ברוכים הבאים, אורח

זעזוע...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זעזוע... 2254 צפיות

זעזוע... לפני 8 שנים, 11 חודשים #73810

אתם מכירים את הרעד הזה, את הזעזוע הזה, את התחושה הזאת, הרצון לעוד,,, ????

למשהוא פנימי,, משהוא שמגיע [הגיע] אלי בד"כ בחיפושים האובססיבים שלי, כשאני יודע שאני לקראת לילה מעניין היום [היה קורה מאוד הרבה] נכנס למשרד,מוודא שאף אחד לא בסביבה ומתחיל להתנתק מהעולם, מעצמי,, גולש באינטרנט,, ולוחץ בגוגל את המילה "סקס" או "פורנו" או כל מיני רעיונות אחרים שאין כאן המקום לפורטם. והלהט/רעד הפנימי והחיצוני [כן, אצלי גם כל הגוף רועד !!] ממלא אותי בתשוקה אדירה שרק ממנה אני רוצה להשפריץ,[סליחה,,] אני נכנס לאתר והכל,,,,,אוי,,, כל המראות כל כך מרעישים סביבי, על איזה אישה להסתכל ראשון?? יש כאן כ"כ המון חומר שמגרה אותי ואני דלוק,,ואצבעות מתעופפות על המקשים,, עוד חלון ועד חלון ועוד אחד ועוד אחד ועוד קטע אירוטי, ופה זה הפניה לשיחה חיה, ושם זה וואו משהוא אמיתי, שיחה אחד על אחד עם מישהיא שאני רואה אותה בפעולה וואהו,,,, איזה רעדדדדדדד !! אילו עוצמות !!! ויש עוד אתר, ועוד אתר, ועוד אתר, ויד אחת מקישה במרץ יד שניה עסוקה למטה,, בעיניים פשוט דבוקות למסך, הפלפון מכובה [שלא יפריע],הדלת סגורה[נעולה],וכל העולם מבחוץ מת,,,, ורק כשאני גומר,,אני מת,,,אני רוצה באמת למות,,,אני שם לב שהלילה כולו חמק ועבר לי,,,,

את אותה התחושה [שכנראה לא היטבתי לתאר,כי זה הרבה הרבה יותר] הרגשתי היום כשקראתי את הפוסט הבא "היופי שבמשיכה הטבעית" [http://www.gye.org.il/forum/1-%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96%D7%99/28832-%D7%94%D7%99%D7%95%D7%A4%D7%99-%D7%A9%D7%91%D7%9E%D7%A9%D7%99%D7%9B%D7%94-%D7%94%D7%98%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%AA#29078]נשלח ע"י אדם יסודו, עובד ע"י רבים מהחברים בעיקר אסירותודה, נתן במתנה,סוד הכניעה,מוטי ראוי ועוד אחרים. כן רעדתי כשקראתי אותו,רעדתי כולי כשהומחשו לי הרגשות האישיים שלי,כשנכתבו כל המחשבות הכי אישיות שלי,ואני מתכוין לכל הצדדים שנכתבו שם, כולם צדקו-כולם צודקים,,,,

רצוני לשאולכם חברים אהובים,נחמדים ויקרים לי אישית מאוד מאוד !!!
אני מקבל מהשוטטות שלי כאן איתכם לפני שנתיים שלוש, כל כך המון החלמה, כל כך המון תבונה במלחמה בהתמכרות הארורה, מה אשם אותו חולה מסכן,חברי היקר בעת הזאת שלא זכה שאהיה כותב בחסד עליון כמוכם, למה שלא יזכה לקבל את ההבנה הברורה שמשתקפת מכל שורה ושורה בכתיבה שלכם??? אני מבין את המרחק מהזמן בו הייתם כולכם בתוך קדחת החיפושים והבירורים [אם כי לא כולם] וכעת נרגע המרתון,, אבל,,,,,

אוהב אותכם בכל לב יקירי,,
מעריץ אותכם על עוצמות הנפש הגדולות כל כך שמתבטאים בכם,,
מתכוין רק לטוב,,

אריאל
אוי אריאל,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
שהיום בזכותכם אני מרגיש
אהה אריאל,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי הוי אריאל.

תשובה: זעזוע... לפני 8 שנים, 11 חודשים #73819

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אתה צודק. אין לי הסברים להכל (כבר כתבתי השבוע שלא לכל שאלה יש לי תשובה...).

אני רק רוצה לקבל את זה ולהבין שגם זה רצונו של אלוקים. אתה ואני יכולים לעשות את מה שאלוקים מאפשר לנו, אבל את השאר אנחנו חייבים להשאיר לו.

לעתים, דוקא בהחלמה אנחנו מנסים לנהל את התוצאות, ושוכחים שגם ההחלמה היא בידיו של אלוקים.

אלי, תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם, אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי, ואת התבונה להבחין בין השניים. רצונך ייעשה ולא רצוני.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: תשובה: זעזוע... לפני 7 שנים, 11 חודשים #88487

ולי יש כנות?

תגובה: תשובה: זעזוע... לפני 2 שנים, 2 חודשים #141256

מדובר על הפוסט הזה: היופי שבמשיכה הטבעית
(לחסומים: היופי שבמשיכה הטבעית)

בעז"ה בהזדמנות אוסיף על הפוסט ההוא.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 2 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן