ברוכים הבאים, אורח

איך הגעת ל"שמור עיניך" ???
(0 צופה) 

נושא: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? 8145 צפיות

תגובה: איך הגעת ל לפני 8 שנים, 1 חודש #85066

• שייקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • דירוג כסף
שייקה כתב on 25 ינו' 2016 11:52:
שלום לכם חברים !
על פי הצעת חברים אני פותח שורש זה,
עבור כל החברים בקהילה שלנו "שמור עיניך" חדשים וישנים, צעירים ומבוגרים,
כאן המקום שכל אחד יוכל לספר איך ההשגחה העליונה שלח אותו לכאן ומה גרם לו להגיע לאתר הזה,
התועלת מזה הוא שכל אחד יראה כמה שאבא שבשמים אוהב אותנו ואוהב אותנו בכל מצב שאנחנו נמצאים
ואיך הוא שולח לנו כל כך הרבה פתרונות לבעיות שלנו שנוכל לחזור הביתה.
ידידים יקרים תניחו את אצבעותיכם על המקלדת ותתחילו לספר ...

חברים חדשים אנו מחכים לשמוע את סיפורכם

תגובה: איך הגעת ל לפני 8 שנים, 1 חודש #85861

• 2דניאל
  • חבר ותיק
לפני שנה וחצי שנתיים בערך, נכנסתי סוף סוף לקישור של אדם טובע... קישור שהיה שם כ''כ הרבה זמן, אבל הייתי צריך לכאוב מספיק כדי להיכנס אליו, הורדתי את המדריך, עברתי שיטה שיטה, שום דבר לא עבד, הגעתי למסקנה שאני כנראה מכור..

באסירות תודה חודש אייר תשעה היתה הקבוצה הראשונה שלי, גבעת שאול. מאז משתדל להחלים לאט לאט בחסדו של אבא אוהב והכוונה של ספונסר...

תודה על היוזמה!

תגובה: איך הגעת ל לפני 8 שנים #87004

• שייקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 92 ימים
  • דירוג כסף
"אני מאוד אוהב את השירשור הזה"

לחדשים שבינינו אנו מחכים בקליון עינים לשמוע
ממכם איך ומה גרם לכם להגיע למקום קדוש זה !!
התועלת מזה הוא שכל אחד יראה כמה שאבא שבשמים אוהב אותנו
ואוהב אותנו בכל מצב שאנחנו נמצאים ואיך הוא שולח לנו
כל כך הרבה פתרונות לבעיות שלנו שנוכל לחזור הביתה.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים על ידי שייקה.

תגובה: איך הגעת ל לפני 6 שנים, 12 חודשים #102875

מקפיץ.
כנראה שהרבה מאלו שמצאו את הפתרון, החלימו...
או שאולי...
תודה לך אבא שאני עדיין פה.

איך הגעתי? 2 נפילות כואבות שבאו אחרי נקיון של 3 שבועות וכבר הייתי בטוח שמצאתי את הפתרון, ברוב תסכולי שוטטתי ברשת המסוננת אולי יחוס ואמצא עוד משהו להפיג את הכאב הנוראי הזה, עש שמצאתי קישור שכתוב עליו שמירת עיניים, נכנסתי כדי לא לשמור את העיניים, ומצאתי את החיים שלי שאבדו אי שם בגיל 8.

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 6 שנים, 12 חודשים #102890

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

איך אני הגעתי? 
הלכנו אני ואשתי לאיזה פרופסור/רב לשאול שאלה עלינו מתוך זה הוא הבין שאני מכור ממש ושלח אותנו לשמור עיניך (גם את אשתי לזה של הנשים). 
באתי לפה רק לצאת ידי חובה הייתי בטוח שאני סיימתי עם כל הקטע הזה של מין... אני פה רק להראות רצינות ולחתום כרטיס. לאט הבנתי עוד ועוד שאני מכור ואי אפשר להדחיק ואני חייב לקחת את החיים שלי ברצינות, ועד שאני לא יטפל בהתמכרות שלי אני לא יהיה אדם משוחרר. 
בחסד אלוקים אני משתתף בקבוצות טלפוניות וחיות וממש מתעסק בהחלמה כל יום רק להיום מבקש מאבא אוהב עוד יום אחד נקי ומפוכח. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 6 שנים, 11 חודשים #102939

• Admatai
  • חבר חדש

זה היה לפני שנה פלוס אמצע הלילה תוך כדי חיפושים באינטרנט אחרי עוד שיטות איך לאונן וכו בטעות גמורה (השם עשה לי נס ) והגעתי לכאן ובנס התחלתי לקרוא ואז קראתי וקראתי כמה שעות ואז התנתק לי האינטרנט ליומים אחר כך היה לי שוב אינטנט וחזרתי לכאן לעוד שעות ואז נשארתי נקי ואז (לא יודע מאיפה היה לי את האומץ ) 
הרמתי טלפון לשמור עיניך ולא יכולתי לדבר רק הוא שאל אותי שאלות ובקושי הצלחתי לענות
ואז התחיל השינוי ופשוט נעשית אדם חדש ועכשיו אני נקי מכח אב' נקי בחסדי שמים מרובים
תודה להשם תודה לאתר אני פשוט אסיר תודה 
תודה ענקית למי שהקפיץ זה עושה כיף עצום להיזכר בימים ההם . 
משפט טוב שראיתי בכניסה למכון כושר -אם אתה רוצה לעזוב תזכור למה באת...

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 6 שנים, 11 חודשים #102990

• גיימס
  • דירוג פלטיניום
Admatai כתב on 04 מאי 2017 15:27:

משפט טוב שראיתי בכניסה למכון כושר -אם אתה רוצה לעזוב תזכור למה באת...

חזק.

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 6 שנים, 11 חודשים #102996

• נדב4
  • רצף ניקיון נוכחי: 2120 ימים
  • חבר קבוע

יצא לי להגיע לאתר בשנות התמודדותי הראשונות במהלך שוטטותי באינטרנט. אני זוכר שראיתי את האתר ודפדפתי בו וזה היה נראה לי גדול עלי ולא שייך. הייתי אז צעיר מדי ולא היה לי אומץ לעשות משהוא נועז כדי להפסיק את הנפילות (הייתי נחוש להצליח להפסיק לבד)

עברו כמה שנים מאז, לפני שלושה חודשים אחרי נפילה מאכזבת נותרתי שקוע בהרהורים, כל מה שחשבתי שיעבוד לא עבד בסופו של דבר, לא ידעתי איך ממשיכים. אז בחסדי ה'! התגלגלתי לאתר-חיפשתי דרך לסנן מכשיר, זכרתי שראיתי שיש באתר זה מדריך לסינון. את המדריך לא מצאתי אך דבר גדול הרבה יותר כן מצאתי. התחלתי לקרוא ושוב עלו וצפו אותם חששות רק שהפעם הייתי מוכן לעשות כל מה שיעזור לי להפסיק. שלחתי מייל לנציג (אח"כ חשבתי "אני משוגע?! מה עשיתי!!"). לבסוף דיברתי עם סוד הכניעה בטלפון. מאז קיבלתי את חיי בחזרה!

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 6 שנים, 11 חודשים #102999

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

איזה יופי נדב. אולי ככה תכתוב לנו פה בפורום? תעזור לנו ולך להחלים...

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 6 שנים, 11 חודשים #103019

• לא לבד
  • דירוג כסף

בחסדי השם. באחד מהשיטוטים שלי ברחבי האינטרנט בין שימוש לשימוש (כדי להפיג ולהסיח דעת מהדיכאון ומהמצב הנואש שלי..)
נכנסתי לאתר חדשות כמדומני "בשבע" והיה שם פרסומת באנר גדול של רבע עמוד של האיש הטובע עם כרזה של "טובע בפיתויי האינטרנט!!? נדמה לי שראיתי את זה לפני בבנארים יותר קטנים אבל זה תפס את תשומת ליבי..
נכנסתי וראיתי סרטון של פורטיפיי וזה נתן לי חיזוק עצום שיש דרך החוצה..  
כמובן זה לא מספיק ואחרי נפילה כואבת נרשמתי למייל היומי..
ואחרי עוד נפילות נרשמתי לפורום והתחלתי לקרוא.  
אחרי עוד נפילות הצטרפתי לקבוצה הטלפונית ונחשפתי בחסדי השם לצעדים..  אני
מאזמרגיש הרבה יותר רגוע ועם תקווה אמיתית להחלמה..
משתדל להיות בקשר עם חברים מהתכנית בטלפון,  לא לפספס את הקבוצה הטלפונית והתחלתי עם קבוצות חיות   של sa מאחל החלמה ותקווה לכל מי שנמצא פה
ותודה עצומה
באהבה

תגובה: איך הגעת ל לפני 6 שנים, 10 חודשים #105669

הוי אריאל,,,,, כתב on 25 ינו' 2016 13:20:
אני תמיד ממהר כשאני על המחשב כי אם לא אני מגיע למקומות אחרים

אני תמיד ממהר כשאני על המחשב - חוץ ממתי שאני מגיע למקומות אחרים....

טוב אז ככה יום א' שאלתי את גוגל מה רע בפרונוגרפיה. ובאוננויות. הוא לא ידע מה לענות. התבלבל לרגע. ובמקום לתת לי תשובה רצינית הוא שלח אותי לפה...

הצצתי ונפגעתי....

התמכרתי!

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 10 חודשים על ידי סתם עוד מישהו.

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 6 שנים, 10 חודשים #105705

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף

איך הגעתי לשמור עיניך?

הייתי מיואש ברמות מעצמי. 
הקלדתי בגוגל "גמילה מפורנו"
מסתבר שהמכור שבי כבר ידע אז שזה התמכרות..

נרשמתי לאתר  ראיתי את ה"חולים". ברחתי כל עוד נשמתי בי כדי לחזור כמה שבועות מאוחר יותר חבול וכאוב עוד יותר.

תודה לאל אני עדיין פה ואני חייב לכם את חיי.
תודה לכל מי שעומד מאחורי האתר המדהים הזה. 
ותודה לחברים התומכים.

יום טוב.

יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד
לא נפול, לא נרעד, כי אנחנו לא לבד
יש לנו ד' אחד.

ליצירת קשר: 0529992@gmail.com

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 6 שנים, 10 חודשים #105731

שלום חברי וידידי
יש לי אהבה והקרת הטוב לאתר המדהים הזה שקב"ה שם כאן כדי שמכור מיואש ומסכן כמוני יוכל לקבל חיים חדשים ויפים.
איך הגעתי לאתר ? אז ככה.
כמכור שהיה מאונן כדי להרדם וכדי לקום בבוקר, וכדי להסתיר כל רגש שלא רציתי להרגיש. הייתי מבלה הרבה זמן בראש שלי בפנטזיה. מפשיט כל אישה ברחוב בראש שלי.
כל הנסיונות שלי להפסיק נכשלו. אז ניסיתי את העיצה הכי חזקה ומבטיחה. "להתחתן". והופתעתי שהמכור שבי הגיעה לממדים עצומים.
אישתי לא יכלה לספק את המפלצת שבתוכי. והיום אני יודע שליחסים שקיימנו קוראים "אונס". הכאב הנורא של חיים כפולים מוכרים לכולם כאן.
שנאתי את עצמי בצורה כ"כ חזקה שאני היום לא יודע איך קמתי בבוקר, ואיך הסתובבתי בעולם הנורמלי.
ברוך ה', אישתי ראתה את ההיסטוריה שלי באינטרנט, ובמה צפיתי למרות הפילטרים לפני שנתיים (שנה אחרי שהתחתנו). ואמרה שהיא עוזבת.
נישברתי, זה הוכיח שכל הדברים הנוראים שחשבתי על עצמי נכונים. אני בעל מושחת, רשע, אכזר, אנוכי....
היא דיברה עם הרב שלי (מיותר לציין שאני עד היום לא מוכן שיראה את הפרצוף שלי), והתחלנו ללכת ליעוץ זוגי.
אישתי הצדיקה הציעה להצטרף לאתר כאן שהרב שלי המליץ.
לא הצלחתי בעזרת האתר לבד. אבל האתר הוביל אותי לקבוצת 12 צעדים שאני הולך כמה פעמים בשבוע כל שבוע כבר שנה וחצי. עם הרבה קשיים ונפילות , אני ברוך ה' נקי רק להיום.
היום אני אוהב את עצמי כ"כ. אין לי שום פחד בעולם שמישהו יגיד לי "עלינו עליך ש...". אני חי את כל הצעדים כל יום. ויש לי הקב"ה שגנוב לי על הפנים. והוא אף פעם לא הפסיק לאהוב אותי.
ואני יכול להגיד בלב שלם שאני אוהב אותו, עם הנעים והפחות נעים.
אוהב אתכם, תמשיכו לחזק.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 6 שנים, 10 חודשים #105750

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כייף לקרוא, לוחם אמיץ,
אולי אתקשר אליך, רוצה לדבר איתך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: איך הגעת ל"שמור עיניך" ??? לפני 4 שנים, 3 חודשים #120361

לילה טוב חברים יקרים,
בימים האחרונים נזכרתי בפוסט הזה, 
אני מקפיץ את זה שוב ואשמח שהחברים שהגיעו בשנים האחרונות יגיבו כאן איך הם הגיעו לשמור עיניך ול-SA.

תודה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

זמן ליצירת דף: 0.72 שניות

Are you sure?

כן