ברוכים הבאים, אורח

ממלחמה לכניעה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: ממלחמה לכניעה 874 צפיות

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 4 שבועות #148566

היי אני מעדכן ביומן פה.
אני עדיין מרגיש על הגדר עם הרעיון של לעשות צעדים . ולעשות תכנית פול גז .  אלוהים כמה שאני רוצה את זה . את החיים הרוחניים האלה. מצד שני. מה אני אגיד . איך מוותרים על הפנטזיה לאישה המושלמת. איך .
איך מוותרים על פנטזיות . איך מוותרים על סרטונים עם אופי . איך אני לא מבין . באמת שלא מבין.

הנוסחה שלי למעגל הזה שחזר כל כך הרבה פעמים , היא פשוטה עד כדי גיחוך. 
אני בסך הכל צריך הרגשה לא טובה , כמו פחד , חרדה, תחושת אי מסוגלות לממש אחריות , או תחושת כישלון , תוסיפו לזה מסך עם גישה לאינטרנט. סינון או בלי סינון. אני אמצא את הדרך לברוח ולמצוא שם משהו שיגרה אותי ויכניס אותי לסחרור כזה שזהו לא מעניין כלום . 

על מי אני עובד ? על מי? 

שמעתי מסרים מוקלטים בקבוצת ווטסאפ , מה אני אגיד. עומד עם פה פעור ואומר לעצמי "זה אשכרה מה שקרה לי אבל"!!!

הלפתוח עוד כרטיסיה. ועוד כרטיסיה . ועוד אחת . מבלי בכלל לצפות בכלום!!! פשוט להמשיך לחפש ולחפש. עשרות . מאות סרטונים . במשך שעות . רק למצוא את הסרטון הזה ... רגע , שנייה, לא לא הינה הסרטון הזה ...

שמעתי חבר תכנית שחלק במסר-אמר תשמעו- אני? אין לי אפשרות לחיות בלי טריגרים . הרי בסוף זה בלתי אפשרי . תסנן מפה עד מחרתיים נשמה שלי . אצלי הראש יכול לחולל בעצמו את הסצנות! , אני לא באמת צריך מדיה או אינטרנט .

ככה שזו לא הבעיה. הבעיה היא בויתור. האם אני מוותר או לא . 
וזה משהו שתפס אותי . 

שלצערי , אני מוצא את עצמי שאני עדיין לא יכול לוותר .אבל איך אפשר לוותר. איך . איך .איך . איך אני מוותר על זה . כל הנשים מחכות לי . מחייכות אליי. מחמיאות לי . אלוהים . איך אפשר להתמודד מול זה בכלל . איך אפשר לא לרצות רק את זה . יש לי כמיהה לכיבוש נשים יפות יותר מכל דבר אחר בעולם . זו משאלת הלב הנשגבת ביותר שלי . למצוא את האחת המושלמת .
למרות שאני נשוי כן .

בקיצור תודה . סתם רציתי לשתף . 

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 4 שבועות #148567

תודה על השיתוף, חבר!
חשבתי אולי אפשר לעשות צעדים 1,2,3 על הויתור
כלומר אני חסר אונים מול היכולת לותר
אני מאמין שאלוקים יכול לתת לי את השפיות לותר
ואני מוסר את הרצון שלי (לותר) לדאגתו וטיפולו של אלוקים ואני יעשה את הפעולות שאני יכול
אוהבים מאוד
משה שלמה

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148585

שבוע טוב.
אוהב וצריך את כולם פה. תודה על המעטפת.
אני אסירות תודה נקי 7 ימים משז"ל ומצפייה בתכנים באינטרנט. 
אני מכור ל: שוטטות באינטרנט, צפייה בתכנים עם אופי מיני. פנטזיות- על אישה אחרת, על חיי חופש, על "עם אין אני לי מי לי". פנטזיות על חיים אחרים, על כך שיהיה יותר קל . סובל מפגמי אופי ( לא שירדתי לסוף ההגדרה הזו לגמרי, אבל אני מניח שכן) . מכור לריכוז עצמי גבוה מאוד. סובל מערך עצמי נמוך, שנובע גם מכל מה שכתבתי. מהכינוס לתוך עצמי. לא אוהב את עצמי, למרות שלפי הסביבה הכל טוב איתי. 

לא הידרדרתי לנקודה של ייאוש. אבל אני בנקודה שאני מבין שאני רוצה את התכנים של התכנית ואת החיבור היום יומי הזה לרוחניות. אני רוצה את החיים הרוחניים האלה. אני רוצה חיים של כנות. עם עצמי, ובעזרת שם גם עם אחרים.
מתפלל למצוא ספונסר מתישהו בקצב שלי ולעשות צעדים. ולהמשיך לבוא לקבוצות . בעזרת השם. 

הלוואי ואלוהים יעשה איתי חסד, ויתן לי להאמין בטוב. ובו. וגם בכך שאני רוצה וצריך ספונסר. ורוצה וצריך צעדים. מתפלל לזה. מתפלל לנכונות הזאת. מתפלל מתפלל מתפלל בנוכחותכם. אלוהים. בבקשה ממך. אני רוצה כנות בחיי. אני רוצה לחשוף את הכאבים שלי על אמת. ולא להסתיר אותם מול המטפלת שלי. לחיות בכנות ולאהוב את עצמי.

כנות כנות כנות . מתפלל לכנות. מול אחרים מול עצמי. מול אשתי בעזרת השם. 

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148599

שלום לכולם.
אסירות תודה על 8 ימים נקיים משז"ל ובריחה למדיה. בכלל לא בכוחי זה ברור.
מתפלל להמשיך לקבל את זה שהכל מגיע בקצב של אלוהים. ולא בקצב שאני רוצה. 
זהו תודה ויום טוב לכולם.

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148612

שלום לכולם. 
כותב כאן אסירות תודה ברשותכם על 9 ימים נקיים משז"ל ובריחה למדיה באינטרנט. 
וואלה חומל ואוהב את עצמי על זה שיש לי עוד תהיות בראש ופילפולים בראש , ואחד חביב עליי במיוחד שהוא :
"רגע נשמה , אולי בחרת את אשתך מתוך שימוש? " "אולי אם הייתי רווק עכשיו בתכנית ונקי תקופה היה מגיע לי משהו הרבה יותר מדויק"
קיצר... אוהבים אותי. מתפלל לאלוהים להיות בחמלה כלפי עצמי ולאהוב את עצמי ולחבק גם את התהיות שעולות במהלך הימים ... 

תודה רבה והמשך יום טוב לכולם .

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148617

שלום חבר יקר!

לעניות דעתי אנחנו תמיד סובייקטיבים, ובהכל. וגם התת מודע.
הדעות והרגשות שלנו משתנים עם הזמן וטבעי שספיקות כאלה עולים.
אבל לעולם לא נוכל להיות באמת בעמדה אובייקטיבית טהורה (וטוב שכך, אחרת היינו רובוטים...).

בהצלחה

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 3 שבועות #148630

אוהבים.
תודה רבה. 
אסירות תודה על 10 ימים נקיים משז"ל וצפייה בתכנים באינטרנט.
מתפלל לאלוהים שיראה לי נכונות להאמין בו. ושיראה לי נכונות להמשיך בדרייב הזה של לעשות תכנית. 
מתפלל למצוא ספונסר בקרוב, לאט לאט, ולהתחיל לעשות צעדים.
מתפלל ללכת לקבוצה היום . למצוא את הזמן והפנאי.
מתפלל לקבל את עצמי. ולאהוב ולחמול על עצמי. ולהיות בקבלה ובנתינה.

זהו , תודה רבה אוהב וצריך אתכם .

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148679

אסירות תודה על 15 יום נקיים רק להיום לא מכוחי בשום צורה משז"ל ומבריחה לאינטרנט לתכנים במדיה.

משתף אתכם בחוסר אונים שלי. מול הרצון העצמי שלי. אני אומר לעצמי שאני יכול להשיג כל בחורה שאני רוצה. 
לפי אמות המידה שאני מספר לעצמי, לכל יש דירוג לבחורות. יש בחורות שהן 8 , יש שהן 7. אני נמצא עם אחת שהיא כנראה 7 לפי אמות המידה שלי. אבל רגע, מה אם אני יכול להשיג 9! ויכול להשיג גם 9.5! וואו אם אהיה עם מישהי שהיא 9.5! אלוהים. הכל ייפתר. 

האם מתישהו המחשבות האלה יעברו מחיי? הכמיהה הזו למישהי שהיא 9.5 שלא לדבר על 10, מתישהו זה ייעלם? 
מתפלל לאלוהים. להבין. שאני חסר אונים . חסר כוחות. לחלוטין. מול הדבר הזה. מול הבנות האלה ברחוב. ומול המבטים האלה מבנות. ופנטזיות. חוסר אונים מוחלט מול זה. מוחלט.

אוהב וצריך אתכם תודה רבה.

נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 2 שבועות על ידי deal_with_god.

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148680

לפעמים אני יושב ושואל את עצמי בכנות

"טוב לי כל הסיפור הזה של הפורנו?
אולי אני ימשיך ככה כל החיים וזהו?
למה לעבוד קשה בשביל להתחתן ואז להמשיך לעבוד קשה?
יש לי פה את הנשים היפות בתבל, מה אני צריך יותר מזה?"

עמוק בפנים בן אדם לא מחפש נשים יפות, אלא הרגשה טובה, של שלימות.
שהוא במקסימום שיכול להיות.
פורנו לא נותן את זה.
גם סתם קשר עם בחורה, יפה ככל שתהיה.

לדעתי (כרווק) התחושה הזאת קיימת בנישואים ובהקמת משפחה.
שם, ככל שנשקיע יותר נחוש סיפוק יותר.

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148681

אם לא עכשיו אימתי כתב on 18 ספט' 2023 11:05:

עמוק בפנים בן אדם לא מחפש נשים יפות, אלא הרגשה טובה, של שלימות.

כמה שזה נכון!
רק שאני גיליתי שזה לא קורה לא בנישואים ולא בשום דבר שאני חושב אם רק יהיה לי..
אלא ביום שאני משלים אם מה שיש לי אני חי עם שלימות
אוהב מאוד משה

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148700

היי . 
מעדכן שנפלתי (קצת מפורט)
משהו בשיתופים היום , חוסר הסיפוק המיני מאשתי , פחדים גדולים מאוד מבחינה כלכלית ומקצועית של מציאת עבודה כרגע עם ילדה שבדרך , בקיצור , היה לי הכי קל לברוח לסרטים בטלוויזיה ובאינטרנט שמנרמלים פתיחות מינית .

חייב לשתף שלצערי זה משהו שאני מרגיש הרבה פעמים . שאני רוצה לחיות בשחרור מיני . יחסים פוליאמוריים . לא להיות מחויב לאישה אחת . אני לא מבין מה לא בסדר בזה. באמת שלא . למה אני צריך לסבול ולהתענות כל פעם מחדש . מרגיש לי משחק שאני לא מצליח לעמוד בו . אני מתענה כבר שנים, מצד אחד אשתי עם כל הדברים הטובים שלה , גם נראית טוב , גם ברוך השם הרבה דברים , אבל איפה הריגושים . איפה . איפה זה. אני צעיר , אני נראה טוב , אני יכול לממש פנטזיות מיניות שיש לי . למה לא . למה זה כל כך קשה אלוהים . זה המדד לאם אני בן זוג טוב? או בן אדם טוב ? 
זה לעולם לא יעלם אצלי. בשום פנים ואופן . 
אחרי 15 יום נקיים לשבת ולצפות בטלויזיה בסרט (לא פורנוגרפי, סרט עם עלילה ותכנים מאוד מיניים ) 
זה היה הדבר הכי מרגש שראיתי בחודש האחרון . פשוט תחושה של High מטורף , שהכל אפשרי. התדר הזה של הכל אפשרי. בחופשיות . אלוהים. מה יכול להתחרות בזה ? האלטרנטיבה שלי זה להשלות את עצמי עם חיים יבשים . איך אני יכול לוותר על זה . איך . אני לא יודע מה לעשות כי אין שום תכנית ושום צעדים שבעולם שיגרמו לי לרצות לוותר על חוויה מינית שתספק אותי . שום דבר . 

סורי אם זה מפורט . אני הייתי צריך לפרוק .
בכל זאת הלכתי לקבוצה אחר כך .

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148718

• טובות
  • חבר ותיק
deal_with_god כתב on 19 ספט' 2023 12:40:
היי . 
מעדכן שנפלתי (קצת מפורט)
משהו בשיתופים היום , חוסר הסיפוק המיני מאשתי , פחדים גדולים מאוד מבחינה כלכלית ומקצועית של מציאת עבודה כרגע עם ילדה שבדרך , בקיצור , היה לי הכי קל לברוח לסרטים בטלוויזיה ובאינטרנט שמנרמלים פתיחות מינית .

חייב לשתף שלצערי זה משהו שאני מרגיש הרבה פעמים . שאני רוצה לחיות בשחרור מיני . יחסים פוליאמוריים . לא להיות מחויב לאישה אחת . אני לא מבין מה לא בסדר בזה. באמת שלא . למה אני צריך לסבול ולהתענות כל פעם מחדש . מרגיש לי משחק שאני לא מצליח לעמוד בו . אני מתענה כבר שנים, מצד אחד אשתי עם כל הדברים הטובים שלה , גם נראית טוב , גם ברוך השם הרבה דברים , אבל איפה הריגושים . איפה . איפה זה. אני צעיר , אני נראה טוב , אני יכול לממש פנטזיות מיניות שיש לי . למה לא . למה זה כל כך קשה אלוהים . זה המדד לאם אני בן זוג טוב? או בן אדם טוב ? 
זה לעולם לא יעלם אצלי. בשום פנים ואופן . 
אחרי 15 יום נקיים לשבת ולצפות בטלויזיה בסרט (לא פורנוגרפי, סרט עם עלילה ותכנים מאוד מיניים ) 
זה היה הדבר הכי מרגש שראיתי בחודש האחרון . פשוט תחושה של High מטורף , שהכל אפשרי. התדר הזה של הכל אפשרי. בחופשיות . אלוהים. מה יכול להתחרות בזה ? האלטרנטיבה שלי זה להשלות את עצמי עם חיים יבשים . איך אני יכול לוותר על זה . איך . אני לא יודע מה לעשות כי אין שום תכנית ושום צעדים שבעולם שיגרמו לי לרצות לוותר על חוויה מינית שתספק אותי . שום דבר . 

סורי אם זה מפורט . אני הייתי צריך לפרוק .
בכל זאת הלכתי לקבוצה אחר כך .

במקביל לתוכנית 12 צעדים
אתה צריך גם לעבוד על העצמת החוויות הרוחניות....
נראה לי שאתה בן אדם עם עוצמות מטורפות לפי הריגושים שאתה צורך...
לכן....ולכן במקביל לכניעה...אתה גם צריך ללתת לעצמך משהו חילופי...
אתה צריך לשבת עם עצמך...ולבדוק במעמקי נפשך מה הוא הדבר הרוחני שעשית אי פעם בחיים שלך וזה נתן לך חוויה וריגוש חזק...ופשוט להעצים אותו פסיכולוגית...עד כדי מצב שזה כובש אותך לגמרי..
למשל אם נושא התפילה זה משהן שאהבת..אז תעבוד על חוש בדמיון שלך...להרגיש בתפילה כמו עם...בחורה...
הרמב''ם כותב ..שבן אדם צריך לאהוב את ה' כמו שהוא הוא אוהב אשה הכי יפה וחמודה בעולם...כן כן.. ממש ככה הוא כותב..
היינו שבן אדם צריך לעבוד...ולפתח את העבודת ה' שלו ...לא משנה באיזה תחום..עד כדי שזה יכבוש את כל כולו מכף רגל ועד ראש...
אני למשל...חוויה אישית...בראש השנה האחרון הצלחתי להגיע בתפילה לכזה כיף וריגוש...אחרי עבודה תודעתית קשה..הגעתי לריגוש מטורף...רציתי להמשיך להתפלל עוד שעתיים...ושר''ה יהיה עוד יום...
בקיצור זאת התרופה לאנשים עם סף ריגוש גבוה מאוד..כמוני כמוך..
זה לא אומר שאין נפילות  יותר..אבל לשם צריך להגיע..
לפעמים אני חושב...אולי אלוקים שם אותו במקום הזה רק בשביל לגלות לי לאיזה סף ריגושים אני להגיע בעבודת ה'...
תחשוב על זה..

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148770

• nbym
  • דירוג זהב

deal_with_god

יקירי, תודה על השיתופים הרבים ועל הכנות הלא מובנת מאליה.
מרגיש לי שאתה יורה חיצים לכל הכיוונים ויש המון מחשבות ותפיסות עולם שצריך למצוא להן מקום. אחת אחת.
מקווה שאוכל לתת השקפה נוספת על הנושאים הרבים שפירטת. סליחה על האורך ואם זה כללי מדי אבל מכיוון שאיני מכיר אותך, אז חייב מתוך יושרה רק לזרוק כיוונים והלוואי שאחד מהם יתפוס אותך. לפני כן, מציין שאני לא פסיכולוג ולא מנסה לנתח אותך או לשפוט אותך (מי אני בכלל??) אלא רק מנסה לתת זווית שונה:

נפרק ונרכיב.
1. "חוסר הסיפוק המיני מאשתי , פחדים גדולים מאוד מבחינה כלכלית ומקצועית של מציאת עבודה" - ההתמודדות עם המתחים כפי שאתה מעיד על עצמך, מתבצעים ע"י פניה לנושא המין והמיניות. עד כאן המון אנשים עושים זאת כדי לשחרר מתחים. אבל ציינת משהו מעניין... והוא: "שמנרמלים פתיחות מינית". זו הגדרה חדשה שלא שמעתי הרבה. שווה לשאול את השאלות: מדוע חשוב לך לחוות דווקא פתיחות מינית? האם החברה שבה אתה מסתובב מנרמלת פתיחות מינית ואתה נשאר בצד מהבחינה הזו? האם פתיחות מינית זה משהו בהכרח נכון וטוב? (ספוילר! המציאות קובעת שלא.) האם פתיחות מינית מרגשת עד כדי כך כיוון דווקא משום שהיא אסורה? [סליחה שאני גולש לתחום המיטות - אילולא לא הזכרת את זה לא הייתי מעז בכלל להגיב על הנושא, אך אשאל שאלה רטורית - אולי חוסר הסיפוק המיני בבית גורם לך לחפש מקום שבו אתה חושב שתוכל לקבל אותו? יש דרכים כשרות לרענן את חדר המיטות. ממליץ לך לקרוא את הספר "לדעת לאהוב". ספר הנכתב ע"י רב רציני ודתי שמדריך ע"פ ההלכה חיים מיניים והסבר מקיף עם חוויות שמזכירות את מה שאתה חווה יחד עם פתרונות יצירתיים. החל מכלים מעשיים והסתכלות רציונלית ובריאה מבלי לחסוך או לבטל דברים].
שווה להקדיש מעט זמן לפי כוחך לחשוב על השאלות האלו. מה באמת השורש שלהן? אולי תוכל לענות עם עצמך ולמצוא תשובות שיגלו עליך דברים חדשים ודרכי פעולה להתמודד.

2. "אני רוצה לחיות בשחרור מיני. יחסים פוליאמוריים. לא להיות מחויב לאישה אחת. אני לא מבין מה לא בסדר בזה. באמת שלא. למה אני צריך לסבול ולהתענות כל פעם מחדש" - אם משנים את זווית ההסתכלות, אזי זה לא יהיה עינוי. לעניות דעתי המחשבות על האסור מבזבזות את זמנך. נראה שזה בעיקר תופס את תחום הפנטזיה. אך האם שווה לבזבז את האנרגיה על זה? נראה שהמאבק הזה יוצר את העינוי. יש משפט שאומר: "אם אתה נלחם נגד המציאות - אתה תסבול", חשוב להתרכז במה שקיים ואפשרי עכשיו [לדוגמה: אם אין לי יכולת לקנות פרארי, אין טעם לחשוב כבר על צבע מושב ואיזה סוג ריפוד יהיו לכיסאות וכו']. דבר נוסף, יכול להיות שאם תעיין בסיבה מדוע להתחתן ולמה דווקא עם אישה אחת - אולי תמצא ערכים חשובים שאתה מתחבר אליהם, וכתוצאה מכך תקבל כוחות לשמור על עצמך על אף הפיתוי.

3.  "אבל איפה הריגושים . איפה . איפה זה. " - מי אמר שיהיו תמיד ריגושים? אני מקבל את העובדה שיש אנשים שחיים ריגושים יותר מאנשים אחרים. אבל יכול להיות שאולי סיפרת לעצמך סיפור קצת שונה, שאחרי/לפני החתונה תמיד יהיו ריגושים? ותמיד תהיה בתחושה עילאית? יכול להיות שהפער בין המצוי לרצוי גורם לך לחוות את תחושת חוסר הריגוש והשעמום... אך תחשוב: אלו דברים מרגשים אותך חוץ מתחום המיניות? יש תחביב או משהו שאתה אוהב לעשות? תנסה להשקיע אנרגיה בתחביב אחד לפחות ותראה מה יקרה. אולי התחביב יתפוס מקום גדול יותר והסיפוק שתקבל יחפה על החסך שאתה מרגיש עכשיו? שווה לנסות. ריגושים לא חייבים להתבטא דווקא דרך המיניות על אף שהיא רגש שהוא חזק.

4. "אני צעיר , אני נראה טוב , אני יכול לממש פנטזיות מיניות שיש לי" - אתה יכול עם אשתך. למה לא?
הנושא הזה קיים ולא מטריד רק אותך. הגיוון חשוב. האם שקלת בעדינות לשוחח על הפנטזיות המיניות שלך עם אשתך? יש פרק שלם על כך בספר שהזכרתי "לדעת לאהוב" שנותן טיפים לשוחח על כך עם בת הזוג בצורה כשרה ונאותה כמובן. לא אוכל לפרט לך איך לעשות זאת כי זה לא המקום, רק שתדע שזה נושא מדובר וצריך להיעשות - אך לפני כן קח הדרכה או מהספר או מאיש מקצוע ישר שיוכל להדריך אותך. שאלת - האם זה מדד או לא מדד לבן זוג טוב? אני לא אוהב להתעסק במדדים - לדעתי זה לא נכון כי כל אדם הוא עולם ומלואו. ומה זה אומר בן זוג "טוב"? מה זה הטוב? לפי הטאליבאן בן זוג טוב הוא אחד שמכה את אשתו, ולפי דעאש זה אחד שאונס וחוטף איזה אישה שיחפוץ... ממליץ לא להיכנס להגדרות... יש מדד כללי אך אל תעסיק את עצמך במדד עכשיו.

5. "זה לעולם לא יעלם אצלי. בשום פנים ואופן" - עוד פעם קבעת "עובדה". חשוב לי לציין שוב, שאני לא מזלזל במה שאתה כותב ולא שופט, אלא מנסה לשקף קצת מהצד איך זה נשמע. מנסיוני, אם אתה משלים עם הקביעה הזו יכול להיות שזה לא יעלם. אם תאמין שכן - זה יתן לך פתיחות לקשב ואף נותן תקווה שזה אפשרי. אני בוודאות אומר לך שיש אנשים שיצאו מזה. 

6. "זה היה הדבר הכי מרגש שראיתי בחודש האחרון . פשוט תחושה של High מטורף , שהכל אפשרי. התדר הזה של הכל אפשרי. בחופשיות . אלוהים. מה יכול להתחרות בזה ? האלטרנטיבה שלי זה להשלות את עצמי עם חיים יבשים" - למה נשמה שלי? החיים יכולים להיות מרעננים ומדהימים. בסרטים תמיד הכל נראה מפתה ונוצץ אבל במציאות יש לכל אחד מדי פעם רגעים של חיים יבשים. אבל יש הרבה דרכים להפיח חיים בחיים עצמם אתה בעיקר יודע מה יעשה לך טוב. תנסה לחשוב על משהו אחר חוץ מתאווה. לא צריך לעשות דברים מוגזמים, אפילו טיול קטן רק עם אשתך על החוף/גינה שקטה, הכרת הטוב על הטוב שה' נתן לך, להתנסות בדברים חדשים (כשרים) - תחביבים או דברים שרצית או חלמת ועדיין לא עשית (צניחה חופשית, צלילה, ציור, קורסים להעשרה ועוד ועוד יש המון אופציות). זו עבודה פרטית שלך ששוה להתנסות בה.+

כמו כן, אדם יכול להיות חופשי דווקא בתוך גבול. נשמע סותר, נכון? אבל בעצם לא - חופש אינו פירושו התנהגות ללא גבולות - לדוגמה: מה יקרה לאדם שישתה ללא הגבלה/יאכל ללא הגבלה/יבזבז כסף ללא הגבלה וכדו'? מעבר להשפלה הוא בעצם יהיה עבד לאלכוהול/לאוכל/לבזבוז הכסף. דווקא בתוך גבול אדם יכול להתנהל חופשי. דמיין שטח שבו יש מוקשים. ללא אזהרה וסימון של המוקשים האדם היה נזהר על כל צעד, אך ברגע שמסמנים את הגבול - אדם יכול להסתובב חופשי ללא פחד. כך גם אתה יכול לחוש ש: "התדר הזה של הכל אפשרי. בחופשיות ." כלשונך, יכול להתקיים דווקא בגבולות.

7. "אני לא יודע מה לעשות כי אין שום תכנית ושום צעדים שבעולם שיגרמו לי לרצות לוותר על חוויה מינית שתספק אותי . שום דבר ." - מקווה שהתשובה לתחושה הזו ניתנה בנקודות שנתתי לך לעיל. כמה כיוונים/צעדים שיוכלו לעזור. אל תתייאש אחי היקר. אולי אם אתה עדיין מעוניין... שווה ללבן עוד את הדברים עם איש מקצוע שאתה סומך עליו ושהוא רוצה בטובתך.אם קראת עד כאן סימן שיש לך את הרצון לשנות. סימן שיש בך תקווה (גם אם אתה לפעמים לא מרגיש אותה/ שהיא חלשה). תמשיך להבעיר את הרצון וזה הכי חשוב כי ע"י כך תצמח. לא להתייאש אף פעם. אתה לא לבד. 
מאחל לך הצלחה ובירור עצמי מועיל ופורה. תמשיך לשתף ולעדכן. אוהב אותך אחי!

[spoiler][/spoiler]
נערך לאחרונה: לפני 7 חודשים, 2 שבועות על ידי nbym.

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148955

טוב אז אני אשתף אחרי כמעט חודש.

רגיש מאוד למצב. רגיש מאוד לחדשות. ולבריחה האובססיבית לעדכונים. שהיא אמנם הגיונית, אבל בשבילי כנראה לא טובה.

מתפלל לאלוהים איכשהו להמשיך להילחם במדיה. ובמבטים. העיניים שלי קולטות מידע מהסביבה. ומשדרות למוח. 

אני חסר אונים בצורה הכי מפורשת שיש עבור פנטזיות על נשים אחרות, ועל פנטזיות מיניות ועל גירויים מהמדיה. מסצנות ומתמונות באינטרנט. מרגיש שאני צריך לעשות ניקוי מאורות רציני, לא לפעול על מדיה או מבטים ברחוב בשבילי תקופה ממושכת, בשבילי זה יהיה נס גלוי. אבל איך אפשר לוותר על זה איך. גם אם אהיה נקי 10 שנים, אני מרגיש שהדבר הראשון שארצה לעשות אחר כך יהיה לחזור לזה! כי זה מה שאני הכי רוצה. לראות נשים יפות ולהתאוות אליהן. פשוט מאוד. איך מוותרים על הרצון הזה אני לא מצליח להבין באמת. רוצה להמשיך לברוח לפנטזיות .

איך מפסיקים עם זה? יש למישהו עצה?

תודה.

תגובה: ממלחמה לכניעה לפני 6 חודשים, 3 שבועות #148964

• 9625
  • דירוג זהב

היי חברי היקר!!!

מרגיש שאני צריך לעשות ניקוי מאורות רציני, לא לפעול על מדיה או מבטים ברחוב בשבילי תקופה ממושכת, בשבילי זה יהיה נס גלוי. אבל איך אפשר לוותר על זה איך. גם אם אהיה נקי 10 שנים, אני מרגיש שהדבר הראשון שארצה לעשות אחר כך יהיה לחזור לזה! כי זה מה שאני הכי רוצה.

מאחל לך מעומק ליבי להתמכר לתחושות חיוביות עד שלא תזכור שאי פעם רצית דברים פסולים.
תקופה קשה ומאתגרת עוברת על כל עם ישראל. ועליך נוסף הקושי של החיים החדשים שבדרך [או שכבר הגיעה לעולם, וגם זו תקופה שדורשת...].
אולי אם אני הייתי הקובע, הייתי קצת מקל עליך בדרישות. 
אבל, לא בטוח.
לא בטוח שזה יעשה לך טוב לקבל שחרור בזמנים האלו. כי זה יגביר אצלך את הקושי בהמשך.
בכל אופן, שא את ברכתי ואיחולי בתחילת ההודעה, ואת ברכת ההדיוט לגידול קל ובריא אמן ואמן.
אפי 

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.99 שניות

Are you sure?

כן