ברוכים הבאים, אורח

בדבר אחד ,אני כן בטוח....
(0 צופה) 

נושא: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... 3836 צפיות

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82161

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
שלום 'עבד' היקר

שאלות רבות וטובות שאלת,
לענות עליהם דורש ממני לחטט בפצעים בנפש,
וזה דבר שלא פשוט לי לבצע.

יעזור לדעתי אם תוכל קצת לפרט, למה לדעתך תשובות עליהן יסייעו לך בהחלמה,
שהיא מטבע הדברים אישית ופרטית לכל אחד לפי סיפורו האישי של חייו בעולמינו היפה והמתוסבך כ"כ

אענה בכל אופן על שאלתך הרביעית שהדגשת שהיא חשובה לך, מנקודת מבטי וניסיוני האישי נטו -

4 - בפעם האחרונה שהתחלתי, עוד פעם, מחדש, את תהליך ההחלמה -
בקיצור: עשיתי פעולות החלמה בשלושה חזיתות במקביל - אני מול התאווה, אני מול הדיכאון, אני מול אשתי וילדיי.
באריכות יותר: הבנתי שהמנגנון שמפיל אותי כל הזמן להתמכרות, מכיל בתוכו את הכאב שצברתי בנשמתי לאורך כל חיי,
כתוצאה מאופי רגיש מופנם ופגיע, ומרגישות יתר לעצמי לתחושותיי ולכל הסובבים אותי -
הבנתי שזה לא בריא לי לחשוב מה כואב לאמא/לאחות/לאח/לגיס/לחבר/לפועל זבל שלי לפני שאני חושב מה כואב לי, אסור לי לדאוג להם ולנסות לעזור להם כמעט 'בכח' (לסחוב מכר קרוב לפסיכיאטר, שיעזור "לו" לצאת מהמעגל - דיכאון-עצבים-אלימות כלפי סובבים-אלימות כלפי פנים-דיכאון-עצבים-.... וכו', רק בשביל להבין שזה היה בדיעבד דבר לא בריא לי נפשית, כי כשאתה מציב למישהוא מראה בכוח מול הפנים אתה יכול לקבל כ"הכרת הטוב" ממנו בוקס רציני בעין )
אם אני באמת רוצה לעזור לאחרים, עלי קודם כל לעזור לעצמי, להסתכל לתוך עצמי 'פנימה'
מוטלת עלי החובה לשקם את עצמי ואת החוסן הנפשי שלי, ואז לשמש דוגמה לאחרים, וככה לעזור להם, אם ירצו ייקחו, ואם לא אז לא, זה בעיה שלהם, אני את שלי עשיתי (הייתי חייב להגיד את זה לעצמי גם ביחס לאמא שלי וזה עדיין לא קל לי בכלל) אני עדיין לא לגמרי פסיבי ולפעמים מתפתה לייעץ עצות גם פה, אבל מנסה להשתפר בהבנה שגם אם נתתי עצה והיא עזרה זה לא אני שעזר אלא נשוא העצה שהחליט להיעזר בה בעזרת בוראו.

נעזרתי באיש מקצוע ובספרות רלוונטית בשביל הדיכאון שאפף אותי תקופה ארוכה, ובשביל שיפור הדינמיקה הזוגית וההורית שלי, שהייתה כמובן "מושלמת" אז לא שהיום אני דומה לר' אריה לוין זצוק"ל אבל משתדל לשפר ולהתקדם לאט לאט כל יום בעזרתו יתברך ויתעלה - ובמקביל לטיפולים הזוגי והאישי נרשמתי לאתגר 90 הימים פה באתרא קדישא הדיין בגלגול הקודם שלו, ובסייעתא דשמיא רצינית ולא מכוחי כלל הצלחתי בו בסוף.

אני חושב שהמפתח שלי היה להפסיק לרצות לעשות,
ולהתחיל לעשות לעשות ולעשות ולעשות עד עצם היום הזה והלאה בעזרת ה'.

כמובן שזה אני, עם הנשמה שבורא עולם נתן בי, ונסיבות חיי שעברו ושעוברים עלי, זה מה שלדעתי הצליח להתניע אצלי את ההחלמה בצורה רצינית יותר - כל יום רק להיום כמובן.

קראתי פעם בשם הגר"א (למיטב זכרוני) דבר תורה שמאד תפס אותי -
מה זו מצוות תוכחה - למלא את הגביע שלי עד הסוף, ואז להמשיך למזוג.

כלומר (לענ"ד) - הדרך הנכונה (ואולי היחידה?) להוכיח ולהשפיע על האחר היא לפעול על עצמי,
להכניס לתוכי עוד ועוד רוחניות ומעשים טובים, עד שהם יגלשו מעצמם החוצה ויתנו דוגמה אישית איך צריך להתנהג.

שאזכה.

בתפילה שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו.
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי פנימה.

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82163

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
סליחה 'עבד' שאני מפר את הדממה (בקשר לעניין ארבעת החודשים) אבל הייתי חייב.

תודה לך 'פנימה'. אתה חושף כל פעם קצת מהאישיות הפנימית שלך, וזה עוזר המון.
תמיד חשבתי שזה שאני יותר שקט או רגיש זה מוזר ביחס לנפילות, הייתי בטוח שרק המופרעים והמוחצנים שפגשתי הם ה'פוטנציאל' ליפול, ונתבדיתי.

אהבתי במיוחד גם את המשפט בסוף. אני הולך למסגר אותו.

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82333

• עבד
  • דירוג כסף
אני שמח ששאלת "פנימה" למה שאלתי את השאלות הללו ?????

כי אני קצת בדיכאון מהאתר הזה ,האמת שקשה לי לקרוא סיפורים של חברים שאחרי חודש נופלים זה הורג אותי וכל הזמן זה אותו סיפור" ראיתי איזה סירטון ונמשכתי ובסוף הגעתי לפורנו "והרסתי חודש שלם.....ואז כולם אומרים יהיה בסדר תמשיך לשתף וכו,מפריע לי שאנשים כאן חושבים שהם בטיול שנתי ,כל משפט שני שלהם זה השם יעזור ,וכל מיני משפטים חכמים ,חרוזים, אבל בסוף זה לא עוזר !!!!
בתכלס אנחנו באנו לתקן פגם אצלנו פגם פנימי שנמצא בתוך תוכנו, כן אנחנו, ולא השכן שאצלו הכל בא בקלות ,הוא עובד את השם בקלות אין לו משיכה לפורנו כיף לו בחיים ,למה??? כי אנחנו לא מכירים חשבונות שמיים ,זה למה !! וגם אם קשה עדיין אנחנו יכולים לעמוד בזה ,למה נראה לכם שלעקור אובססיה של צריכת פורנו ,יהיה פחות קשה מאשר ללכת לעבוד כדי להתפרנס ????איך קשה לעבוד בחוץ ,כמה לפעמים אנחנו צריכים להתרפס בפני מישהו רק כדי שיקנה מה שאנחנו רוצים למכור ?? למה שזה יהיה יותר קל לעקור הרגל של עשרות שנים ??? לעקור התמכרות זה יותר קשה מכל דבר אחר בעולם ,כי זה משהו פנימי זה לא להתחנף בפני לקוח רק שיקנה ,ובתוך הלב לצחוק עליו ,ולהתפלל שילך כבר ,פה אין משחקים אם אתה לא משנה את עצמך בפנים ,אתה תיפול שוב ושוב .......אני מאמין ,ואני רואה ממה שעובד לי,שאפשר לצאת מהמחלה הזו או ע"י כדורים פסכייאטרים, או עם רוחניות ,טונות של רוחניות ,אני הייתי שקוע עד הצוואר בפורנו ,הייתי יכול להעביר ימים רצופים בדילוגים ,בין סרטוני פורנו ,לפעמים מרוב שאוננתי ,הייתי ניהיה חולה ,מרוב חולשה ,האמנתי שכבר אין לי תיקון ,והייתי בוכה כל הזמן !! אני זוכר בראש השנה האחרון , בכיתי כל התפילה סיימתי טונות של טישו מרוב שבכיתי התחבאתי בתוך הטלית שלי, ועמדתי על הרגליים במשך שעתיים רצוף , עם טלית עד החזה כולי מכופף שלא יראו אותי בוכה ,ולא הפסקתי לבכות ,הקב"ה ריחם עליי וחשף אותי ללימוד קודש כגון זוהר, ודברים ברמה רוחנית גבוהה, לא רק גמרא ,דברים שכשאתה קורא אותם ,גם אם אתה לא מבין מה שאתה קורא, הם עובדים עליך ,ומשנים אותך, ונותנים כוח לנשמה שלך ,אני מאמין שרק אנחנו האנשים הפשוטים יכולים להרגיש את הכוח של הזוהר הקדוש אפילו מקובלים גדולים לא יכולים להרגיש את העוצמה האמיתית של הזוהר ,רבי שמעון בר יוחאי אמר שזה יהיה התרופה הכי גדולה עבור הדורות האחרונים, ואם תשימו לב עכשיו המקובלים של דורנו נותנים לכל אחד לקורא זוהר לא משנה גם אם הוא חילוני ,כי זה התקופה שלנו בשבילנו יש את הזוהר, בשבילנו כי העוון הזה של זרע לבטלה גומר בעיקר את הנשמה שלנו ,זה למה מגיע דיכאון כל כך מהר ,תחשבו על זה למה אנשים שגונבים אין להם את הבעיה שלנו של דיכאון????לכן אני תמיד אומר שאם רוצים להיגמל חייבים לעשות מעשים אמתיים ולא מספיק להגיד השם תעזור! האמת שהוא לא מפסיק לעזור ,אנחנו צריכים להגיד לקב"ה תודה שהוא מחזיר אותנו כל בוקר לחיים ,עושה איתנו טובה נותן לנו את האפשרות לתקן ,גם שהסיכויי קלוש, הוא עדיין לא לוקח אותנו מהעולם הזה קודם הזמן ,כי הוא רוצה שנתקן ,כי אחרי שאנחנו עוזבים את העולם הזה כבר אי אפשר לתקן ,נגמר נותנים את הדין על כל דבר ,וכבר אין אפשרות לתקן !!!!לכן אני חושב שצריך להתפלל כל הזמן לקב"ה וזה מעולה ! אבל זה לא רק הפיתרון ,אנחנו חייבים לעשות משהו גם,אני אישית לא רואה סרטים כבר כמעט חמישה חודשים אני בקושי פותח אינטרנט אני רק באתרים של חרדים, ואני אדם שעד שנה לא היה עם כיפה ,כל היום אני רואה שם תמונות של אדמורים, שלא ידעתי איך קוראים להם בכלל ,וכשיש פיגוע ואני צמא למידע ,אני פותח ynet כי זה האתר היחיד שאני עוד מרשה לעצמי לראות רק את הכותרות שלו ,אז אני פותח אותו כשאני שם יד על המסך, כדי לא לראות את הפרסומות ,או מגללגל לאט את הגלגלת בעכבר ,כדי שחס וחלילה אני לא אראה בחורה ,למה שהם יראו סרטים וסדרות ולא ייפלו בסוף ,ואני לא אראה ? יש לכם מושג כמה אני מתגעגע לסדרות שלי, כמה אני מתגעגע ללכת לקולנועעעעעעע ??זה לא פייר ,לא היה יום שלא הייתי רואה מינימום שתי סרטים ,אז אני שואל למה אתה חושב שאתה יכול להמשיך לראות סרטים לעשות מה שבא לך ,בתקווה שתמשיך להיות נקי ????ואני שלא רואה כלום כל היום אני מוריד את הראש ,כל היום עושה סיבובים בקמפוס באוניברסיטה כדי שחס וחלילה לא לעבור בין שני נשים ,כל זה כדי שאני לא ייפול בסוף,ואם כל זה היום בבוקר כשישנתי יצא לי זרע לבטלה ,היצר הרע עבד עלי הוא בא אלי בדמות שלח אישתי ,עד כדי כך ,הוא מנוול !!!!יותר מזה אני כשאני מתייחד עם אישתי אני רואה במחשבה את השם הקדוש י .ה.ו. ה זה סגולה לילדים צדיקים ,ומה שמצחיק בחלום גם דמיינתי את השם הקדוש !!!!אתם מבינים עם איזה כוחות אנחנו מתמודדים ,אז ברור שהייתי קצת עצוב ,אבל אמרתי לעצמי יותר ממה שאני עושה אני לא יכול מפה זה רק על הקב"ה !!!אבל זה אחרי שאני עשיתי פעולות אני מתנזר ומתרחק מדברים שמעוררים חשק ,ואני לומד קודש כדי לחזק את הנשמה שלי ,ורק בגלל זה אני עוד מעט חמשה חודשים נקייייייי ,אני שלא הצליח, שלא לאונן עשר פעמים ביום......והנה פה ,לכל זה אין זכר, אנשים פה הוותקים שהם כבר שנים נקיים, לא מזכירים את זה ,עומד אדם ואמר נפלתי ראיתי סרטון יוטיוב שבסוף הביא אותי לאתר פורנו ,וכל מה שהם עונים זה אל תישבר תמשיך לפרסם . אז החלטתי שאוליי אני טועה ויש עוד דרכים להיגמל , אמרתי אני יעשה שאלון לאנשים שכבר גמולים, לפחות את הזמן שאני גמול, והם יספרו איך הם עשו את זה, וחוץ מזה כל האנשים יראו תכלס ,איך אדם גמול מתנהל,שלא יחשבו שאפשר להסתכל לכל בחורה שעוברת,ועדיין להישאר גמול
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי עבד.

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82334

• עבד
  • דירוג כסף
בבקשה תחכימו אותי ,אתם הגמולים שעשיתם את זה ,תגידו לי האם יש אפשרות להיגמל בלי רוחניות ???

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82335

• עבד
  • דירוג כסף
ועדיין חוץ ממך ידידי היקר "פנימה "אף אחד לא ענה על השאלות בזמן שדווקא זה דבר שיכול לעזור לאחרים כשהם יראו תכלס מה צריך לעשות כדי להיגמל ויבינו שזה לא טיול שנתי ,יבינו שאם רוצים להיגמל חייב לעשות וויתרים כואבים אבל וויתורים שבסוף יביאו את הגאולה תרתי משמע!!!!
והייתי שמח אם אתה ידידי "פנימה " תענה על השאלות האחרונות ,של אם אתה רואה סרטים וכו

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82336

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
צודק לגמרי!
לפעמים זה צורם לראות איך אדם ממש מבקש עזרה מאחרים ולא נענים לו.
לפעמים יש מצבים שאני חושב לעצמי למה מגיבים למישהו מסויים שנראה שהוא לא כל כך צריך עזרה מסויימת (גדולה לפעמים), כאשר ישנו מישהו אחר שמילותיו זועקות לעזרה.
כל עזרה היא מבורכת, אבל אם כבר מחפשים ממש לעזור, באמת, לא קשה למצוא...

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82338

• עבד
  • דירוג כסף
נכון !!!תודה רבה כך לדוגמא אני באתי ביוזמה שבוודאי תעזור לאנשים כאן ,כי כל מי שיראה את התשובות של השאלון שפירסמתי ,מייד יבין שזה לא טיול שנתי אלא שצריך לעשות שינויים אמתיים בתוך עצמנו ,כל מה שאני רוצה זה שמישהו יתקשר אלי ,ויבקש עזרה אני ימסור את חייי בשבילו ,הרי ההצלחה שלי אף לא תיהיה מושלמת אם אני לא יגרום לאדם אחר להצליח ,,,,,והנה עדיין כמה ענו לשאלון שלי?אדם אחד ענה ,ואני שואל למה ,אנשים פה חושבים שמטרת האתר זה בשביל לספר סיפורים עם חרוזים ברמה גבוהה ,אז אתם יודעים מה אני אומר לכם ,לכל אלו ששורפים שעות בלכתוב איזו הודעה יפה עם חרוזים שכולם יגידו ואוו איזה כתיבה יפה ,(כאילו שזו המטרה שלשמה התכנסנו ) האמת שכל ההודעות היפות האלו אני לא מבין אותם !! אתם יודעים למה, כי אני טמבל !! מה לעשות ,ככה נולדתי ,אבל אני כן מתפלל בעברית הפשוטה שלי ,בכל תפלת עמידה , שאתה ואני וכל עם ישראל יצליחו להתגבר על הייצר הזה ,ואתה יודע ,כן אתה שכותב הודעות יפות עם חרוזים ,את הסיפורים שלך אני לא זוכר .כי כשאני מתפלל לפני הקב"ה ואני מספר לו שהעם שלו בוכה בכיות עזות ,וכל זה כי הם רוצים להפסיק להוציא זרע לבטלה ,את הסיפורים הפשוטים אני כן זוכר ,ואותם אני מספר לקב"ה ,את שלך כאמור לא הבנתי ,אז גם אם אני יזכור ,זה לא יעזור!!!

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82340

• עבד
  • דירוג כסף
אני מעוניין לעשות סקר בקרב אלו שכבר גמולים ארבע חודשים ומעלה אני ממש אשמח אם אתם תענו על השאלות (אני מדגיש השאלות עבור אנשים שגמולים מעל ארבע חודשים )

1)כמה זמן היית מכור?
2)מה מעשיך בחיים?
3)מה הייתה הנקודה או המקרה ששבר אותך והבנת סופית שאתה מנסה להיגמל ,וברוך השם אתה גמול עד עכשיו?
4)(שאלה מאוד חשובה) לפי דעתך במה שונה הפעם הזו של הגמילה שהצלחת לבין כל שאר הנסיונות בעבר שלא הצלחת ?
5)כמה זמן אתה גמול ?
6)בתהליך הגמילה האם הפסקת לראות סרטים או הגבלת אותך לסרטים מסויימים אם כן פרט...
7)האם עכשיו, אתה עדיין רואה סרטים ואם כן איזה סוג, פרט
8)האם בתהליך הגמילה היית מגדיר את עצמך כאחד ששמר על העיניים שלו בחוץ אם כן כמה פרט
9)האם אתה עדיין שומר על העיניים ?
10)בתהליך הגמילה שלך באיזה תדירות היו באים לך מחשבות של זנות במהלך היום?
11)האם אתה עדיין סובל ממחשבות זנות במהלך היום?
12)האם עם הזמן היית אומר שיש לך פחות מחשבות זנות במהלך היום ?

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82346

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
עבד כתב:
אני מעוניין לעשות סקר בקרב אלו שכבר גמולים ארבע חודשים ומעלה אני ממש אשמח אם אתם תענו על השאלות (אני מדגיש השאלות עבור אנשים שגמולים מעל ארבע חודשים )

1)כמה זמן היית מכור?
2)מה מעשיך בחיים?
3)מה הייתה הנקודה או המקרה ששבר אותך והבנת סופית שאתה מנסה להיגמל ,וברוך השם אתה גמול עד עכשיו?
4)(שאלה מאוד חשובה) לפי דעתך במה שונה הפעם הזו של הגמילה שהצלחת לבין כל שאר הנסיונות בעבר שלא הצלחת ?
5)כמה זמן אתה גמול ?
6)בתהליך הגמילה האם הפסקת לראות סרטים או הגבלת אותך לסרטים מסויימים אם כן פרט...
8)האם בתהליך הגמילה היית מגדיר את עצמך כאחד ששמר על העיניים שלו בחוץ אם כן כמה פרט?
9)האם אתה עדיין שומר על העיניים?

1) כעשרים שנה הייתי מכור שמשתמש בפועל בתאווה, וכעת אני עדיין מכור, אבל נקי בחסד אלוקים.
2) אשמח לענות על כך בהודעה פרטית. פרטים אישיים כאלה אני בינתיים לא כותב בפורום.
3) קראתי כאן פוסט של נתן במתנה, והבנתי שלא כזה מופרך שאגיע לזונה, ואז זה יהיה דפוס ההתמכרות שלי ונחרדתי. מלבד זאת, עברתי תקופה מאוד קשה עם תחושות שקשה לתאר ורצון למות בעקבות נפילות חוזרות ונשנות.
4) השוני הוא בגישה. למדתי כאן את גישת 12 הצעדים ובאמצעותה אלוקים שומר אותי נקי.
5) 709 יום.
6) אני לא רואה סרטים. זה עושה לי רע. יכול להיות שבהמשך אראה סרטים בסינון קפדני. עם זאת, המדריך שלי בתכנית כן רואה סרטים, ולתאווה ששם הוא מתייחס כמו לתאווה ברחוב ומוותר עליה.
7) לא.
8)כן. משתדל לוותר על תאווה ברחוב. אם יש לי שיחה עניינית עם אשה אני כן מסתכל עליה במהלך השיחה.
9) משתדל.
10) אני עדיין בתהליך הגמילה, המינון של מחשבות תאווה הולך ופוחת.
11) אני עדיין סובל לפעמים ממחשבות תאווה. פעמים רבות הדבר מתבטא באובססיות כלפי משהו מסוים עם אשתי שקשה לי לוותר עליו.
12) כפי שעניתי ב-10, כן. בצורה משמעותית. רק להיום.

נ.ב. 12 שאלות זה מקרי, או כנגד 12 הצעדים?...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82389

• עבד
  • דירוג כסף
אני מודה לך שענית על השאלון .האמת שלא שמתי לב למספר השאלות אבל למה לא 12 שאלות כנגד 12 שלבים...חחחחח

ילה מי הבא בתור ????חברים זה חשוב כמה שיותר יענו יותר אנשים יבינו את ההקרבות שהם נדרשים להקריב...

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82681

• עבד
  • דירוג כסף
לכל הגמולים אנא שתפו אותנו ,ותענו על השאלון

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82682

• עבד
  • דירוג כסף

1)כמה זמן היית מכור?
2)מה מעשיך בחיים?
5)כמה זמן אתה גמול ?
8)האם בתהליך הגמילה היית מגדיר את עצמך כאחד ששמר על העיניים שלו בחוץ אם כן כמה פרט
9)האם אתה עדיין שומר על העיניים ?
13)האם יש לך בבית איטרנט חסום ואם כן איזו חסימה פרט

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #82683

• עבד
  • דירוג כסף
ובכן אני רואה שאין היענות לרעיון שלי כנראה שהוא לא טוב !אבל אני לא מתייאש ולכן אני אשתף אתכם בנקודות חשובות שהקב"ה חנן אותי ברחמיו ,שלהם אני קורא מודיעין על האוייב והדברים יובנו בהמשך ...

אני רואה לנכון לדבר על התחושה הנפלאה של "אני גמול ,הצלחתי " ואני יסביר אם תבדקו אין חבר אחד כאן,שאי אפשר לראות בהודעות שלו באיזור היום השמיני והלאה ,שהוא כבר סומך ובטוח שהוא נגמל,אבל מכיוון שההיגיון שלו אומר שזה לא יכול להיות שזה קל להיגמל כל כך מהר, וגם ממה שהוא שומע משאר החברים באתר על הקשיים, אז הוא מוסיף "בתקווה שאני ימשיך להיות נקי " ...אבל האמת שהוא מאמין שהוא שונה מהשאר,(ואין מה לעשות אפשר לזהות את ההודעות הללו בשנייה), והנה זהו הוא פיענח את השיטה איך להישאר נקי ,ועכשיו נשאר לו רק לספור את הימים ולהמשיך על דרך המלך .....

אני מכיר את זה מכיוון שגם לי זה קורה ,וזה טבעי ואפילו יפה מכיוון שאנחנו כל כך רוצים בדבר ומייחלים לו שזה הגיוני שנגיב ככה במיוחד שהשמונה ימי נקיות (או יותר) הללו באים אחרי שימוש בלתי פוסק ואמונה שאין לנו תקנה אז טבעי שניפול.....בפח!!!!!
ועכשיו אני רואה את זה אצל כל כך אנשים פה באתר ואז גם אצלי ,ומייד הקב"ה זיכה אותי להבין משהו
אני לא רוצה להאריך מידיי בעניין אבל על קצה המזלג...ידוע שכוח הסטרא אחרא הוא עצום ואנחנו לא יכולים להבין את גודל כוחו, רק מי שקרא את ספר ההוכחות של הרב עורך דין עזרא, ייראה שם סיפורים של צדיקים, על הכוח של הטומאה....אבל להגיד כוח זה לא מדוייק כי זה הרבה יותר מכוח ,הטומאה יש לה נטייה להתעלל בבנאדם ולעשות ממנו צוחק,לדוגמא הם להתלבש ברעיונות טובים או בכוונות לשם שמיים, כאשר המטרה האמיתית היא להוציא אותך מהקדושה ולינוק את הקדושה שבנשמה שלך, ובכך להתחזק ,ראה את הסיפור שמובא בספר על רב יוסף המקובל מצפת שניסה להביא את הגאולה לפני הזמן ,ומה קרה איתו בסוף ,סיפור קשה אך מעניין ,מכיוון שהוא הצליח כמעט להביא את הגאולה ,ורק ע"י תחבולה נבזית שעשה לו הס"מ ,הפסיד ונהפך לכופר ומסר את נשמתו לטומאה,אבל איך היה פתח לס"מ להפיל אותו ??רק אחרי שהתלמיד של רבי יוסף מעיד על רבי יוסף שנעשה דעתו זחוחה ,שהוא הצליח להתגבר על הס"מ ,ורואים שהס"מ מבטל היה את עצמו בפניו ואומר שהוא גיבור ואין לו יותר כוחות וכו' כביכול לגרום לרבי יוסף להתגאות ,וככה התגבר על רבי יוסף.....
אני מספר את כל זה כי יש !!!!מוטיב!!!! שחוזר על עצמו בכל הסיפורים ואצל החברים באתר, וכמובן אצלי .......
השיטה של השטן להפיל אותנו ,ולעשות צחוק מאיתנו זה על ידי שהוא עוזב אותנו שבוע שבועיים ,ואני יסביר
ברגע שאדם פתאום אחרי שנים של שימוש בלתי פוסק , לפתע מחליט שהוא רוצה להפסיק ,כזה דבר עושה רעש בשמיים ,ומיותר לומר שזה ממש לא מוצא חן בעיני הס"מ הרשע ,לכן הוא אומר אני יטפל באדם הזה אחד ולתמיד ,אני יפיל אותו פעם אחת ולתמיד שלא יקום עם רעיונות כאלו יותר ,במילים אחרות אני אייאש אותו כמו שצריך שיישב בשקט הרבה זמן !!! אז אני שואל אותכם יש דרך יותר טובה לייאש אדם על ידי שאתה עוזב אותו שבוע שבועיים נותן לו את התחושה שהוא נגמל ,הבן אדם מתחיל לעוף בשמיים מתחיל סוף סוף לחיות ,הוא מצפה ומייחל להרגשה הזאת כל כך הרבה זמן ,אז הוא בא ונותן לאדם הזה את ההרגשה ,אבל כל זה כדי שבדיוק אחרי שאם כבר גמר בליבו שזהו עליתי על השיטה של איך להתגבר על הייצר הרע ,זהו אני יכול להתחיל לנשום ,ואז הייצר חוזר כמו גדול ,ובום מפיל את אדם מגבוה לקרשים ואז הבנאדם נכנס לעצבות גדולה יותר ,מה שמביא אותו לשימוש מוגבר יותר ,והנה מי המנצח הגדול ?????הייצר הרע !!!!!

לכן אומרים לפני שאדם יוצא למלחמה ,שזה בדיוק מה שאנו עושים ,צריך להשיג מודיעין!!! צבא ללא מודיעין לא שווה כלום!!! ואנחנו כאן נתכנסנו באתר הזה לא רק בשביל להגיד לשני יהיה בסדר ,אלא בעיקר כדי לתת ולהעביר מודיעין אחד לשני !!!!
אז הנה המודיעין שיש לי להעביר לכם והוא מודיעין מהימן ,כי אין מה לעשות עם הזמן שאתה שומר על עצמך ,הקב"ה פותח לך את השכל ואתה מתחיל לראות בעניים ולהבין את שיטות הס"מ וזה העזרה היחידה שאנחנו שנקבל משמיים, אנשים פה לפעמים מתפללים לקב"ה שייקח להם את התאווה ,חברים זה לא ייקרה, אין הצלחה ללא עבודה קשה, ובמקרה שלנו עבודת פרך!!! כי מה הרעיון בזה שהקב"ה ייקח לנו את התאווה ,איזה סיפוק יהיה לנו מזה ,שבוקר אחד נקום ללא תאווה ,תאווה שלא ניצחנו ,מה יהיה ערך המצוות שנקיים אחרי שהקב"ה ייקח מאיתנו את התאווה ,הרי זה לא חכמה לעשות מצוות כאשר אין לנו תאווה,יוצא שהעזרה היחידה והאמתית שהקב"ה כן יכול לתת לנו זה לפתוח לנו את העניים ככה לא ניפול בפח ,ולשתף בינינו את המודיעין .....אז כאמור השיטה של הייצר זה כאשר האדם רוצה להתחיל להיגמל ומצליח לעבור את שתיים שלוש הימים הראשונים ,הייצר משחרר ממנו רק בשביל לחזור בגדול !!!!
ואם יורשה לי להוסיף ,אני גמול חמשה חודשיים בערך עם נפילה אחת שמרוב שהדחקתי אותה ,אני לא זוכר מתי קרתה אבל מבחינתי היא לא קרתה!!! וכאמור גם לא צפיתי בסרטים כבר כמעט חמישה חודשיים ןעדיין אני חווה התמודדיות קשות מאוד ,אני ממש נקרע חברים יקרים ,אתם לא מבינים ,רק רבי שמעון בר יוחאי אני הייתי מכור רציני הייתי מאונן כל יום עשר פעמים אם לא יותר (בזכות זה שאני גורס כל יום זוהר בלי להבין ,שזה סגולה אמתית להתגבר על הייצר ) מחזיק אותי ,כי אני , אין לי כוחות וזה מביא אותי לעניין השני אבל לפני שאני עובר נסכם
מסקנה .....
כשאדם מרגיש שהוא התגבר על הייצר ,והוא רואה שאין לו כמעט מחשבות רעות ,והוא מעביר את הימים בקלות ,שיתחיל לפחד!! כי זה אומר שעוד מעט הייצר חוזר והוא יחזור חזק,לכן במקום להוריד את המשמר ,צריך להוסיף שמירות ,וככה לבלבל את הייצר כי הוא עזב אותך עם כמות מסויימת של שמירה עצמית ,כשהוא מאמין שכתרגיש שאתה נגמלת ,אתה תוריד מהשמירה ,ואז הוא יחזור וינצח אותך בקלות ,לכן אנחנו נפתיע אותו ונוסיף משמר ואז כשיחזור הוא יחזור לא מוכן כי מאז שהוא עזב הוספנו שמירות .....
נעבור לעניין השני
מבחינתי זה רמה שנייה בקושי, היה את הקושי הראשון שדיברנו עליו באריכות ,עכשיו אחרי שהאדם מצליח לעבור את המארב הזה ,הייצר בא עם הנשק היותר חזק שאיתו אני מתמודד ,וגם הוא קשור לגאווה....
הרי אחרי שאני לא צופה בסרטים לומד תורה לא אוננתי חודשיים רצופים אני ממש "צדיק" !!! לא ככה אז כנראה שהכל צריך ללכת לי, לא ככה ??? והנה אני ניגש למבחן גדול מאוד של התואר שלי ,מבחן שאני למדתי אליו כל כך הרבה ,והנה אני לא מצליח ,אבל איך ,הרי אני "צדיק"????? אין לכם מושג עם איזה כוחות אפלים התמודדתי,אני הייתי קרוב כחוט השערה ליפול ולהשתמש ,ושוב רק בזכות רבי שמעון בר יוחאי לא נפלתי ,כי אני לא חזק, כל החיים שלי אני נופל אני אפס,רק כוח של רבי שמעון בר יוחאי יכול להציל אותי, ובכן עברתי את את הגל האחרון אבל אני יודע שהגל הבא עומד וקרב כי זה השקט שלפני הסערה ,ולכן כמו כל אדם שאומרים לו שעומדת להגיע סערה ,אני מתרוצץ לכל עבר ,בכדי להשיג תגבורת וכוחות לגל הבא,וזה העניין השני צריך לדעת שהייצר מת על הכישלונות כי אז הוא בא ואומר לך מה איך נכשלת במבחן ??בוא תתנחם באיזה סרט פורנו, אם כן תאחלו לי בהצלחה ותתפללו עלי ,אני צריך ואצטרך אתכם ,יהי רצון שהקב"ה יראה את הסבל שלנו ויביא את הגואל במהרה ויקויים בנו הכתוב "במהרה אחישנה"!!!!!!!

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #83278

תודה רבה לך "עבד" על הרעיון המבריק שלך לעזור לכולנו ע"י סקר, ועל המסקנות המועילות שהסקת.
ותודה על השיתוף האמיץ שלך "טהרני".
הייתי מת להיות אחד העונים לסקר שלך, אבל לצערי נפלתי שוב אחרי יותר מחודש נקי.
תשאל שוב בעוד 4 חודשים, ובלי נדר אגיב. לבנתיים אבקש ממכם חברי הפורום להגיב לא רק למען "עבד",
אלא למען כולנו. אחד בשביל כולם, וכולם בשביל אחד 

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: בדבר אחד ,אני כן בטוח.... לפני 8 שנים, 3 חודשים #83295

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
לוחם אמיץ כתב on בלתי ידוע:
ותודה על השיתוף האמיץ שלך "טהרני".

דווקא אתה ה"אמיץ" כאן... 
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
זמן ליצירת דף: 0.80 שניות

Are you sure?

כן