ברוכים הבאים, אורח

צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו. 11856 צפיות

בעניין: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו. לפני 10 שנים, 3 חודשים #53107

• ציקו
  • רצף ניקיון נוכחי: 2405 ימים
  • חבר ותיק
מי חסר אונים?? אני
למי אין כוח להתמודד? לי
אני מתפלל לקב"ה  ומבקש די תן לי את הכוח רק היום
ומחר...ה' יעזור

מצטרף לשאלה של הושיעה לפני 10 שנים, 2 חודשים #54919

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אני מצטרף לשאלה של הושיעה, ומוסיף שכל אדם נשוי הרי אמור להימצא עם אשתו לפעמים, אז מה יעשה המכור? זה לא דומה לאלכוהול שממנו אפשר להתנזר לגמרי.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו. לפני 10 שנים, 2 חודשים #54962

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
בנוגע לחיי מין של אדם נשוי - היו על זה הרבה דיונים בפורום גברים נשואים (אם אין לך גישה, אנא פנה במייל למנהל הפורום והוא יאשר אותך). בגדול - אין שום סתירה בין קיום יחסים מלאים וטובים לבין ויתור על התאווה. תאווה היא לא מין וגם לא הנאה, תאווה אצלי היא דבר מעוות שלוקח דבר נורמלי ומשחית אותו.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו לפני 10 שנים, 2 חודשים #54963

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
תודה! יש לי קישור. אבל איך פותחים את הפורום הנ"ל.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו. לפני 10 שנים, 2 חודשים #54974

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
צריך לבקש הרשאה לכניסה. אנא פנה לאימייל: help@gye.org.il
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו. לפני 10 שנים, 1 חודש #56198

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
יש לי שאלה לגבי צעד ראשון...ראיתי בקבוצה חברים "מוסרים" צעד ראשון ואין לי מושג איך זה מתקשר עם העובדה שצעד ראשון הוא כניעה, מה עוזר לכניעה שלי לספר לכל העולם מה עובר לי בנפש הפצועה שלי, למה לחשוף את הכל משחרר אני יודע, אבל איך זה קשור לכניעה מוחלטת אין לי מושג

שאלה נוספת היא האם חייבים להיות זמן מסויים בהחלמה בכדי למסור צעד כזה? האם צריך ספונסר בכדי לכתוב צעד כזה?

בעניין: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו. לפני 10 שנים, 1 חודש #56203

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שאלות מצויינות, אענה מניסיוני. מי שרק 'ימסור' את הצעד מול אחרים לא ירויח הרבה. ראיתי כאלה לצערי. הסיפור הוא באמת להיכנע ולפעול כמו אדם ללא כח - לא הייתי נשאר על אוטובוס אם הייתי רואה עליו מחבלת מתאבדת, והיום בחסד, עבורי אין הבדל בין מפצצה מתקתקת לבין התאווה - בתור אחד שסיפר את הסיפור שלו פני אחרים אני יכול לכתוב לך שמצד שני למי שפועל לפי מי ומה שהוא, מאוד עוזר לחשוף את ההיסטוריה התאוונית מול אחרים.

זה גם, אבל לא רק 'הכאפה' לאגו -אני 'הנכבד' עשיתי מעשים כאלו? איכ.  אפילו לא העובדה שבמהלך הכתיבה נזכרתי בלי סוף באירועים מביכים ששכחתי או הדחקתי וכשכתבתי אותם הזדעזעתי מעצמי והמחוזות אליהם הגעתי כשנתקפתי בחוסר שפיות והתאוותי, זו העובדה שכיום ברגעים שרע לי, יש לי לא מעט חברים שיכולים לעזור לי לחזור לשפיות. שיגידו לי (אם אפנה אליהם, כמובן) שמע, היינו שם שדברת על זה... ממה שאמרת משמע שכנראה זה לא טוב לך...

רוב המכורים הם דברנים גדולים. יש להם הבנה בהכל וגם השגה על הכל. מיעוץ משכנתאות וקניית דירות עבור דרך 'המלצות להשקעה' בבורסה או בבנק (או בפיקציה של מט"ח) ועד ליעוץ נישואין וחינוך ילדים... למרות שהמצב האישי קטסטרופלי בדיוק בדברים הללו אנו יכולים 'להפציץ' רעיונות מופרכים ולדבוק בהם. הסיפור של 12 הצעדים שונה. הוא עובד רק על פי הניסיון האישי. לא משנה מה אני חושב שאתה צריך לעשות. משנה מה עשיתי ועבד לי. זו הסיבה שכדאי לקבל הכוונה רק ממי שעשה זאת בעצמו.

בדרך כלל מתחילים לעבוד על כתיבת הצעד מיום ההגעה לתוכנית. אך נוהגים 'להגיש' אותו בפני אחרים לאחר זמן של מפוכחות - הספונסר שלי מכוון לקראת יום התשעים -  הניסיון מוכיח שפשוט צריך שיעבור קצת זמן מהשימוש בשביל להיצמד לעובדות מבלי לעגל פינות... או לא להגזים ברגשות כולל הרצון להרשים ולקבל פידבק חיובי..

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו. לפני 10 שנים, 1 חודש #56974

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
שלום חברים קורים לי mi ani ואני מכור למין ולתאווה
ואם תשאלו למה חוזר על ההצהרה הזו שוב ושוב...
אומר לכם שבזמן האחרון זכיתי בחסדי שמים בנקיון
ואפילו נקיון איכותי (בלי מעידות ופורנו...) כבר 62 יום
ושוב חוזרת לי התחושה הזו שכבר עליתי על הסוס
forum.gye.org.il/index.php?topic=1630.0
ואז קראתי את הפוסט הזה שכתבתי כדי להזכיר לעצמי ולשנן ולשנן ולשנן
שהודתי שאני חסר אונים מול התאווה ושאבדתי את השליטה על חיי...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו. לפני 10 שנים, 1 חודש #56981

יפה (הלינק הנ״ל והמסתעף)
נשמע שאתה משחרר קיטור בשיאו של הגל... מאחל לך שתהיה מעל הגל ולא מתחתיו
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו. לפני 10 שנים #57189

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד

אמן כן יהי רצון...

וכן למר! 
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

תגובה: בעניין: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו. לפני 8 שנים, 2 חודשים #83447

הושיעה נא כתב on בלתי ידוע:
רציתי לשאול,
אני מבין שהתאווה היא פיתרון, בריחה חיפוש ערך, וכו'...
מצד שני אני מת לצרוך תאווה כמו ג'נטלמן!
האם לאחר סיום 12 הצעדים, כשאחיה קרוב לאלוקים, והוא יסיר את פגמי, ויתן לי ערך, ולא יהיה לי לחצים טינות פחדים...
האם אז אוכל להנות מקצת תאווה? לא כבריחה. אלא כמו שכל ג'נטלמן נהנה?
אשמח לתשובה ממי שהבין את הנקודה בשאלה.

מה אומר הושיעה, למדת מאז איך להתאוות כמו ג'נטלמן? 

תגובה: בעניין: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו. לפני 2 שנים, 10 חודשים #137134

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

מקפיץ שרשור חשוב

תגובה: צעד ראשון: הודינו שאנו חסרי אונים מול התאוה וכי אבדה לנו השליטה על חיינו. לפני 2 שנים, 5 חודשים #139916

מודה שאני חסר אונים מול הלחץ..
הלחץ שהגיע אליי כילד ולאחר מכן כנער כשההורים רבו ורצו להתגרש
הלחץ שמגיע אליי כשיש מטלות בלימודים ואני לא יודע איפה להתחיל
הלחץ כשהבית לא מסודר 
הלחץ מזה שאשתי מבולגנת
הלחץ מאתגרים בעבודה
הלחץ מזה שיש לי זמן פנוי
הדרך היחידה היא לברוח ל..
ואז הלחץ שוב מגיע..הלחץ מזה שאני הולך לברוח..
אלי תן לי את הכח להפסיק לברוח למקומות אפלים תן לי את הכח להתמודד יחד איתך!

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.74 שניות

Are you sure?

כן