ברוכים הבאים, אורח

צעדים תמורת תשלום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: צעדים תמורת תשלום 2301 צפיות

בעניין: צעדים תמורת תשלום לפני 10 שנים, 10 חודשים #39017

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מנחם,

אכן בקבוצות כאן (בחו"ל) הענין של מטפלים הוא מאוד מאוד נפוץ ומקובל, ובקבוצה שבה אני משתתף כמעט כולם הולכים למטפלים (פסיכולוגים, עובדים סוציאליים וכו'). זה לא במקום העבודה על הצעדים בכלל אלא במקביל, אבל כפי שאסירותודה כותב - אף אחד מהמטפלים האלו אינם "מטפלים בשיטת 12 הצעדים", אלא הם אנשי מקצוע בתחומים אחרים לגמרי (כפי שאדם הולך לעורך דין או לרופא אורטופד וכן הלאה).
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: צעדים תמורת תשלום לפני 10 שנים, 10 חודשים #39024

אצלי, קודם לכל, כשהחלטתי לעשות קאט לכל הח** הזה, ודפדפתי בדפים מלפני שנתיים שכתבתי בהם רשימה של פסיכולוגים, היה ברור לי שאני הולך לרופא, ולו רק בשביל הרצינות שלי וזה שאני יוציא כסף ויכוון לזה. עד כה לא הלכתי, אולי עצלות אולי פחד ואולי כי אני כאן בינתיים. אבל אני חושב שמעבר לצד הטיפולי עצמו, אם מועיל ואם לא ואין לי מושג, יש צד של המכור עצמו שזה מביע דרכו איזו התחייבות, שלא תמיד הוא יכול להגיע רק דרך האתר כאן והטלפון והקבוצות, כי זה לא פשוט להכנס לכל העניינים והרבה פעמים קאט מבחוץ עובד ומכווין בצורה יותר ישירה.
(אגב, חשוב להגיד, לפני שנתיים כשדברתי בטלפון עם פסיכלוג שמטפל באמצעות שתיםעשרה הצעדים, הוא אמר ובכנות חסרת תועלתנות, שלאור השיחה איתו אין צורך שאני יבוא אליו ואני צריך ללכת לקבוצה וזה יועיל לי יותר. אני לא יודע אם אני גם כזה כרגע).

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן