ברוכים הבאים, אורח

האם חייב ספונסר ?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: האם חייב ספונסר ? 4381 צפיות

האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11188

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
אני כיום משתתף בקבוצה של 12 הצעדים ואני קורא פה הרבה על חברים שיש להם ספונסר אישי שמלווה אותם לאורך כל הדרך
שאלתי היא : האם זה חייב ? ואם כן מאיזה שלב ?
ומי אמור להיות הספונסר שלי האם זה מי שמנהל את הקבוצה ???

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11210

לא חייבים שום דבר בתוכנית, אך אם אתה רוצה את מה שיש לחברים המחלימים- תבקש מהם שיראו לך מה עבד בשבילם. יש המון מה ללמוד בתוכנית, וע"י קשר קבוע ומחייב עם חבר מחלים- תוכל לקבל הרבה.

ספונסר מומלץ לקחת מהתחלה- אתה תמיד יכול להחליף אותו.

ספונסר יכול להיות כל אחד שיש לו תקופת פיכחון מכובדת, והוא מקדים אותך בעבודת הצעדים. כמובן כדאי לך לבחור אחד שאתה רוצה את מה שיש לו.

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11318

בנוסף לגבי הספונסר, חשוב מאוד שתהיה אינטרקציה וכימיה בינך לבין הספונסר, אחרת לא רק שההחלמה לא תתחיל אלא המצב עלול להדרדר.
לפחות כך היה לי עם הפסיכולוג שהייתי אצלו, מאוד מאוד חשוב הקשר הבינאישי בניכם...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11458

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
אז איך מוצאים אותו ?

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11462

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
הכי טוב זה לפנות למישהו בקבוצה שיש לו תקופת נקיות ארוכה יותר משלך. הוא לא צריך להיות מושלם, אין אף אחד מושלם. הוא צריך בסך הכל מבט אובייקטיבי עליי, שזה מה שאין לי על עצמי.

לאחרונה פניתי לאחד החברים כאן בבקשה שיהיה הספונסר שלי, והוא שאל אותי למה פניתי אליו ואמר שבדרך כלל חבר מחפש ספונסר שההחלמה שלו זאת ההחלמה שהוא מבקש לעצמו. כשחשבתי לעצמי על כך, נראה לי שזה מה שהיה אצלי. קראתי כמה הודעות בודדות שלו ומיד ידעתי שככה אני רוצה שההחלמה שלי תהיה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11528

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
ספונסר אינו פסיכולוג,
הספונסר שלי טורח להזכיר לי תמיד, את מה שהספונסר שלו טורח להזכיר לו תמיד...
שהוא חולה בדיוק כמוני ואולי יותר, ואפי' הרבה יותר, אלא שהוא עלה על הרכבת כמה תחנות לפני.
אז מה מצאתי בו? מה יש לו לתת לי?
מצאתי את שאהבה נפשי, מישהו שיבין אותי בדיוק מה עובר עלי כשאני מאבד את העשתונות או נכנס לקריז מטורף,
מישהו שצעד לפני בדרך החתחתים אל ההחלמה ויודע לומר לי מנסיון אישי ולא מתנשא, מה עבד בשבילו ומה עבד בשביל הספונסר שלו ושלו ושלו...
אין שום פסיכולוג בעולם שאוכל להיפתח איליו כמו לסובל אחר,

איך בוחרים ספונסר, משתתפים בקבוצות, שומעים חברים ולאחר לא הרבה זמן אתה תגיד לעצמך,
את מה שיש לו אני רוצה לעצמי (כמו שזלמן כתב) יתכן שיסרב, יתכן שהוא עדיין לא בשל לספנסר, יתכן שיש לו כבר כמה ספונסיים ופשוט אין לו זמן לתת לך את מה שמגיע לך, בכל מקרה הוא לא יענה לך תשובה בלי לשאול את הספונסר שלו.
החיים הפשוטים
בברכה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11534

יש מצב, שהספונסר שלי, הוא אבא שבשמיים? או שהשתגעתי קצת... :o
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11620

• מוטי ראוי
  • דירוג פלטיניום
משוש
בכל מקרה הוא הספונסר האמיתי שלך ושל כולנו,
רק שהוא מדבר אלינו באופן שנקלוט, דרך בני אדם,
ובשביל זה אתה זקוק לספונסר בשר ודם וכאב.
מוטי
חבר שמור עיניך,

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11624

• דובי
  • דירוג פלטיניום
מי שמצליח להתחבר לקב"ה כמו שהוא מתחבר לבשר ודם , לא זקוק לדעתי לכל התוכנית הזאת .
  הוא יכול ללבוש ג'לביה ולקבל קהל

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11627

לכן אלוקים ברא לאדם עזר כנגדו, כי אמר "לא טוב היות האדם לבדו, אעשה לו עזר כנגדו",
ולאחר שאדם וחוה הביאו את קין והבל, קרה לדעתי המקרה שזעזע את כל העולם, הרצח הראשון בהיסטוריה.
אז השאלה היא, האם באמת בני אדם זה דבר טוב? הרי, אם לאדם הראשון היה טוב לבד, אז למה לברוא את חווה?
ואם חווה לא היית נבראת, איך היה נראה העולם? האם כולנו בני איש אחד אנחנו? כנראה שכן...

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11630

• מוטי ראוי
  • דירוג פלטיניום
לצערי לא הבנתי כלום
חבר שמור עיניך,

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11642

גם אני לא, זה בסדר.

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11643

• דובי
  • דירוג פלטיניום
  "יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע , נעשה גם דברים שנראים בלי סיבה"
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11666

"לא צריך כל דבר לחקור ולשאול, לפעמים גם מותר לא לדעת הכל..."

בעניין: האם חייב ספונסר ? לפני 11 שנים, 10 חודשים #11667

• דובי
  • דירוג פלטיניום
נראה שנפתח פה מצעד הפזמונים.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן