 5 חודשים #149295

שוב תודה על התגובות, כשאני מקבל תגובות אני לומד כמה חשוב להגיב...
אני מעדכן שהמצב חזר להיות פחות או יותר יציב, מרגיש יותר חזק ובטוח, אבל אני נזהר ממחשבים פתוחים.
המשיכה היא תמיד פעילה באיזה שהוא מקום, ונראה שתמיד אצטרך להיזהר ולנקוט בצעדים, כשאני אוחז כבר ב77 יום וסיימתי עם האופוריה אני מבין יותר את החברים, אני מבין שיש מושג של "מקום סכנה" שאסור להיכנס לשם כי אם אכנס לשם זה מסוכן מאוד...
בתפילה שנזכה לאורות של חנוכה ולהמשיך אותם לחיים, וכמובן לעבור גם את חנוכה בנקיות.

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 5 חודשים #149299

אוהבים אותך
מחזקים אותך
תמשיך בדרך
חזק ואמץ
משה שלמה

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 4 חודשים, 2 שבועות #149417

• hersh
  • משתמש
חרותעולם כתב on 21 נוב' 2023 18:37:

תודה על החיזוקים,
mbym היקר אני יודע היטב שזה לא אני, רק שיתפתי את רגשותי באותו זמן.
מעדכן שטיפה יצאתי מהחולשה, מרגיש יותר חזק ובטוח.
הטעות שלי היתה שפתחתי מחשב עם אינטרנט פתוח, וגם הייתי באותו זמן עייף ומשועמם,
במהלך כל הימים השתמשתי גם עם אינטרנט פתוח ולא נפלתי, אבל אני לומד מהמעידה האחרונה על בשרי את מה שאמרו חז"ל "אין אפוטרופוס לעריות" ועלי להתרחק ממצבים מסוכנים גם כשאני מרגיש חזק ובטוח.
אני בערב יום ה70 ועוד 20 יום ל90...

מישהו יודע להגיד לי מי קבע את 90 יום האלו, מה יש במספר הזה, שממנו כבר עוברים להיכל התהילה?
האם מחקרים מראים שאחרי 90 יום, זה כבר התמודדות קלה יותר?
באמת מסקרן אותי...

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149429

• nbym
  • דירוג זהב

הי hersh שאלה חשובה,
אני לא יודע בוודאות שזו הכוונה של מנהלי האתר - אך 90 יום הוא מספר פופולארי בנושא חיווט המוח מחדש.
מה הכוונה?
כאשר המוח צופה בפורנוגרפיה מספיק זמן - הוא מתחיל ליצור חיווטים = קשרים במוח שדוחפים אותנו לצפייה חוזרת. במילים אחרות, נוצרת תבנית במוח שגורמת לנו לחוש בדחף לצפות שוב ושוב = יצירת מעגל התמכרות.
האם אפשר לגרום לחיווטים הללו להתנוון או להיעלם? התשובה היא כן! המוח הוא גמיש, כשם שהוא יודע לשנות את עצמו בעקבות הצפיה הוא גם יודע להחזיר את המצב לקדמותו אם ניתן לו זמן.
כמה זמן? אתה כבר יכול לנחש. 3 חודשים. 90 יום. (זה לפי צפייה של האדם הממוצע כמובן). 

צפיתי בעבר בסרטון מעניין וקצר (דקה ו37 שניות) שבו מסביר ד"ר תמיר ליאון (אנתרופולוג במקצועו) את אותו הדבר.  נדרשים 90 יום נקיים לגמרי כדי לשנות את החיווטים. 
קראתי את זה גם באתרים של גופים טובים נוספים הנלחמים בהתמכרות לפורנוגרפיה. המקור הוא מחקרים שבוצעו בחקר המוח בנוגע לנושא זה.
הלוואי אם קלעתי בהסבר זה לכוונת מקימי "היכל התהילה".

שולח כאן את הקישור לסרטון הנ"ל:
www.youtube.com/watch?v=xEZavoqbP8I

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים, 1 שבוע על ידי nbym.

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 4 חודשים, 1 שבוע #149430

אכן זו כוונת ה-90 יום שבאתר כאן.
בעבר זה נכתב כאן בצורה מפורשת, איני יודע כעת היכן זה כתוב כאן באתר.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 4 חודשים #149503

שלום חברים
מעדכן שאני ביום ה102
אני בתקופה קשה, משהו שמאוד מעציב אותי קרה בשבוע האחרון, ופתאום אני מוצא את עצמי חושב על להתפרק...  בעזרת השם יתברך התגברתי על זה, אבל שוב הדחפים תוקפים וכבר נכנסתי למקום ששם אוכל לגלוש... אך אלוקים בחסד עליון שמר עלי והרחש באותו מקום תקלה שמנעה ממני את הגלישה...
אני יודע שזה צ'אנסים אחרונים מהשם ועלי להתגבר ולעשות לעצמי הרגשה טובה וחזקה.
בעזרת השם אתרכז בלעשות לי ערב נפלא ובוקר עוד יותר נפלא עם חוויות חיוביות, ומקוה לעדכן מחר שאני בסדר ושלום לי...
אין עליכם בעולם!!

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 4 חודשים #149510

היום 103 ימים לנקיות
בעזרת הקל יתברך עבר עוד יום של נקיות, היה קשה אבל הצלחתי.
בהחלט הערב אתמול היה קשה אבל מוצלח, ומתוך הקושי יצא פרי.
וכן הבוקר היה טוב, אני עכשיו מרגיש טוב וכלשון הציבור מפוכח.

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 4 חודשים #149533

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג פלטיניום

נפלא.
90 יום זה תאריך חשוב, יש כבר מסלולים חדשים במוח. 
אבל המסלול הישן אף פעם לא נמחק. וזה הקושי המיוחד אחרי 103 יום, שחסר אנרגיות של התחלה, ומצד שני זה נמצא בזכרון, ולכן ברגעי קושי רוצים לחזור
ה' יתן לנו כך. מתפללים להצלחתך. 

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149686

אני לא מאמין שאני כותב את הפוסט הזה, אני לא מאמין שבסוף זה קרה, אבל האמת ידעתי שזה עלול לקרות ורעדתי מהרגע הזה.
אז הנה אחרי 118 יום של נקיות, נפלתי.
איך יכולתי לעשות את זה לעצמי?
עכשיו כבר הרבה יותר קשה, עכשיו כבר היצר אומר לי: כבר ממילא נפלת אז תחגוג, פתאום כל כניסה לשירותים היא טריגר, אני מרגיש את הדחף חזק וצריך להילחם חזק.
הוי אלוקים כמה שאני רוצה לצאת מזה לעולם, לשכוח מכל הדבר הזה, אבל זה מה שגזרת עלי ואקבל זאת, כנראה שמציאות החיים שלי היא מלחמה ברע.
אני יודע שהרצף הוא לא העיקר, אבל זה לא מרגיש לי ככה, בכל אופן הייתי נקי כמעט ארבעה חודשים שזה המון שזהו הישג גדול ללא כל קשר לנפילה העכשווית.
עלי לסיים אז לבינתיים איפסתי את הספירה ואני אוחז ב 0, ואני צריך את עזרתכם אז אשתדל לעדכן כאן בתדירות.

תגובה: משיעבוד לחרות עולם לפני 3 חודשים, 2 שבועות #149688

• 9625
  • דירוג זהב
לדעתי אתה לא איפסת את הספירה.
הימים הנקיים שלך יישארו שלך לתמיד.
אני מנסה לשאוב ממך כוחות להרגיש במצב של התמודדות שזה יצר חיצוני שאומר לי משהו. זה לא אני.
בעז"ה תתמודד עם זה ואשמח לראות את המשך השיתוף שלך.
אוהב אותך, אפי.

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן