ברוכים הבאים, אורח

חברים. חייב עזרה...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חברים. חייב עזרה... 1494 צפיות

חברים. חייב עזרה... לפני 12 שנים, 1 חודש #4527

• תחזק
  • חבר חדש
שלום לכולם!

הבעיה שלי המרכזית היא שנמאס לי ואין לי כוח להילחם
כל פעם אני נלחם כמה ימים ואז בום...
כמו״כ היום אתה יוצא לרחוב (החילוני) במיוחד בקייץ
תוך דקה אתה נדלק.
כמה אני יכול לעצום עניים. כמו״כ ככול שאני יותר שומר על העינים כך הנפילה יותר גדולה
לפעמים יש תחושה של יאוש שמה שיהיה יהיה.

חברים אם תוכלו לשתף אייך אתם מתמודדים.

תודה

בעניין: חברים. חייב עזרה... לפני 12 שנים, 1 חודש #4536

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
סליחה על השאלה אבל כמה רחוק אתה מוכן ללכת כדי לקבל עזרה?

כי העזרה היא לא מילת קסם אלא מרשם שיצריך אותך גם כן לפעול. האם אתה מוכן למשל בתור התחלה להתקין פילטר רציני על המחשב שלך?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חברים. חייב עזרה... לפני 12 שנים, 1 חודש #4539

• תחזק
  • חבר חדש
בהחלט! אשמח לקבל הסבר אייך מתקינים מחסום בנייד

בעניין: חברים. חייב עזרה... לפני 12 שנים, 1 חודש #4546

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אנא צור קשר באימייל עם גבאי הפילטרים שישמח לסייע לך בנושא:

filter.gye@gmail.com

יחד עם זה, קח בחשבון שפילטר זה כמו גדר, ואם מישהו רוצה לעבור מעל הגדר - הוא יכול לעבור. אז אל תנסה לחפש פרצות, כי לא לשם כך אתה מתקין את הפילטר.

בהצלחה
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חברים. חייב עזרה... לפני 12 שנים, 1 חודש #4592

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני מזדהה עם הקושי שלך ועם התחושה שזה לא נגמר ולא ייגמר. קודם כל, אני ממליץ לך (כמו שראיתי על עצמי בשבוע האחרון) לקרוא כאן קצת על סיפורי הצלחה, על אנשים שנכנסו יותר עמוק ממך לתוך הבלאגן ונמצאים במקום הרבה יותר טוב משנינו...זה נותן תקווה (תודה זלמן, באמת).
דבר שני, נראה לי שחשוב להבין ששמירת העיניים במובן הטכני אינו המוקד של הבעיה. אי אפשר בלעדיה (שהרי כפי שאומרים כאן הרבה אין כזה דבר 'קצת' אצל מכורים), אבל אם אני מבין נכון, חלק ממה שהאנשים שכבר עברו תהליך כאן בפורום כל הזמן אומרים לנו, הוא שצריך לחפש את השורש, מה גורם לי לתשוקה הזו, למה היא תוקפת אותי, היכן? מה היא באה לפצות? מניסיון, עם קצת רצון לא טוב אתה בהחלט יכול לעקוף את הפילטר...נראה לי שצריך להבין , כמו שזלמן כתב פה באחד הפוסטים, שלא חייבים להגיע עד למטה כדי להבין שחייבים לשנות משהו מהיסוד, אפשר להבין את זה גם בלי...
בהצלחה לכולנו.
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן