ברוכים הבאים, אורח

אני אוהב להסתכל על נשים וזה כואב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אני אוהב להסתכל על נשים וזה כואב 1002 צפיות

תגובה: אני אוהב להסתכל על נשים וזה כואב לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147423

חבר יקר ואהוב!
קודם כל אתה צדיק אמיתי!
דבר שני, שמעתי פעם סיפור על אחת מנשות הרבנים שתלמיד אחד תמיד היה מסתכל על הקיר כשהיא היתה בסביבה. אז היא פנתה אליו ואמרה לו במקום להסתכל על הקיר ולחשוב עליי, תתסכל עליי ותחשוב על הקיר.

מה שאני בא לומר שהשינוי צריך להיעשות מבפנים ולא מבחוץ. למה אני מתכוון? במקום לנסות לא להתקל בנשים או להמנע מלצאת מהבית - תנסה להבין מה הנשמה הזכה והטהורה שלך באמת רוצה דרך המשיכה הזאת ותתן לה את זה בצורה אמיתית וזכה.

ב״ה ה׳ ברא יופי בעולם וזה מצוין, לרוב אנחנו מגדירים יופי כמשהו הרמוני, מוזיקה נעימה, נוף עם שילוב יפה של צבעים, וכן, גם פנים של אדם (או אישה) שהם סימטריים, נקיים ונעימים לעין. אני מאמין שזה נעשה ככה בהשגחה שנמשך לדברים אסתטיים כי אנחנו צריכים בדברים הפנימיים להתחבר לדברים סימטריים, אסתטיים, מסודרים, כמו העולם הרוחני הפנימי שלנו (הספירות בקבלה, הסדר וההרמוניה בניהם).

ה׳ גם יצר את המשיכה הספציפית לאישה שזה בכלל דבר מושלם! גבר ואישה הם שונים מאוד מטבעם ודווקא בגלל זה היצירה של אדם חדש באה מחיבור בין שני הפכים, יש עניין להיות בזוגיות עם בן המין השני כדי להשתדרג ולגלות את ההרמוניה וחיבור ההפכים שקיים בעולם גם בחיים האישיים שלנו עם בת זוג מאוד שונה מאיתנו. לכן ה׳ נטע בנו ב״ה משיכה גופנית חזקה למין השני, כי אם לא כך - היה הרבה יותר קשה לעשות את החיבור הזה עם מישהו מאוד שונה ממני.

אז אחרי שהבנו שבסיס המשיכה שלך להסתכלות על נשים יפות היא פנימית וטהורה, עכשיו צריך לחשוב איך לממש אותה בצורה טובה.
לגבי משיכה לדברים אסתטיים ויפים - אולי תבקר בגלריה של אומנות, אולי תלך לסדנה של ציור אן כל אומנות אחרת, תקשט את הסביבה שלך בדברים נעימים לעין. תוכל גם להנות מאסטתיות אינטלקטואלית - לשמוע הרצאות של תיאוריות הרמוניות ומעיינות, ללמוד איזה שיעור באמונה שכולל העמקה ואיזון בין כוחות שונים וכו׳

לגבי העניין של המשיכה לבנות המין השני - אין לי מה לומר, את זה יש לממש רק עם בת הזוג. אולי תשקיע חשיבה באיזו בת זוג אתה רוצה, מה יהיו התכונות שלה, כמה תעניק לה ותאהב אותה וכו׳ (לגבי זה, אני באמת לא יודע אם יעזור אם למישהו יש כיוון בעניין אשמח לשמוע).

בהצלחה מלך! ה׳ איתך!

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן