ברוכים הבאים, אורח

משיכה ולא פרסומת
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: משיכה ולא פרסומת 6206 צפיות

בעניין: משיכה ולא פרסומת לפני 11 שנים, 1 חודש #29793

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה חברים על החפירות... בשביל זה התכנסנו היום.

ראיתי בשבוע שעבר מתחת לבנין שלי, בחור צעיר, שקוע בפלאפונו, מוכן לחתום לכם שהוא גונב לי או לשכן אחר מהוויפי.
האם הוא גולש ב... או רק ב... זאת אינני יודע. אבל לפי האוירה של מים גנובים ימתקו. היה שם את הניחוח המתוק של התאווה. עכ"פ התמכרות אובססיבית.

לא ידעתי מה לומר לו. איך לומנר לו. מתי וכמה. הסתפקתי מאוד בנושא.

בסוף עזבתי אותו. כי ידעתי שכל מה שאומר לא ישמע. ויהווה יותר ריחוק מקירוב. ואם כן זה לא צעד 12. אז זו לא החלמה. אז זה חלק ממחלת הניהול שלי. הרפיתי.
אלוקים, אבא אוהב שבשמים, הוא מנהל העולם. הוא ידאג גם לבן יחיד הזה.
ואני? רץ לעשות חסימה על הראוטר שלי. זה כל מה שבידי לעשות. והשאר? לא-ל גומר עלי...

שוב, תודה חברים.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: משיכה ולא פרסומת לפני 11 שנים, 1 חודש #29804

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
איש בהחלמה יקר שכמוך. הועלת לי מאוד. אקווה שלא אצטרך ליישם את מה שלימדת אותי כאן... אתפלל עבורך שחבר קרוב אליך בהחלמה לא ילל לעזאזל, ברגע האמת, כשאתה רואה מישהו שאת מת עליו הולך למות  כל התיאוריות קורסות, לא שוות לנהמת הלב.

מנסיון אני יכול לכתוב שלא בכל מקרה אנהג כך, עם חבר אמיתי כן. למה? כי החיים שלי חשובים לי. אני צריך לדאוג לעצמי גם. אין יותר 'באסה' ממצב שאין לך עם מי לדבר, והחבר היחידי שיש, משומש. אין ברירה מדברים, אם החברות אמיתית היא תשרוד את זה. מנסיון.

ולהושיעה, פעלתי כמוך. שבוע הייתי במקום ציבורי וראיתי איש בעל חזות 'משלנו' עושה מעשים מביכים בציבור בלשון המעטה. ידעתי שאין סיכוי שיקשיב ולכן בלמתי פי, למרות הקושי, הפסוק 'אל תוכח לץ פן ישנאך', עמד לנגד עיני.

בפרק השביעי בספר הגדול - עבודה עם אחרים - ישנה הדרכה מפורטת למדי בנוגע לצורה בה כדאי לפנות או לא לפנות לזולת. מומלץ לכל מי ששואף לעבוד עם אחרים באיזשהו שלב ללמוד את הפרק הזה כהוגן. המון חכמת חיים טמונה בין מילותיו.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: משיכה ולא פרסומת לפני 10 שנים, 6 חודשים #46371

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה.
חיפשתי תשובות תאורטיות ומצאתי בשרשור הזה הרבה דברים למעשה.

בעניין: משיכה ולא פרסומת לפני 10 שנים, 6 חודשים #46514

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
חברים יקרים תודה על השרשור.

מספר הערות ברשותכם.

איש כתב כי משפטים בסגנון "לא חבל על החיים שלך" מרחיקים. לצערי הרב יש לי נסיון בזה. חדלתי להתקשר לחבר שאהבתי לשוחח איתו הרבה כשהוא התחיל להזכיר לי כמה שנים שרפתי במחלה.... והוא במקומי לא היה מוכן לשרוף עוד כמה שנים טובות... וחבל שאני הפסקתי לצעוד...

ובקשר לדברי הושיעה, לפני שמצאתי את הפתרון עברתי בתחנה המרכזית במנהטן וראיתי א' "משלנו" מעיין בחוברת... היססתי עם לגשת אליו. בסופו של דבר הבושה מנעה ממני "לחלוק" איתו את ה"חומר" והמשכתי בדרכי. הבנתי שאני לא היחידי שמסתכל בזה והצטערתי שלא היתה לי הזדמנות...

ובשורה התחתונה, אלמלא תוצאת "שמור עיניך" בגוגל לחיפוש אחר "מה טוב/רע בפורנו/באוננות?" (כבר עבר הרבה זמן מאז. זכור לי שהכנסתי את כל סוגי השאלות. לא זוכר בדיוק אפה צץ האתר) אין לי מושג אפה הייתי היום... (או שיש...)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: משיכה ולא פרסומת לפני 10 שנים, 6 חודשים #46569

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
למעשה הרגשות שלי כשדיברתי עם אותו חבר והוא אמר לי "אני אוהב אותך" הרגשתי יותר "אני חונק אותך". חשתי תחושת חנק. חשתי אהבה כשדיברתי עם חברים איתם נפגשתי פנים אל פנים. חשתי אהבה כשהתקשרתי לחברים אותם מעולם לא ראיתי. וכשקראתי הודעות של חברים את קולם מעולם לא שמעתי. וגם איתו חשתי אהבה כשדיברנו על נושא ההחלמה. עד שהוא הציג בפני את השאלה הזאת. אז התחלתי להרגיש תחושת חנק והפסקתי לצלצל...

דרך אגב, מעניין שדווקא אתמול חבר (לא מהתוכנית, מהעבודה) שלח לי הודעת SMS לבא להשתתף במגבית להצלת אדם "משלנו" שמאבד את שני העולמות...
אני מייד חשדתי שמדובר בבעיה "שלנו" והיום כשפגשתי אותו שאלתי אותו במה המדובר. הוא הסביר לי שמדובר בעסקנים שמנסים להציל יהודיה יקרה מעברי פי שחת... לשאלתי האם מדובר באחת שנפלה באינטרנט הוא לא ידע מה לענות. נכון להיום אני לא יודע איך הייתי מגיב אם הייתי יודע בוודאות שאכן בזה המדובר. האם הייתי נותן שקל לעסקנים. או שהייתי מרחם בליבי על כל החבריה שלא יודעים איך להתמודד עם הבעיה ואפה טמון הפתרון האמיתי...

כמובן שלא הייתי עושה לעצמי "פירסומי-ניסא" גם כדי להציל מישהו אחר, אבל לשלוח מכתב אנונימי יתכן שכן הייתי שולח.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

תשובה: בעניין: משיכה ולא פרסומת לפני 8 שנים, 9 חודשים #75573

עכשיו למישהוא יש הסבר אמיתי למה אין פורום לSA ??

או מה עושים רבבות מאחינו שאין להם קשר לאינטרנט, ולא יודעים על הפיתרון הזה ??

ומנסיון אישי, דברתי עם כמה וכמה רבנים,משגיחים,מחנכים, אף אחד לא שמע ולא הכיר על מה אני מדבר בכלל,,,,,,

!!!!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: משיכה ולא פרסומת לפני 8 שנים, 9 חודשים #75578

לדאבונינו הרבנים והמשגיחים והמחנכים מנסים לפתור או להתעלם מבעיות חדשות באמצעים ישנים.
כשלעצמי טוב לי שמצאתי את שמור עיניך ואת הצעדים, או ליתר דיוק מה שאימצתי מהצעדים, ועל האחרים אין לי אחריות מכיון שלנסות לעזור להם כנראה יפגע בי.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

תשובה: משיכה ולא פרסומת לפני 8 שנים, 9 חודשים #75584

לא הבנתי.

"בעיות חדשות"?? נראה לי שהבעיה קיימת לכל הפחות 100 שנים !!

מה הפירוש לא איכפת לי? מה עם חבירך-אחיך-שכינך שסובל ??? כמו שכתוב בספר הגדול על אותם מאות שמתים מדי יום בכרכים הגדולים הנידונים שם לאבדון,,,!!!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: משיכה ולא פרסומת לפני 8 שנים, 9 חודשים #75587

הבעיות החדשות הן שפע זמן פנוי והמון פיתויים וכלים חברתיים שלא נראו בעבר.
עזרה לאחרים, אם הם כבר מאמינים בשיטה, לחיי. אבל הפרומרים שחיים בשביל להראות כמה הם צדיקים יותר מכולם? לא תודה
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

תשובה: בעניין: משיכה ולא פרסומת לפני 8 שנים, 9 חודשים #75623

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום אריאל,
(פעם ראשונה שנכנסתי לפורום החדש..)
יש אתר לSA ישראל ודווקא הוא שדרג לאחרונה יחסית.
נעשים גם מאמצים להביא לציבור את המידע על הבעיה והפיטרון.
אם זה מעניין אותך, אתה מוזמן לתת שירות בעניין.
בהחלמה.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 9 חודשים על ידי יוסי כהן.

תשובה: בעניין: משיכה ולא פרסומת לפני 8 שנים, 9 חודשים #75634

שלום יוסי,

- כן ראיתי את האתר ורק שאלתי למה אין להם פורום, שדרכו מגיעים כ"כ המון המון מהחברים היהודים לתוכנית 12 הצעדים [ אני חושב שלא אגזים אם אומר שקרוב ל90% מהחברים מגיעים דרך כאן !!]??? נסביר יותר איך אני הייתי מגיע ללא הפורום שכ"כ תומך בהתחלה? אם אינני מודע כלל שיש לי בעיה מינית רק חושב שהמדובר בבעיה דתית נטו!!! למה שאחפש באינטרנט את אירגון SA ? והרי רובם של המכורים היהודים מגיעים כתוצאה מבעיה עם "העבירה הידועה" או איך שלא תקרא לזה, והם כלל לא מודעים שהמדובר במחלה קשה-ערמומית-מבלבלת-ורבת עוצמה, יותר מזה עיין בפורום זה ותראה כמה המון התפלספויות בנושא סבוך זה חוטא-חולה [שלדעתי עד ליום זה עדיין לא נהיר וברור כל צורכו, גם לוותיקי המחלימים אצלינו] !!!
- השאלה היא אילו מאמצים נעשים ואל איזה ציבור זה מכוון, ויותר מזה האם נעשה נסיון פשוט למפות את כל מרכזי הכובד הישראלי בצורה ברורה וללכת לעבוד עליהם אחד לאחד בלי לקפוץ מכנס למשנהו כמו שנעשה היום.
- אני בהחלט מעוניין לעזור ככל האפשר בזה ואם יש לי איך ומה אשמח מאוד מאוד ואני רואה את זה לחוב ערכי מוסרי ואנושי מבחינתי.[רק שאולי אשקיע ב[b]החלמה[/b] שלי במקום לטמטם את האחרים עם המחלה הפעילה שלי,,,]
- שיהיה ברור שאני מאוד מאוד מעריך את העבודה הקשה-המאתגרת-והחושפת! שנעשית ע"י אנשים עסוקים מעל ומעבר לראשם שמבחינתם האישית בעצם כבר בהחלמה טובה ובנויה ויכלו בעצם לשכוח מכל אותם הסובלים מסביב והם לא עושים כך רק מארגנים ומתפעלים וגורמים לכל העסק החשוב הזה להתפתח !!

מקווה שהובנתי.

הוי אריאל,,,
אריאל,

תשובה: בעניין: משיכה ולא פרסומת לפני 8 שנים, 9 חודשים #75638

מסכים איתך אריאל.
לא הייתי מגלה לעולם את תוכנית 12 הצעדים או את SA בלי הפורום כאן.
וגם אם הייתי מגלה לא היה לי האומץ להיחשף בלי תמיכת החברים כאן.

תשובה: בעניין: משיכה ולא פרסומת לפני 8 שנים, 9 חודשים #75640

נו,
למעשה ??
מה עושים ??
למישהוא יש תשובה ברורה ???
אריאל,

תשובה: משיכה ולא פרסומת לפני 8 שנים, 9 חודשים #75649

אהלן ותודה על השירשור המעניין.
כשאני הגעתי לשמור עיניך וSA הדהד לי כל הזמן בראש המשפט הבא :
"משוגעים, אנשים בחוץ מדממים ואתם יושבים על כוסות קפה ???".
זאת הייתה המחשבה הפשוטה הראשונה. לפני שידעתי על המסורות.
אח''כ הסבירו לי 'משיכה ולא פרסומת'...
לא הבנתי. שאלתי והקשתי שוב.
לא שיכנעו אותי. ואם א''א לפרסם את SA אז לפחות נפרסם את שמור עיניך. אתם לא יודעים איזו התרגשות הייתה לי כשבא לקבוצה חבר חדש ממדבקה שהדבקתי... ממש היו לי דמעות בעיניים.
אבל מה קרה מאז ?
נכנסתי לתלם ועם הזמן משהו גם בי התערער.
'קודם תדאג להחלמה שלך'. ו'תהיה אגואיסט'...
אבל תכלס' אני משוכנע (וכך כתוב בספר הגדול) שהפעולה הכי מועילה לשמור עלי נקי היא העזרה לאחרים. צעד 12.
ותכלס' גם בSA יש כרטיסים (ומדבקות בקרוב).
הקו הנכון לפי מה שעולה מפה הוא ה'הצעה'.
אנחנו צריכים שידעו עלינו. זהו לא יותר.
וזה כשלעצמו מספיק עבודה.
יש כרטיסים. יש מדבקות ויש אפילו מימון לימי עיון לרבנים ומטפלים.
מספיק ? כנראה שלא.
אבל העסק וההחלמה גדלים בקצב שאלוקים מכוון.
לסיום תפילתי לאל שייתן בי כוח להחלים ולהעביר הלאה את המתנות הנפלאות שקיבלתי פה. מי ייתן ואעשה את רצונו כעת. אמן.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

תשובה: בעניין: משיכה ולא פרסומת לפני 8 שנים, 9 חודשים #75650

הוי אריאל,,,,, כתב:
עכשיו למישהוא יש הסבר אמיתי למה אין פורום לSA ??

ככל הידוע לי עובדים על זה באתר אסאיי
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן