ברוכים הבאים, אורח

לקראת ראש השנה הבעל''ט
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לקראת ראש השנה הבעל''ט 101 צפיות

לקראת ראש השנה הבעל''ט לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148626

• טובות
  • חבר ותיק

שלום חברים
איך הולך?...

אז אצלי זה ככה 
יש לי שאלה מעניינת ואשמח לקבל חוות דעת מהוותיקים והמקצועיים אולי גם מהחדשים...
אני בגדול...פסיכולוגית מאוד נעזר בפורום הזה בתקופה האחרונה
זה גורם לי ללא מודע ...לא לרצות את זה ...וזה מכניס לי בראש ובעיקר בלב את זה שצפייה בפורנוגרפיה זה לא טוב
ובתקופה האחרונה...אולי גם בגלל אלול...אני הרבה נמנע מזה ברוך השם

עולות בליבי מחשבות שלקראת ראש השנה איך אני יכול להכנס לחג הזה עם אינטרנט פרוץ...
מצד שני כבר כמה פעמים שעשיתי חסימה וביטלתי...כחלק מהחולי....וזה מאוד שובר אותי..כמה שאני חולה....
אז בעצם אולי כדאי...לא להתרגש כל כך ולהבין ובעיקר להשלים עם זה שאני חולה וזה לא יצר הרע...
וממיילא כרגע לא לעשות כלום אפי' שבא ראש השנה ויו''כ...
וכמובן באחד השלבים של הגמילה בעזרה''ית אני ישים חסימה הרמטית!!....אבל כרגע לקפוץ לדרגה כזאת ...אולי לא...

והשאלה עוד יותר מהותית עמוקה ...
אם אני בא לעשות זה בגלל ראש השנה..אז סימן שבראש שלי אני חוטא ורגשות אשמה וכו'
והמהלך שלנו ושל כל הפורום הוא להוציא מהראש את הטעות הזו....

בקיצור אם מישהו יכול לעשות לי סדר בראש בעניין...אשמח מאוד

תודה רבה

תגובה: לקראת ראש השנה הבעל''ט לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148631

חבר יקר,
תודה על השאלה.
אין לי מה לענות לך, אני מבין את ההתלבטות שלך.
אך יש דברים שאני צריך לעשות בין אם אני עושה אותם מהמניע הנכון ובין אם זה לא מהמניע הנכון.
זאת אומרת, כשהגעתי לתוכנית והבנתי שאני מכור, לימדו אותי שאני צריך לוותר על התאווה ולהיכנע במלחמה מולה, ולא לנסות להילחם איתה.
אולם זה שהפסקתי את המלחמה זה לא אומר שאני כעת הולך להשתמש בתאווה, וגם זה לא אומר שאני לא יוריד משקפיים ברחוב (אגב, זאת פעולה שעשיתי רק מתוך ההחלמה, ואילו בזמן השימושים שלי מעולם לא ניסיתי להילחם בדרך הזאת),  אלא שאני צריך לעשות את הפעולה הזאת לא מתוך מלחמה אלא מתוך כניעה.
ואותו דבר לגבי השאלה שלך, אמנם אני לא חוטא, אבל זה לא אומר שלכן אני יכול להמשיך להשתמש, וממילא להשאיר אצלי את המחשב פתוח בלי שום סינון. גם כשאני לא חוטא אני צריך לקחת אחריות על החיים שלי ההולכים ונהרסים ומביאים אותי למוות רוחני, רגשי ונפשי. המחלה היא לא תירוץ להמשיך להשתמש, אלא רק הדרך להחלים ולעלות על דרך.
לסיכום הדברים, אני הייתי חוסם את המחשב, וביחד עם זה מתפלל לה' לעשות את זה ממקום של חוסר אונים מול התאווה, ולא רק ממקום של מלחמה שלא לחטוא.

בהצלחה רבה
כתיבה וחתימה טובה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: לקראת ראש השנה הבעל''ט לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148648

טובות היקר!

השאלה היא מה מפריע לך באמת בצפייה.
החטא?
בזבוז הזמן?
החולשה שבבריחה?
אולי העובדה שזה מפריע לזוגיות?
הופך את החיים לחסרי משמעות?
תחושת הכבדות?

יש משפט שאומר 'תירוצים יש הרבה אבל תשובה יש רק אחת'

(האמת שלגבי עצמי אני עדיין לא יודע מה באמת התשובה.
מתלבט בין הפרעה לזוגיות לבין חוסר המשמעות לחיים.)

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן