ברוכים הבאים, אורח

אני לא מאמין שעשיתי את זה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני לא מאמין שעשיתי את זה 4603 צפיות

זלמן היקר,ענית לי על קושיא שניקרה במוחי זמן רב: לפני 11 שנים, 9 חודשים #14199

האם אתה אנושי? [אולי אתה מושתל של האתר?...]
איך יתכן שאדם שהגיע מהתחתית ממש של התאוה [כמו שהעדת על עצמיך אין ספור פעמים],ופתאום מעל 200 יום נמצא בנקיות כל כך מושלמת? מה, לא נשאר כלום מאז? [זה לא כל כך רחוק,200 יום].
תודה על מה שסיפרת לנו.תודה.

בעניין: אני לא מאמין שעשיתי את זה לפני 11 שנים, 9 חודשים #14207

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום סוד
תודה על הדברים,
אני שמח בשבילך על החבר המסתורי הלז,
אני מודע לתועלת הרבה שיכולה לצמוח מידידות שכזו.

גם לי קורים ניסים מדהימים בזכות הכניעה, זה פשוט לא יאמן איזה דברים קורים כשמוסרים לאלוקים את המושכות,
בהצלחה לכולנו בהפנמת סוד הכניעה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: אני לא מאמין שעשיתי את זה לפני 11 שנים, 9 חודשים #14230

סיפור פלאי. מעורר השראה. חזק אמץ בכניעתך.
אהבת יה מגן לנו

בעניין: אני לא מאמין שעשיתי את זה לפני 11 שנים, 9 חודשים #14238

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
תודה לך זלמן אתה לא יודע כמה הייתי צריך את השיתוף שלך במקרה הזה
בדיוק עוברים עלי ימים ממש קשים אחרי תקופה לא קטנה של נקיות ואני לא מבין מה לא בסדר
אבל עכשיו הכל מובן אני בסדר גמור פשוט אני חולה והמחלה קשה ולא צריך להיבהל רק והמשיך בדרך של הצעדים
וכמובן הרבה הרבה כניעה
שהשם יתן לי כח להמשיך אני מקווה שאני לא מאבד את הבלים גם
ולא יודע איך להסביר את זה אבל הכל קורה ביחד דווקא שקשה אז גם יש לי נסיונות יותר קשים
וגם רבתי אם אישתי בקיצור הכל ביחד קשה לי נפשית
חברים תתפללו עלי אוהב אתכם

בעניין: אני לא מאמין שעשיתי את זה לפני 11 שנים, 9 חודשים #14270

• mikolo
  • דירוג כסף
  • מדבר עם ה' - וזה עוזר לי תמיד!
מאוד מרגש ומחזק!
תודה לך מעומק הלב!
אכן נתת השראה אמיתית!
אוהב אותך - מיקולו.

בעניין: אני לא מאמין שעשיתי את זה לפני 11 שנים, 8 חודשים #14278

לזלמן היקר,
עכשיו, סוף סוף אני יכול להבין את ההרגשה הנוראית שחווית שאיימה להפיל אותך אל עבר הקרשים, והצעד היחיד שהיה לך לעשות זה להתחנן לאלוקים שבשמיים.
היום אחרי שנפלתי אתמול בלילה, ושבוע שעבר בסוף השבוע פעמיים יום אחר יום, קמתי מבולבל מאוד ועם מחשבות ותהיות על איך בדיוק אמורים להיראות חיי, הבעיה היא, והנקודה שעליה אני רוצה לדבר שהזכרת אותה כמה פעמים היא, שאני לא מבין מה אלוקים רוצה ממני.
אני חווה דברים על בשרי, שאין לי שום הסבר ופשר למה דווקא הם קורים בצורה הזאת, ומה בסך הכל ביקשתי, קצת נחת רוח ויישוב הדעת מאבא שבשמיים, ובמקום זאת אני מקבל בצרורות נסיונות וקשיים לא קלים בכלל, ובגלל שהתרגלתי לחשוב על כל דבר קטן שקורה לי, כאילו הוא דבר גדול ומאיים, אני רואה את כל הנסיונות כקשיים בלתי עבירים.
הבעיה היא, כששמרתי על עצמי במשך חודש שלם ולא נפלתי, הרגשתי שאני יכול ויש לי את הכוחות לראות את העולם בצבע יפה יותר, ולהתגבר על הקשיים בחיי, למרות שעדיין יש דברים ויהיו דברים שיהיה לי קשה להתמודד איתם...

הכניעה מתוקה, ונעימה, לדעת שאין עוד מלבדו, וכשאני לעצמי "מה" אני, אני לא מסוגל לרפאות את עצמי, אני חייב שאלוקים ישתול בתוכי לב חדש, מחשבות חדשות ורעננות, חיים שהרסתי במו ידיי וכעת אין מוצא להם מרפא ומזור...

הפעם, אחרי קריאה מעמיקה של דבריך, חיזקת אותי יותר מכל פעם אחרת...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: אני לא מאמין שעשיתי את זה לפני 11 שנים, 8 חודשים #14304

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה יקירי,

שלא תחשוב שאני רוצה לראות את עצמי כאדם חולה, אבל פשוט אין לי ברירה. גם לי היו תקופות ארוכות בהן הייתי משכונע שהכל בסדר וניצחתי ואני אדם רגיל ככל האדם, אבל הסתבר שזה לא המצב והנפילות החוזרות ונשנות הוכיחו לי שאין לי ברירה אלא להכיר באמת ואז לפנות לה' באמת. לא רק לבכות לו ולהתחנן אלא באמת למסור לו את חיי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני לא מאמין שעשיתי את זה לפני 11 שנים, 8 חודשים #14306

ווואו איזה אדם מדהים אתה!!!
כל הכבוד אחי חזק ואמץ
הלוואי שלי יהיו כוחות כמו שלך שאני ארצה ואסכים בלב שלם
שהוא ישלוט על חיי ושאני ארצה בלב שלם לעשות רק את רצונו
תסתכלו על ילד קטן שמתגלש במגלשה ,

ואז תדעו באמת מזה לשמווח– גם כשאתם בירידה!!!!!

בעניין: אני לא מאמין שעשיתי את זה לפני 11 שנים, 8 חודשים #14309

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה לך סוד על השיתוף וגם לאסירותודה על סיפור המגבת המרגש.
אני הקטן זכיתי שד' כיוון אותי לנושא הכניעה עוד הרבה לפני שהכרתי את האתר הנפלא הזה. ונהגתי לחשוב לפני שאני כורע את הכריעות של השמונה עשרה שאני בזה עושה פעולה פיזית שמבטאת את הכניעה והרגשתי תחושה חזקה שזה עושה לי טוב. וכשנכנסתי לאתר וקראתי הודעות על נושא הכניעה קיבלתי חיזוק לדרך שלי וזה ממש שימח אותי.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: אני לא מאמין שעשיתי את זה לפני 11 שנים, 8 חודשים #14324

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ל"סוד הכניעה" היקר!
יש לי סוד לספר...
אחרי שקראתי את הפוסט הזה התרגשתי כל כך (עד דמעות)
החלטתי לנסות גם זה עשה לי משהו אדיר
ונדמה שעליתי על עוד דבר שיעזור לי בהתמודדות הקשה הזו...
אז שוב, תודה רבה על גילוי הלב המדהים...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

תגובה: בעניין: אני לא מאמין שעשיתי את זה לפני 3 שנים, 3 חודשים #132418

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

היום בבוקר, לפני מספר שעות, ירדתי על הברכיים (כן כן, ממש ככה) והתחננתי. זה פשוט טירוף שאני - המנופח והאגואיסט - יכול לרדת על הברכיים ולהתחנן. הרי אני לא מוכן לרדת על הברכיים אפילו לא באופן מטאפורי אז שאעשה זאת באופן פיזי? הרי הסכמתי להפסיד כל דבר בחיים והעיקר שלא להתחנן, אז כעת פתאום להתחנן? וכל זה הוא רק הקדימון. העיקר הוא בפני מי ירדתי על הברכיים והתחנני, ועבור מה עשיתי את הפעולות האלו. ירדתי על הברכיים בפני אבא שלי - אבא שבשמים, והתחננתי שהוא ישלוט בחיי. הזוי.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 3 חודשים על ידי דייב 2.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן