ברוכים הבאים, אורח

לנשואים שבינינו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לנשואים שבינינו 1568 צפיות

לנשואים שבינינו לפני 12 שנים, 1 חודש #3754

• moved
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים,

מוטי ראוי חברינו הציע שנעביר את הדיונים וההתכתבויות לפורום הסגור של הנשואים.

ב"ה יש חשיפה גדולה לפורום וחדשים לבקרים מצטרפים משתמשים חדשים. אמנם חלקם צעיר ואפילו צעיר מאוד, גילאי 14-15.

אין שום קשר בין ההתמודדות שלנו להתמודדות שלהם, ולכן גם אם הדיונים שלנו לא בהכרח מתמקדים בנושאים שבינו לבינה, ההשתתפות של הצעירים בדיון בדרך כלל מורידה את הרמה שלו, ובמקרים רבים גם יכולה להזיק להם.

לכן אנחנו מבקשים מכל הבוגרים הנשואים שרוצים לחוות את התמיכה הווירטואלית מחברים התמודדים במצבים הדומים למצבם, מתבקשים להעביר את הדיונים לפורום הסגור של גברים נשואים. הרשאה לפורום ניתן לקבל ממנהלי הפורום.

לחברה הצעירים נאמר בהצלחה ונשתדל להגיב להודעות שלכם, ולעזור במה שנוכל. ההחלטה להעביר את הדיונים לפורום שונה איננה אישית, אלא נובעת מצרכים שונים לחלוטין.

אין יאוש ושאר החברים הצעירים תמשיכו להלחם אחרת בסוף תגיעו לפורום מבוגרים נשואים. זה קורה הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים. 

בעניין: לנשואים שבינינו לפני 12 שנים, 1 חודש #3762

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני לא חבר בהנהלת הפורום אבל אני לא רואה את הצורך הגדול בהפרדת הפורומים.

נראה לי שאם בתור בחור צעיר הייתי יודע שגם לנשואים יש תאווה, ושההתמכרות לא תיעלם עם החתונה - הייתי מנסה לפנות לייעוץ מקצועי לפני החתונה וחוסך לעצמי שנים של מאבק ועגמת נפש.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: לנשואים שבינינו לפני 12 שנים, 1 חודש #3777

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום
לדעתי חלק מהצעירים לא מבינים באמת,
מה זה להיות מכור , ואני מאחל להם שלעולם לא ידעו,
אבל לגופו של ענין חלק מהתגובות משקפים בעיני חוסר בגרות
וחוסר רצינות , התלהבות , ואפי' חיפוש אקשן משיעמום,
וזה מאוד נחמד לדסקס סקס אפי' מכיון התיקון וד"ל.

אני מתקשה להמשיך כך ולכן הצעתי שחלק מהדיונים
ולפחות אלו שנוגעים לדברים שבינו לבינה
יתקימו בפורום גברים נשואים, שלע"ע די שומם.
מחכה לתגובתכם, ומוכן לשמוע דעה שונה.
תודה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 1 חודש על ידי איה!!!.

בעניין: לנשואים שבינינו לפני 12 שנים, 1 חודש #3780

• סוד הכניעה
  • מנהל
בעיקרון באם היו כאן מספיק גולשים פעילים - אין ספק שהחלוקה תועיל לכולם.

השאלה האם אנחנו בשלים לכך או שכעת זה פשוט יהרוג את שני הפורומים כיון שבשניהם לא יהיה מספיק תוכן.

סתם הצעה: אולי בשלב ראשון כדאי ללכת הפוך? דהיינו לפתוח פורום לצעירים לא נשואים?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: לנשואים שבינינו לפני 12 שנים, 1 חודש #3815

• מוטי ראוי
  • דירוג פלטיניום
ר' זלמן היקר
יש הרבה צדק בדבריך,
והרעיון יפה ויכול להיות פתרון חלקי,
בינתים אני מתקשה להמשיך כך,
וצריך לחשוב מה עושים,
פורים שמח
מוטי
חבר שמור עיניך,

בעניין: לנשואים שבינינו לפני 12 שנים, 1 חודש #3826

• moved
  • דירוג פלטיניום
עצם זה שפתחנו את הנושא (מוטי...) כבר עוזר למקד את הדיונים.

מאוד לא הייתי רוצה לפגוע באף אחד, אבל התגובות של החברה הצעירים מאוד לא במקום לדיונים שלנו. זה לגמרי לא באשמתם. אנחנו במצב שונה לגמרי.

אולי דיונים כלליים על התמכרות וכלים אפשר להשאיר בפורום הכללי לטובת כולם, אבל אשכולות שנפתחים ודנים בעיקר בהתנסות האישית של כל אחד מאיתנו, חשוב לשמור ברמה מסוימת. בסופו של דבר כשמשהוא משאיר הודעה אישית בפורום הוא מחפש עזרה ורוצה תגובות מאנשים במצבו. לקבל 20 "סמיילי" ו- 35 "אחי" לא יועיל לי בכלום, ויגרום לזה שאני לא ארגיש שיש לי עם מי לדבר ולהתייעץ.

זלמן, לא ראיתי אותך מגיב בפורום נשואים. אני פותח שם נושאים שאני מעדיף שרק נשואים יגיבו להם, ומאוד חשוב לי גם לקבל פידבק ממך.

תודה ופורים שמח לכולם

בעניין: לנשואים שבינינו לפני 12 שנים, 1 חודש #3827

• סוד הכניעה
  • מנהל
ברור שיש צדק בדברים, ונראה לי שזה שני צדדים למטבע.

בכל אופן, ביקשתי אישור לפורום נשואים ואשתדל להגיב גם שם.

יחד עם זה, אני חושב שאם החבר'ה היותר מבוגרים ורציניים יגיבו כאן בצורה קבועה - הם יתפסו את הבמה וכל שאר התגובות של "אחי" וסמיילי די ייעלמו.

בעניין: לנשואים שבינינו לפני 12 שנים, 1 חודש #3855

• ANTILOPA
  • חבר חדש
אני דווקא חולק ועדיף שיהיה פורום משותף. כולנו כאן באותה הביצה, גם אם זה בדרגות שונות, עדיין יש בכוחנו לעזור ולתמוך אחד בשני.
עצם הפירוד של הפורומים מראה מעין גאווה כזאת של "אנחנו נשואים עם בעיות שונות משל הצעירים". אני חושב שדווקא הנסיון בחיי הזוגיות יכולים להוות רמזור ותמרור לצעירים מצד הנשואים.
אם לפי מה שאתם אומרים התגובות של הצעירים לא לעניין, מה יועיל פורום נפרד? הרי שהתגובות של הצעירים ישארו רק אצלם בפורום ולא יהיה אף נשוי שיוכל להרים את הרמה.
אני בעד שיתוף מלא של כל מגוון הגילאים על מנת לעזור ולרומם את הדיון לרמות רוחניות גבוהות יותר.
אני אדם נשוי, אבל אם אני מסתכל על זה מצד בחור צעיר שאינו נשוי, התגובה המיידית שלי לפורום נפרד היתה הרגשת דחייה מאת הנשואים. אני חושב שבתור יהודים זה לא ראוי לעשות דבר כזה.
נקודה למחשבה.
"הירידה היא תכלית העליה" (ר' נחמן מברסלב)

בעניין: לנשואים שבינינו לפני 12 שנים, 1 חודש #3871

• סוד הכניעה
  • מנהל
את דעתי כבר כתבתי מקודם שלא בטוח (שהפורום בשל כעת לחלוקה לשניים), אבל בכל מקרה אני לא חושב שיש בכך משום התנשאות כפי שכותב אנטילופה.

זה נכון שכולנו באותה ביצה ויש לכולנו מה ללמוד אחד מהשני, אבל יש דברים שנשואים ירגישו יותר בנוח להתכתב עליהם במקום קצת יותר מבין.

אני אישית בעד לפתוח את רוב האשכולות בפורום המרכזי לתועלת כולם, אבל בהחלט אם יש בינינו כאלו שמרגישים צורך להתכתב עם אנשים בני גילם שיבינו אותם ואת הלבטים והמציאות בה הם חיים - בהחלט יש מקום לכך ומומלץ לאלו שנמנים על הקבוצה הזאת להירשם לפורום נשואים ולבקר גם בו.

כך או כך, מה שנדרש כעת בפורום (שני הפורומים) זה חבר'ה שמוכנים להשקיע בכתיבה מהנסיון שלהם, הן מהנפילות והן מההצלחות, תגובות יותר ארוכות מאשר "תהיה חזק", וככה לאט לאט זה ימשוך מבקרים להישאר כאן כי כל מבקר יראה מיד את הרווח של השתתפות בפורום.

בהצלחה לכולנו. שבת שלום

בעניין: לנשואים שבינינו לפני 12 שנים, 1 חודש #3886

• הרצל
  • חבר חדש
אני חדש באתר, וכן אינני נשוי, אבל דוקא נראה לי שאם יש מישהו שהשיתוף מפריע לו להתבטא, או שמתלבט אם לשתף בענין מסוים פן תשזוף אותו עין לא נשואה, כדאי בשבילו להפריד.
אלא ששני בעיות עלולות לקרות
1- כפי שכבר צוין, הדבר עלול להוביל ליבוש הפורומים
2- הדבר עלול לגרום לכך שנושאים רבים, ואפילו הודעות ספציפיות עם תוכן חשוב גם לנו הרווקים עלול להישאר מחוץ להישג ידינו, וחבל זה מילה עדינה לתרחיש כזה..
לתשומת ליבכם..

בעניין: לנשואים שבינינו לפני 12 שנים, 1 חודש #3888

• מוטי ראוי
  • דירוג פלטיניום
שלום לכולם
ומחילה מראש
לא היתה כל כוונה לפגוע
אין כאן התנשאות (אנשים אומללים כמונו , אין להם יכולת להתנשא!!)
כל מה שרצינו זה אפשרות לחלוק תחומי ענין משותפים, שלא נעים לחלוק עם רווקים
כמובן שאנו נמשיך לכתוב ולהגיב בשאר הפורומים,
אבל נשוב ונבקש , חבר'ה אנא מכם הגיבו ברצינות ובארוכה,
תימכו וחיזקו
כולנו כאן כאחד
רוצים להחלים
מוטי
חבר שמור עיניך,
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן