ברוכים הבאים, אורח

החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה.
(0 צופה) 

נושא: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. 12228 צפיות

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63341

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
הושיעה היקר!
תודה על המסרים,
אפי' גם שאני עמוס דבר ראשון אני קורא את המסרים שלך, ומנסה לקחת כוח ותקווה, ודרך חיים בשבילי,

בנושא של אחריות,
אני כבר שנה בקבוצות ושבועים אחרונים, התחלתי להפנים שכמה שבאסירות תודה אלוקים עשה לי נס בשנה אחרונה, והשתניתי בהרבה דברים,
"אחריות" אני רחוק מזה, אני עושה פעולות וכו' אבל אין לי את אחריות,
אני צריך ללמוד לקחת "אחריות על החלמה שלי"
ושוב תודה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63343

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה רבה גולני,

גם אני מקבל הרבה תועלת במסרים הללו.
אני חושב שיש הרבה תועלת למי שנמצא בתחילת הדרך לקרוא על חוויות של המשך הדרך...
ההחלמה היא הרבה הרבה מעבר לנושא הבוער של חולה חוטא.
וההזדהות עם na שזה נרקומנים אנונימיים גם הוא עוזר לנו לקבל פרופורציות על סכנת המחלה.

אוהבים

בהזדמנות זו אני מזמין את כל מי שירצה להגיב לשאול או לפתח את הנושאים המובאים בחיזוק היומי. רק להיום.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63344

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
9 באוגוסט
כוחה של האהבה

אנו מתחילים לראות שאהבתו של אלוהים הייתה נוכחת כל הזמן, מצפה רק שנקבל אותה.
טקסט בסיסי, עמוד 46
אהבתו של אלוהים היא הכוח המניע את ההחלמה שלנו. באהבה זו אנו מוצאים דרך להשתחרר ממעגל-הקסמים הנואש וחסר התקווה של שימוש, שנאה עצמית, ועוד שימוש. באהבה זו אנו מוצאים טעם ותכלית לחיינו שהיו חסרי-תכלית. אהבה זו מעניקה לנו את הכיוון ואת הכוח שאנו צריכים על מנת להתחיל דרך חיים חדשה: דרך האנ-איי. באהבה זו אנו מתחילים לראות דברים בצורה שונה, כמו עם עיניים חדשות. כשאנו בוחנים את חיינו בעיני האהבה, אנו מגלים דבר מדהים: אלוהים אוהב, לפי הבנתנו, היה תמיד אתנו ותמיד אהב אותנו. אנו נזכרים בימים בהם ביקשנו עזרה של כוח עליון וקיבלנו אותה. אנו נזכרים גם במקרים בהם לא ביקשנו עזרה כזו וזכינו בה בכל זאת. אנו מתחילים להבין שכוח עליון ואוהב השגיח עלינו כל הזמן ושמר עלינו עד ליום בו יכולנו לקבל בעצמנו אהבה זו. כוחה של האהבה היה אתנו כל הזמן. היום אנו אסירי-תודה על ששרדנו עד השלב שבו אנו מודעים לנוכחותה של אהבה זו בעולמנו ובחיינו. המרץ של אהבה זו מציף את כל ישותנו, מכוון את ההחלמה שלנו ומראה לנו איך לחיות.
רק להיום:
אני מקבל את האהבה של הכוח העליון שלי בחיי. אני מודע להדרכה ולחוזק שכוח זה מעניק לי. היום אדרוש זאת עבורי.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63345

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
חיזוק יומי של sa

8.8

ניסים הם לא "להכנה מהירה". לא ניתן לצוות עליהם, אך הם באים מעצמם, על פי רוב ברגעים בלתי צפויים ולמי שמצפה להם פחות מכול (קטרין אן פורטר)

איש אינו יכול לכפות עלינו החלמה או לכופף את ידינו כדי שנעבוד את התכנית. אולי היו זמנים כשרצינו שמישהו יעשה זאת, במיוחד בתחילת הדרך, אך זמנים אלו חלפו. ככל שאנו חיים בהחלמה זמן רב יותר, אנו מחויבים יותר. אנו אסירי תודה שנשארנו דבקים בהחלמה, מדי יום ביומו. בזמני שמחה וצער, דרך מעידות, דמעות, מאבקים עם בעיות שונות והתחברות שלווה עם חברים חדשים, אנו יכולים לומר בכנות שההחלמה לעולם אינה משעממת.

רבים מאיתנו הגיעו לתכנית כי לא היה לנו עוד מקום ללכת אליו. דרך סוד כמוס של בחירות שלנו וחסד אלוהים, הזמן עובר ושינויים עוברים עלינו. אז אנו מזהים שהבטחות ההחלמה מתגשמות. כפי שמצוין בספר הגדול: "הבטחות ההחלמה מתקיימות בינינו- לעיתים במהרה ולעיתים לאט יותר. הן תמיד תתגשמנה אם נעבוד עבורן".

רק להיום: אין גבולות להכרת תודה שלי ושמחתי על נס ההחלמה.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63346

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
10 באוגוסט
תפילות ומדיטציה קבועות

רובנו מתפללים בעת כאב. אנו לומדים שאם אנו מתפללים בקביעות לא נכאב לעתים כה קרובות ולא באותה עוצמה.
טקסט בסיסי, עמוד 44
מדיטציה ותפילה קבועות הן עוד שני מרכיבים חשובים בדרך החיים החדשה שלנו. ההתמכרות הפעילה שלנו הייתה יותר מסתם הרגל רע שצריך היה לשבור אותו בכוח הרצון. ההתמכרות שלנו הייתה תלות שלילית וסוחטת ששללה מאתנו את כל האנרגיה החיובית שלנו. תלות זו הייתה כה מוחלטת, שמנעה מאתנו לפתח כל סוג של הסתמכות על כוח עליון. בראשית ההחלמה שלנו, הכוח העליון שלנו היה הכוח שהביא לנו את החירות. תחילה הוא סילק מעלינו את הכפייתיות לקחת סמים, למרות שידענו שהם הורגים אותנו. אחר-כך הוא שיחרר אותנו מהיבטים עמוקים יותר של המחלה. הכוח העליון שלנו נתן לנו את הכיוון, את הכוח ואת האומץ לערוך חשבון-נפש; להודות בפני אדם אחר, בקול רם, ואולי לראשונה בחיינו, איך היו החיים שלנו, להתחיל לחפש דרכים להיפטר מפגמי האופי הכרוניים שלנו, מקור הבעיות שלנו; ולבסוף, לכפר על הטעויות שלנו. אותו קשר ראשון עם כוח עליון ואותו חופש ראשוני בו זכינו, הפכו לחיים מלאים בחופש. אנו שומרים על חופש זה כשאנו מתחזקים ומשפרים את הקשר ההכרתי שלנו עם הכוח העליון שלנו, באמצעות מדיטציה ותפילה קבועות.
רק להיום:
אקח על עצמי מחויבות: החיים החדשים שלי יכללו תפילה ומדיטציה קבועות.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63374

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
רק להיום

11 באוגוסט
הקשבה פעילה
אנו לומדים להקשיב ושומעים דברים שעוזרים לנו.
טקסט בסיסי, עמוד 102

רובנו לא כל-כך ידענו להקשיב כשבאנו למכורים אנונימיים. כדי לנצל בצורה מלאה את הערך הריפוי של עזרה הניתנת על-ידי מכור למכור אחר, עלינו ללמוד להקשיב בצורה פעילה. מהי הקשבה פעילה בשבילנו? בפגישות אנו מתרכזים בדברים שאומר הדובר, בזמן שהוא מדבר. אנו שמים בצד את הדעות ואת המחשבות שלנו עד סוף הפגישה. אז אנו עוברים על מה ששמענו ומחליטים מה הם הדברים בהם אנו רוצים להשתמש ומה הם הדברים שאנו רוצים לבדוק בעתיד. אנו יכולים ליישם הקשבה פעילה כזו גם בחונכות. חברים חדשים מדברים לעתים קרובות עלאירוע גדול בחייהם. יתכן שבעינינו לאירוע כזה אין חשיבות רבה, אבל הוא בעל חשיבות רבה בעיני החבר החדש, שאין לו הרבה ניסיון ורק עכשיו הוא מתחיל לחיות את החיים על פי התנאים המקובלים. ההקשבה הפעילה שלנו עוזרת לנו להזדהות עם הרגשות שאירועים מסוג זה מעלים בחיים של החניכים שלנו. בעזרת הבנה זו, אנו יודעים טוב יותר, במה לשתף אותם. היכולת להקשיב בצורה פעילה לא הייתה מוכרת לנו בבידוד של ההתמכרות. היום היכולת הזו עוזרת לנו להתחבר בצורה פעילה להחלמה שלנו. בעזרת הקשבה פעילה, אנו יכולים לקבל כל מה שמוצע לנו באנ-איי ובעזרתה אנו משתפים אחרים באהבה ובאכפתיות שבהן זכינו.
רק להיום:
אשאף להיות מקשיב פעיל. אתרכז בהקשבה פעילה, כשאחרים מדברים בפגישות וכשאני משתף אחרים מניסיוני.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63438

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
רק להיום

12 באוגוסט
די!
משהו בתוכם צועק, די, די, אני לא יכול יותר! ואז הם מוכנים לעשות את הצעד הראשון - והקשה מכולם - לקראת התמודדות עם המחלה שלהם.
*עמוד 203, Basic Text

האם באמת היה לנו די? זו השאלה המרכזית שאנו צריכים להציג לעצמנו כשאנו מתכוננים לעבוד את הצעד הראשון של מכורים אנונימיים. זה לא משנה אם הגענו לאנ-איי כשהמשפחות שלנו היו עדיין שלמות, עדיין תפקדנו בעבודה שלנו, וכלפי חוץ הכל נראה מושלם. מה שחשוב זה שהגענו לתחתית רגשית ורוחנית שעוצרת אותנו מלחזור להתמכרות פעילה. אם הגענו לזה, אנו נהיה מוכנים לעשות הכל על-מנת להפסיק להשתמש. כשאנו עורכים חשבון-נפש ומנסים לבדוק את חוסר-האונים שלנו, אנו שואלים את עצמנו כמה שאלות פשוטות. האם אני יכול לשלוט בצורה כלשהי על השימוש שלי בסמים? איזה דברים שלא רציתי שיקרו - קרו בגלל שהשתמשתי בסמים? באיזה מובן החיים שלי הם בלתי-ניתנים לניהול? האם אני מאמין בכל לבי שאני מכור? אם התשובות לשאלות אלה מובילות אותנו לדלתות של מכורים אנונימיים, אזי אנו מוכנים לעשות את הצעד הבא, צעד לקראת חיים משוחררים מהתמכרות פעילה. אם באמת אנו מרגישים שזה היה די, נהיה מוכנים לעשות הכל על-מנת להגיע להחלמה.
רק להיום:
אני מודה שהיה לי די. אני מוכן לעבוד את הצעד הראשון שלי.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63451

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
12.8

פתאום כולם פרצו בשיר (סיגפריד ססון)

הילד שבתוכנו רוצה לצאת ולשחק בחוץ. המבוגר יכול להתנגד לכך, אבל למה? ליהנות, לשחק ולשחרר את החלקים הנוקשים בנו – כל אלו נצרכים מאד בהחלמה, לא פחות מתזונה בריאה ומערכות יחסים טובות.

הנאה וכייף הן גישה לחיים וגם אופן פעילות. אנו יכולים ליהנות מכל דבר שאנו עושים- טוב, כמעט כל דבר. לרקוד קצת בסלון ביתך, לקחת יום חופש מהעבודה, לעשות משהו אמנותי, ללכת עם ילד לגן חיות- העולם מלא בדרים שגורמים להנאה וכייף. זה כייף אפילו לעשות רשימה של דברים שכייף לעשותם.

מוכנות ליהנות משחררת את החלק הספונטני, ה"לא מאופס" והחופשי מהדאגות שלנו. אנו יכולים להפגין את הצד הזה כלפי האנשים בחוץ מבלי לדאוג "מה הם יחשבו". חשוב שלא נעבור את הגבולות, אבל זה טוב לפעמים גם ליטול סיכון ולשחרר. נפשנו היא זו שמשתחררת בסוף. ומי יודע? אולי יום אחד ננסה פשוט לדלג מעל הגדר הגבוהה שמקיפה את עולמם של מבוגרים ונצחק קצת כשניפול למטה.

רק להיום: לגלות מה גורם לי הנאה ולעשות זאת עוזר לי לגדול בהחלמה.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63509

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
13 באוגוסט
אנשים קשים

כשאנו נותנים אהבה ללא תנאי, אנו לומדים לאהוב יותר וכשאנו משתפים בגדילה רוחנית, הרוחניות שלנו גדלה.
טקסט בסיסי, עמוד 99
לרובנו יש אדם או שניים קשים במיוחד בחיינו. איך אנו מתמודדים עם אנשים כאלה בהחלמה? ראשית, אנו עורכים את חשבון-הנפש שלנו. האם עשינו משהו רע לאנשים אלה? האם משהו שאנחנו עשינו, גרם לכך שהם יתייחסו אלינו כפי שהם מתייחסים אלינו? אם כן, אנו רוצים להתחיל מחדש. אנו נודה שטעינו, נבקש מהכוח העליון שלנו שיסיר את פגמי האופי שלנו המונעים מאתנו להיות מועילים ובונים. בשלב הבא, כאנשים המנסים לחיות חיים המבוססים על גישה רוחנית. ננסה לראות את הבעיה מנקודת מבטם של האחרים. ייתכן שיש להם בעיות שלא לקחנו בחשבון או לא ידענו עליהן דבר, בעיות הגורמות להם להיות לא נעימים. כפי שנאמר, בהחלמה שלנו אנחנו מחפשים לסלוח, יותר מאשר שיסלחו לנו; להבין יותר מאשר יבינו אותנו. לבסוף, אם נוכל, אנו מחפשים איך לעזור לאחרים להתגבר על הבעיות שלהם מבלי לפגוע בכבודם. אנו מתפללים לשלומם, אנו מתפללים להתפתחות הרוחנית שלהם ואנו מתפללים ליכולת לתת להם אהבה ללא תנאים שכה חשובה לנו בהחלמתנו. אנו לא יכולים לשנות את האנשים הקשים בחיינו, כמו כן אנו לא יכולים לרצות את כולם. אבל כשניישם את העקרונות הרוחניים שלמדנו באנ- איי, אנו יכולים ללמוד לאהוב אותם.
רק להיום:
כוח עליון, עזור לי לשרת אחרים, לא לתבוע מהם שישרתו אותי.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63510

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
14 באוגוסט
להרפות מהמגבלות שלנו

איננו חייבים להשלים עם מגבלות העבר. אנו יכולים לבחון שוב ושוב את הדעות שהיו לנו בעבר.
טקסט בסיסי, עמוד 11-10
רובנו באים לתוכנית עם מגבלות רבות שכפינו על עצמנו, מגבלות שמונעות מאתנו להבין את הפוטנציאל המלא שלנו. מגבלות אלה מפריעות לנו למצוא את הערכים הנמצאים בבסיס הקיום שלנו. אנו מגבילים את היכולת שלנו להיות כנים עם עצמנו, את היכולת שלנו לתפקד בעבודה, את הסיכונים שאנו מוכנים לקחת - נדמה, שהרשימה היא אינסופית. אם הורינו או המורים שלנו אמרו לנו שלעולם לא נצליח ואנו האמנו להם, יש להניח שלא השגנו הרבה. אם חונכנו שלא לעמוד על שלנו, לא עמדנו על שלנו, גם אם בתוכנו צרחנו שזה מה שאנו רוצים לעשות. במכורים אנונימיים, אנו לומדים תהליך בו אנו יכולים להבין כי אלה מגבלות מזויפות. באמצעות הצעד הרביעי שלנו, נגלה שאנו לא רוצים לכבד את כל הכללים שלימדו אותנו. אנו לא חייבים להיות קורבנות תמידיים של ניסיונות העבר שלנו. אנו חופשיים להיפטר מהתפיסות המפריעות לנו לגדול. האופקים שלנו גדלים, אנו יכולים לקלוט רעיונות חדשים וחוויות חדשות. אנו חופשיים לצחוק, לבכות ומעל הכל, ליהנות מההחלמה שלנו.
רק להיום:
ארפה מהמגבלות שכפיתי על עצמי ואגלה פתיחות לרעיונות חדשים.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63524

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
אמנם התחלתי רק היום לקרוא את המסרים אבל תודה

רק להיום, חיזקת אותי 

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63539

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
צמצומו של יקום לכדי יצור בודד והאדרת יצור בודד לכדי אלוהים- זוהי אהבה (ויקטור הוגו)

קיים קשר עמוק בין מיניות לרוחניות. שניהם ביטוי לחלקים עמוקים בתוכנו ושניהם נוגעים למהותנו הפנימית. הרבה מהאיכויות של רוחניות ניתן לחוות תוך כדי חוויה מינית: יציאה אל המעבר, שכחה עצמית, אקסטזה, התאחדות עם אחר, שלמות מוחלטת.

אנו לא צריכים לחשוש מחקירה של כל ממדי המיניות: רגשי, פסיכולוגי, פיזי ובמיוחד רוחני. בעבר, צמצמנו את ה"אני הרוחני" שלנו כדי להתנהג בצורה מינית. כעת אנו לא צריכים יותר לשלם את המחיר הזה או לסבול מהניתוק הנוראי. כעת אנו יכולים להביא את כל כולנו, כולל החלק הרוחני, לידי ביטוי מיני. שניהם מקורם בכוח עליון. ככל שהחלמתנו מתקדמת, נדע ברמה עמוקה יותר ויותר שאין במיניות שלנו דבר שצריך לפחד או להימנע ממנו. התמכרות לא יכולה להזיק לנו כשאלוהים נוכח וגוף ונפש מאוחדים.

רק להיום: אלוהים, אני סומך עליך שתדריך אותי כיצד להביא לידי ביטוי את המיניות שלי בצורתה הבריאה והגבוהה ביותר. 

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63561

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
רק להיום

15 באוגוסט
במשך הזמן, לא בן לילה
גילינו שאנו לא מחלימים גופנית, נפשית או רוחנית בן-לילה.
טקסט בסיסי, עמוד 27

האם קרה לכם פעם שמתקרב ציון הדרך שלכם וחשבתם שאתם צריכים להיות קצת יותר מתקדמים בהחלמה שלכם מכפי שאתם עכשיו? אולי הקשבתם לחברים חדשים שדיברו בפגישות, חברים שהניקיון שלהם קצר משלכם, וחשבתם, אבל רק עכשיו אני מתחיל להבין על מה בכלל הם מדברים! מוזר שאנו באים להחלמה וחושבים שנרגיש נפלא מיד או שלא יהיו לנו בעיות עם פיתולי החיים. אנו מצפים שהבעיות הגופניות שלנו ייפתרו מאליהן, שהחשיבה שלנו תהיה רציונאלית ושבן לילה נתנסה בחיים רוחניים לגמרי מפותחים. אנו שוכחים שבזבזנו שנים ארוכות בהתעללות בגוף שלנו, בטשטוש המוח שלנו, בדיכוי המודעות שלנו אל כוח עליון. אנו לא יכולים לתקן את כל הנזק הזה ביום אחד. אנו כן יכולים לעשות את הצעד הבא, ללכת לעוד פגישה, לעזור לחבר החדש. אנו מחלימים לאט לאט - לא בן לילה.
רק להיום:
הגוף שלי יתרפא לאט, המחשבות שלי יהיה קצת יותר ברורות והיחסים שלי עם הכוח העליון שלי יתחזקו.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63574

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
רק להיום

16 באוגוסט
מעלה או מטה

זו הדרך שלנו לגדילה רוחנית. אנו משתנים כל יום… צמיחה זו אינה תוצאה של משאלת-לב אלא של פעולה ותפילה.
טקסט בסיסי, עמוד 36
המצב הרוחני שלנו לעולם לא קבוע; אם הוא לא גדל, הוא דועך. אם אנו דורכים במקום, התהליך הרוחני שלנו יאבד את התנופה שלו. בהדרגה, הגדילה שלנו תואט ואז תיעצר ותנוע לאחור. הסובלנות שלנו תיעלם; הרצון שלנו לשרת אחרים ייעלם; המחשבה שלנו תצטמצם ותנעל. תוך זמן קצר נהיה שוב במקום בו היינו בהתחלה: נהיה מסוכסכים עם כל העולם ולא נוכל לסבול אפילו את עצמנו. הברירה היחידה שלנו היא להשתתף באופן פעיל בתוכנית שלנו, תוכנית של גדילה רוחנית. אנו מתפללים, מחפשים ידע גדול מהידע שלנו אצל כוח גדול מאתנו. אנו מגלים פתיחות ומאפשרים לעצמנו ללמוד מהדברים שהחברים האחרים משתפים אותנו בהם. אנו מראים נכונות לנסות רעיונות חדשים ודרכים חדשות לעשות את הדברים, נכונות לחוות את החיים בדרך חדשה לגמרי. התהליך הרוחני שלנו צובר תנופה ומהירות, מונע על-ידי הכוח העליון שאנו מבינים טוב יותר עם כל יום שעובר. מעלה או מטה - אחד מן השניים, זה מה שיש, כשמדובר בגדילה רוחנית. החלמה אינה ניזונה מחלומות ומשאלות לב. גילינו שהיא ניזונה מתפילה ופעולה.
רק להיום:
הדבר היחיד הקבוע במצב הרוחני שלי הוא שינוי. אני לא יכול להישען על התוכנית של אתמול. היום אני מחפש גדילה רוחנית חדשה באמצעות תפילה ופעולה.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63584

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
17 באוגוסט
לומר את האמת

ניכור הוא אחד הסימפטומים של המחלה שלנו, אם נשתף אחרים בכנות, נהיה חופשיים להחלים.
טקסט בסיסי, עמוד 80
האמת מחברת אותנו לחיים. פחד, בידוד וחוסר-כנות מרחיקים אותנו מהחיים. כמכורים משתמשים, הסתרנו את האמת על עצמנו מעיני העולם. הפחד שלנו גרם לכך שלא נחשוף את עצמו לאלה שסביבנו; זו הייתה הגנה מפני מה שאחרים עלולים לעשות לנו אם ניראה פגיעים. אבל הפחד שלנו גרם לכך שלא נתחבר עם העולם שלנו חיינו על הכוכב שלנו כמו חייזרים, תמיד לבד, בודדים יותר מרגע לרגע. שניים-עשר הצעדים והחברותא של מכורים מחלימים, נותנים לאנשים כמונו מקום בו אנו יכולים לומר את האמת על עצמנו. אנו מסוגלים להודות בכנות בחוסר-האונים המתסכל שלנו מול ההתמכרות, מכיוון שאנו פוגשים רבים שהיו באותו מצב. ביניהם אנו חשים בטוחים. ככל שאנו ממשיכים לעבוד את הצעדים, אנו ממשיכים לספר את האמת על עצמנו. ככל שאנו עושים זאת יותר, כך אנו חשים יותר מחוברים אל העולם סביבנו. כיום אנו לא צריכים להסתתר מהמציאות של היחסים שלנו עם האנשים, המקומות והדברים שבחיים שלנו. אנו מקבלים את היחסים האלה כמו שהם ומודים בחלק שלנו. כל יום אנו שואלים את עצמנו, האם אני אומר את האמת על עצמי? בכל פעם שנעשה זאת, נתרחק מהניכור שאפיין את ההתמכרות שלנו ונתקרב אל החופש שהחלמה יכולה להעניק לנו.
רק להיום:
האמת היא הקשר שלי עם המציאות. היום אשאל את עצמי, האם אני אומר את האמת?
זמן ליצירת דף: 0.94 שניות

Are you sure?

כן