ברוכים הבאים, אורח

איך מישהו יכול לדעת אם הוא מכור?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך מישהו יכול לדעת אם הוא מכור? 1718 צפיות

איך מישהו יכול לדעת אם הוא מכור? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7344

• Nitsan
  • חבר קבוע
אחיי הלוחמים ,יש לי שאלה שמטרידה אותי ,איך אני יכול לדעת אם הגעתי למצב של התמכרות או לא ,אם מישהו יודע ,אשמח לשמוע
תאמין שאפשר לתקן ! אמא אוהבת את התינוק שלה שמנסה ללכת גם אם הוא נופל פעמים רבות קל וחומר אבינו שבשמים !
ניצן

בעניין: איך מישהו יכול לדעת אם הוא מכור? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7347

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תתחיל בלינק הבא ואח"כ אפשר להמשיך את הדיון:

www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=331.0
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: איך מישהו יכול לדעת אם הוא מכור? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7349

• Nitsan
  • חבר קבוע
תודה רבה זלמן ,צפיתי בלינק ועכשיו אני יכול לשאול ,מאיזה כמות של תשובות חיוביות זה נקרא מכור ? לדוגמא  5חיובי והשאר שלילי
תאמין שאפשר לתקן ! אמא אוהבת את התינוק שלה שמנסה ללכת גם אם הוא נופל פעמים רבות קל וחומר אבינו שבשמים !
ניצן

בעניין: איך מישהו יכול לדעת אם הוא מכור? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7351

• סוד הכניעה
  • מנהל
אוקיי, בגדול מדברים על חצי או לפחות קרוב לחצי.

אם ענית בכנות ויש לך רק 5, רוב הסיכויים שאתה לא מכור (אשריך וכל הכבוד לך!)

יחד עם זה, קח בחשבון שישנה שאלה אחת מאוד מרכזית והיא שאלה מספר 3, ואם היא חיובית - כדאי לתת על זה את הדעת: האם אי פעם חשבת שמין, עוררות מינית ותשוקה שולטים בך?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: איך מישהו יכול לדעת אם הוא מכור? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7354

• Nitsan
  • חבר קבוע
חשבתי על זה , נראה לי שבזמנים קודמים פשוט הייתי מכור להנאה הרגעית של זה ותו לא ,זה לא בא לי מלחץ או בדידות או כל מיני דברים אחרים ,הייתי עושה זאת מתוך ההנאה שיש בזה ,לרוב אני שולט בעצמי ,אבל לפעמים קורה שפתאום הרצון להנאה הזאת עולה ולפעמים אני נופל
ניצן

בעניין: איך מישהו יכול לדעת אם הוא מכור? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7355

• סוד הכניעה
  • מנהל
אני לא מאבחן מקצועי וגם לא חצי מקצועי, אבל בגדול נראה לי שאתה לא מכור. אדרבה, תשקיע כעת הרבה כח רצון ותצא מזה.

בהצלחה חבר.

בעניין: איך מישהו יכול לדעת אם הוא מכור? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7356

• Nitsan
  • חבר קבוע
תודה רבה זלמן ( למרות שקשה לי לא לקרוא לך הרב ) הידעה הזאת  מאוד משמחת ומרגיעה אותי ,אבל על מה שבטוח כדאי לי להתיעץ על כך עם מומחה
ניצן

בעניין: איך מישהו יכול לדעת אם הוא מכור? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7357

• סוד הכניעה
  • מנהל
ומה שבטוח שאם תהיה שאנן ותרשה לעצמך להמשיך ליפול "קצת" - אתה נכנס לסכנה ממשית. אז אל תיקח את זה כסיבה למה להמשיך ליפול אפילו קצת אלא כעידוד איך לצאת מכאן החוצה.

בעניין: איך מישהו יכול לדעת אם הוא מכור? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7358

• Nitsan
  • חבר קבוע
ברור ,אני לא רוצה לצער את אבא בשמים ,בעזרתו יתברך ,אצטרף מחר לקבוצה שלך אני לא יזדהה או משהו ,אני רק יקשיב ,אולי יותר מאוחר אני ישתתף
ניצן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן