ברוכים הבאים, אורח

מעשים שבכל יום - יומן המסע של צורצור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: מעשים שבכל יום - יומן המסע של צורצור 1767 צפיות

תגובה: מעשים שבכל יום - יומן המסע של צורצור לפני 8 חודשים, 2 שבועות #148046

• 9625
  • דירוג זהב
בסד ובהשתדלותנו כתב on 28 נוב' 2018 18:14:
נ. ב. שאלה קטנה, לא בקטע לתקוף, אתה לא חייב לענות: איך מצד אחד אתה מגדיר שאתה נורמלי ורק רוצה להתקדם, ומצד שני נזקק לעזרה סוציאלית, לא מצליח להרדם בלילות ולקום בבקרים, ובקושי בנושא התפילות, ומול הילד והאישה? זה בסדר, גם אני מתמודד, וגם אני הרבה זמן חשבתי שדברים דומים הם נורמלים, עד שנשמה טובה (אשתי...) שמה לי מראה כמה אני לא מחובר לחיים ולא נורמלי (ואם זה נורמלי - אז מי רוצה נורמליות?!). 

שוב, אם השאלה לא במקום - תתייחס כאילו לא אמרתי כלום... 

נכון, עברו כבר ארבע שנים +.
בכל זאת מאוד מציק לי מה שכתבת לצורצור היקר. "איך אתה מגדיר שאתה נורמלי". מה?! לא הבנתי, כל החבר'ה שכותבים על עצמם שהם מכורים ואולי באיזשהו מקום זה נותן להם את האישור להמשיך היכן שהם אוחזים, זה יותר טוב?!
ברוך ד' יש פה אדם שמודע לכך שהבעיה שלו היא לא במהותו אלא חיצונית וצריך רק לקלף את השכבה החיצונית הזו ויהיה לו יותר נעים בעולם. 
כן, גם אם הוא קם לפעמים מאוחר, לא נרדם בלילות, ואפי מול הילד והאשה. עדיין, זה לא נשמע לי הגיוני בכלל מצידך להגדיר אדם כזה בהגדרה [שאמנם אין בה הרבה מהות, אבל מאוד מעליבה], לא נורמלי.

הסיפור מאחורי תמונת הפרופיל:
אחד הכלים להתמודד עם תאווה, הוא לזהות את הנקודה שלפני נקודת האל-חזור.
להגיע לנקודת האל-חזור ואז להלחם, זה גם קשה וגם מתיש.
לצורך דומה לזה בכביש קיים תמרור מס' 623.
לא תמיד התמרור ברור כמו בכביש, לפעמים הוא קצת נמוך, לפעמים הוא קצת מטושטש, אבל תמיד הוא קיים.
אם אשכיל לזהות את הנקודה הזו, יהיה לי הרבה יותר סיפוק והרבה פחות נפילות.

נערך לאחרונה: לפני 8 חודשים, 2 שבועות על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים. סיבה: ציטוט ההודעה שעליה נכתבה ההודעה האחרונה
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן