ברוכים הבאים, אורח

מתחיל ללכת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתחיל ללכת 627 צפיות

מתחיל ללכת לפני 1 שנה, 12 חודשים #142340

בחסדי ה' אודה לה' בכל לבב  הגעתי לכאן(לשמור עיניך) ממש בצורה לא מובנת בכלל וזה לא מובן מאליו באתי בכלל לעניין הניקיון שבור נפשית וחסר תקווה כי חשבתי שאין דרך לצאת מהמצב שאני חייתי בו אבל כיום שנה וחצי אחרי אני נקי ברוך ה' גם מאלכוהול מכל סוג שהוא כבר מעל 12 חודשים אבל מאוננות ומפורנו אני מרגיש שזה עיקר הקושי ועדיין קשה לי אבל אני ממש מתפלל שיהיה לי כוח להתחיל מחדש ולהחזיק בזה שייתן לי הכוחות להמשיך למרות שקשה אבל כל ירידה מתלווה עם מחשבות לא כל כך אופטימיות ומצב רוח לא טוב הייתי רוצה להישאר אופטימי ועם כוחות אבל כשזה בא זה בא אני לא יודע מה לעשות אתמול היה יום קשה במיוחד כאילו הכול פתאום ניהיה קשוח לא מסתדר ומבולגן וכל זה אבל ברוך ה' זה עבר הייתי רוצה להיות במחשבות כאן ועכשיו 
כי הבנתי שזה הכול קשור אחד בשני על דרך מצווה גוררת מצווה ועבירה גוררת עבירה ועם  כל זה יש ימים קשים כי הם שונים וגם הרבה תחושה שכביכול אני לא חי וזורם בזרם של החיים בכיף ובסבבה כי לפעמים הייתי חושב שקצת לא יעשה לי שום דבר רע איכשהוא יצא מצב כזה לא יודע איך זה קרה אבל זה קרה העניין הוא שהיוטיוב הזה ואתרי הסרטים בזמן האחרון ניסו לתפוס אצלי מקום בזמן הזה וניסה להשתלט עליי כאילו יצא מצב שאני רואה שעות על גבי שעות גם בלילה כל מיני סרטים וגם פורנו ומיד אחרי זה התחילו ההירהורים וכל זה הקטע הוא איך אני אמור להתנהג עם הטלפון והאינטרנט והתוכן שיש בו בסופו של דבר הוא משמש אותי גם לעבודה ולכל מיני להיפטר ממנו ניסיתי בעבר והחזקתי קרוב לשלוש שנים להיות עם טלפון כשר ועדיין נפלתי בזרע לבטלה אבל לפחות פעם אחת או פעמיים בשבוע אני מחזיק תקופה ושוב נופל אני בסך הכול יכול להגיד שתודה שיש את המקום הזה שאפשר לדבר על זה ומקווה שיהיה טוב ונזכה לישועה

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 12 חודשים על ידי אופטימי עם ניסיון.

תגובה: מתחיל ללכת לפני 1 שנה, 12 חודשים #142354

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

זה תגובה מרגשת ורואים שאתה באמת רוצה ומשתדל לעשות את הדבר הנכון

אבל לרצות לעשות משהו ובפועל לממש אותו זה לא אותו דבר. כי אתה כל הזמן תתפלל בהתרגשות להיפטר מהפורנו ואז למחרת תיפול בפורנו, זה לא יעזור לך.

יש לך תוכנית בכלל ?

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: מתחיל ללכת לפני 1 שנה, 12 חודשים #142359

שאלת אם יש לי תוכנית? תגדיר לי תוכנית ולמה אתה מתכוון? חוץ ממה שאני משתף פה אין משהו אחר...
דרך אגב אני כבר הפסקתי להתפלל וללמוד והכול בקושי איך מישהו יכול להתפלל שהוא בטומאה? אני לא יודע מה להגיד לך עם כל זה שאני רוצה לעשות רצון ה'..

תגובה: מתחיל ללכת לפני 1 שנה, 12 חודשים #142360

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק

קודם כל, אוהבים אותך, מחבקים אותך ומאוד מזדהים עם ההרגשות האלו. אל תדאג, יש פיתרון!
נתחיל אחרון ראשון: אני לא מתיימר להיות מוצלח ממך בהרבה בנושא אבל אם אני מצליח להפנים שזה מחלה ולא חטא, שזה באמת באמת לא בשליטתי, בשום צורה ובשום אופן, אז זה מוריד לי דרסטית את רגשות האשמה. וממילא אני יכול ללכת להתקלח וללכת ללמוד ולהתפלל כמו בן אדם נורמלי.
תתחיל להתפלל על זה ב"רפאינו", לא ב"סלח לנו".

שנית, במילה תכנית, robinhood המדהים התכוון לתכנית 12 הצעדים, שאפשר לקרוא עליה הרבה פה בפורום. זו תכנית מאוד פשוטה שצריכה התמדה ונכונות. מוזמן לקרוא מה שכתבו טובים ומוצלחים ממני עליה פה בפורום.
אם אתה באמת רוצה לעשות שינוי דרסטי, יש לי בשבילך פיתרון קל מאוד: תגיע לקבוצת SA. זה בסה"כ כמה אנשים כמוני וכמוך שיושבים בחדר סגור ומדברים על הבעיה המשותפת. אנחנו לא נושכים, ובטח ובטח שלא מלשינים. תנסה פעם אחת, מה יכול לקרות?

תגובה: מתחיל ללכת לפני 1 שנה, 12 חודשים #142379

אני לא רואה את עצמי נחשף בפני מאן דהוא

תגובה: מתחיל ללכת לפני 1 שנה, 12 חודשים #142382

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

גם אני חשבתי כך שלעולם לא איחשף,
אחרי 4 שנים של התחבטות אם להיחשף או לא,
נחשפתי ותאמין לי לא הרגשתי בושה אלא הקלה,
אני לא יחיד עוד אנשים כמוני כמוך מתמודדים יחד.

תגובה: מתחיל ללכת לפני 1 שנה, 12 חודשים #142384

קדימה כתב on 30 אפר' 2022 23:31:

גם אני חשבתי כך שלעולם לא איחשף,
אחרי 4 שנים של התחבטות אם להיחשף או לא,
נחשפתי ותאמין לי לא הרגשתי בושה אלא הקלה,
אני לא יחיד עוד אנשים כמוני כמוך מתמודדים יחד.

מזדהה לחלוטין עם הדברים.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מתחיל ללכת לפני 1 שנה, 12 חודשים #142394

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק

אופטימי יקר. אני מזדהה מאוד עם המקום הזה. בפעם הראשונה שבאתי לקבוצה חיה הייתי בלחץ עצום שמא יהיה שם מישהו שאני מכיר והוא יספר להורים שלי וכו'. ולהפתעתי הרבה זה לא קרה. גם לא היו שם עיתונאים או אנשים שניסו לסחוט ממני כסף בתמורה לשתיקתם.
בסה"כ יש בSA פחות מ1000 חברים בכל הארץ.
אז אין כ"כ ממה לפחד, הבטחה שלי.

תגובה: מתחיל ללכת לפני 1 שנה, 11 חודשים #142491

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

רוצה לחזק את דברי קודמיי,
חשיפה זה מפחיד, ולכן המלצתי לפגוש חבר מהפורום בפרטי, בהתחלה שיחת טלפון ובהמשך פגישה חיה, אני מאמין שאחרי זה יהיה לך יותר קל ללכת לקבוצות,
המחלה אוהבת חושך, ברגע שאתה נמצא באור חשוף בפני אנשים הוא בורח,
אשמח להיות לעזר עבורך 

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן