ברוכים הבאים, אורח

ממלחמה לכניעה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: ממלחמה לכניעה 875 צפיות

ממלחמה לכניעה לפני 9 חודשים #147920

שלום לכולם  .
אני נשוי טרי ובע"ה אבא בקרוב מאוד. יהודי מסורתי.
עברתי סבב קצר לפני כמה שנים בקבוצות בתור רווק שלא הבשיל לכדי משהו.
בשבועות האחרונים חזרתי לדבר עם חבר תכנית .

כרגע אני נמצא בנקודה שבה אני מצד אחד רוצה להפסיק לצפות בתכנים באינטרנט, אבל אני לא מוכן לשחרר את הרעיון מהראש שזהו זה. יש לי אישה אחת , וזהו. אני לא מפסיק לפנטז ולא מפסיק לחשוב על כיבוש נשים אחרות. לא מפסיק.
אני אשכרה לא מצליח להבין את זה. ולא מצליח לראות אותה ולהבין כמה טוב אני מפסיד.
אני חושב שעם האחת הנכונה יהיה יותר טוב. עם האחת הנכונה זה יהיה כמו בסרטים.
ראיתי אלפי סרטים וסרטונים. הייתי עם מספר נשים בחיי , אשתי לא הראשונה.
אבל הצורך שלי הוא לא "פורקן מיני". אני פשוט מתוסכל מחיי הנישואין ומחיי המין שלנו, מתוסכל מהבחירה שלי .
אני לא מוכן לוותר רגשית על החיפוש אחרי נשים אחרות. מבחינתי זו תכנית מגירה ולא פנטזיה. אם תהיה לי הזדמנות אני שוקל לממש את זה. אם תהיה לי אישה ברחוב שתחייך לי ותתחיל איתי, אני כנראה הולך על זה.  הניקיון האפשרי לא תלוי בי , תלוי במה שקורה סביבי כרגע.

אז בקיצור, אני נמצא כרגע בתקופה שאני מתהלך על החבל הדק בין חיפוש אחרי האישה שתחליף את אשתי, לבין חזרה למציאות. וזה מלווה בהמון פנטזיות שבשביל להתנער מהן אני בבריחה לאינטרנט ולמדיה. 
מעגל. פנטזיות- מדיה- רצון להפסיק- פנטזיות - מדיה - רצון להפסיק.
מה אני אגיד ומה אומר. 

אז ככה, מבחינת המטפל שלי מומחה בהתמכרויות למין, הוא אמר לי שאני עדיין לא "נכון" לוותר על זה לחלוטין. 
כלומר, אני מנסה לחיות במציאות בה אני יכול שתהיה לי תאווה בנוסף על חיי נישואין עם אשתי. 
התחתנו כי אני רוצה אותה. אני פשוט רואה עכשיו במה זה כרוך, בע"ה מתישהו לקנות דירה ולעבוד קשה, בקיצור לחיות כמו בית נורמטיבי. זה מביא איתו כל כך הרבה אחריות. האחריות הזאת, כל כך קשה לעומת הפנטזיה.
אני עדיין לא יושב ב2 רגליים עם הרצון להיגמל לחלוטין. 
הקונפליקט הזה.
אלוהים. 

נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים, 1 שבוע על ידי deal_with_god.

תגובה: מלחמה לפני 8 חודשים, 4 שבועות #147937

שלום חבר!

מבין אותך מאוד

למרות שאני עדיין רווק:blush:אשתף אותך מנסיוני - שככל שאני משוחרר יותר מהתאווה - הרצון לספק את עצמי יותר ויותר, כך אני מחובר ונהנה יותר מהחיים האמיתיים ומשגרת היום יום.

בהצלחה ותמשיך לשתף!

תגובה: מלחמה לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148278

טוב אני משתף משהו קטן שכתבתי היום ביומן שלי.

אני חייב ללכת עם הרגשות ועם החרדות שלי. להבין שזה נובע משם, האני הקטן, ללכת רק איתו. אין ברירה. ככה צומחים. אל תפחד לטעות. בסוף צריכים להבין דברים בסיסיים במיוחד, להירגע ולהיות רגוע ושליו. חלאס לספר לעצמך שאתה במשחקי הרעב, זה לא יכול להיות ככה. אני באמת חושב שהתקשורת והחדשות לא עושים לי טוב. ואשתי? איפה היא? מסכנה שלי. אני אוהב אותה מאוד. ורגשות רגשות רגשות. בלבד. אפשר להיות רגיש וחומל גם במקצועות גבריים. אין לזה חוקים. אין. אחריות מתחילה מדבר קטן בלבד. זה מה שאני רוצה להיות חומל ומרגיש. מה שהמטפלת חידשה לי היום שהתגובתיות של השימושים במדיה מגיעה מהרצון שיהיו אחראיים עליי. 
וזהו. אוהבים אותי. אני לא אגבע ברעב, אוהבים אותי. אוהבים אותי. אוהבים אותי. אוהבים אותוי וחומלים עליי. זה הכל.

תגובה: מלחמה לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148298

היי כולם.
אעדכן.
אסירות תודה על נקיון של 11 יום משז"ל .
נקיון של 2 יום מצפיית תכנים באינטרנט באופן מכוון.

מתפלל לפתרון. מתפלל להמשיך לשתף. מתפלל להתנקות מתאווה. ומתפלל להבין שיש לי אישה בע"ה תינוקת בדרך, יש לי מה להפסיד. יש לי הרבה טוב בחיים שלי, ואני לא רוצה להפסיד את זה בשביל הרצון שלי.
הרצון שלי כל כך אכול כאב שאני לא מספק את עצמי בריבית עם כל הנשים בעולם. ואלוהים , לצערי הרב אני מרגיש שאני יכול לכבוש כל בחורה שאני רוצה. כמה קשה לי עם זה. מרגיש בחנות ממתקים אין סופית אבל "אל תיגע".

אוהב וחומל תודה למי שקורא אשמח גם לשמוע ולעזור.

תגובה: מלחמה לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148299

אוהבים אותך!
"יש לי מה להפסיד"
אני מעדיף להתמקד בטוב שאני יכול לקבל
במקום לאיים על עצמי בהפסדים
בסוף אני צריך שיהיה לי טוב על הנשמה ואם לא אז אני יחזור לסוכריות היפות ומלאות ברעל

תגובה: מלחמה לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148352

• טובות
  • חבר ותיק
deal_with_god כתב on 30 אוג' 2023 09:12:

היי כולם.
אעדכן.
אסירות תודה על נקיון של 11 יום משז"ל .
נקיון של 2 יום מצפיית תכנים באינטרנט באופן מכוון.

מתפלל לפתרון. מתפלל להמשיך לשתף. מתפלל להתנקות מתאווה. ומתפלל להבין שיש לי אישה בע"ה תינוקת בדרך, יש לי מה להפסיד. יש לי הרבה טוב בחיים שלי, ואני לא רוצה להפסיד את זה בשביל הרצון שלי.
הרצון שלי כל כך אכול כאב שאני לא מספק את עצמי בריבית עם כל הנשים בעולם. ואלוהים , לצערי הרב אני מרגיש שאני יכול לכבוש כל בחורה שאני רוצה. כמה קשה לי עם זה. מרגיש בחנות ממתקים אין סופית אבל "אל תיגע".

אוהב וחומל תודה למי שקורא אשמח גם לשמוע ולעזור.

מזה מאחל לך בהצלחה
אני בטוח שזה תוצאות של הדיבור והשיתוף בפורום 
אשתף בזה שהשנה הראשונה שלי מהנישואין היו השנה הקשה ביותר בחיי
גם לי וגם לאישתי
כי מצד אחד הקשר עדיין לא משהו... חושבים... בחרתי נכון..או לא..
מצד שני אנחנו משוקעים בעניין המיניות כי זה נפתח לנו...ועוד..בהיתר...
בקיצור ...תקופה של חוסר יציבות נפשית וגופנית
אתה מזכיר לי ...איך אז בליל טבילה ..פעם.. הסתובבתי ברחוב כמסומם...כדי שכבר תחזור מהמקווה
בקיצור..לא מצב תקין ויציב..
אבל חד משמעי הקשר מתעמק ומתהדק ..במיוחד עם התינוקת החדשה ...הקשר מאוד יעמיק..
יש לכם עתיד מזהיר אל תדאגו...אני יודע שאתה עכשיו לא מאמין לי.. אבל גם עברתי משברים רציניים..
עד שהחיים מתחילים להתייצב....
יש אפילו משהו אצלה...שפשוט שנאתי בדם...והיום אני פשוט מאוהב בזה
יש תקווה!!!

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 8 חודשים #148411

ממשיך לשתף .
הייתי בקבוצה חיה לפני יומיים . התרגשתי , היה כיף , התחברתי מאוד לאנשים ולהרגשה.

אני עדיין חושב ותוהה מה לעשות .

יצא לי 16/20 בשאלות שסימנתי עליהן כן לגבי אם אני מכור או לא בספר הלבן . 

מרגיש לי שלא התדרדרתי לנקודה של יאוש . אבל מצד שני יש לי פנטזיות שמגיעות כשקשה לי ובחרדות , ורצון אמיתי לממש אותן ואפילו לבגוד באשתי שבהריון.

אז לא יודע מה לעשות . אם מישהי אומרת לי "יאללה בוא" בתדר הנכון, אני כנראה הולך על זה . אין לי שליטה באמת . הרצון שלי הוא לכבוש, ולהתרגש. והרצון שלי כשאני מוותר על הרצון לכבוש ולבגוד, הוא לחפש באינטרנט נואשות למה כן לעשות את זה . ולמה אשתי לא מספיק מינית . ו-וואו האישה הבאה איזה כיף יהיה . בדיוק כמו שאני רוצה .

אז אני לא מוכן לוותר על זה עדיין .
אבל מצד שני , אני רוצה להגשים את הפוטנציאל הטוב שבי . רוצה לחיות חיים רוחניים , נשמע לי חלום . נשמע לי חלום להחליף את הרצון בכיבוש ומימוש פנטזיות אירוטיות ברצון אחר . הרי בשביל זה אני קם בבוקר ! לוותר על הרעיון שיום אחד תגיע הבחורה הזו , המושלמת הזו , שתושיע אותי ? הרי היא הבחורה הנכונה, היפהיפיה המאירת פנים החכמה והעשירה. היא כן כן היא . 

אלוהים . מתפלל איכשהו לפתרון . להפסיק עם האובססיות . מתפלל לזה . 

תודה רבה סתם חלקתי את אשר על ליבי . 

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 8 חודשים #148414

אשריך על הכנות
כייף לקרוא את השיתופים שלך!

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 8 חודשים #148418

אוהבים אותך
בהצלחה רבה רבה
תתפלל לאלוקים שיכוון אותך הלאה בדרך

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 8 חודשים #148434

טוב אמשיך לשתף.
הייתי בעוד קבוצה אתמול. אחרי שלא רציתי ללכת. 
אחד הדברים הנחמדים ששמעתי היה מחבר שם, שבעבר אמר שחצה מסך בזמן הנישואין. הוא אמר לי אחרי ששיתפתי ב"ישיבה על הגדר" שלי שאני קרוע בכך שברגעים של בדידות או של חרדה אני פונה למחשבה לחצות מסך ולמצוא מאהבת. הוא אמר:
" מה איך נשמה? אתה לא קולט שהנשים האלה שאתה מפנטז עליהן יעשו ממך כזה קטן?" היה במה שהוא אמר משהו אותנטי. זה דיבר אליי. כאילו הנשים שאני פוגש ברחוב "שואבות" ממני אנרגיה.  
אני באמת מקדיש להן הרבה אנרגיה. קשה קשה לי מאוד לוותר על זה . וגם יש לי תחושות אשם לגבי זה שאני בפורום ובקבוצות במקום להתעסק בדברים יותר חשובים ומהותיים!

זהו תודה

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 8 חודשים #148436

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר,

האמת שגם אני עכשיו חזרתי לקבוצות החיות לאחר שבעבר הייתי קצת.
אין לי כ"כ מה לייעץ לך אבל אאחל לך בהצלחה בדרך!!

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 8 חודשים #148447

מאוד מתחבר לרצון שלך "למצוא מאהבת"
אצלנו יש תפילה 
"אלוקים אנא עזור לי למצוא בך את מה שאני מחפש בתאוה"
הרצון להכלה ואהבה לא נעלם רק צריך למצוא אותה בדרך שבאמת תעשה לנו טוב
אוהבים אותך! 
שלמה

"אלוקים אנא עזור לי למצוא בך מה שאני מחפש בתאוה"

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 8 חודשים #148492

קיצר אני אעדכן קצת.
קודם כל תפילה, אסירות תודה שאני נקי ממוצ"ש בעצם. 
אמשיך ואגיד שאני ממשיך לשבת על הגדר. לא הדרדרתי לשום נקודה של ייאוש.
אני מפחד כל כך. אלוהים. הרגשות הקשים האלה. "אני לא מספיק טוב" "אני לא במקום שאני רוצה " "איך זה יכול להיות שהחבר'ה שלי כבר ככה וככה וככה?" אבל האמת? לא הייתי מתחלף עם אף אחד מהם.
לא הייתי מתחלף עם אף בן אדם שאני מקנא בו. כלומר לא הייתי מתחלף איתם לחלוטין הכוונה. 

בנוסף, הייתי אצל המטפלת שלי אתמול. אמרה לי תשמע , אולי קבוצה בשבוע תעשה לך טוב. 
אני לא "מתנפל" על ההחלמה עכשיו, כי וואלה, לא חציתי מסך, אני מכור "קל" מה שנקרא. 
אבל אני משתדל לשתף חברים בטלפונים. בעזרת השם ללכת גם לעוד קבוצה השבוע.

הישיבה שלי על הגדר היא מבחינת עניין המונוגמיה. אלוהים למה זה כל כך קשה. למה. למה. למה. כל הבנות האלה ברחוב. כולן כל כולן. זה לא נגמר. זה פשוט אוקיינוס אינסופי של בנות . מה נסגר כאילו. וכולן חמודות וצוחקות ומחייכות ומחכות לי כמובן.

בנוסף יש לי פנטזיה שגם הפורום וגם SA מחכים לי בשקיקה, מחכים לי להיות זה שיעלה על דרך המלך, חכו תראו על איזו דרך אני אעלה. אהיה נקי 20 שנה וכולם יעלו אליי לרגל ויבקשו עצות. חחח.

מה אני אגיד. צריך אתכם ותודה על ההקשבה. יום מעולה

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 8 חודשים #148504

deal_with_god כתב on 06 ספט' 2023 08:55:

בנוסף, הייתי אצל המטפלת שלי אתמול. אמרה לי תשמע , אולי קבוצה בשבוע תעשה לך טוב. 

אוהבים אותה
אני לא הייתי נותן לה או לי לנהל לך את החיים
אם זה לא טוב לך אל תבוא בכלל אם אתה נהנה לך עשר פעמים בשבוע
אני הייתי ממליץ
תעשה מה שטוב לך ולא מה שאומרים / מכתיבים לך
משה

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 8 חודשים #148507

deal_with_god כתב on 06 ספט' 2023 08:55:

בנוסף יש לי פנטזיה שגם הפורום וגם SA מחכים לי בשקיקה, מחכים לי להיות זה שיעלה על דרך המלך, חכו תראו על איזו דרך אני אעלה. אהיה נקי 20 שנה וכולם יעלו אליי לרגל ויבקשו עצות. חחח.

מה אני אגיד. צריך אתכם ותודה על ההקשבה. יום מעולה

אשמח לשבת איתך במועצת.....

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.85 שניות

Are you sure?

כן