ברוכים הבאים, אורח

האם חייב ספונסר ?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: האם חייב ספונסר ? 4380 צפיות

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11669

זאת שירת הספונסרים אל חבריהם המטופלים!
האם הספונסרים בוכים בלילה?
כי שמעתי, שהגברים כן בוכים...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11719

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.

ולאחר שאדם וחוה הביאו את קין והבל, קרה לדעתי המקרה שזעזע את כל העולם, הרצח הראשון בהיסטוריה.

זה  לא היה סתם "הרצח הראשון בהיסטוריה". זה היה "מלחמת העולם הראשונה"!!! שביעית מהעולם נכחד!!! (אדם וחוה, קין ותאומתו, הבל ושני תאומות הרי שכל א' מהם היווה שביעית מהעולם או באחוזים קצת יותר מארבע עשרה ורבע אחוז מהעולם)
כמה אחוז מהאנושות נהרגה במלחמת העולם ה"ראשונה"? כמה ב"שניה"? מעולם לא עשיתי מחקר בנושא אך יתכן בהחלט שבאחוזים הרצח של הבל היה גדול יותר
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11757

זה היה אפוקליפסה, עד היום אני מרגיש את האדמה מתחתי רועדת, כאשר אני צועד בשביל הצר שמוביל אל ביתי ומחוצה לו..
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11759

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
חברים
אני באמת לא מבין לאן נסחפתם,
נראה לי שאתם חייבים ספונסר ומיד
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11761

חברים
אני באמת לא מבין לאן נסחפתם,
נראה לי שאתם חייבים ספונסר ומיד

או שהספונסר חייב אותנו?
מי יודע?
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן