ברוכים הבאים, אורח

קשה הדרך לבד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קשה הדרך לבד 87 צפיות

קשה הדרך לבד לפני 8 חודשים, 2 שבועות #148072

• davidlevi
  • חבר חדש

טוב, אחרי 50 יום כאן באתר, ביקור יום יומי קוריאה של פוסטים רבים, נראה לי שהגיע זמני לשתף. אני דוד (כמובן, רק לצורך העניין), בו 36 נשוי, אפשר לומר באושר ועם ילדים. החל מגיל 17 אני בעניין עם תמונות, סרטונים וכו'. עכשיו אני ברצף של 50 ימים נקיים, אולי הרצף הכי ארוך מאז שהתחתנתי, בטח בעשור האחרון. בהרבה מובנים הרצף הכי משמעותי שהיה לי כי בעצם כמעט כל יום יכולתי ליפול ולא נפלתי. חשבתי שככל שיעבור הזמן יהיה יותר קל, אבל בימים האחרונים הדחפים התחזקו מאוד גם מבחינת משך הדחף, ואני מרגיש שכל היום הראש שלי עסוק בזה. מחוץ לעניין הזה, הקושי המשמעותי בחיים שלי הוא קושי הפרנסה, אין לי כרגע מקור פרנסה (אולי גם בגלל המכירות שלי) והעתיד לוט בערפל. אני חושב שהגיע הזמן עבורי לשתף כי הקושי עומד עלי לשבור אותי.

תגובה: קשה הדרך לבד לפני 8 חודשים, 2 שבועות #148073

קודם כל אתה צריך ממש להעריך את עצמך על זה! להצליח יום יום זה מאתגר, במיוחד כשיש קשיים חיצוניים נוספים שרק מעוררים רצון לברוח למקום "הבטוח" של נפילה. באמת מחזק. 

בנוסף צריך לזכור שזו המלחמה שלנו. אין ברירה, וזה מה שה' א-לוהינו שואל מעמנו כרגע. לנצח רק היום. 

לי אישית גם עוזרת המחשבה של כך שעוד שניה ימי הדין ואין לי כח שכל העיסוק בהם יהיה שוב אותו הדבר - חרטה והרגשת באסה על הנפילות שלי... 

בכל אופן תעדכן. במיוחד ברגעי קושי. זה עוזר. בעיקר מחבר לפרופורציות של מעבר לדחף ברגעי העכשווי....

תגובה: קשה הדרך לבד לפני 8 חודשים, 2 שבועות #148075

ברוך הבא לפורום
בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: קשה הדרך לבד לפני 8 חודשים, 2 שבועות #148080

אשריך על האומץ לשתף
אוהבים אותך 
בהצלחה!

תגובה: קשה הדרך לבד לפני 8 חודשים, 2 שבועות #148081

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לפורום
כל הכבוד על האומץ לשתף!

האמת שלא כ"כ הבנתי איזה פעולות אתה עושה שעוזרים לך. אבל אם זה עובד בשבילך כדאי להמשיך לעשות אותם.

לגבי שיתוף - לי מאוד עוזר לשתף פה בפורום! אולי זה כלי שיכול לעזור גם בשבילך?

שבוע טוב חבר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן