ברוכים הבאים, אורח

ה' שפתי תפתח
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: ה' שפתי תפתח 816 צפיות

תגובה: ה' שפתי תפתח לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148145

שלום חברים!
השבוע אני רוצה להתחיל בעז"ה את העמודה הרביעית בצעד ארבע
להתחיל לחשוף ביסודיות את פגמי האופי שלי
שזה בעצם כל התפיסות והגישות הלא נכונות שהורסים לי את החיים  כמו ביקותיות, חמדנות, ריצוי אחרים, אנוכיות... אני מתפלל לאומץ להיות כנה ולהודות במי שאני בלי הלקאה ושנאה עצמית
פשוט ממקום של ידיעת המציאות כדי שאוכל לעזור לעצמי לצאת מזה (בצעדים הבאים)
אוהב אתכם משה

תגובה: ה' שפתי תפתח לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148153

אוהבים אותך מאד משה שלמה,
בהצלחה רבה רבה.
שמח בשבילך שאתה בשלב הזה בצעדים,
היום הדבר הכי כיף שיש לי, זה שאני יכול לראות את הפגמי אופי שלי ולהודות בזה.

כל טוב סלה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: ה' שפתי תפתח לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148158

עד כדי כך?
תודה על העידוד, אוהב בחזרה
שלמה

תגובה: ה' שפתי תפתח לפני 8 חודשים, 1 שבוע #148160

משה שלמה כתב on 22 אוג' 2023 22:33:

עד כדי כך?
תודה על העידוד, אוהב בחזרה
שלמה

כן.
אני מרגיש הרבה יותר טוב, כשאני לא צריך להכחיש שום דבר מהאופי שלי, וכשאני לא צריך להתבייש במי שאני.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן