ברוכים הבאים, אורח

בדבר אחד ,אני כן בטוח....
(0 צופה) 

נושא: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... 3839 צפיות

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #83309

• עבד
  • דירוג כסף
ערב טוב ידידי היקר "לוחם אמיץ"האמת ששימחת אותי ונתת לי כוחות ,כי לאחרונה אני דיי התאכזבתי מהמנהלים של האתר ,,נדמה כאילושאם עולה רעיון קצת שונה מהגישה שלהם אז הם מסירים כל קשר לעניין ,בסה"כ ביקשתי שכל אדם שגמול זמן של ארבע חודשים  ומעלה ! ,שזה תקופה שמעידה שהוא בדרך הנכונה ,נכון שזה לא אומר שהוא גמול לגמרי ,אבל זה כן אומר שהוא עושה משהו נכון יענה על הסקר ,סקר שכל מטרתו בא לתת את הכלים לכל חבר שמתחיל את תהליך הגמילה ,שהוא בעצמו יראה סטיסטית מה רוב האנשים שגמולים עשו כדי להיגמל ,לצורך העניין אני שנים הייתי מתרץ לעצמי שאני מסוגל להיגמל מפורנו מבלי להפסיק לצפות בסרטים ,כמובן שאחרי שנים של כישלונות ואינספור עוונות הגעתי למסקנה שזה לא עובד ,לכן כל רצוני זה לחסוך לחבר ,ובעצם לומר חבר יקר אתה חדש בעניין המלחמה נכון אתה חושב שאתה יכול להיגמל מפורנו בלי להפסיק עם הסרטים והסדרות ,אבל מה הסיכויי שלך להצלחה ,אם אני מראה לך סקר שמראה שרוב האנשים הגמולים דווקא נמנעים מלצפות במדייה כנראה שזה הדרך ....וכן הלאה אני מאמין שזה ברור לכל בר דעת שיש צורך בזה ...אבל כנראה שאני טועה כי אני לא רואה שום סיבה להתעלמות הטוטאלית של המנהלים וכן כל הגמולים הוותקים שכן יכולים לעזור באוופן וודאי ,שוב כנראה שהדברים חייבים לבווא מהם ולפי דעתם ,,,,האמת שאני ממש מאוכזב אבל ממשיכים הלאה אני כאן בשביל לעזור לאחים שלי ,ולעצמי כי אני צריך גם המון עזרה זה המקום לברך את החברים "פנימה " ו "טהרני "שלקחו חלק בסקר רק חבל שזה רק הם 
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי עבד.

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #83313

עבד יקר, אולי לא שמו לב אולי לא מצאו זמן אולי לא רצו לחשוף כל כך ואולי לא חשבו שזה מועיל. לא יודע.
בכל אופן, רק אומר, שה'ותיקים' רובם, לדעתי, פועלים בשיטת 12 הצעדים. 
לפי הבנתי הדברים שאתה אומר לגבי סרטים ממש מעודדים והולכים יחד עם הדרך הזו.
אצטט לך קטע מה'ספר הלבן' (ספר הבסיס לתוכנית 12 הצעדים למכורים לתאווה)

עמוד 158, איך התגברתי על האובססיה שלי לתאווה ...

"2. להפסיק להזין את האובססיה. פירוש הדבר שחיסלתי את כל החומרהמודפס והמצולם וכל הסמלים האחרים של הרודנות שלי שהיו ברשותי.היה עלי להפסיק להזין את התאווה בהסתכלות סביב, בשימוש בטלוויזיה,סרטים ומוסיקה; ובשימוש והקשבה לשפת התאווה.
"

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #83314

וגם בעמוד 34 תחת "מנגנוני הפעלה"

"
מדיה: תמונות, חומר מודפס, מודעוֹת, טלוויזיה, סרטים, מוזיקה וריקוד.מקומות שונים, החל מפאבים, דיסקוטקים ועד לרחובות, לשוק, ומקומותציבוריים בעיר שגם הם יכולים להיחשב אמצעי תקשורת במובן של מהשהם משדרים לנו.
"

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #83316

• עבד
  • דירוג כסף
אין לי בעיה שלא יענו על השאלות הראשונות רק על השאלות שקשורת לגמילה שלהם ככה נוכל לעשות סקר ראויי ,ונוכל להסיק מסקנות ממנו ,ולפרסם את תוצאות הסקר בריש גלא ככה כל אחד ייראה ,מי יודע איזה זכות יהיה לנו אם נחסוך לחברים  זמן, כך שהם יעלו על דרך המלך כמה שיותר מהר !!!

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #83317

• עבד
  • דירוג כסף
בכל אופן אח יקר אני מודה לך על התגובה ,ומאחל בהצלחה 

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #83362

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני יגיב בקצרה ללא סדר השאלות, הגעתי לקבוצות אחרי שהייתי פה שנה וחצי ולא הוצלחתי להביא שבוע נקי וניסתי מטפל 12 צעדים וזה לא עבד, הגעתי לקבוצות עזבתי את כל המדיה, ובכל זאת נפלתי שוב ושוב, לקח לי המון זמן לעלות על הדרך אבל אין לי מקום אחר המשכתי לבוא וכיום אני נקי כמעט 11 חודש בזכות קבוצות צעדים וחברים והמון פעולות החלמה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגו,בה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #83462

• עבד
  • דירוג כסף
תודה רבה
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן