ברוכים הבאים, אורח

ההתמודדות האדירה שלי במקוה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ההתמודדות האדירה שלי במקוה 507 צפיות

ההתמודדות האדירה שלי במקוה לפני 10 שנים, 9 חודשים #41631

אני כל יום שישי הולך למקוה, ויש לי התמודדות גדולה מאד מאד שם, משום שברגע שאני נכנס למקוה אני מיד מחפש אם יש שם תאווה, וזה נורא ואיום, ואני לא יודע איך להתמודד עם זה. ובדרך כלל זה גם גרם לי אח"כ לאונן, וב"ה ביום שישי הקודם אפילו שהיה לי במקוה גירוי מאד גדול, הצלחתי להחזיק מעמד עד יום רביעי, וזה נפלא כי הפעם האחרונה שהצלחתי לשמור יותר מיום - יומיים זה היה לפני שנה.

ערכתי

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: ההתמודדות האדירה שלי במקוה לפני 10 שנים, 9 חודשים #41637

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר,
התשובה פשוטה, כרגיל אנחנו לא חושבים עליה: אם זה מה שהיה קורה לי במקווה כל הזמן פשוט הייתי מפסיק ללכת למקווה למרות שאני הולך למקווה יום יום כבר הרבה שנים ובמגזר שלי זה מה שכולם עושים.
לך המקווה לא מוסיף טהרה כפשוט..

בעניין: ההתמודדות האדירה שלי במקוה לפני 10 שנים, 9 חודשים #41669

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
אחי, אז אם המקווה מגרה לך את התאווה, אל תמשיך ללכת אליו...
במקווה אנחנו מטהרים. לא הולכים כדי לשחות.
וודאי שגם אותך זה מטהר, אבל אם יש שם גורמים שמביאים אותך לאוננות מוטב שתתרחק משם.
ואם בכל זאת דחוף לך ללכת לשם, הייתי מציע לך להתסכל כמה הריצפה מלוכלכת ורטובה ולהתרכז בלא להחליק
לילה טוב ונקי
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: ההתמודדות האדירה שלי במקוה לפני 10 שנים, 9 חודשים #41736

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך אלף בית חבר יקר,

אינני יודע אם הבעיה היא במקווה. לא בטוח שאם תפסיק ללכת למקווה האוננות תיפסק. אולי כדאי לך לעשות שבוע של מבחן?..
בדרך כלל התאווה אצלי באה לפצות על משהו בפנים, ולכן לא יעזור לי פתרונות חיצוניים, אלא אני חייב שינוי בגישה.
מאז שבאתי לשמור עינך לפני שנה, מצאתי מקום שמציע שינוי גישה, גישה רוחנית לחיים נפלאים קרובים יותר לה' חיים אמיתיים!

אציע לך לשאול את עצמך בכנות, האם אתה באמת באמת רוצה להפסיק? ואם כן מה אתה מוכן לעשות בשביל זה?
אתה נמצא כאן באתרא קדישא הדין עוד הרבה הרבה לפני שאני באתי לכאן. אין סיבה שמה שעובד לי לא יעבוד גם לך.
האם אתה שומע את הקבוצות הטלפוניות?

מנסיון רב עולה שמי שמכור לתאווה לא יכול להחלים לבד.
תצטרך לשאול את עצמך בכנות האם אתה מכור לתאווה? האם אתה שולט על זה או שזה שולט עליך?? האם אתה חסר אונים?
אם תגיע למסקנה שאתה מכור, עליך לדעת שהדברים לא מסתדרים מעצמם. להפך, זו מחלה ממאירה שהולכת ומחריפה, "מחלת העוד"... היא לא תשבע.
בשביל זה אני כאן מנסה להתחבר לכמה שיותר חברים. כי בלי החברים אני גמור.

אני אישית במקרה כמו שלך עם המקווה, הייתי מתקשר לחבר לפני הכניסה למקווה, מספר לו את תחושותי ומודה שאני חסר אונים מול התאווה במקווה. מקבל על עצמי להימנע ל10 דקות בלבד מהתאווה, ולהבטיח להתקשר חזרה תוך 10 דקות. זה נקרא בשפת התכנית לפתוח מעגל. המודעות הזו עוזרת לנו לשמור על שפיות וממילא נקיות.

בהחלמה
אוהב,
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן