ברוכים הבאים, אורח

התמודדות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התמודדות 449 צפיות

התמודדות לפני 5 שנים, 11 חודשים #112448

• צחי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 67 ימים
  • חבר קבוע

שלום וערב טוב לכול מי שקורה הודעה זאת.
אני לא הייתי כאן כבר הרבה זמן ואולי זאת היתה טעות.
יש לי בעיה אולי כמה בעיות שאשמח לשתף אתכם.
אני יכיר את עצמי.
אני בן 28 מכור לפורנו כבר מעל 13 שנה ויותר אני התחלתי את ביקוריי באתר זה לפני שנה וקצת ומאז אני מחובר למיילים ולקבוצות הוואצפ השונות.
יש לי שתי בעיות בתהליך הגמילה שלי(אני גמול לבנתיים רק להיות במשך 38 ימים בערך)
הראשונה- מאז שאני נגמל מזה כמה פעמים כל פעם מחדש אני כבר עברתי כמעט הכל ממש כבר התנסתי בכל האפשרויות באינטרנט מכל הגוונים והאפשרויות שבי אדם חשבו לעשות אי פעם בקשר למין.
אז ככה לאחרונה מזה חצי שנה אני מחפש בחורות חילוניות או דתיות לצאט דיסקרטי באינטרנט כמובן שזה מטומטם הרי אני רוצה להיגמל אבל כל פעם מחדש אני תופס את עצמי בוהה אחר אתרי הכרויות לקשר דסקרטי או לסטוץ.
הבעיה היא שאני נשוי ומאוד אוהב את אשתי ואני לא יודע למה בכלל אני עושה את זה לעצמי אני לא באמת רוצה לבגוד באשתי.
אני כנראה עושה את זה כי זה הדבר היחיד שעוד לא היתנסתי בו.
זה הראשונה אש ח לתשובה.
השניה היא שנכון שהאישה לא נועדה לספק את הגבר אבל בתור נשוי ובמיוחד בתור אחד שמנסה כבר עשרות פעמים להיגמל הבעיה שלי היא שהייתי שמח לפחות פעם בשבוע או פעם בשבוע לשכב עם אשתי מה שיוריד את הלחץ ואת הרצון לאונן זה יתן לי פורקן מיני שזה מותר לפי ההלכה.
אך מה לעשות נשים הם כל הזמן עייפות עובדות קשה מטפלות בילדים וכו.. אני באמת מבין אותה אבל היום דיברתי על הנושא עם אשתי אמרתי לה אולי לנשים אין יצר למין או לא כמו לגברים ולכן היא לא בעניין גם כשהיא עייפה וגם סתם ככה היא לא תציעה לי בגלל חינוך דפוק או כבודה בת מלך פנימה.
לפעמים אני מתעקש או מתעקש בכוח ו סוף היא מודה לי אבל אני לא חושב שכזה זה צריך לקרות צריך שתהיה הסכמה בעניין שהיא גם תרצה.
אז אני לא יודע מה לעשות באמת אני מנסה להיות נקי אבל לפעמים זה פעם בחודש אני שוכב איתה וזה ממש קשה לי ולפעמים אני אומר תאונן וזהו לא יכול יותר.
והבעיה הגדולה יותר היא מכל מי שבאמת מבין זה שההנאה הגדולה יותר לגבר זה לאונן לבד מאשר להיות עם האשה.
לפחות לי יותר כיף לאונן ולפרוק מאשר שפורק בגוף האישה אז זה מגדיל את הרצון לאונן.
אשמח לתשובות ולעצות כי אני כבר לא יכול יותר לבד אנא אלי שמע קולי מהר אנני.
כי אני לא יכול ייתר לבד

תגובה: התמודדות לפני 5 שנים, 11 חודשים #112460

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך, תודה על הכנות והשיתוף,
אז ככה,
1. למה אתה מחפש בחורות? כנראה אתה מכור, חולה, ואין לנו שליטה על המעשים שלנו, וכמה שלא נרצה להיות שמה, נחזור על זה שוב ושוב ככלב ששב על קיאו,
אז מה הפתרון?
וזה התשובה לשאלה מספר 2.

לצערי הקבוצות וואצטאפ שטתה מחובר זה בקושי קביים מול העוצמות דל התאווה,
תקפוץ, תתאבד על התכנית, תבוא לקבוצות, אם כל הפחד שיש לך, ובעז"ה תראה יציאה מגלגל התאווה,
ותבין שאישתך לא יכולה לספק לך הרוגע של החיים, אישתך זה לא הפתרון,
יש תהליך של 12 צעדים, שהמטרה לחיות חיים רוחניים בחיבור לאלוקים, וזה יוריד אובססיה מול התאווה,

יש לי הרבה מה לכתוב, אבל זה בקצרה על רגל אחת,
אשמח להיות איתך בקשר בטלפון, שלח הודעה בפרטי ונהיה בקשר,
באהבה אין סופית אני הקטן.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התמודדות לפני 5 שנים, 11 חודשים #112468

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תכתוב ותשתף בפורום, גם סתם הודעות רק כדי להיות בקשר

לאורך זמן תראה השפעה

תגובה: התמודדות לפני 5 שנים, 11 חודשים #112472

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

התשובה לשאלה הראשונה זה התמכרות, ולשאלה השנייה זה הכחשה.
מצטרף לאבי. טיפול יסודי במחלה אמור לפתור את זה. 
אתה יכול ליצור איתי קשר בפרטי אם בא לך.

אוהב.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן