ברוכים הבאים, אורח

איך הגעת ל"שמור עיניך" ???
(0 צופה) 

נושא: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? 8144 צפיות

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 4 שנים #121576

למשתוקק ולרובינהוד,
עדיין אני לא מצליח להבין את השאלה ומה ההקשר בין הדברים, ולמה השאלה הזו באה בעקבות מה שכתבתי שיש אנשים שרואים פורנו פעם בשבוע והם לא מכורים. אשמח לקבל על זה הסבר.

כפי שכתבתי כמה וכמה פעמים מכור הוא אדם שעושה דבר שהוא לא רוצה לעשות ועושה אותו שוב ושוב בלי יכולת לא לעשות אותו, למרות שהדבר מזיק לו בכל מיני תחומים.
לכן הוא רוצה להפסיק להשתמש כיון שהשימוש מזיק לו ואין לו אפשרות להמשיך להשתמש בלי שזה יזיק לו, אני לא מצליח להבין מה לא מובן בדברים הללו שנאמרו כאן שוב ושוב.

ואגב, מן הסתם אינכם יודעים אבל עיקר תוכנית הצעדים אינה פתרון איך לא להשתמש בתאווה אלא היא דרך חיים רוחנית דהיינו לחיות על פי עקרונות רוחניים וע"י כך להתחבר ולצעוד לאלוקים ולהכניס את אלוקים לתוך החיים שלנו, ושוב איני חי עם הפגמי אופי שלי והאנוכיות שלי אלא אני חי בדרך רוחנית, ועיקר החיים שלי אינם לקיחה אלא נתינה, ואלוקים עוזר לי ושומר עליי נקי עוד יום ועוד יום, ושוב איני צריך להתנתק מהחיים ולברוח שבשבילי היא אך ורק ניתוק.
דבר נוסף שיש לי לומר הוא שההתמכרות מתבטאת בשלש דברים בצורה פיזית נפשית ורוחנית, והצעדים פועלים במישור הרוחני וזה משפיע על שאר הפנים של ההתמכרות.

לילה טוב
שבוע טוב
ובהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 3 שנים, 6 חודשים #129197

• טילו
  • חבר ותיק

שאלה מעיינת והתשובה לה שאני לא זוכר:)

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 3 שנים, 6 חודשים #129384

• zoher
  • רצף ניקיון נוכחי: 319 ימים
  • חבר קבוע

ואו מזמן לא כתבתי באתר.
לפני שלוש וחצי שנים בערך, חיפשתי בגוגל פתרון לקשרים הרסניים יותר ,פחות חיפשתי פתרון לבעיה של תאווה (,לא חשבתי שיש לבעיה שלי פתרון בכלל. )
הגעתי לאתר הזה במקרה, משם אסיר ותודה נחשפתי לפיתרון דרך חברי תכנית יקרים שלוו אותי בדרך לחדרים , ספונסר וכו׳ . נס להגיע נס להמשיך לבוא.

זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן