ברוכים הבאים, אורח

ממלחמה לכניעה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: ממלחמה לכניעה 873 צפיות

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148966

• nbym
  • דירוג זהב
deal_with_god אני שומע את כאבך והייאוש המכרסם מבעד למילים. 
אין ספק שהתקופה המאתגרת בעם ועם עצמך, מעלה באוב עוד קשיים וקשה להתמודד יחד. אבל זה אפשרי. אמנם הכי קל זה לכתוב והכי קשה ליישם - ללא ספק. אך אני חושב בכל זאת שתמיד צריך להזכיר לנו שזה אפשרי. 
אני שמח שעל אף כל הקושי אתה מרגיש ורוצה לעשות ניקוי מאורות כלשונך. זה דבר מבורך וחשוב מאוד. עם זאת, מהצד השני אתה מתאר שאתה מתמודד עם קושי גדול שרק נס יוכל לעזור לך להתגבר עליו. אני יכול להבין את אפיסת הכוחות. אני יכול להבין את התחושה של: "אני לא מסוגל ורק כוח גדול ממני יוכל למשוך אותי החוצה". 
ובכן, דרכים להתגבר יש אין ספור אך לפני הכל, לעניות דעתי, צריך להתחיל מההסתכלות. קודם הסתכלות חיובית על הרצון להיות נקי. מגיע לך ישר כוח גדול. תן לעצמך קצת חמלה ורגישות בתהליך. אל תהיה קשה עם עצמך כי כבר יש מספיק קושי. אתה לא צריך להוסיף עוד. 
​"אבל איך אפשר לוותר על זה איך?"
אתה שואל... ובכן, על תאווה לא מוותרים. נלחמים.
וויתור מהמילים שלך נדמה כאילו אתה פראייר שמפספס משהו. ובכן, אתה לא מפספס כלום, אלא אדרבא שימוש יגרום לך לוותר על עצמך ואני בטוח שאתה לא רוצה את זה. 
וויתור יהיה היאוש. וויתור יהיה אם תאמין שלא תוכל לצאת מזה.

גם אם אני לא מכיר אותך אישית (קטונתי), אני מאמין בך! כי אני ראיתי בעצמי אנשים שהצליחו. 
אבל זכור שיחד עם זאת צריך המון סבלנות. מתגברים על כך בצעדים קטנים. צעד צעד.ודרך אגב מאחל לך שתזכה ל10 שנים ויותר של נקיות, אבל דבר אחד בטוח. אתה לא תרצה לחזור. איך אני יודע? ובכן בתקופות מעטות מאוד שהצלחתי לשמור שבועיים כבר אז הרגשתי ועלה בי הרצון לא לרדת למטה שוב אז קל וחומר 10 שנים. 

המשיכה שלך לנשים היא הכי טבעית והכי בריאה שיש. שמח על כך. כן! תהיה שמח, כי רק ככה יכולים להקים בית כשר ונאמן. במילים אחרות, יש בזה נחמה שיש לך את הכוח העצום הזה. אך כוח גדול מצריך כוח נוסף על מנת לנתבו למקומות חיוביים כפי שאתה מבקש ומשתוקק. כשאתה בתוך מעגל הצפייה, קשה למצוא דרכים שלא לפנטז או לצפות שוב. ככל שמזינים יותר כך הוא או רוצה יותר. "משביעו רעב". 
קטונתי מלתת עצות, אך הדבר הכי פשוט הוא גם הכי מסובך: להפסיק.
אם כן מה חדש? ברור שצריך להפסיק. אבל רגע... צריך לשאול מתי להפסיק? ובכן, כבר אתמול,
אבל כרגע זה גם זמן מצוין. להתחיל עכשיו. איך? יש המון דרכים - ואתה צריך לברר לעצמך מהי הדרך הכי טובה. יש כאלו שמתנתקים מכל האינטרנט בבית, יש כאלה ששמים סינון ויש כאלה שבכלל לא שמים כיוון שסינון יגרה אותם יותר לפרוץ ולצפות. וכדי לברר מהי הדרך הכי טובה תמשיך לכתוב ולצפות בצ'אטים נוספים בפורום כדי לגלות דרכים חדשות שאולי ידברו אליך. 
מקווה שנטעתי קצת תקווה ורצון טוב כדי שתוכל לצעוד צעד אחד. רק אחד, וקטן לעבר היציאה. "אין יאוש בעולם כלל" חבר יקר.
נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים, 3 שבועות על ידי nbym.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן