ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי עד כה
(0 צופה) 

נושא: הסיפור שלי עד כה 5240 צפיות

תגובה: הסיפור שלי עד כה לפני 7 חודשים, 2 שבועות #148589

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחי היקר והאהוב!!!!!! מתפלל להשם שיתן לי את הסייעתא דשמייא לכתוב מה שצריך להיכתב.
תדע שאף על פי שהפוסט הזה הוא פוסט האשמה עצמית ממדרגה ראשונה, זה פוסט מוסר הכי חזק שיש שבוע לראש השנה. נגעת בנקודה כואבת של ייאוש, של חוסר שליטה עצמית - איבוד שליטה עצמית. מצד אחד אני רוצה להפסיק בכל מעודי!!! מצד שני, רוצה ליפול לצפות בשעות של פורנו מכל הסוגים וכמה מגוון שיש שם והכל כמו אינפוזיה לתוך המוח.

אני רוצה להתייחס לצד התקיף כלפי עצמך - תדע שבכל כל אחד מאיתנו יש איזה ילד קטן שרק רוצה שיאהבו אותו. הוא רוצה שיתיחסו אליו, להרגיש נחמד
יתכן ובמהלך החיים נתקלת בקשיים שונים, לא מצאת את הויסות הרגשי הנכון עבורך, התעוררו בך דחפים לסיפוק, לקבלה, לאהבה, אבל איפה?
בפורנו אנחנו מקבלים מענה לצרכים הרגשיים החסרים שלנו.
בפורנו אתה המלך. אתה בוחר מה לראות, מתי לעשות הפסקה, להחליף סרטון, עכשיו זה ואחר כך סרטון אחר.
אלימות בפורנו מבטא בדיוק דחפים אלימים שקיימים בתוכנו, צורך בשליטה, בלהוציא אגרסיות, אני הגבר.

אחי היקר, אני מבקש ממך, אנא, בא תכיר את עצמך מחדש. הוי דן את כל האדם לכף זכות, בא תתחיל ממך.
תבין אותך, איך לא תיפול בפורנו? כי אתה רוצה? מציאות שזה לא ממש מספיק. נניח ותרצה להפסיק לנשום? המוח שלך יתן לך? לא.
מכאן לומדים שמדובק במנעדים רגשיים עמוקים מאוד!

מה כן?
קודם כל!!!! אהבה.
אתה זקוק לאהבה הרבה יותר ממה שאתה זקוק לשוט של הלקאה עצמית.

תדע שזה אפשרי לצאת מזה. יש אור בקצה המנהרה, זה יכול לקחת זמן ואף אחד לא אומר שזה ניסיון שעוזב אותך (וטוב שכך, כי אנחנו צריכים את היצר הזה).

בגדול, זה המסר העיקרי שרציתי שתקח. תדע שאתה טוב, ימים טובים מאוד היו לך ועוד יהיו לך. תדע שגם הרגע הזה, גם היום הזה, הוא טוב מאוד. החיים הם דבר טוב שאנחנו מודים עליו, עוברים מה שעוברים, מי שמתחת האדמה אין לו יותר ניסיונות. 
בא תראה כמה טוב יש לך, קח נשימה, תתאזר בסבלנות והשם יעזור שתמצא את הדרך הנכונה עבורך.
אני כאן איתך.
באהבה

תגובה: הסיפור שלי עד כה לפני 5 חודשים, 3 שבועות #149129

אולי צריך להסתכל על זה אחרת.

החזקתי כל יום חמישי, ושישי. ושבת.

נכון- במוצא"ש נפלתי- חטאתי- מבחירה. בזבזתי מן במחשב עד שהגעתי לפורנוגרפיה ואוננות. ואני מצטער ומתחרט על זה.

אחר כך ביום ראשון- אוננות, פנטזיות שפיכה ויותר מאוחר-פורנו אוננות ושפיכה.

נכון. עשיתי את זה, בחרתי בזה. ואני מתבייש, ומתאכזב ומצטער ומתחרט.

אבל זה לא סוף העולם- המעשה הזה לא מגדיר אותי. הרי הנפילה הייתה כמה שעות ואילו הזמן שהחזקתי מעמד היה כמה ימים. אני לא צבוע. אני לא אדם רע. אני לא זבל וטינופת. אני מתמודד ונלחם. ומתקדם. ולפעמים- יש גם נפילות. יש גם אכזבות- אבל אני אחד שיודע לקום. הרי כבר הייתי במקום הזה אלפי פעמים- ועדיין אני כאן. עדיין אני רוצה ומנסה להפסיק. אני עדיין מתקדם.

פעם- הייתי ישר רץ לזה. לא- פעם- כבר בדרך הביתה בטלפון הייתי נמצא בזה. אבל החלטתי- החלטתי להשתנות ולהשתפר- וכך אני עושה. מיום ליום, מפעם לפעם אני הולך ומשתפר.

לכן- אסור לי ליפול לייאוש. לחוסר אונים. לחידלון אפסיות וחוסר עשייה בגלל הנפילה שלי. זה שקר. אני אדם טוב- שלפעמים, רק לפעמים- באופן נדיר, עושה רע.

אני לא מוותר.

אני הולך ונהייה מודע לעצמי.

אפילו יש פעמים שאני מוותר ומתגבר.

אני משקיע בלימודים.

תמיד מוכן לעזור לאחרים.

משתדל להיות טוב יותר.

אכפתי כלפי אחרים.

משתדל לא לפגוע בסביבה.

תגובה: הסיפור שלי עד כה לפני 5 חודשים, 3 שבועות #149130

רוצה להפסיק לתמיד כתב on 05 נוב' 2023 12:57:
נכון- במוצא"ש נפלתי- חטאתי- מבחירה. בזבזתי מן במחשב עד שהגעתי לפורנוגרפיה ואוננות. ואני מצטער ומתחרט על זה.

אח יקר 
למהה אתה בוחר לחטוא????
​הרי זה לא עושה לך טוב????
באהבה מכל הלב
משה
נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 3 שבועות על ידי משה שלמה.

תגובה: הסיפור שלי עד כה לפני 5 חודשים, 3 שבועות #149131

• din123
  • דירוג זהב

אתה ממש לא מה שאתה חושב על עצמך...
אתה מכור. (אולי... אם תסכים להגדרה) שנמצא במצב שבלי חוויה מוקצנת ואקסטרים אתה לא מקבל את מנת הסם שמביאה אותך לריגוש...
זה יותר דרך של הנפש שלך לנסות להרגיש בחיים.
תנסה לבדוק מה באורח החיים שלך דוחף אותך להשתמש באו"פ
תנסה להתחיל את התוכנית...
זה אף פעם לא מאוחר לתקן

נערך לאחרונה: לפני 5 חודשים, 3 שבועות על ידי din123.
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן