ברוכים הבאים, אורח

שיח אברהם וחיים עם אישה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיח אברהם וחיים עם אישה 990 צפיות

שיח אברהם וחיים עם אישה לפני 6 שנים, 6 חודשים #108799

• אנונומי
  • רצף ניקיון נוכחי: 76 ימים
  • חבר קבוע

אני מרגיש שהשיח אברהם עושה גם פעולה של פלצבו 
אני מרגיש לא כנוע לתאווה אבל זה קצת מוזר
אני מקווה לא לחזור על הטעויות שעשית בעבר
ולתת לזמן לעשות את שלו
אני בטוח שאנשים יגיבו שאסור לי להרגיש כך אלא אני צריך להיות דרוך למען עוד יום נקי
מעניין אם אני יקום מחר לקבוצה של 13:30

נושא שני יש לי מחשבות מה יקרה אם אני יתחתן אז יעבור לגור בלי ההורים
1)ובטח שלא יהיה לי אינטרנט (וטלויזיה-מיותר לציין) אז איך אוכל להתעדכן בפורום או לעדכן את טבלת ה90 יום?
2)גם איך אוכל לחיות עם אישה כשהייתי עם נשים אחרות? איזה תיקון אני צריך לעשות כדי לא לחשוב עליהם?
זה נראה כמו חלום להיות נקי למשך תקופה ארוכה
3)ונראה שיש אדם שהתוודה שגם אחרי 1000 ימים הוא נפל אז זה אומר שאם מרעיבו הוא עדיין לא שבע?

דבר שלישי איך זה לחיות בלי טלויזיה ואינטרנט זה מעניין מאוד זה נראה כמו חיים משעממים בלי להתעדכן מה קרוה עם העולם.
למרות שהתורה מצווה להתנזר מהבלי העולם הזה אבל במקרה שלי השיתוף בקבוצה מאוד עוזר.
אז אולי אצטרך בעתיד כשהתחתן לשים חסימה מאוד גבוהה לאינטרנט.
אני עדיין לא יודע מה להחליט כשאתחתן אני עדיין לא בשל לחתונה אבל מאוד רוצה להתחתן.
שהבית שלי יהיה על טהרת הקודש.

תגובה: שיח אברהם וחיים עם אישה לפני 6 שנים, 6 חודשים #108800

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
שלום לך
לגבי הפלצבו של השיח אברהם לא הייתי מגדיר את זה "מרגיש" אלא "חושש"! בכל אופן אני מכיר חבר שנתן את זה לבחור בן 15 בעל נטיעה מינית מוגברת ואמר לו שזה עוזר לפצעי אקנה [וגם זה נכון] ולאחר חודש נרגעה הנטיה המינית שלו.

ולגבי שלושת המחשבות שתיארת.
1) בהחלט יש חיים לאחר האינטרנט, ולא חייבים את הפורום כאן כדי להשאר בהחלמה.
2) כמו מכורים רבים אפשר בהחלט לחיות אם אשה גם למי שהיה אצל אחרות, עם הדרכה נכוונה ודרך חיים חדשה.
3) ולגבי השאלה על "מרעיבו שבע" איך נפלו אחרי 1000 ימים? התשובה היא ש"מרעיבו שבע" זה לא הפתרון היחיד שעוזר למכורים, זה אמנם עוזר למנוע גירוי מוגבר אבל לא עוזר להפסיק את ההתמכרות, ולכן מי שיפסיק לעשות פעולות וצעדים כנראה יפול גם אחרי 25 שנה כמפורש בספר הגדול, ויש עוד כמה תשובות לענין זה ואכמ"ל.

ולגבי הדבר שלישי איך זה לחיות בלי טלויזיה ואינטרנט האם זה חיים משעממים בלי להתעדכן מה קורה עם העולם?
תתפלא לשמוע שאלו הם החיים היותר מאושרים בעולם, זהו מושג חדש של "שלווה" שלא הכרת מעולם, וזה מוכרח לכל מכור כדי לא לחפש "בריחה" לתאווה.
מאחל לך המון הצלחה, ומברך אותך שאלקים ינחה אותך מהה הוא רוצה ממך ויתן לך את הכוחות לבצע את רצונו תמיד.
אוהב אותך
אריה
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: שיח אברהם וחיים עם אישה לפני 6 שנים, 6 חודשים #108803

• jj
  • רצף ניקיון נוכחי: 185 ימים
  • חבר חדש
אנונומי כתב on 23 אוק' 2017 23:35:

אחי היקר 
מניסיון שלי רק תפילה לבוראנו הטוב שהוא יודע את כל הקשיים שלנו ואחרי תפילה והודעה לבורא יתברך על כל קושי וקושי ואבא הטוב ייתן לך את הכי טוב לך

תגובה: שיח אברהם וחיים עם אישה לפני 6 שנים, 6 חודשים #108837

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
לי אישית שיח אברהם לא עזר להישאר נקי. כנראה שהבעיה שלי זה לא יצר מין מוגבר..

מה שכן, אשתי סבלה (גם) מזה כי לא התעניינתי בה תקופה ארוכה.

תגובה: שיח אברהם וחיים עם אישה לפני 3 שנים, 2 חודשים #133444

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

מה זה המושג הזה משיהו יכול להסביר מה כתוב כאן?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן